265
Battlestar Galactica Online
  • leopard26
    #225
    picon server, hungarian_elit_force csatlakozz:)
  • Győrfi Zoltán
    #224
    Ok semmi gond csak Zandagortban is van egy balu csak ö nem 999 hanem 2000.
    Azt hittem te vagy kis módosítással.
  • balu999
    #223
    ha meg akartok keresni akkor balu999 néven vagyok bsgo-n
  • balu999
    #222
    nem
  • Győrfi Zoltán
    #221
    Nem te nyomulsz balu2000 néven Zandagorban?
  • Győrfi Zoltán
    #220
    Egy biztos,ott ahol sok nyersanyag van ott sok ellenség és baráti hajó is akik elorozzák előled vagy kilőnek onnan.És nem segít az időpont sem.
    Én már játszottam éjjel,hajnalban,délben,hétköznap,hétvégén mindig vannak akik elkapnak vagy megelőznek.Inkább csak repülj össze vissza és csipj el kis darabot mindenből.Ha sokáig idözől egy helyen elöbb utobb levadásznak vagy nem lesz már mit begyüjteni.
  • balu999
    #219
    Melyik szektorban érdemes bányászni ?
    Szeretnék venni egy nagyobb hajót és kell a tylium .
    Titán is kell de nem az a fontosabb , szóval tyliumot és titánt hol találni a legtöbbet ?
  • balu999
    #218
    Ugrani tudtam , kiléptem a játékból és vissza az megoldotta .
  • balu999
    #217
    5-ös szintű vagyok :D
  • Gaben001
    #216
    A gyorsítás probléma ha előjön nekem akkor energiám sincs így se ugrani se harcolni nem tudok.
    Cache ürítés meg ilyesmi és rendbe szokott jönni.
  • Győrfi Zoltán
    #215
    Nem.
    pl: te 30-as vagy az ellenség meg csak 20-as nem számolja +1-nek mert gyengébbet őltél meg.Asszem max 6-8 szinttel alacsonyabbig adja meg a pontot.
  • balu999
    #214
    Ja igen a többi megoldódott , kivéve :
    -Ellenséges műveletek zavarása (progi nem fogadja el a játoks öléseimet , jutalmat megkapom értük de küdit nem )
    -Fegyveregységek kikapcsolása (még gyenge vagyok ehhez )
  • balu999
    #213
    Újabb problémám , hogy nem tudok gyorsítani a vadászgépemmel . Hiába tekerem fel a gyorsító csúszkát mindig magától visszaáll nullára és meg sem mozdul a hajó . :(
  • Gaben001
    #212
    ha nem teljes életerejű játékost ölsz azt sem szokta elfogadni de gyakran nem fogadja el nekem sem a normális ölést sem. Vannak még hibák a játékban. A többi megoldódott?
  • balu999
    #211
    Ezzel az a baj , hogy nem csak npc-t lőttem ki hanem játékost is . És mégsem adta meg a küldit .
  • Gaben001
    #210
    Denebolon van könnyű őrszem egység azt könnyű kilőni de van a Wegelinen is.
    Aszteroidakutatás:csak a megadott rendszerben szkennelt aszteroidát fogadja el.
    Rendszerőrjárat: megadott ideig megadott rendszerben.
    Ellenséges műveletek zavarása: ellenséges játékost kell kilőni nem NPC-t.
    Jobb felső ikonok közül válaszd a sárga téglalap szerűt és ott a megbízások fület. Ott látod melyik rendszerbe szól a kutatás és őrjárat küldetés. A többi rendszerfüggetlen.
    A fegyverrendszerek és konténerek újratermelődnek bizonyos időközönként.
  • balu999
    #209
    Sziasztok
    Én is elkezdtem játszani az emberek oldalán.
    Következő a problémám . Nem tudok pár küldetést megcsinálni .

    1.Fegyveregységek kikapcsolása:itt arra gondolok , hogy kisbolygón elhagyott fegyvereket kell szétlőni de nem találok ilyet . Elején volt egy felderítő küldi ahol volt ilyen de azok már nincsenek Denlta Canopis-on .

