265
Battlestar Galactica Online
  • cikasz
    #25
    bekerültem, elmentem az oldalra és amikor csatlakozom az eu szerverhez azt irja, hogy installáljam azt a webplayert vagy mit. megcsinálta és ezután sem aktiv a play gomb :(
  • Fenrir
    #24
    A hivatalos oldalon lehet regisztrálni, hogy bekerülhessünk a bétába.
  • finaltrekker
    #23
    RPG.
  • Fenrir
    #22
    Pl a Battlefield Heroes is ilyen.
  • polarka
    #21
    Quakelive is ilyen
  • tttttom
    #20
    Ez stratégia vagy külön TPS?
  • finaltrekker
    #19
    Jó, az igaz nem tudtam, hogy már kész az engine. Amúgy a becsléseid csak akkor helyesek, ha tényleg böngészős játék. Én sehol sem olvastam, hogy böngészőben kéne játszani, csak azt, hogy böngészőből indúl. Sok ilyen játék van. Az az értelme, hogy start előtt mindig megnézd az oldalt és lásd a saját vagy külső reklámokat. Egyébként böngészőben futó, igényes, 3d-s grafikájú mmorpg-t még nem láttam.
  • Csirke4
    #18
    Itt ennél a játéknál azt írták, hogy nem lesz semmilyen kliens tehát a böngészőben lehet majd játszani. :o
  • Csirke4
    #17
    A WWII Online ilyen volt egy ideig.

    Klienst kellett leszedni, de böngészőből indult.
  • Gurren
    #16
    nem tudom, de már találkoztam olyannal.
  • edios
    #15
    ha nem böngészős játék, miért kellene böngészőből indítani?
  • Gurren
    #14
    elolvastam, mi a probléma? vannak böngészős játékok, és vannak olyanok, amiket onnan kell indítani. nem ugyan az.
  • Sephi
    #13
    Na ezt is megaszondtad :D

    Olvasd mar el amit irtal es gondolkodj el rajta :)

    No de ne csak offoljunk, szerintem sokan fognak vele jatszani de kerdeses, hogy hany embernek jon majd be ez a jatekmenet. Mert azert eleg meresz probalkozas.

    Kinek milyen elvarasai vannak a jatekkal kapcsolatban?
  • Gurren
    #12
    nem browser játék, hanem böngészőből kell indítani. de lehet, hogy én értettem félre valamit.
  • Sephi
    #11
    Mar a sorrend sem helyes ahogy leirtad. Ha megis utanaolvastal volna meg mielott ilyeneket irsz akkor tudnad, hogy az engine-t nem kellet megirni, a jatek GDD megierasa potom 4 het volt, a sulyos hibakat beta kozben talaljak/javitjak, es az egesz folyamat ugy durvan 3 honap (itt beta-ra ertem).

    2009 novembereben kezdtek el, tehat egy ev kellet nekik ami egy broswer jateknak boven eleg.

    En nem tudom igazabol milyen szitu jatekok kontentrol almodozol egy browser jatekban.

    Kerlek ne vedd ezt sem szemelyeskedesnek sem kotekedesnek, de ha nem vagy tisztaban dolgokkal akkor inkabb ovatosabban a szavakkal.
  • Torzonborz
    #10
    engine-t nem kell írniuk , az már van ( unity ). meg azt sem tudni mikor kezdték el a fejlesztést. sőt összességében szinte semmit sem tudni a játékról. :(
  • finaltrekker
    #9
    Tisztában vagyok vele, hogy mennyi idő megírni egy gameengine-t, aztán mennyi idő megtervezni rá a játékot, utána a koncepciókat megvalósítani a játékban, aztán javítani a súlyos hibákat, elindítani a bétát és módosítani a játékot a teszterek visszajelzéseihez és igényeihez:P Ez nem néhány év. Azok közé tartozom akik várják a játékot, de nincs besózva a seggük, mert reálisan látják a játékfejlesztést.
  • Sephi
    #8
    "A megjelenést illetően a Gamestar.hu-n 2010 végét írtak. Remélem ez csak pletyka, mert különben sokra nem számítahtunk."

    Ezt a mondatod gondolom azert irtad, mert teljesen tisztaban vagy azzal, mennyi ido egy ilyen jatek lefejlesztese, vagy te is azok koze tartozol akik meg vannak rola gyozodve, hogy minel tobbet tart egy jatek fejlesztesem annal jobb lesz?
  • Fenrir
    #7
  • Montanosz
    #6
    valami játékfeldolgozással játszottam már az nem volt nagy durranás((
  • Torzonborz
    #5
    trailer ? hol ?



    egyébként +fav
  • Neoncsoves
    #4
    ja én alig látom
  • Butterbean47
    #3
    Csak szerintem túl kicsi.
  • Landor
    #2
    atom trailer
  • finaltrekker
    #1
    Meglepődtem, hogy még nincs ilyen topic, teszek ellene :D
    Szóval a játék tulajdonosa az NBC, fejlesztője pedig a Bigpoint. Nos, a Bigpoint névből és korábbi játékaiból kiindulva a játék ingyenes lesz. Na jó, csak Mikro Tranzakciós.

    A játékot majd böngészőből kell telepíteni és játszani. Lehetünk ember vagy cylon és állítólag egyaránt lesz felszíni és űrbéli játékmenet.

    A megjelenést illetően a Gamestar.hu-n 2010 végét írtak. Remélem ez csak pletyka, mert különben sokra nem számítahtunk.

    Hivatalos oldal: BGO