265
Battlestar Galactica Online
  • Győrfi Zoltán
    #105
    Üdv.
    Pár napja kezdtem a Tauron szerveren cylon-ként.
    A gondom,hogy van olyan mellékküldetés ,hogy roncsbegyűjtés de nem tudok ráklikkelni a roncsokra sem szondázni.
    Az elsö küldiben ahol egy roncs van írja vegyem fel az ott található dolgokat de nekem nem jelenik meg semmi.Itt el vagyok akadva a játékban.
    Pedig minden képesség 1 szintjét megcsináltam még fejletebb szondás is vettem de semmi.Valakinek valami ötlet?
    Amugy szivesen belépnék egy magyar szövetségbe de nem tudom,hogyan kell.Az is gáz,hogy csak félig meddig van magyar fordítás a játékban van pár dolog ami angol maradt és én nem tudok angolul.
  • májki76
    #104
    Ja és leo! Tauronra gyere, már vagyunk páran itt magyarok.
  • májki76
    #103
    Ha sikerül elég közel repülni hozzá , akkor már nem lő ki rakétát rád, csak lő és nekem az már nem szed annyi életet le, továbbá való igaz ,partyban ez már nem nehéz küldi.
  • Gaben001
    #102
    Mivel ebben a játékban fizikailag nem tudod kikerülni a lövedékeket csak skill-ekkel csökkenteni a hatásukat ezért ez raptorral szerintem nem lehet. Nem tudod fedezéknek használni sem az aszteroidákat sem más hajókat.
    Ha azonban próbálkozni akarsz, ajánlom a nagyobb sebzésű löszereket, rakétákat. Menj a Wegelinre ott mindig van 4 db könnyű platform ezeknek csak 2700 körül van az AP-jük.
    Vagy próbáld egy nagyobb hajóval partyban. Nekem viperrel egyszer így elfogadta.
  • Matusy
    #101
    Rakétázd szét
  • leopard26
    #100
    van egy olyan küldetés hogy egy fegyver platformot kellene kilőni egy asteroidán!na ezt hogy az anyám úristenbe csináljam meg egy raptorral?:D
  • leopard26
    #99
    jah bocs!piconon vagyok:D
  • májki76
    #98
    Tauron-on vagyok a humán oldalon, jó lenne már magyarokkal összefutni
  • leopard26
    #97
    én tauronon vagyok colonial,hun_gary néven
  • Gaben001
    #96
    Én is a Tauron-on játszom de a másik oldalon :D
  • qkackagabika
    #95
    Ja és a Tauron szerveren leszünk! :)
  • qkackagabika
    #94
    Cylon oldalon játszó magyaroknak WING-be lehet jönni!!!
    WING név: ÁtkozottKoimbrák.
    Ma 8 után megtaláltok minket /Szultán, Wanderbos_Parancsnok/ PM-et nyomjatok, küldizünk, meg bányászgatni fogunk, de kellő létszám esetén portyázás is lehet.
    üdv.:
    Wanderbos_Parancsnok
    ui.: "- A legjobb barátunk a legádázabb elenségünké válhat!"
    "-Ez a billiárdasztalnál is gyakran megesik!"
  • Gaben001
    #93
    Szerintem nem nehéz. Úgy vettem észre minél feljebb mész annál erősebbek az NPC-k. Maradj távol a nagy csatáktól, csináld a quest-eket és bányássz!
    Ha kicsit feljavítod a hajód egyszerűbb lesz minden.
  • JethroHUN
    #92
    Cylon oldalon játszik vki? csak ma kezdtem unalomból. De egyedül elég nehéz.
  • Gaben001
    #91
    Csak a Galactica-n kapsz küldetéseket a bárban Apollo- tól és Starbuck- tól. Ja meg az elején az Öregtől.
  • firstman
    #90
    hogyan lehet elérni a bázisokon a küldetéseket ? Sajnos ha dokolok bárhol, akkor csak vásárolni meg szerelni tudok. Van valami spec amit kihagyok, hogy találkozzak azzal az emberel aki a küldetéseket adja ?

    köszi
  • Gaben001
    #89
    Elég sokan átálltak cylon oldalra.
    Vagy nem sokan játszanak ezzel a játékkal, vagy nem olvassák ezt a fórumot.
  • Matusy
    #88
    Üdv cylon oldalon vannak magyarok? Vagy mindenki colonial-os?