    2.Aszteroidakutatás:már vagy 1000 aszteroidát szkenneltem többől ki is bányásztam a nyersanyagot de nem történik semmi . A kiírt feladat szerint 24 aszteroidát kell megvizsgálni de nekem 0-át ír miközben sokat átkutattam nyersanyag után .

    3.Rendszerőrjárat:feladat szerint nekem kiosztott rendszerekben kell örjáratozni de naplóban nem találom a rendszerek nevét . Hol lehet megtudni , hogy melyik rendszerbe menjek el ?

    4.Ellenséges műveletek zavarása:feladat szerint ellenségből legalább 1-et ki kell lőni . Már vagy 20 cylon vadásszal végeztem és nagyobb hajókat is kicsináltam és még sem fogadja el a progi a küldetést . Esetleg mást kell csináljak ?

    Segítsetek kérlek mert elakadtam .
  • Gaben001
    #208
    A leveleket azért írják, hogy menj kártyázni. Napi egy parti ingyen van amúgy minden osztás 200 cubit. Lehet nyerni rajta mindenfélét. 2db alap csalitól kezdve az atomrakétáig mindent. Azon kívül csak itt kapsz ftl koordináta töredéket amiből 100 db kell, hogy legyen valami valamilyen konvojjal. Szétlőheted vagy megkapod nem tudom.
    Banderas: kezdésnek jók a drónok. Maradj a térkép alján ott gyengébbek az ellenfelek. Fejleszd a hajód és a képességeid. Idővel könnyebb lesz.
  • Győrfi Zoltán
    #207
    Naaaaaa
    Most úgy átalakították a szervert,hogy az a kevés magyarítás is elment róla.
    Nem értem annyi más játékot megcsinálnak ukrán,román,szerb,lett,litván,bolgár nyelven de magyarul alig.Miért?????
  • Győrfi Zoltán
    #206
    Mik azok a levelek amiket kapok?
    Cylonoknál a 6-sal embereknél a csajjal kell beszélni a pihenőben.
  • Optimus Prime
    #205
    Alfa Ceti? A Star Trek II-ben Ceti Alpha volt. :D
    Egy kicsit tényleg játszok már vele.
  • Banderas1990
    #204
    Tudna valaki tanácsot adni a kezdéshez, meg van az alapküldetés, utána viszont a harc meg tud szorongatni.
  • Gaben001
    #203
    A Pegazusnál a bolygón tudsz dokkolni.
    Adama lenn van Alfa Cetin. Ha megnyitod a világtérképet balra lent.Van a rendszer mellett egy nagy kolónia jelkép.
    Több egymás utáni ugrással tudsz visszajutni ha van tyliumod.
  • GixEr
    #202
    Sziasztok
    Most kezdtem el, de eljottem Adamaektol, hogy jutok vissza Adamahoz?
    A pegasusnal vagyok arra meg nem enged dokkolni.
  • SewerRat
    #201
    Vajon hova lett a hozzászólásom?:)

  • nabradius
    #200
    Hello!

    Légyszi mondja már meg valaki, hogy lehet előre haladva visszafele lőni. Rövid ideig lehet csak megjátszani, sokszor láttam alkalmazásban, de én sose tudtam megcsinálni.

