11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #505
    Akkor kire gondolhatott?
  • Coolfire
    #504
    Értem én,és nem is vagyok nagyon "kényszerfikázó",csak valahogy az egész körítése nem tetszik.:)
    De majd erről akkor,ha lehet.:)
  • LoSA
    #503
    Az én kedvencem... :)



    Egyébként nem tudjátok, hogy Király L. Norbert továbbjutott?
  • Láma!
    #502
    óóóó bazmeg, mekkora öngól volt ez:D

    átkurt engem is:DDD

    mea culpa mea culpa, rászolgáltam a nevemre:DDD
  • Kaplan
    #501
    Nem tudom mi alapján kérdőjelezed meg a hallásom, hisz zenész családból származom és magam is zenélek, szóval maradjunk annyiban, hogy valószínűleg több közöm van jelenleg már most a zenéhez szakmai szempontból mint neked valaha is lesz. :)

    Ettől függetlenül akkor is egy darab romhalmaz volt a szombati műsor, és külön fájó pont, hogy egyik show sem zenészeket és értéket fejleszt ki hanem eladható terméket. A zenélés nem erről szól.
  • Balázs 17
    #500
    Détár Enikő????miről maradtam le vagy wtf?????:D
  • MerlinW
    #499
    "Nekem meg attól van okádhatnékom,hogy úgy tesznek,mintha a műsor csak napokkal hamarabb lett volna felvéve"

    Sosem volt titok, hogy nyár elején lettek felvéve a válogatások. Miután nincs a nézőknek beleszólása, felesleges élőben mutatni, elsősorban, mert ezt vagdosni kell. Hangoztatni azért nem hangoztatják, mert csak a kényszerfikázókat érdekli a felvétel időpontja és hogy hány szőrszál van éppen a zsűri arcán.

    Lesz még 1-2 felezés, 1-2 résznyi boot camp szintén felvételről, és csak azután kezdődik az élő adássorozat, azaz a döntők. Logikusan semmi értelme élőben adni egy műsort, ha nincs szerepe benne a nézőknek. Különben is az élő adások utómunkálatok híján igénytelenebbek, kötöttebbek, minél kevesebb van belőlük, annál jobb.
  • Coolfire
    #498
    Áhhhh... ez már előre le van játszva.Nekem meg attól van okádhatnékom,hogy úgy tesznek,mintha a műsor csak napokkal hamarabb lett volna felvéve.Aki egy kicsit is jó megfigyelő,rögtön feltűnik,hogy egészen másképpen néznek ki.Lsd:kókusz,aftöiksz,ami a kúlon megy(nem jut eszembe)satöbbi.Szóval a retek nagyon ajnározza őket.
    Abban teljesen egyetértek,hogy nem azonos műsorsávba kellene rakni őket.
    A tv2 szarabbul járt,mert így nem kapnak annyi SMS-t,mintha csak a Megasztár menne.
  • sztike10
    #497
    A bulvárvilág is unja az eddigi sztárjait, kell egy kis vérfrissítés, gondolom ezért nyomják őket, meg hát így a műsort is talán többen nézik. Ki tudja.
    Az x-faktor tényleg gyenge volt, mindenki beleélte magát a biztos bejutásba, és gondolom nem gyakoroltak annyit, mint a válogatóra. Hát ez van. Talán most tanultak ebből.
  • Láma!
    #496
    hát igen... Enikő nem oda való... nagyon nem... de biztos ebbe is kellett egy Enikő, és nem volt más:D
  • Line
    #495
    Az élőt arra értettem, hogy nem playback. Amúgy ettől a magyar celeb világtól és a semmitmondó dolgoktól amik velük történnek én is hányok.

