11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #625
    Na jönnek a csapatok..
  • Coolfire
    #624
    Hát a legnagyobb figura az tény,de semmi hangja.:)
    Király L. Norbert,Szabó Előd,Vastag Tamás.Én őket engedném tovább.Igaz azt írtam,hogy Norbi kiesik,de nagy figura.Itt nem tudott kibontakozni,majd az élőben.
    Szerintem Keresztes(pók) Ildikó és Átok Zoli nem a megfelelő ember,hogy ilyenekről döntsön,de ez igaz a többi "párosra" is.



  • Danka88
    #623
    csak szerintem értelmezték félre a "mentor" fogalmát?
    egyébként remélem még igy se esik ki norbi, kell ő az xfaktorba :D
  • Coolfire
    #622
    Na most nem tud figurázni,és szarul énekel.Kiesik.
  • Coolfire
    #621
    Na jön a mester..:)
  • Coolfire
    #620
    "Rózsi" eddig a legjobb.:)
  • Coolfire
    #619
    Akkor most 2 csapat,és holnap a másik kettő?
  • Coolfire
    #618
    Ejj ezek a mentor segítők....szégyen.
  • Coolfire
    #617
    Na mindjárt kezdődik.:)
  • Coolfire
    #616
    Miatta hagyta abba az Alphaville..ekkora konkurenciát nem tudtak elviselni..
  • Balázs 17
    #615
    ez nagyon állat:D
    áj bíkém ász sztár in hángeri, disz ir ízi ir ír:D
  • Balázs 17
    #614
    úristen bazzzzzzzzzzzzeg:DDDDDDDDD
    szegény faszit sajnálom zaért, hogy ennyire leégetik mindenhol
  • Tyler1
    #613
    de az a szoft diszkós bikicsunáj se semmi :DDD
    Lezli MEGPÁJ
  • Ironman2
    #612
    Jáááááááááááááááááj.Ez nagyon fájt.

    Bikicsunáj üzenete Angelina Jolie-nak
  • Ironman2
    #611
  • Coolfire
    #610
    A legszebb szó a szarkupac volt..:)
  • Coolfire
    #609
    Elég lenne egy anonim levél pl. a Borsnak.:)
  • Dean Winchester
    #608
    de mondom írd már ide le ,hogy mit irtál oda :D
  • MerlinW
    #607
    Szólásszabadság ellen ott a sajtószabadság:)
  • Láma!
    #606
    az is magántulajdon:)))
  • Coolfire
    #605
    De még az üzenőfalról is levettek.:)
  • Láma!
    #604
    az egy saját fórum, azt moderálnak akit akarnak, ilyen helyeken nem érvényesül a szólásszabadság:)
  • Coolfire
    #603
    Ez a szólásszabadság.:)Ha azt írtam volna,hogy hű de jó műsor,talán még a főoldalra is kerülök.De mást írtam,ami nem igazán jött be nekik.:)
  • Dean Winchester
    #602
    mit írtál? ha durva akkor spoilerbe tedd :D
  • Coolfire
    #601
    Nem bírja az ertéel a kritikát.Kivágtak a kommentemmel együtt.:)
  • MerlinW
    #600
    Ennyi, ez a megoldás. Én ezt és a megasztárt is csak online nézem tekergetve. Előtte/utána/közben pedig letöltögetem az aktuális UK és Ausztrál factor részeket és hátradőlve egy doboz sörrel kikapcsolódom:)
  • Coolfire
    #599
    A parlamenti napló egész jó ötlet.:)
  • Ironman2
    #598
    Na,mert ettől marhára ki lehet kapcsolódni.Én már nem is nézem ezt a szennyet.
  • MerlinW
    #597
    Vagy szerencsésnek mondhatod magad, hogy ilyenek fel tudnak húzni azaz békés nyugodt, eseménytelen életed van, vagy el kellene gondolkodnod az korai idegösszeroppanás elkerülésének lehetőségeiről:)

    Ez csak egy nyomorult popcorn szórakoztató műsor, heti 40 percben... ülj le elé, kapcsolj ki, nézd és ne foglalkozz semmivel. Erre valók ezek. Ha stresszelni akarsz nézz parlamenti naplót:)

    Annyira undorító népbetegség ez a mindenen fogást, kákán is csomót keresés... Nyugdíjasoknak sem áll jól, de náluk legalább érthető.
  • Balázs 17
    #596
    úgy érzem vmelyik Vastag fiú a döntőben lesz
    Tominak qrva jó hangja van simán üti a tesóját, csak vmi értelmes számot kéne választania, ne mindig ilyen lassút

    én nekik és Wittmann Zsoltinak "szorítok", de csak, mert én is veszprémi vagyok:)
  • Coolfire
    #595
    Teljesen egyetértek,de ez van.Folyamatosan húz az ideg már ettől a műsortól.Ki a faszt érdekel,hogy szakítottak,leszbik,tüdőrákjuk van,fehérvérűek etc.?Még sehol sincsenek,és már sztárok.Félreértés ne essék,nem az irigység beszél belőlem.Ott van nikolasz.rettenet szar volt,de mikor sátán nóri kérdezte csak vihogott mint aki be van lőve,ergo tudta,hogy ő nem eshet ki.
    Igen nagyon sokan azt hiszik,hogy már bakizhatnak is,és a zsűri meg egyértelműen adja alájuk a lovat.
  • precision
    #594
    fffuuuuuuu! na még1x

  • precision
    #593
    legidegesítőbb előadásmód EVER!

  • precision
    #592
    én már akkor gyomorideget kapok ha csak meglátom őket...
    rettentő irritáló két kis öntelt p...a :)
    saját fodrász meg sminkes mi? a legszánalmasabb bennük az a kamu átélés amikor énekelnek, a látványos ajak és fejrángásokra gondolok... Malek nagyon jól megfogalmazta amúgy, amit mondott minden igaz :) a cserebogaras és "el van szállva magától" dologra gondolok

    az egyikük (asszem az idősebbik) mekkorát néz amikor a zsűri mondja, hogy egyéni versenyzőkként a verseny számukra befejeződött... az a tipikus "hogy mi? ÉN KIESEK? NEVICCELJMÁRLÉGYSZIVES, én vagyok a legjobb"

    kár, hogy továbbjutottak, mondom ezt annak ellenére, hogy azért fahangjuk nincsen, sőt, akár még tehetségesnek is nevezhetném őket
  • Coolfire
    #591
    Az egyik Nyári lány nagyon szar volt,mégis Summer Sistert csináltak belőlük...
  • Coolfire
    #590
    Abból egyet leadtak.Pont a legrosszabbat.:)És ha összeálltak vagyis összerakták őket?Attól még megmutathatták volna az egyéniket.Na mindegy.
  • Balázs 17
    #589
    nem azért mert azok összeálltak?
  • Coolfire
    #588
    Hát nem is fogok.:)
  • MerlinW
    #587
    Mit számít? Még úgysem tudsz beleszólni a műsorba. Valszeg a maradék 4-ben nem volt semmi extra. Az internet egyébként is csak kiegészítő médium.
  • Coolfire
    #586
    Ez mind szép és jó.De akkor sem értem miért nem 24 videó van fent.