265
Battlestar Galactica Online
  • Gaben001
    #145
    Emelni kell a tűzfal szintet akkor nem tud olyan nagy károkat okozni.
    Te is vehetsz a hajódra olyan modult amivel megbénítod meg ilyenek.

    Azért mondtam, hogy általában 22-23-ig vagyok fenn mert 22 körül elalszik a gyerek. De ha nem akkor csúszik minden vagy elmarad. Szóval a játékidőm olyan mint a kutya vacsorája... :D
  • Mardel
    #144
    Nemtudom én igaz még csak most ismerkedem a game-el de pár órája felszálltam meg FTL-eztem egy közelebbi helyre ahol volt vagy 5 ellenség és kb 3at leszedtem utána 94 életerőnél FTL vissza bázisra. Bár még cska lvl1es voltam azok se lehettek sokkal többek max 4-5.

    Egyébként heavy raider is tud oylat hogy vírust küld a másik hajójára meg iylenek ilyen támogató szerepet tölt be de azzal is lehet harcolni max nem úgy mint a sima raiderrel.
  • Győrfi Zoltán
    #143
    Ilyenkor napközben nem lehet felmenni mert rengetegen vannak fenn és semmit sem tudsz csinálni.Viszont sok ellenség is fenn van és agyaggalamb vadászatot tartanak a hajómon állandóan.Csak 22-06 között érdemes felmenni mert akkor nagyon kevesen vannak fenn és alig van ellenség is.
  • Győrfi Zoltán
    #142
    Ma olyat láttam ami kezdi elvenni a kedvem ettől a játéktól.
    Egy 30-as kari egy vadásszal kb 600AP-vel megtámadot.Nekem sorhajóm van 2020 AP-vel és rámnyomott egy technikai baromságot amivel teljesen megbénult a hajóm azt szépen szétlőt.
    Annyira jó ,hogy vannak akik csak felmennek és mások örömét elveszik a játéktól.
  • Győrfi Zoltán
    #141
    Nem az volt a gond hanem az hogy 22:35-ig vártalak mivel azt irtad 22-23 között vagy fenn.Mivel dolgozom és hajnalban kelek nehéz 22:00 után még fenn maradnom.Viszont ha most fenn vagy akkor mehet.
  • Gaben001
    #140
    Nem jött össze:)
  • Gaben001
    #139
    Tévedtem!
    Denebol!
  • Gaben001
    #138
    71 duneyrr jónak tűnik.
    Odamegyek most.
    Ha gondolod gyere.
  • Győrfi Zoltán
    #137
    Üdv.Én is cylon vagyok Zole néven futok.
    Az irányítás tényleg xar....volt,hogy azért lőttek ki mert úgy cikázott körülöttem az ellenséges játékos,hogy azt sem tudtam hol vagyok nemhogy rá is lőjek.
  • Mardel
    #136
    Sziasztok!

    Tauron szerveren vagyok cylon nevem WashingMachine.

    Játék irányítása valami borzalmas egérrel, wasd-vel meg halál.
  • Győrfi Zoltán
    #135
    Ez igaz.
    Tegnap egy ember egy kis vadászgéppel megtámadta a kisbolygon lévő bányámat.
    Asszem 26-os volt és a hajója kb 800 AP-vel rendelkezett.Én egy sorhajóval közelítettem 1960 AP-vel összecsaptunk nekem alig 200 ment le neki meg alig maradt 50 mikor elugrott.Pedig ö még rakétázott is.
    Gaben001 hogy legyen ma?Hol és mikor találkozunk ,hogy megejtsük a csatát?
    Én is a kis vadászommal megyek az kevesebbe kerül javíttatni.
  • Gaben001
    #134
    Nekem az tűnik logikusnak, hogy egy raider csak a festéket tudná lekaparni a tökéletesített jotun -ról
  • Győrfi Zoltán
    #133
    Találtam a játékban egy hibát.
    A parancsnoknál felvehető küldiknél a 3-dik ahól egy másik hajóval csak rakétákkal szét kell löni 3 drónt és bányászni kell.