    köszi nabradius
  • Gaben001
    #199
    Köszi de nem próbálom ki egyiket sem mert egyik sem BSG.
    Ez az egy van és olyan amilyen de nekem tetszik.
  • Optimus Prime
    #198
    Nemrég regisztráltam, de alig játszottam. A kevésből rögtön lejött egy dolog: ez a Freelancer BSG skinnel. Aki ismeri tudja, az irányítás, a loot begyűjtése, az upgradelhetőség, a kikötők, ahol a megbízók vannak (azzal a különbséggel, hogy ott beszélnek a tagok, hanggal), de még a menü is lopás. Ami jó, mert megszokható.
    Én Cylon oldalon kezdtem, mert szerintem állati cool arcok, főleg a páncélosok. Az emberi Cylonokban nincs sok fantázia, kivétel Number 6-t.
  • False
    #197
    Gaben001 : probálj ki egy X-wing Alliance-t, vagy egy EVE-t, és akkor rájössz, mi mindent ki lehet hozni egy űrszimulátorból /és akkor még wing commandert, Privateert, Freespace-t meg sem emlitettem/
  • bakkir
    #196
    Én addig úgyse hagyom abba, amíg meg nem lesz a vanir, meg hogy felfejlesszem. Most a maul-lal elég sokat harcolok, csapatokban elég jól lehet harcolni.
    A rendszerőrjáratot mindig megcsinálom, mert legalább az változatos és nem unom meg.
    Egy jó harc engem kárpótol mindenben.
  • Gaben001
    #195
    Szerintetek mit lehetne még csinálni hónapokon keresztül, hogy ne legyen unalmas?
  • SewerRat
    #194
    Egyébként ahhoz képest, hogy böngészős tényleg jól összerakták, csak egyhangú a lődözés. Másról se szól a játék...mondhatnánk, hogy lehet bányászni, de az is abból áll ,hogy lősz...ráadásul még csak nem is irányíthatom, hogy hogy lőjjön:)

    Kattintok, meg célra tartom a hajót. Gyakorlatilag csak ezt kell csinálni.
  • sasa77
    #193
    Szerintem nagyon is jó játék ahhoz képest hogy böngészős, igen is kihoztak belőle amit tudtak, és az irányítást is csak meg kell szokni, de kinek a pap kinek a papné :)
  • SewerRat
    #192
    Kanyargás javítható különböző +cuccok megvásárlásával. Most kaptam hírlevelet, hogy 2 millió regisztrált tag van, szel elég jól megy nekik. Egyébként játszható játék, de semmi extra. Kategóriában X játékok bármikor megeszik mindenféle tekintetben ezt.
  • False
    #191
    Anno nyomtam ezt, de szerintem egy unalmas szar, aminek semmi köze a BSGhez,csak a névvel probálják a szar gagyi játékukat eladni,remélhetőleg minimálisnál is kevesebb sikerrel.Anno a problémák vele, hogy 1 a cylon basestaron slattyogva, mikor beszélek 1-esel vagy 6-osal, akkor nem szólalnak meg a karakterek a sorozatban játszó színész orgánumán, ez alapból a maximális 10 pontbol 4en levon.Másik hatalmas koncepciós hibája az egésznek (arról nem beszélve, hogy böngészőss...istenem mekkora egy retardált dizájneri 5let), hogy a hajók maneverezhetősége a béka segge alatt van, nem hogy nem tudsz olyan műveleteket megcnsiálni ami a sorozatban alap,de fordulni is kurva macera.Tényeim a béta eleji állapotot tükrözik,kérdésem az hogy még mindig ilyen, vagy azóta összekapták magukat?
  • sasa77
    #190
    Sziasztok én a Libran szerveren vagyok jelenleg 19-es szintű cylon ha van valaki aki itt játszik jelezze mert egyedül sokszor unalmas.
  • Gaben001
    #189
    Visszaköszöntem a játékban de valószínű nem vetted észre.
    Küldetésekért menj a Galactikán a kantinba Starbuck-hoz és Apollohoz.
    Ha a Tauronon kezdted akkor egy másik szerveren elölről kell kezdened. Mindig azt ajánlja ahol kevesen vannak fenn.
    Szerintem van magyar flotta de itt nem nagyon van jelen egyik sem.
  • kovecses
    #188
    A Tauron szerveren játszom jelenleg, de a Picont ajánlja a játék. Hol melyiken van a legtöbb magyar?
  • kovecses
    #187
    Nem rég kezdtem csak a játékot. 4. szintű vagyok, nem kapok már új küldit. Nem tudom mit kéne csinálnom hogy fejlődjek, mert attól hogy cylonkokat lövöldözök nem sok minden történik. Unalmas sokszor egyedül repülni, jó lenne egy jó kis magyar csapat. Nincs felvétel valahová?
  • kovecses
    #186
    Van a játékban magyar flotta? Ha van szeretnék hozzá csatlakozni!!!