  • Gaben001
    #87
    Nem tudjátok mi kell ahhoz, hogy planetoid-ot tudjak szkennelni?
    Viper-om van, 8-as szintű vagyok.
  • ximix #86
    Raptorral én is kaptam egy nemtomifene alkatrészt 64000 tylium szemem fent is akadt.A game még béta így akármi is lehet belőle.
  • Gaben001
    #85
    Sziasztok!
    Amiket találok szétlőtt hajókban meg konténerekben és csak az eladást kínálja fel lehetőségnek azokat később se tudom beépíteni a hajómba?
    Eladhatom az értékesebb darabokat is vagy várjak vele?
  • nyirog
    #84
    assigmenteket csináld meg!
  • simon7108
    #83
    mikor ad már Adama uj kuldetést?
    már lvl 10 vagyok és még mindig azt mondja,hogy tanulnom kell még.ad majd egyáltalán uj kuldetést?vagy ennyi volt?
  • simon7108
    #82
    egy másik szerveren ugyan azzal az accountal tudtam csinálni Cylon karaktert is.
    a Libranon ember vagyok a Tauronon meg Cylon.
  • simon7108
    #81
    hát ez nem igaz...
    véletlenul megvettem 1 Raptort:D
    legalább rákérdezhetne mielőtt megvenné.most elment 70k Tylium a semmiért és még eladni sem lehet.
    amugy ezek a bányász hajok is nagy kicseszés...
    nagynehezen találok 1 olyan Planetoidát amiben van is valami és nincs rajta még bányász hívok rá és amint leszált megjelenik 1 Cylon hajó aminek 2-3 az élete és elkezdi lőni.most mit tudok én tenni 1 vadásszal?de szó szerint amint leszállt rogton megjelentek...
  • baly94
    #80
    Nem.
  • simon7108
    #79
    1 szerveren lehet 2 karaktert csinálni?
    ugy gondolom,hogy most pl a Libranon vagyok emberrel.lehetek ugyan azon a szerveren Cylonnal is?vagy másik szerverre kell menni és ott csinálni?vagy lehet egyáltalán 1 accountal 2 fajjal menni?
  • baly94
    #78
    nekem is szokott akadni, nem tudom miért :/
  • simon7108
    #77
    fel kellene éleszteni a topicot.
    lenne pár kérdésem.csak nekem akad a játék néha?elég idegesítő ha csata kozben beszaggat:S
    lehet koze a bongészőm verzio számához vagy csak azért ilyen mert még béta?
    ja és miért nem ad Adama kuldetést?6 lvl vagyok és állandoan azt mondja,hogy még tanulnom kell...
  • nyirog
    #76
    Hali skacok, most próbálgatom a bétát és azt kell mondjam h kellemes csalódás, irányítással nincs semmi bajom kicsit olyan mint a HAWX-é (billen.) habár örülnék ha teljesen olyan lenne inkább mint a hawx-é - az nagyon el lett találva :D. Böngészős játékhoz képest a grafika nagyon ütős szerintem. A sok dicséret ellenére azért remélem még a végleges verzióig lesznek majd változtatások ^^
  • baly94
    #75
    BGO wiki, egy kis segítséget nyújthat, ha meg akarsz tudni valamit.
  • baly94
    #74
    Kihaltunk? Vagy mindenki el van foglalva a játékkal és nincs ideje írni ide?
  • baly94
    #73
    Ha bannolnak a chatről az meddig tart?
  • sirdond
    #72
    köszi a videót
  • baly94
    #71
    Engem igazából a hangulat meg a látvány fogott meg. Már nézni is jó a vipert, szóval egyelőre még nem untam meg, nem játszok vele sokat egy nap, de ettől függetlenül pár hét múlva asszem lehúzom a listáról. Egy próbát akkor is megért.
  • Fenrir
    #70
    Nekem is most már 2 van, de igazából egyikkel sincs kedvem játszani mert olyan 5-6 óra után elment tőle a kedvem.
  • baly94
    #69
    Regeltem 2 külön e-mail címmel a betára, és most jött meg a másik is. Akinek kell, szóljon és küldöm az account adatait pü-ben.
  • Rage47
    #68
  • Rage47
    #67
    sajnálom, hogy jelenleg a játékélmény a 0 felé közelít
  • baly94
    #66
    Én úgy tudom nem szabad publikálni.