    Ott ha nem mész vissza a drónokkal harcolni hanem elöbb begyüjtöd az összes aszteroidát akkor nagyon sok nyersit szerezhetsz.A játék kezdetén ez nagyon jó.Plussz akárhányszor kezded a küldit mindig kapsz +100 rakétát is ajándékba.A lényeg a végén halj meg,hogy a drónok győzzennek és akkor lehet ujra kezdeni.kb25-30 perc egyszer megcsinálni de több ezer nyersit kapsz mindháromból plussz a rakéták.
  • Caliph
    #132
    a nagy hajók sérülékenyek a kis vadászokkal szemben,ez le is van irva:)
    még nem tartok nagy hajónál de ha jelzik ezt nyilván valahogy be is van tartatva:)
  • Gaben001
    #131
    Elhagyatott terület nemigen van :)
    Majd viperrel megyek, annak olcsóbb a javítása:)
    A pegazus önmagában nem elég, kell mellé egy flotta is.
    Van a jobb alsó sarokban egy elég gyenge rendszer. Alig van benne aszteroida. Az szerintem jó lesz. Majd megnézem a nevét .
  • Győrfi Zoltán
    #130
    Eddig 1 db klón hajost tudtam lelöni azt is csak véletlenül.
    De igy is kaptam 158 pontot.
    Ha összejön 10.000 akkor átvehetjük a bázis irányítását.Kiváncsi vagyok akkor mi fog történni.
    [email protected] az MSN cimem itt elérsz.
  • Győrfi Zoltán
    #129
    Van egy ragyogó ötletem.
    Te ember én cylon vagyok ha te kilösz engem nekem max 500-600 titánba kerül a javítás és fordítva is.
    Szervezzünk meg találkozot egy elhagyatott területen és löjük ki egymást felváltva igy a küldit is és pontos is szerzünk.A titánt meg könnyen lehet pótólni.Ma este 22-23 közt az elsö csatát össze is hozhatnánk.
  • Gaben001
    #128
    Reggel 5-6-ig vagyok általában fenn meg este 22.23-ig.
    Ha meglátlak felveszlek a barátlistára aztán már könnyen megy a dolog.
  • Győrfi Zoltán
    #127
    Sikerült regiznem Tauronra emberként.
    ITEN a nevem jó lenne néha összejönni közös akciókat csinálni.
  • Győrfi Zoltán
    #126
    Amúgy regiztem emberként is csak kiváncsiságból de sajnos nem a tauronra kerültem.
    Amugy regizésnél nem is lehet kiválasztani hova akarunk kerülni a gép oda tesz ahova akar.
  • Győrfi Zoltán
    #125
    Elég sokat játszottam a wow-al és a lotroval is.
    Ismerem a kockákat sajnos....
    Ők azok akik a nap 24 órájában csak ezeket játszák 100%-ig profik ebben.
    Nem csoda ,hogy legyőztek téged engem is.Már ki tudja mióta nyomják lehet olyan győzött le aki már 2 éve nyomja megvan minden hajója minden fejlesztése már csak hecből jár fel.
  • Gaben001
    #124
    Szerintem rendben van a dolog. Ez játék. Ez a célja.
    Maradjon mindenki a méreténél, hogy fair legyen a küzdelem.
    Reggel nyírt ki egy játékos akire szinte rá se tudtam lőni. Nem értem, hogy tud így manőverezni, hogy végig a hajóm tetején dekkol. Volt 5400 AP-m meg 8 nehéz ágyúm. Neki 2000AP-ja se volt és 2 fegyverrel lőtt ha jól láttam. Simán kicsinált. Nem az a gond, hogy legyőznek hanem az, hogy szerintem nem korrekt módon tették.
  • Győrfi Zoltán
    #123
    Ha Zole nevü cylon hajóval találkoztok ne lőjetek rá.
    Nem szép,hogy itt beszélgetünk bent meg kinyirjuk egymást.
  • Cekrény
    #122
    köszönöm szépen a segítséget
  • Győrfi Zoltán
    #121
    A fegyveregység kikapcsolása az amikor keresel elhagyott aszteroida állomásokat és kilövöd.De vigyázz ezek általában 12-es erösségüek és sok rakétájuk van a másik meg ,hogy más pvp-s játékost kinyirsz.
    pl te ember vagy akkor cylon játékosokat próbálsz elkapni és szétlőni mint pl engem.