    Ettől a rekdthangú csajtól (Détár Enikő) meg kiráz a hideg egész egyszerűen. Valaki megmondhatná már neki, hogy kiöregedett. Persze sajnálom. De attól még szar.
  • Láma!
    #494
    nos a hétvégi X-faktor rémgyenge volt. akik eddig baromi jol énekeltek, azok közül most sokan elvéreztek és csak előzö produkciójuk miatt mentek tovább.

    másrészt nem, ez NEM ÉLŐ. a megasztár az volt szombaton, az x-faktor nem.

    abban igazad van hogy sok jó énekes van most itt, több mint a megasztárban, ebben verik öket.

    viszont sem itt, sem a megában nem tudom, és nem értem miért kell tolni bulvárt... megában évadok óta kedvenc téma a "meghalt anyu/apu és hogy viseled élő adásban?" most itt meg a "szakítottunk de véletlenül egyszerre kerültünk be, vajon mi lesz..." szánalom...
  • Line
    #493
    Ez igaz..
  • MerlinW
    #492
    A nép mindegyikre kíváncsi, tehát logikusan minimum 2x több lenne a nézettségük, ha külön időpontban adnák. A verseny fontos dolog persze, de ésszel kéne csinálni. Amerikában is énekes műsor ellen egy táncos kerül, stb. Tehát a hasonló kaliberű oké, de ugyanazt hülyeség.

    Mega ellen egy Való világ, vagy Fábry kéne, X ellen meg mittomén.. TV2 sovány ilyen téren, de valami magas nézettségű műsort. A lényeg, hogy ne ugyanolyan célközönségű műsorokat küldjenek harcba, mert egyrészt a két szék közé esnek, másrészt azokkal a nézőkkel is kicsesznek, akik mindkettőre kíváncsiak.
  • Line
    #491
    "8 és 25 éved között kiváncsi lennék mit tettél le az asztalra. Ahelyett, hogy a töködet vakarva elégedetlenkedsz meg kritizálsz amúgy totál tehetséges embereket alkoss valamit te is azt told fel a netre.

    Miért melyik műsorban énekeltek jobban? A megasztárban??? Vagy nem vágom mihez hasonlítod. Bár sejtem. Valószínűleg a stúdióban széttuningolt kijavított zenékhez amiket a Viván adnak....

    EMberek ez élő, igen nagy stresszel megfűszerezve. Ne várjunk olyan éneklést ezektől mint milliós gázsival rendelkező külföldi sztároktól. Bár bőven megközelítik ez utóbbiakat is.

    Ráadásul zömében fiatal emberekről van szó....
    Van 6 olyan figura a mostani x-faktorban aki egyenként megnyerhette volna az eddig megaszarokat szvsz.
  • Line
    #490
    Miért? Nem jó a nézettségük?
  • Line
    #489
    Szerintem ha nincs hallásod akkor feleslegesen nézed. Márpedig, hogy nincs azt most tökéletesen bebizonyítottad.
  • MerlinW
    #488
    Na igen... még Amerikában sincs két tehetségkutató egy időben, pedig ott 300 millióan élnek... Ezt (is) a kereskedelmi csatornák baromira hozzáértő logikát nélkülöző vezetőségének köszönhetjük:)
  • Kaplan
    #487
    Elképesztő, hogy egy jól bejáratott műsort így el lehet kúrni. Az még oké (vagyis a faszt nem oké de nem tudunk ezzel mit tenni.), hogy maga a műsor egy forintot nem ér. Pedig azt vártam, hogy lesz még néhány tehetséges ember de hogy normális produkciót nem hallottam a szombati műsorban. Szégyenteljes. Valahogy a Megasztár fényéveket ver erre a műsorra a jelenlegi előadói garnitúra tekintetében. Hihetetlen mekkora öngól lehet ez az X-faktor az RTL_nek. Azt hitték lesz elég tehetség, de úgy látszik minden elfogy egyszer.
  • Ironman2
    #486
    Ja,látom van már topikja is!

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1285278948
  • Láma!
    #485
    igazán köszönöm, ó bölcs mester!
    most már hagysz minket, alsóbb rendűeket is kibontakozni, vagy továbbra is osztod majd az észt?
  • Line
    #484
    Tudtommal nem én kezdtem el kötekedni illetve személyeskedni. Van egy olyan gyengém, hogy a hülyéknek megmagyarázom mindíg, hogy hülyék pedig valóban teljesen felesleges....
  • Tyler1
    #483
    #482!
    ennél sztem több hozzászólást nem érdemel a véleményed.

