5743
  • Tomy Lee
    #18
    A HD7-es htc 140 ezer (mozart olcsóbb 10 ezerrel de egyenlőre nem tudom mi a különbség a kettő között mindjárt utánanézek)

    Samsung i8700 Omnia 7 130 ezer annyi mint a htc mozart

    LG E900 Optimus 7 110 ezer de ezt én sem venném meg
  • bon
    #17
    Szívem szerint HTC-t vennék de egyenlőre nagyon drága, LG meg nem szimpatikus.
  • Tomy Lee
    #16
    A HTC Surround phone 7 nem is lesz kapható itthon?
  • Tomy Lee
    #15
    80 ezer.Én ezt várom meg.Az is manapság ugye nem kevés pénz de azért már megéri.

    Omnia-m volt(még mikor megjelent akkor azonnal meg is vettem),elromlott,pénzt visszakaptam megcsinálni sem tudták.
    Samsung telót nem veszek főleg omnia néven futót nem.
  • mflex #14
    Meg aztán a lényege, hogy az erős hardver alá optimalizált OS, amin úgy fut a WP7, mint egy olajozott turbo motor. A 3D gyorsító az egyik legerősebb most, ami piacon van, legalábbis az Omnia 7-ben.
  • bon
    #13
    Lemegy az ára 100ezer-re vagy alá és beruházok egyre, nekem a Omnia 7-es tűnik a legszimpatikusabbnak.
  • Sadist
    #12
    50ezerből nem lehet kihozni ilyen hardvert. Ezek a telefonok olyan szinten vannak, mint egy 6-8 évvel ezelőtti átlagos asztali PC, vagy 5 évvel ezelőtti laptop.
  • Sadist
    #11
    Olcsóbb széria nem lesz, max a hardverek árával együtt a WP7 telefonoknak is csökkenni fog az ára. A Microsoft kiadott egy minimális rendszerkövetelményt, az alá nem mehet egyik gyártó sem.
  • mflex #10
    Kösz, kösz :)
  • Tomy Lee
    #9
    Profi:-)
  • Hegi90
    #8
    Fasza lett :D
  • bakkerman
    #7
    észrevehetné kb az összes teló gyártó,vicc,hogy 80-90 ezer alatt nem kapsz okos telót...100k-t telóra...gecííí...még 50-et talán adnék egy minőségi cuccra
  • mflex #6
    Na megcsináltam, remélem tetszik, jelenleg több időm nem volt rá, ha beillesztik a kódot, akkor valahogy így fog kinézni, már írtam nekik.


  • Tomy Lee
    #5
    "remélhetőleg észreveszik a Microsoftnál, hogy az okostelefon ma már nem csak a felső tízezer privilégiuma"

    Ez így is van és reménykedjünk 1 olcsóbb széria megjelenésében..
  • Tomy Lee
    #4
    Látom véletlenül sincs 100K alatt a telefon:D
    Am.elfogadnám de nem ennyiért:/
    HTC7-ről meg nem is mertem árat nézni lol
  • miilann04
    #3
    djuicenál van omnia7 meg optimus7 is
  • mflex #2
    Na végre, már vártam. :)
  • Hegi90
    #1
    Magyarországon a T-Mobile üzleteiben a Samsung Omnia 7-et, illetve a Vodafone-nál az LG Optimus 7-et lehet megvásárolni, illetve kártyafüggetlenül más forgalmazóktól a legtöbb a WP7-es HTC-t.


    Mobilaréna teszt
    Engadget review
    Engadget complete guide