  • Cekrény
    #120
    Sziasztok, nekem olyan gondom akadt, hogy aamikor Adama és Starbuck-tól kaptam feladatokat megcsináltam mindent, kivéve a fegyveregség kikapcsolását (Nem tudom hol keressem ezt) és az Ellenséges műveletek megakadályozása (Amikor 2 ellenfelet kell kiiktatni de nem tudom kikek és hogy hol keressem) feladatok nem, mert nem tudom hogyan kell sajna. Tudna nekem valaki ebben segíteni?
    előre is köszööm
  • Gaben001
    #119
    Én így csinálom:
    Printscreen gombot megnyomod játék közben, majd paint-et megnyitod. Kiválasztod a szerkesztés menüből a beillesztés opciót. Amikor berakta a kép menüből kiválasztod a nyújtás/döntés opciót és beállítod a kép méretét.
    Majd feltöltöd egy ingyenes tárhelyre és belinkeled.
    Biztos van rá profibb mód is de az én évi 2 linkelésemhez kár új módszert kidolgozni.
    A küldetés:tegyél jelentést egyesnek. gondolom beszéltél már vele.Hát passz. Ha tudsz tovább menni a játékban akkor ne foglalkozz vele.
    Nem hiszem, hogy én nyírtalak volna ki :D Kevés játékost öltem eddig. Általában én vagyok a vesztes :D
  • Győrfi Zoltán
    #118
    Amugy ilyen képet hogy lehet betenni?
    Sanos én nem értek ilyenekhez.
  • Győrfi Zoltán
    #117
    Amugy tegnap egy ilyen hajó csinált ki kb ilyen szintü remélem nem te voltál.
    A küldetés:-tegyél jelentést egyesnek
    kihivás szintje:1
    szektor:mind
    Küldetést egyestől kaphatsz a parancsnoki hidon van.Válaszd a célpont frissités lekérdezése menüpontot.(hozzáteszem ilyet sehol nem találok a játékban még a beszélgetés menüben sincs senkinél).
    Ha teljesítettél egy küldetést,beszélj ismét egyessel,aki további parancsokat ad.
    Ennyi és ez a küldi a kezdetektől fenn van és nem tudom mi ez.Egyesnél 3 küldit lehetet megcsinálni azok megvannak többet nem adott.Remélem nem valami bug most vettem egy erős hajót nincs kedvem ujra kezdeni.
  • Gaben001
    #116
    Régen volt már az első küldetés és nem volt gondom vele ezért nem maradt meg az emlékeimben. Sajnos én nem tudok Neked segíteni.
    Mi a feladat ami folyamatban van?
  • Győrfi Zoltán
    #115
    Még nem kaptam választ a kérdésemre.
    Mind ember mind cylonnál a fönöknél lehet felvenni az elsö feladatot.
    Én 3 feladatot csináltam meg de még mindig folyamatban van ezt irja ki az elsö feladatra.
    Nálatok is ez van vagy csak énekem nem lehet leadni ezt a küldit?
    Amugy elég szépen lehet bányászni eddig kb 200.000 tyliumot szedtem be belöle csak tényleg gáz,hogy a végén mindig jön egy nagyon erös játékos(nem is gép) és kinyir.Amugy néztem percenként egy kis bolygóbol 480 anyagot lehet szedni mig ki nem ürül.Ez nálatok is igy van vagy lehet ezt gyorsítani?
  • Gaben001
    #114
    10-es szinten szerintem nem kéne bányásznod. De Te tudod.
    Én személy szerint nem szeretek bányászni mert ha kérek egy bányászhajót a szerver azonnal bedob mellém 2-3 nálam erősebb hajót és kinyírnak. Ha esetleg mégsem akkor jön még több és előbb utóbb jön egy 60-as szintű akinek kell a bányám. A küldetések is adnak darabonként 4500 tyliumot meg 450 cubitot plusz a harci küldetésekért még a jutalmak. Ha ehhez hozzáadod a harc közben szerzett roncsokért járó lóvét akkor elég jól ki lehet jönni.
    24-es szinten vagyok és már van egy advanced maul-om és egy advanced jotun-om is.Szóval nem kell feltétlenül bányászni.