    és nyugi én se szeretek sok sportot, nem sértettél meg :) (kérdés, hogy a gecibe jön ez az x-faktorhoz)
  • MerlinW
    #482
    Senkit sem érdekel a szociális életed és felfogásod, így tartogasd másoknak a monológjaidat. Felesleges a hozzánk hasonló szar arcokkal megosztanod. Köszönjük ;)
  • Line
    #481
    Félreértések elkerülése véget rengeteg embert tisztelek. Okos embereket, akik segítenek a másikon, a bátrakat, tisztességes orvosokat, stb...

    Persze azt is aki ügyes. De az ü gyességi listám végén van az énekléstudás. Hiszen az egy adottság.
  • Line
    #480
    Illetve ovodába még elmegy, de elsőtől már max szánakozva néznek rád vagy megkegyelmeznek egy erőltetett mosollyal.
  • Line
    #479
    Tudom mire gondoltál de az súlyosan távol áll a poéntól. :-)
  • Line
    #478
    Hát ja. Nem szoktam titkolózni meg sunyiskodni mint az emebrek többsége. Mondom a véleményemet. Egyáltalán nem tisztelem azt a selyembuzi multimilliomos George Michaelt, mint ahogy titeket sem. Persze tisztelet a kivételnek de mindent egybevetve és itt olvasgatva elég szar arcokat fújt itt össze a szél. Fórumozásra néha vetemedem akkor is azért, hogy valamiről a véleményemet kifejtsem. Annak csak örülök ha nem egyezik az átlagéval. Nem is szeretnék átlagos lenni.
    Ha ez engem minősít valamint az, hogy szombat este be voltam csípve, minősítsen, különösebben nem érdekel.

    De, hogy mégjobban utálj elárulom neked rühellem a focit és azokat is akiknek az az élete. :-)
  • MerlinW
    #477
    DVB-m van, nekem ingyen lesz továbbra is:) És ennek most aztán baromira örülök ám:DD
  • Ironman2
    #476
    Januártól fizetős lesz a retekklub!

    http://index.hu/kultur/media/2010/09/26/jovore_mar_nem_tevezunk_ingyen/
  • Láma!
    #475
    tudom hogy mit jelent...
    épp ezért raktam oda... megfelelő szinten az emberek értik a poént.
  • Tyler1
    #474
    ezzel sok mindent el is árultál magadról, először is h nagyon buta vagy. de hát innentől kezdve ne is várd, h akárki is egy értelmes hozzászólást fűzzön a véleményedre.
  • Line
    #473
    Ha megnézed melyik smiley mit jelent, akkor rájössz, hogy amit te raktál az azt jelenti idióta.... Speciel ha raktál volna utána még egy rendes mosolygós smileyt is, akkor is félreérthető lett volna...
  • Láma!
    #472
    úgy látom a szmájli szöveg végén való értelmezéséhez még nem vagy elég idős, vagy csak "kivételesen idióta"...
  • Balázs 17
    #471
    Király L. Norbi előadásánál majdnem lefordultam a székről:DDd
  • Line
    #470
    Egyáltalán nem tisztelem azt a buzit, szarok rá, hogy írják a nevét. Sőt az sg-s "emberekre" is. Éjfél tájban bebaszva előfordul, hogy mellényúl az ember.
  • MerlinW
    #469
    Ez egy élő 2 órás koncert volt.
  • Tyler1
    #468
    "gorge Michial"

    az igen! ilyen formációban sztem még egy random program se tudná leírni a nevét.
    Emlékkoncerteknek nem is az a célja, h utánozzák a hangját v a személyt, hanem, h a dalait felelevenítsék.
  • Line
    #467
    btw, Némeh Katica?

    AZ ő produkcióját nem láthattuk, sőt 49 video van feltöltve a top 50. be az rtl klubbon. Ezt mire véljük?
  • Line
    #466
    Gyengébbek kedvéért Freddie Mercury emlékkoncertről beszéltünk. Csak kivételesen idióta emberek értelmezhetik ezután úgy a hsz-emet, hogy Michael halála után....