11324
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #426
    vastag tesók továbbmennek :S legalább egyik kiesne :D
    félő h a csabi a döntőig menni fog...
    nincs izgalom igy:S legalább beválogattak volna olyat is aki erős lenne.
    de itt kb az a 3 megy tovább akit azelőtt láhattunk az adásokban, akit meg csak 1 sor éneklés utan továbbengedtek meg kiesnek :S
  • Coolfire
    #425
    Hehehh..komoly fejlődés.:)
  • Coolfire
    #424
    Ez így jó lesz,hagy hulljon a férgese.:)
  • Coolfire
    #423
    Na most leszek kíváncsi.:)
  • Ironman2
    #422
  • penbutter
    #421
    Múltkor belenéztem ebbe a borzalomba... egy újabb idióta, külföldről átvett celebgyár... legalább lesz mutogatni való utánpótlás a vacsorás műsorokban...
  • Coolfire
    #420
    Én fogom nézni,csak nem fogok nagyon meglepődni.:)Nem kritizálnám,ha nem lenne rá nyomós okom.Peace.
  • NessieGraf
    #419
    Most inkább mindenkinek: tényleg nem nézem. Időpocsékolásnak érzem. Amúgy nem vagyok naiv, csak rákérdeztem.

    Pont van rálátásom előző megaszaros szereplőkre, rajongókra, mert van akitől meg kell hallgassam rendszeresen. Na annyi gagyi zenét, amit azoknak összehoznak Föld nem hordott a hátán. Ez a műsor végül méltó párja lesz eredmény szempontjából. Értem alatta a nyertesek és a többiek további pályafutását.
  • MerlinW
    #418
    Akkor nem nézed, ilyen egyszerű.
  • MerlinW
    #417
    Akkor már legyen a világ szemét, ugyanis mindenhol pontosan ugyanígy mennek a tehetségkutatók, legyen az Ausztrália, Bulgária, Spanyolország, Amerika, Anglia, stb és legyen az Factor, Idol, Got Talent, stb.

    Persze a közhely mindig fennáll, miszerint nem kötelező nézni, ha nem tetszik.
  • Tyler1
    #416
    akkor naív vagy, ha azt hiszed ez a nézőkért és a szórakoztatásért megy :)
  • Coolfire
    #415
    Ez is jó kérdés.Úgy kellene csinálni,hogy a castingtól kezdve élőben nyomni.Rá lehetne szerintem egy sávot szánni.
  • Ability
    #414
    Nem így működik a világ, az van. Bővebben: az egyénszintű vélemény senkit sem érdekel.

    #412: Mivel csalásról szó sincs így ez megint egy lényegtelen részletkérdés.
  • NessieGraf
    #413
    És ha nekem, mint közönségnek nem teszik amit ők választottak, akkor mi van?
  • Coolfire
    #412
    "Más dolog kimondottan csalni, és más dolog a már megszületett továbbjutókat erősebben reklámozni."Na itt nagyon rátapintottál a lényegre.:)
    Ezért nagy szemét a retekklub.
  • Ability
    #411
    Más dolog kimondottan csalni, és más dolog a már megszületett továbbjutókat erősebben reklámozni. Ez a véleményem. A csalást lehet én értettem félre és nem erre gondoltál, de a másik részében nem találok kivetnivalót.
  • Coolfire
    #410
    Nem vitatkozom,ahhoz túl fáradt vagyok.Abban igazad van,hogy hónapokkal ezelőtt leforgatták.A mondat másik felére nem válaszolok.Majd nézzétek.
  • Ability
    #409
    Mivel árulja el magát? Ezeket a részeket már hónapokkal ezelőtt leforgatták, nem ők manipulálják az eredményt, hanem egyszerűen csak "már megszületett az eredmény".
  • Láma!
    #408
    meg a zsidózás....:)
  • Coolfire
    #407
    Az ertéel mindenre képes.:)Akkor is megmarad a kérdés:miért szelektál akkor a retekklub a youtubeon?És ha emlékeztek pölö kik voltak az első adás mixében,azok youtubeos videóit melyek 40-50000-es nézettséget produkáltak egyszerűen levetették.Ez tisztára olyan feeling,mintha azt sugallnák,fasznak néznétek őket,rájuk nem kell sms-hegyeket küldeni.:)
    "A videó a Magyar RTL Televízió Zrt. tulajdonában áll! A teljes adás egyben, jó minőségben a www.rtlmost.hu weboldalon is megtekinthető!
    Valami bevételük lehet ebből is a zsidóknak.
    Úgyhogy marad a káosz-elmélet.:))
  • MerlinW
    #406
    Csúnya lenne 10.000db 2-3 perces videót publikálni, nem?:)
  • Coolfire
    #405
    Nekem nem csak a megrendezéssel van bajom,hanem az egésszel.Ott van például a youtube.Meg szoktam nézegetni a videókat.Elröhögcsézek rajtuk,kiválasztom a nekem tetsző(ke)t etc.Az viszont már egy kicsit gyanakvóvá tesz,hogy azok az előadók,akik nem kaptak perceket a műsorban,hanem mix-ben voltak,szép lassan eltünteti a videókat a reteklubb egy bizonyos nézettségi szint felett(szerzői jogok megsértése v. akármilyen indokkal).Viszont a "sztároltakat" meghagyják,hagy menjen még feljebb a nézettség(náluk nincsenek szerzői jogok?).És leesett.Tkp. azok videóit hagyják fent,akik már benne vannak a legjobb 24/12-ben.És igy árulja el magát véletlenül a reteklub.Figyeljétek meg,hogy igazam lesz.Ez egy hatalmas nagy parasztvakítás,egy foscsomó.
  • MerlinW
    #404
    Ott vagyok, figyelek:)
  • Ability
    #403
    Klisés agymenésnek tartom a "magyarok vagyunk" felszólalásokat. Akár negatív, akár pozitív értelemben. Ennek megfelelően nem az emberekkel van problémám hanem a közmorállal. Ez utóbbit pedig ismerjük el, eléggé elmarad a nyugati állapotokhoz képest.

