5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • TurboX
    #196
    Thank you. We will contact you with info about your status as we get closer to the BETA

    ezt az infotömeget zúdították rám a reg. után, passzolom
  • RaSzTaH
    #195
    már csúszásba vannak a srácok egy ideje :)
  • setuh
    #194
    Gyaaaa!
    Es a beta mikortol indul,lehet tudni?
  • TurboX
    #193
    ha jól látom levették
  • setuh
    #192
    A betareg hol van?
  • TurboX
    #191
    tegnap még fasza volt, most mindenki rácuppant

    apropó, a sztrím vajon bírni fogja a tömeget?!..vagy behal instant kapcsolásnál-.-
  • RaSzTaH
    #190
    streamet behozza, de a betareg le van halva:)
  • setuh
    #189
    Jah oke megvan,10-kor.
  • zsakosfrodo2
    #188
    Élő közvetítés 10:00-től.

    Valszeg lesz valami felvezető előtte, szóval érdemes követni már most.
  • setuh
    #187
    Mikor indul pontosan?
  • TurboX
    #186
    akkor elvileg már csak egy órácska
  • Zomil
    #185
    Lehet jelentkezni a bétára a dota2.com-on :)

    és kinnt vannak a meccsek idöpontjai
  • Muki100
    #184
    A játék tetszik ahogy kinéz. Ahogy a krumpliorrú Gabe Newell méretű boltos aki úgy látszik a cigányt váltja a régi dotából felkonferálja az egészet az nem.

    De tulajdonképpen lényegtelen, mivel a játékban nem sokat fogunk látni/hallani belőle.
  • Viktor99
    #183
    Te is ilyen miszter krájzisz kettő vagy?

    Szerintem egyáltalán csúnya, sőt. Nekem tetszik ha egy játéknak egyedi grafikája van.
  • petecz
    #182
    Jézusom fpocok te neked ez az életcélod hogy minden egyes sg fórumba trollkodsz? Szánalmas.

    A trailer meg jó, ennél több nem kell hisz úgyis holnap lesz a nagy napja a játéknak, ez csak az előétel volt.
  • zsakosfrodo2
    #181
    Mindenkinek, aki azt gondolja, hogy ez a trailer rossz, vagy szar:

  • Muki100
    #180
    A trailer ahogy kinéz bizonyos részeknél, meg a nagyorrú hülye hangú narrátor miatt szégyenteljes.

    Az egyetlen ami megmenti, hogy dota hősök vannak benne és ez elég is hogy még nézegessem egy darabig.
  • donatus13
    #179
    Pedig most lolnak igaza van, de nekem teljesen korrekt volt az egész én várom nagyon.
  • Anthrax
    #178
    Fpöcök már itt is osztja az észt? Lol-ba mindenki leoltotta,ssot átjött ide trollkodni, ehh ez se jött össze neki
  • lolSL
    #177
  • Fpocok
    #176
  • lolSL
    #175
    ez nem cgi
    in-game, ahogy a tf2 trailerek is, kicsit cicomázva.
  • Fpocok
    #174
    Felesleges sértegetni, attól még baromi ronda a CGI trailer... 2011 van.
  • Zomil
    #173
    +1 :D
  • Viktor99
    #172

    Grafbuzi
  • Fpocok
    #171
    A játék grafikáját nem tudom milyen, szóval arról nem beszélek. De hogy a trailer szar, az biztos... mint valami gyúrma.
    LOL trailere odabasz neki. Persze ettől a játék még lehet szép, de ez szar kezdés.
  • Zomil
    #170
    nemtudom miért sirsz, remekül meg tartotta a w3 grafika hangulatát és hozzátett egy kis tf2-t a komolyabb fajtábol :)
    Szvsz nagyon el lett találva.
  • Viktor99
    #169
    KELL! MOST!

    Aullah - Ok, semmi baj. Mert ugye a lol grafikája sokkal szebb, mi?
  • Fpocok
    #168
    Izé... ez a grafika... izé... nekem kínos már.
  • Zomil
    #167
    :D
  • Zomil
    #166
    nocsak :)

  • Muki100
    #165




    /trollmode off
  • Santata
    #164
    Ősszel lesz béta, évvégén jön ki valószínűleg.
  • Hugh Hefner
    #163
    meepo!! remélem benne lesz, talán ő hiányzik a legjobban, akkora poén hős volt

    nagyon bejövősek a képek, a hon egy kicsit túl csicsa néha.

    viszont nagyon nagyon remélem, hogy a community nem olyan lesz mint a honban. ott a magyar communityben is voltak azért erősen botlások, legalábbis az elején, mikor még látogattam. de a nem magyarok semmivel sem jobbak, néha az embernek a kedve is elmegy a játéktól : ( meg remélem kezdőbarátabb lesz, mert a hon pl minden csak nem az

    de a képek nagyon állatok, alig várom már, hogy legyen vmi video is : ) megjelenséről lehet tduni vmit? vagy betarol, vagy vmi?
  • Santata
    #162
    Akit felismertem: Kunkka, Slardar, Pudge,Tidehunter, Clockwerk, Yurnero, Trax, Morph, Dwarven Sniper, Lighting Revenant, Venomancer, Faceless void, Nerub Weaver, Zeus, Windrunner, Lina, Crystal Maiden, Tinker, (sztem az egyik techies de az nem tuti), Troll Priest.

    A Dire Inteseket a legnehezebb felismerni.
  • Muki100
    #161
    A július végi kiszivárogtatott changelog alapján több sentinel STR hős van kész mint ahány ezen a képen van, ezért tűnik biztosnak, hogy ez szerencsére régi lista.

    Storm meg elég hülyé néz ki az ikonja alapján. Nem lesz panda :(
  • Zomil
    #160
    tippek, h melyik ki lehet:
  • Zomil
    #159
  • Jaka923
    #158
    Az tény, hogy jobban megakadna az ember szemén. Szóval igen.
  • Zomil
    #157
    amugy azon gondolkozom, h nem lenne jobb átirni a topic cimét DOTA 2-re? véleményeket kérek