265
Battlestar Galactica Online
  • Torzonborz
    #65
    most kaptam meg én is az invitálást :D

    melóban lecsekkoltam de az igp-s vga-val eléggé akad , majd otthon csekkolom.
  • Rage47
    #64
    na bent vagyok bétában, csinálok majd gameplayt - remélem szabad publikálni:D
    egyelőre elég zavaros a játék, de tanulgatom
    Rage a nevem

    #61 egyetértek
  • baly94
    #63
    Mondjuk a Viper MkII szerintem pofásabb darab, de akkor is.
  • baly94
    #62
    Hehe, ezzel én is így vagyok, de nem tudtam itt ki hogy szereti/ismeri :D Meg a Kilences felhő(Cloud 9) és társai igaz? xD Tehát a Galactica és a Pegasus. Egyébkén miért nincs mark VII-es viper a játékban, ezt nem értem. Mert olyan hajót azért raknak bele, ami nincs a sorozatban, de azért a viper mkVII-et azt kihagyták.
  • Fenrir
    #61
    Ejj, ezt a Csillagközi-t hagyjuk mert a hátamon feláll a szőr amikor meghallom. Ez a magyar fordítás legalja.

    Maradjunk csak a Galactica-nál és Pegasus-nál.
  • baly94
    #60
    Remélem még fejlesztik vagy 3 évig, mert így egyáltalán nem méltó a BSG-hez. Habár nem hiszem hogy évekig closed beta lesz... Mindenesetre jól néz ki, és ha más nem is, egy élmény volt egy viperával végigrepülni a Csillagközi és a Pegazus felszíne fölött.
  • Fenrir
    #59
    Én csak azért játszom a játékkal mert a BSG-t mint sorozatot és világot a kedvenceim közé sorolom, de eddig ez eléggé lehangoló.
  • baly94
    #58
    Én egy kicsit elfogult vagyok a játékkal, mert Galactica fan vagyok, de ettől még igazad van abban, hogy a gameplayen még van mit csiszolni. Egyébként asszem a mindennapi küldetések csak a bétában vannak így. Ki van írva a föléjük hogy beta assignments only vagy micsoda.
    Ettől függetlenül jó lenne majd összefutni a játékban. Az én nevem Corsarius, a hajómé meg Polaris.
  • Fenrir
    #57
    Viernah

    Most egy kicsit beleástam a játékba és eddig elég nagy csalódás. A küldetések minden nap ugyanazok csak egyre többet kell bennük csinálni.

    Az aszteroida bányászás egy vicc, víz kb minden 100.-ban van, a már szkenneltet nem jelöli meg így egy aszteroida övben egy idő után fogalmad sincs, hogy melyiket szkennelted eddig és melyiket nem.

    A küldetések leírása minimális, sokszor neked kell kitalálnod, hogy mégis hol és mit kéne csinálnod.

    A karakterfejlődés kicsit zavaros miután össze kell szedni bizonyos számú xp-t amit utána el lehet költeni a valós idejű tanulásra. Szerintem a kettő nem jön össze egyáltalán.
  • baly94
    #56
    Mi a neved ingame?
  • baly94
    #55
    Én szinte mindenért tyliummal fizetek, cubitot meg szerzek a lelőtt hajókról. A bányászat meg nem olyan vészes, gyorsan be lehet szkennelni az aszteroidákat, ha van benne cucc akkor szétlövöd, ha nincs akkor nem. Viszont már ott befigyel vásárlásnál a 'get cubits' gomb, ami még nem működőképes, de semmi jót nem jelent a jövőre nézve az biztos. Majd a sok überkocka vesz húszmilliárd cubitot a többiek meg menjenek a jó francba.
  • Fenrir
    #54
    Hidd el, hogy én is csak addig játszok vele amíg ingyenes,utána törlöm mint a WoT-ot.
  • A4tech
    #53
    ezzel nem is lenne gond, ha nem kerülne minden 'cubit'-ba. a lőszerért cubitban fizetsz, felszerelésért is egy idő után, hajóért, upgrade-ért.. jelenleg a bétában 0 content van, üres zónák, szinte semmi mission, a bányászat egy vicc. az egész cécó max egy unity webengine promo jelen formájábab, de ha ennél tovább fejlődik a dolog (bár kétlem hogy még kb egy évet rászánnak, hogy valami legyen is a játékból), biztosan a gatyád is rámegy, hogy olyan hajót rakj össze, amit nem lőnek szarrá 1sec alatt a pénzes játékosok. béta ide vagy oda, ez így semmi
  • Fenrir
    #52
    No, szóval úgy néz ki, hogy a játékban a fő avatárod a hajód (az állomáson már a pilótával kell mászkálni), vele kell küldetéseket csinálnod. A hajót kívülről látod és a WASD-dal tudsz manővezerni. A lelőtt ellenfelektől lehet zsákmányolni felszerelést, pl fegyvereket, egyéb kiegészítőket és muníciót amit később a bázison fel lehet szerelni a saját hajónkra.

    A hajó egész jól felszerelhető, sokféle szerelési pontok vannak ahová többféle modult lehet felrakni amiket még lehet fejlesztgetni is.

    Az EVE jellege onnan jön a játékba, hogy az elvégzett küldetések után xp-t kapunk amivel szintet is tudunk lépni. Egy bizonyos xp után képesek vagyunk elkezdeni egy-egy skill tanulását ami utána valós időben zajlik. Tehát meg van adva, hogy az adott skill-t pl 15 perc alatt tanuljuk meg akkor a tanulás akár offline is folytatódik ha éppen nem játszunk. Amint letelt a 15 perc lehet választani a következő skill-t tanulásra.