  • Győrfi Zoltán
    #113
    Azt imádom itt,hogy most vagyok 10-es és azok akik úgy ézir erősebb vagyok náuk nagyon gyorsan le tudnak lépni.És pofátlanság,hogy vannak akik azért ugrálnak egyfolytában körbe-körbe mert 60-as szintüek a legfullosabb hadihajójuk van és minimális karcolással szétszednek bárkit.WoW-ban is ezt utáltam voltak akik azt élvezték,hogy elmentek olyan helyekre ahól náluk 20-30 szinttel kisebb karik küldizgettek és levadásztak mindenkit.Mikor megjelent egy olyan erős mint ö akkor meg pucolt a rohadék.
    Itt akáthányszor leállok kisbolygot kitermelni kb 20-30 perc múlva odajön egy 40-50 szinttel erösebb és kicsinál.
  • Győrfi Zoltán
    #112
    Sajnos cylon vagyok Lyche hajóm van.
    2 napja kellett vólna ezt írnod.
    Akkor normális,hogy az 1-es csak 3 küldit adot és nem ad többet?
  • májki76
    #111
    az elején lévő küldiket ugord át! csináld azokat amiket a galactikán adnak a pihenőben(olyan mint egy kantin)oda bemész és ott frisslnek a megbízások. Adama még nem akar újakat adni azt hagyni is kell ezért.Ugyan ott starbackéknál le is tudod adni a kész megbízást. A roncsokat csak a radarod vonzáskörzetében tudod észlelni. Azokat ha találsz érdemes megjegyezni hogy hol van. PL leírod az adott rendszeren egy papírra a koordinátáit,hogy később is megtaláld. Ja és tauronra a humán oldalra gyere :)
  • Győrfi Zoltán
    #110
    Neeem.
    Az elején van a küldetés ,hogy egyesnél vedd fel az első küldit csináld meg majd add le.
    Nos én 3 küldit csináltam meg az utolsó amikor csak rakétákkal kellett szétlőnöm 3 drónt meg bányászni.De a végén nem kaptam meg,hogy teljesítettem az első küldit.Még mindig teljesítettlennek írja ki pedig már 3-at megcsináltam.
    Na ez a gondom.
  • Gaben001
    #109
    Mi volt a gond a roncsokkal? Hátha másnak is segít majd.
    Felveszed a küldetést, megcsinálod és vissza kell menni, hogy megkapd a jutalmat.
    Azon a képernyőn ahol a hajódat irányítod ott is van "küldetések" ikon.Jobb felső sarok. Ott látod mennyi van hátra a küldetésből szám szerint. Például 6/12.
    Ott ahol a képességeidet látod az egyik fülön meg a hajó állapotát, ott csak azt nézem melyik rendszerbe kell menni mert az aszteroida szkennelést és a rendszerjárőrt csak az előírt szektorban veszi teljesítettnek.
    Nem tudom Ti, hogy vagytok vele de én mióta megvettem a jotunt azóta nem tudok kilépni a játékból csak úgy ha szétlőnek. Állandóan van rajtam NPC. Az ugrást is elég kivitelezni. Kezd elegem lenni belőle...
  • Győrfi Zoltán
    #108
    Köszi megoldva.
    Újabb gondom támadt.
    A jelent az egyesnek küldit nem teljesíti.Megcsináltam 3 küldetést de még mindig fehéren világit és azt írja ki folyamatban.
    Pedig az írás szerint az első küldetés után jár a jutalom.Ez bug vagy micsoda?
  • Gaben001
    #107
    A roncsok között vannak konténerek. Csak ezeket tudod felvenni. Ha valaki felvette előtted nem gond mert újratermelődik bizonyos időközönként.
    Egyébként magyarítva lett a játék. Nekem automatikusan átállt de ha nem, válaszd a nyelvek közül a magyart.
  • Győrfi Zoltán
    #106
    Ezt totálisan nem értem.
    Ez valami bug lesz a játékban tuti.
    A legelső küldetés amit mind ember mind cylon ad,hogy egy roncsot derítsünk fel van ott 3 ellenség kilöhetők.De utánna írja hogy nézzem meg a roncsot nem tudok ráklikkelni még a térképen sem.
    Mikor kilépek és folytatom a játékot vannak roncsok kinn amiket fel lehet deríteni na azokat térképen ki tudom jelölni de ennyi semmi más nem tudok velük kezdeni semmilyen müszer semmilyen eszköz nem használ rajtuk.Nekünk magyaroknak nem megy ez egyedül????????????????????????????????????