    ui.: majd nézz már be légyszi az Ubuntu topik chatjére. :)
  • Ability
    #402
    Ez itt a lényeg! Hiába van előre szervezve az egész, ha végeredményben egy jobb műsort tudnak kovácsolni belőle. :)
  • MerlinW
    #401
    Az X-faktor ami csalogatja. Hiszen aki ezt megnyeri az nemzetközi hírnévre tesz szert. Aki Megasztárt nyer, az meg csupán TV2 celeb lesz és kap egy 60 éves begyepesedett zeneszerzőt.
  • Ability
    #400
    Nem kimondottan rád céloztam, egyszerűen csak bejövök a topikba és azt látom hogy mindenkinek van valami baja, mintha senki sem élvezné egy picit sem a műsort. Ami persze nem baj ha valakinek nem tetszik, csak értelmetlen és lényegtelen dolgokról megy a társalgás. Ilyen pl. hogy ki honnan jött, mennyi tapasztalata van, mennyire nyomatja a tv, mennyi esélye van az utca emberének. Egyébként tényszerű hogy a műsorban minden megrendezett, de ennek ellenére nem gondolom azt hogy az eredményekkel csalnának, vagy legalábbis nem gondolom azt hogy kevesebb esélye van egy noname embernek.

    Egyébként a nemzeti öntudattal pontosan erre céloztam: "mi észrevesszük hogy megrendezett, mi tudjuk hogy bunda az egész, minket nem lehet becsapni". Tényleg nem sértegetésnek szántam, egyszerűen csak elolvastam az utóbbi oldalt és annyit lehet látni az egészből hogy "semmi sem jó". Az említett kritikák részben igazak, kicsit túlságosan is megrendezett hatása van a műsornak, de ez csak tapasztalat kérdése. A kinti faktorok is ugyan így meg vannak rendezve, csak kevésbé szembetűnő a dolog mert a zsűritől kezdve a nézőtérig ott ez már "megszokott", beleszoktak a szerepbe, természetesebben tudják előadni amit elő kell adniuk. Ez pedig nem jelenti hogy a készítők meggyilkolják a szabad véleményformálást, de a műsort szabályozni kell, ez a szabályzás pedig pozitív kimenetelű.
  • Line
    #399
    Mindenesetre érdekes, hogy az euroviziós dalfesztiválra még nem volt ember. Most meg összejött 4 olyan akin bőven leesett volna az álla a külföldi közönségnek is.

    Nem tudom, hogy csinálta ezt az Xfaktor/Rtlklub- valószínüleg szerencse. Nagyon kellemes meglepetés, hogy ilyen tehetséges ügyes emeberek is élnek közöttünk.
  • MerlinW
    #398
    Ő nyerte 3 éve az országos jazz tehetségkutatót. Mi lett belőle? Senki. Mit csinál? Faktorozik. Ha megnyeri valóban sztár lesz és ha van egy kis esze keres magának egy brit zeneszerzőt:)

    Hiába értél el bármit is, ha nem élsz meg belőle:)
  • MerlinW
    #397
    "mivel a győztes személye is a másodpercre megrendezett show eredmény lesz"

    Nem az. Ha az is lenne, biztos lehetsz benne, hogy olyan ember fog győzni, akit nagy valószínűséggel szívesen hallgatsz.
  • Line
    #396
    Ja plusz azt is láttam a Geszti fején, hogy át kell írnia a forgatókönyvet. :-)
  • Line
    #395
    Látom megy a vita hülyeségekről és közben észre se veszitek, hogy mit művelt a Nádor Dávid.