    Mondjuk EVE-ben már csináltak egy skill queue-t amibe több skill-t is be lehet tenni egymás után így nem kell manuálisan váltogatni minden skill tanulás után.
  • Fenrir
    #51
    Ezt majd holnap bővebben kifejtem, most lépek aludni :)
  • Csirke4
    #50
    ebből egyik se mondott semmit. :D
  • Fenrir
    #49
    Irányítása STO, játékmenet EVE Online.
  • dregnarr1 #48
    Utóbbi.

  • Csirke4
    #47
    Hogy műxik a játék? Te irányítod az űrhajót és neked kell lőni vagy odaklikkelsz, hogy hová menjen és ráklikkelsz a célra hogy automatikusan lőjje?:o
  • Fenrir
    #46
    Egy Viper-rel bohóckodom és fogalmam sincs, hogy mit kéne venni rá. Van erről valami leírás vagy guide?
  • baly94
    #45
    Én játszanék ha a wifi hagyná.
  • Fenrir
    #44
    Valaki játszik vele aktívan?
  • Csirke4
    #43
    Legyen akkor havidíjas. Én speciel rühellem a mikrotranzakciós szarokat amikben általában a fejlesztők szerint nem jutnak előnyhöz a játékosok de a valóságban azok nélkül esélyük sincs olyanokkal szemben akik használják.
  • baly94
    #42
    Az az igazság, hogy a játék nem "fos" , böngészős játékhoz képest elképesztően néz ki, de igen nagyon el tudják rontani az ilyen fizetős marhaságokkal. Jó persze meg kell élniük valamiből, de ez már rablás.
  • JethroHUN
    #41
    elmennek a fenébe egy fos böngészős játékért fizetni egy havi fizetést..
  • A4tech
    #40
    elnézve az upgrade árakat, egy normálisabb hajó összerakása simán lesz egy havi fizetés (v. több) ha a bigpoint a megszokott tarifával operál + a boosterek.. valami seafight fórumon olvastam hogy ha mindent maxra akarsz húzni, az cirka ~500.000ft
  • Caliph
    #39
    de nyilván úgy is alakul még hiszen béta
  • Caliph
    #38
    hát nem tudom. bányászás része egyáltalán nem tetszik iszonyat sokat kell keresgélni,ráadásul állandóan zaklatnak a gépi ellenfelek. meg a módja sem jön be annyira,szétlövöm és esik belőle a hasznos cucc...itt kicsit hajazhattak vna Eve onlinera. Másik meg h cylon hajók a raider és heawy raider után sztem nem vmi szépek.
  • A4tech
    #37
    beírja a pofa chatre -> 'Lesson1: See a cylon, JUMP!'
  • A4tech
    #36
    elég igényes a cucc, még lehet belőle valami.
  • baly94
    #35
    Én is bent vagyok a bétában, nekem nagyon tetszik így elsőre, nagyon jól néznek ki a dolgok, a grafika szerintem nagyon szép ahhoz képest, hogy böngészős játék. A gameplay-t még nem nagyon volt időm részletesen kipróbálni, de tetszetős. Egyébként a kedvenc sorozatom, szóval ez is közrejátszik :D. Viszont van egy nagy problémám, amire talán valaki tud innen megoldást. Az a baj, hogy mikor belépek és elkezdek játszani a wifi egyszerűen szétkapcsol. Nem számít mit csinálok vagy hol vagyok a játékban, kis idő után egyszerűen szétkapcsol. És még a jelerősség is kiváló. Aztán ha bezárom a játék-ablakot automatikusan újracsatlakozik. Valaki tud rá valami megoldást?
  • Caliph
    #34
    nekem tetszetős de van még bőven javitanivaló rajta. cylon raiderrel repkedek még 1 szintet sikerült is lépni...többit majd januárban vizsgák utáni levezetésként:D
  • Fenrir
    #33
    Én is most kaptam béta meghívót, holnap megnézem és írok róla valamit, hogy milyen.
  • Caliph
    #32
    na én mst kaptam combat statust. kicsit játszottam is vele,de sajna januárban tudok többet foglalkozni vele. képet videot a szabályok szerint nem lehet közölni.
  • cikasz
    #31
    Hát iszonyat lagos szar :( átmentem egy másik galaxisba bányászni. megnyomom a gombot, hogy mozgok erre 5-10 másodperc mulva történik valami.
  • cikasz
    #30
    Egymillió screenshot van a neten ne kelljen már szarakodnom vele :D
    A graf ahoz képest, hogy webes igen jó! Csak lassú. Kezdel egy kis irányitással aztán jön EGY hajó :) Azt most sikerült kilőnöm most , hogy oda is figyeltem. Aztán bedokkolsz a Galacitcára és kreálsz egy karatkert meg hajót választol mellé.
    Itt tartok most.
  • cikasz
    #29
    kb 10 percet szórakoztam vele mert nem volt túl sok időm, de nem igazán "jött át" :D Jött pár hajó elkezdtek lőni, de nem igazán tudtam visszalőni azok meg csak repkedtek körbe és tüzeltek...
    Meg ez a webes felületen való játszás.. hááát.
  • 0Fritz0
    #28
    Képek, tapasztalatok?
  • Fenrir
    #27
    Te tudsz vele játszani?
  • cikasz
    #26
    Na most megy. Lehet, hogy csak a szerver nem ment az elöbb.