5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • TurboX
    #116


    már kezdtem azt hinni hogy nem lesz belőle semmi..
  • Zomil
    #115
    jonak tünik :)
    igazábol egy dota hd a hon minden elönyével... :)
  • lolSL
    #114
    sok új info

    lesz sok pálya és egy rakat játékmód

    esport támogatás: beépített tournament szervezés, auto meghívja a következő ellenfelet a játékba, frissíti ágrajzot, lehet ingame nézni a meccseket stb stb

    a gamescomon mutatják be a nyílvánosságnak (aug 17.), beta is lehet hogy akkortájt indul
  • lolSL
    #113
  • lolSL
    #112
    User "Political Gamer" from the Steam Forums posted his experience during a tour of Valve headquaters, and included a small mention of DotA 2.[quote]
    After waiting in the lobby for a few minutes it turned out Gabe was in the office and wanted to say hi. To my great delight he was playing DOTA 2 when we walked in and from what I can see the game already looks very promising.
    [/quote]
  • Zomil
    #111
    Semmi info nem jött rola, nemhogy a megjelenésröl, de a játékrol se nagyon.
  • gabeone
    #110
    Adtak ki információt a megjelenés kapcsán? Mert hiába 2011, az idei pc megjelenések között nem látom sajnos.
  • Zomil
    #109
    Ne értsd félre, nem beszolni akartam, csak tényleg annyit lehet tenni, h a modiknak lehet szolni, ha valami nem tetszik, mert csak 500hsz után lehet HG jogot kérni :)
  • TurboX
    #108
    nem ez a lényeg..
  • Zomil
    #107
    500hsz-ig nem lehet házigazda jogot kérni, addig a modiknál kell reklamálni.
  • TurboX
    #106
    valamelyik vállalkozókedvű kérhetne házigazda jogot és törölhetné a böfögéseket mert ez elég negatív lesz a jövőre nézve. normális emberek többsége az új infók miatt látogatja a topikot (amiben persze egyelőre szűkölködünk, de ez miatt nem kellene telehányni az egészet). valaki belinkelt egy gáz videót, na bumm. osszuk még 4 oldalon keresztül.. már elődre félek mi lesz in-game ha véletlenül magyarokkal akadok össze
  • watto
    #105
    IStenem, 1 videó miatt mekkora flame indult. Itt mindenki unatkozik?
  • Hugh Hefner
    #104
    a tudás még hagyján, a stílus... részemről kerülöm a magyar gyűjtőhelyeket, valahogy azt vettem észre, hogy sokkal értelmesebbek minden játékban azok az emberek, akik kerülik az ilyeneket, hogy hun csati, bloodscalp, régen külön öröm volt néha bemenni publikus ventrilora, az iq szint az egész szobában szummázva nem volt háromjegyá
  • Muki100
    #103
    Sajnos a magyar dota közösség nagy része olyan. Meg is látszik a tudásukon.
  • Zomil
    #102
    lol-hungary.hu....haha...én inkább elriasztonak tartom azt az odalt, ahol azt hiszik a készitök, h mindent le kell forditani magyarra...

    Ha olyan lesz a dota2.hu is akkor oda is csak vérpistikék fognak járni angol tudás nélkül...
  • Zomil
    #101
    csinál*
  • Zomil
    #100
    És ilyen ember csináld dota2 oldalt...no comment...
  • Fallingstar
    #99
    Okés, köszönöm. Tegnap felraktam w3-at, hogy dotázzak. Hát. az őskövület finom szó rá:/
  • Viktor99
    #98
    Na most jutottam el arra a pontra, amikor nem tudom erre mit írjak vissza.
    1. Tudom hogy igazad is van és dicséretes hogy saját idődet erre szánod. Én is szoktam olvasgatni a lol-hungary-t és az egyéb oldalakat.

    2. Sajnos még mindig soknak tartom ezt a videót.

    Szerintem még jó sokáig lehetne folytatni a marakodást, de jobban járunk ha hagyjuk egymást.
  • Fallingstar
    #97
    Sejtettem Viktor99:)

    Hugh: Nem értem mitől lehet egy alig fél perces videó valaki számára idegesítő? Az, hogy téged felidegesített, szerintem lelki eredetű dolog, másoknak konkrétan tetszett, de már mondtam, bocsi, hogy belinkeltem, többet nem fogok.

    lolSL: Légyszi dobj meg pár példával. Várj, hozok pár példát amikor "ilyen félék" csináltak weboldalt: www.counter-strike.hu - www.cod.hu - www.worldofwarcraft.hu - www.battlefield.hu - www.lol-hungary.hu

    Látszik, hogy gőzöd nincs az ilyenekről. Az összes online játék közösségi oldala úgy indult, hogy volt pár önkéntes, aki nem sajnálta az időt és elkezdett egy értékteremtő folyamatot. Cs.hu - Sanciék Bf.hu anno Burnbaby kezdte, hl.hu anno Gergo indította. Én konkrétan a ma is létező half-life.hu-n kezdtem, majd natural-selection.hu, half-life2.hu-n folytattam. Ezután kértek fel a már megszűnt Gamer magazin weboldalára szerkesztőnek és bedolgoztam az újsághoz is. Jelenleg a lol-hungary.hu weboldal főszerkesztője vagyok, ahol több mint 1000 (!) regisztrált felhasználó van és naponta több mint 2000 (egyéni) ember nézi az oldalt. Ezek után, kedves lolSL, írd már le, mire is alapozod a tapasztalataidat, hogy sose lett jó vége, mikor az "ilyen félék" oldalakat indítgattak.

