265
Battlestar Galactica Online
  • finaltrekker
    #1
    Meglepődtem, hogy még nincs ilyen topic, teszek ellene :D
    Szóval a játék tulajdonosa az NBC, fejlesztője pedig a Bigpoint. Nos, a Bigpoint névből és korábbi játékaiból kiindulva a játék ingyenes lesz. Na jó, csak Mikro Tranzakciós.

    A játékot majd böngészőből kell telepíteni és játszani. Lehetünk ember vagy cylon és állítólag egyaránt lesz felszíni és űrbéli játékmenet.

    A megjelenést illetően a Gamestar.hu-n 2010 végét írtak. Remélem ez csak pletyka, mert különben sokra nem számítahtunk.

    Hivatalos oldal: BGO

  • Landor
    #2
    atom trailer
  • Butterbean47
    #3
    Csak szerintem túl kicsi.
  • Neoncsoves
    #4
    ja én alig látom
  • Torzonborz
    #5
    trailer ? hol ?



    egyébként +fav
  • Montanosz
    #6
    valami játékfeldolgozással játszottam már az nem volt nagy durranás((
  • Fenrir
    #7
  • Sephi
    #8
    "A megjelenést illetően a Gamestar.hu-n 2010 végét írtak. Remélem ez csak pletyka, mert különben sokra nem számítahtunk."

    Ezt a mondatod gondolom azert irtad, mert teljesen tisztaban vagy azzal, mennyi ido egy ilyen jatek lefejlesztese, vagy te is azok koze tartozol akik meg vannak rola gyozodve, hogy minel tobbet tart egy jatek fejlesztesem annal jobb lesz?
  • finaltrekker
    #9
    Tisztában vagyok vele, hogy mennyi idő megírni egy gameengine-t, aztán mennyi idő megtervezni rá a játékot, utána a koncepciókat megvalósítani a játékban, aztán javítani a súlyos hibákat, elindítani a bétát és módosítani a játékot a teszterek visszajelzéseihez és igényeihez:P Ez nem néhány év. Azok közé tartozom akik várják a játékot, de nincs besózva a seggük, mert reálisan látják a játékfejlesztést.
  • Torzonborz
    #10
    engine-t nem kell írniuk , az már van ( unity ). meg azt sem tudni mikor kezdték el a fejlesztést. sőt összességében szinte semmit sem tudni a játékról. :(
  • Sephi
    #11
    Mar a sorrend sem helyes ahogy leirtad. Ha megis utanaolvastal volna meg mielott ilyeneket irsz akkor tudnad, hogy az engine-t nem kellet megirni, a jatek GDD megierasa potom 4 het volt, a sulyos hibakat beta kozben talaljak/javitjak, es az egesz folyamat ugy durvan 3 honap (itt beta-ra ertem).

    2009 novembereben kezdtek el, tehat egy ev kellet nekik ami egy broswer jateknak boven eleg.

    En nem tudom igazabol milyen szitu jatekok kontentrol almodozol egy browser jatekban.

    Kerlek ne vedd ezt sem szemelyeskedesnek sem kotekedesnek, de ha nem vagy tisztaban dolgokkal akkor inkabb ovatosabban a szavakkal.
  • Gurren
    #12
    nem browser játék, hanem böngészőből kell indítani. de lehet, hogy én értettem félre valamit.
  • Sephi
    #13
    Na ezt is megaszondtad :D

    Olvasd mar el amit irtal es gondolkodj el rajta :)

    No de ne csak offoljunk, szerintem sokan fognak vele jatszani de kerdeses, hogy hany embernek jon majd be ez a jatekmenet. Mert azert eleg meresz probalkozas.

    Kinek milyen elvarasai vannak a jatekkal kapcsolatban?
  • Gurren
    #14
    elolvastam, mi a probléma? vannak böngészős játékok, és vannak olyanok, amiket onnan kell indítani. nem ugyan az.
  • edios
    #15
    ha nem böngészős játék, miért kellene böngészőből indítani?
  • Gurren
    #16
    nem tudom, de már találkoztam olyannal.
  • Csirke4
    #17
    A WWII Online ilyen volt egy ideig.

    Klienst kellett leszedni, de böngészőből indult.
  • Csirke4
    #18
    Itt ennél a játéknál azt írták, hogy nem lesz semmilyen kliens tehát a böngészőben lehet majd játszani. :o
  • finaltrekker
    #19
    Jó, az igaz nem tudtam, hogy már kész az engine. Amúgy a becsléseid csak akkor helyesek, ha tényleg böngészős játék. Én sehol sem olvastam, hogy böngészőben kéne játszani, csak azt, hogy böngészőből indúl. Sok ilyen játék van. Az az értelme, hogy start előtt mindig megnézd az oldalt és lásd a saját vagy külső reklámokat. Egyébként böngészőben futó, igényes, 3d-s grafikájú mmorpg-t még nem láttam.
  • tttttom
    #20
    Ez stratégia vagy külön TPS?
  • polarka
    #21
    Quakelive is ilyen
  • Fenrir
    #22
    Pl a Battlefield Heroes is ilyen.
  • finaltrekker
    #23
    RPG.
  • Fenrir
    #24
    A hivatalos oldalon lehet regisztrálni, hogy bekerülhessünk a bétába.
  • cikasz
    #25
    bekerültem, elmentem az oldalra és amikor csatlakozom az eu szerverhez azt irja, hogy installáljam azt a webplayert vagy mit. megcsinálta és ezután sem aktiv a play gomb :(
  • cikasz
    #26
    Na most megy. Lehet, hogy csak a szerver nem ment az elöbb.
  • Fenrir
    #27
    Te tudsz vele játszani?
  • 0Fritz0
    #28
    Képek, tapasztalatok?
  • cikasz
    #29
    kb 10 percet szórakoztam vele mert nem volt túl sok időm, de nem igazán "jött át" :D Jött pár hajó elkezdtek lőni, de nem igazán tudtam visszalőni azok meg csak repkedtek körbe és tüzeltek...
    Meg ez a webes felületen való játszás.. hááát.
  • cikasz
    #30
    Egymillió screenshot van a neten ne kelljen már szarakodnom vele :D
    A graf ahoz képest, hogy webes igen jó! Csak lassú. Kezdel egy kis irányitással aztán jön EGY hajó :) Azt most sikerült kilőnöm most , hogy oda is figyeltem. Aztán bedokkolsz a Galacitcára és kreálsz egy karatkert meg hajót választol mellé.
    Itt tartok most.
  • cikasz
    #31
    Hát iszonyat lagos szar :( átmentem egy másik galaxisba bányászni. megnyomom a gombot, hogy mozgok erre 5-10 másodperc mulva történik valami.
  • Caliph
    #32
    na én mst kaptam combat statust. kicsit játszottam is vele,de sajna januárban tudok többet foglalkozni vele. képet videot a szabályok szerint nem lehet közölni.
  • Fenrir
    #33
    Én is most kaptam béta meghívót, holnap megnézem és írok róla valamit, hogy milyen.
  • Caliph
    #34
    nekem tetszetős de van még bőven javitanivaló rajta. cylon raiderrel repkedek még 1 szintet sikerült is lépni...többit majd januárban vizsgák utáni levezetésként:D
  • baly94
    #35
    Én is bent vagyok a bétában, nekem nagyon tetszik így elsőre, nagyon jól néznek ki a dolgok, a grafika szerintem nagyon szép ahhoz képest, hogy böngészős játék. A gameplay-t még nem nagyon volt időm részletesen kipróbálni, de tetszetős. Egyébként a kedvenc sorozatom, szóval ez is közrejátszik :D. Viszont van egy nagy problémám, amire talán valaki tud innen megoldást. Az a baj, hogy mikor belépek és elkezdek játszani a wifi egyszerűen szétkapcsol. Nem számít mit csinálok vagy hol vagyok a játékban, kis idő után egyszerűen szétkapcsol. És még a jelerősség is kiváló. Aztán ha bezárom a játék-ablakot automatikusan újracsatlakozik. Valaki tud rá valami megoldást?
  • A4tech
    #36
    elég igényes a cucc, még lehet belőle valami.
  • A4tech
    #37
    beírja a pofa chatre -> 'Lesson1: See a cylon, JUMP!'
  • Caliph
    #38
    hát nem tudom. bányászás része egyáltalán nem tetszik iszonyat sokat kell keresgélni,ráadásul állandóan zaklatnak a gépi ellenfelek. meg a módja sem jön be annyira,szétlövöm és esik belőle a hasznos cucc...itt kicsit hajazhattak vna Eve onlinera. Másik meg h cylon hajók a raider és heawy raider után sztem nem vmi szépek.
  • Caliph
    #39
    de nyilván úgy is alakul még hiszen béta
  • A4tech
    #40
    elnézve az upgrade árakat, egy normálisabb hajó összerakása simán lesz egy havi fizetés (v. több) ha a bigpoint a megszokott tarifával operál + a boosterek.. valami seafight fórumon olvastam hogy ha mindent maxra akarsz húzni, az cirka ~500.000ft