    További referenciák: www.bfme.hu wwww.totalcs.hu www.eve-online.hu etc.

    Bocsánat a hosszú hsz-ért, de amit és ahogy mondott kiverte a biztosítékot.
  • Hugh Hefner
    #96
    csak egy picit gondold végig. elértél bárkit is azzal a videoval akit eddig nem? nem
    akit eddig elértél azt felidegesítetted az amatőr videóval? igen

    szerinted ez jó reklám?
  • ToCsEk
    #95
    te sem láttál még bf topicot sgn
  • lolSL
    #94
    sosem lett annak jó vége amikor az ilyen fallingstar félék önkéntes scene vezetőnek kikiáltották magukat és mindenféle oldalalakat indítgattak. csak gyűlölködés lesz a vége. ne spammeld a szarod majd rátalál aki akar, elég kézenfekvő a címe.
  • Viktor99
    #93
    Egyáltalán nem értek hozzá! Tessék... Remélem most ettől nőtt az e-penis. Ja még annyit hogy hogy lehetne egy topikba úgy írni bármit is hogy nincs miről?
  • Fallingstar
    #92
    November 2-án volt utolsó hsz, egy héttel utána ideírok, 2 naponta váltok össz. 2 üzenetet watto-val, utolsó nap (szintén 2 nap szünet után) beteszem a linket és már sok a reklám. Engem ez zavart, hogy a full halálszagba beírok 3x és már spamelek.

    Bocsánat mindenkitől, több "reklám" nem lesz, jöhet megint a több hetes üresjárat. Bár, ahogy elnézem, kedvelt időtöltésetek mások flamelése, aminek most elég aktívan hódoltok.

    Hefner-Viktor99: Ha már leszóljátok, akkor kérném szépen írjátok le akár itt, akár e-mailben, milyen lenne a jó reklám, mert úgy jött le, hogy értetek hozzá. Kíváncsian várom.
  • Hugh Hefner
    #91
    így van, ha több ember egyet ért, az tömegpszichózis, ha 3 ember egymás mellett áll, akkor az az állam elleni bűntett, mint Indiában
  • Zomil
    #90
    1. Nem az én topicom, csak én nyitottam
    2. A videoba nem hiszem, hogy 10másodpercnél többet beleöltél volna
    3. Már egyszer beraktad a linket(mondjuk linkelni már luxus lett volna), mindenki tudomásul vette, de azért rá 4hsz mulva muszáj volt betenned egy teljesen felesleges nulla informácio-val teli videot.
    4. Mertem megjegyezni, h felesleges ennyire reklámozni az oldalt, erre te letámadsz és bevágod a durcit teljesen feleslegesen...
    5. Ha nem tudnád sg.hu-n más oldal reklámozása kitiltással jár
  • TurboX
    #89
    tömegpszichózis?
  • Pio
    #88
    Azért keresztre ne feszítsétek már, betett egy linket meg külön postban egy videót, ráadásul egyiket se nevezném OFFnak.

    Persze a sértődésre se volt semmi szükség, ez tény.
  • Viktor99
    #87
    Hidd el teljesen igazad, van.

    #83 - Ez már tényleg túlzás, és ha azt hiszed hogy azzal hogy ugyanazt csinálod állandóan, gondolok most arra hogy az oldalt finomítgatod, vagy ilyesmi videókat csinálsz, az még egyáltalán nem jelenti hogy a játékkal foglalkozol. Meg senkit nem kéne azért leszólni azért amiért elmondja a véleményét, amit még hozzáteszem végig sem gondolsz.
  • Hugh Hefner
    #86
    bocsi, engem zavarnak a rossz reklámok, mert látszik a hozzánemértés. mégjobban zavar ha a negatív kritikát valaki picsogással kezeli le. +1 arra, hogy felesleges youtube videot csinálni, lol, nem is tudom honnan jött az ötlet
  • donatus13
    #85
    Szerintem sincs +1.
  • Hurkans
    #84
    +1
    Ennek a videónak semmi értelme...
  • Fallingstar
    #83
    Bocsi. Biztos zavar, hogy idepiszkítok a topicodba amibe beleölted az 5 mp-es megnyitási időt és elveszem a helyet más hozzászólóktól. Mea culpa.
  • Zomil
    #82
    Kicsit kezdetek tulzásokba esni az oldal reklámozásával kapcsolatban...
  • Fallingstar
    #81
    http://www.youtube.com/watch?v=Rk0uH2h51q0
  • watto
    #80
    Holnap regelek is, ma nem volt túl sok szabad percem :D
  • Fallingstar
    #79
    Nincs mit! Ugyanezt a véleményt az oldalon is el lehet mondani, hisz a mi profitunk a pozitív visszajelzés:)
  • watto
    #78
    Áhh, nagyon fasza, grat. 'és köszönet is jár érte :)
  • Fallingstar
    #77
    Ez a Pyro-s kép meg fake, mielőtt valaki elhinné :)