    Csak én láttam úgy, hogy a "bekokszolt" zsűri olyan kicsikére töpörödött mint egy mákszem? Totál azt érzem ebből a jelenetből, hogy érzik világsztárral állnak szembe.
  • MerlinW
    #394
    Nem rád célzott, hanem az itthon élő 10 millió lakosra:)
  • precision
    #393
    hát ha ezt nekem céloztad akkor bizony mellélőttél :)
    mármint erre a nemzeti öntudatos részre gondolok... :) engem ez nem érdekel, nekem nem gond ha nem magyar versenyző van a versenyben, szerintem az csak színesebbé teszi (hehe, szó szerint is :D)

    az sem érdekel, hogy milyen múltja van a jelentkezőnek :)

    csupán, már sokadjára leírva, az a gondom, hogy a túlzott showműsor jelleg miatt egyáltalán nem biztos, hogy az az ember nyer, akire a legtöbb szavazat fog érkezni, mivel a győztes személye is a másodpercre megrendezett show eredmény lesz

    nemtom miért nehéz ezt elfogadnod... én elfogadom, hogy ez téged nem zavar és/vagy neked nincsenek ilyen érzéseid
  • Ability
    #392
    Miért? Ez nem arról szól aminek hiszed. Szemét világban élünk és ez nem csak Mo.-ra jellemző, de a szemellenzős hozzáállás már igen. Mintha sok ember észre sem venné hogy az egész világ így működik és kizárólag ők azok, akik nem képesek ezt elfogadni. Mert hogy őszinte legyek, engem nem érdekel XY személy előnye ha megérdemli a sikert. Továbbá szintén hidegen hagy egy ilyen dolog ha nekem nincs benne semmilyen érdekeltségem. Más kérdés hogy oka van ennek a hozzáállásnak, de ettől függetlenül teljesen értelmetlen rágódni rajta. És ez utóbbi a nagy probléma, élvezni kellene egy ilyen műsort nem pedig dühöngeni rajta. Nem az emberekkel van problémám, hanem a közmorállal.
  • Tyler1
    #391
    sem a hátamögött, sem előtte xD
  • Dean Winchester
    #390
    mind1 nekem annyi elég ha egy "Tabáni Pityu" nyeri meg az Xfaktort :) ugye ő ugy nyerte meg h tényleg nem volt semmi énekpályafutás a háta mögött és nekem ez nagyon +
  • Balázs 17
    #389
    irány a Parlament!
  • Ability
    #388
    Lassan tényleg kialakul az a véleményem miszerint egy ilyen showműsor nem való Mo-ra. Mert mit csinálnak a magyarok? Kattognak mindenen. Semmi sem jó, mindent kritizálni kell, mindenben logikát kell keresni, mindenben ki kell emelni a gyenge pontokat. Egyáltalán eljutott valaki tudatáig hogy ez a műsor nem az elveszett énekesek megsegítése miatt indult? Ez egy gondosan megtervezett showműsor, nem a tisztaságot kellene firtatni hanem leülni elé és élvezni. Nem az énekesek miatt csinálják, hanem a nézettség és a szórakoztatás miatt. Ettől persze még aki tényleg jó annak ugyan olyan esélyei vannak. Ha nem lenne mögötte szervezés, akkor egy nézhetetlen szarkupac lenne.

    És sajnálom hogy ezt kell mondanom, de páran hangoztatjátok itt a "minket magyarokat nem lehet megvezetni" dumát, de azért megnézhetitek hol tart országunk ezzel a fenenagy nemzeti öntudattal. Tényleg nem szívesen írom ezt le, mert nem tartom általános igazságnak, de úgy vettem észre hogy a fiatalokra is erősen jellemző ez a megkeseredett mentalitás.

    A másik meg ez a fenenagy álszentség. Ugrálnak páran hogy mennyire jó volt XY, aztán kiderül róla hogy bár sosem volt sikeres, de nem most kezdte az ipart, majd ennek hallatára rögtön megutálták páran. És nem azért mert tehetséges vagy szar volt, hanem azért mert egy minimál előnnyel rendelkezik - ami persze szart sem ér valójában.

    Bocs mindenkitől, nem a sértegetés volt a célom, de egyesek hozzáállása egyszerűen gyerekes vagy csak szimplán amatőr, meggondolatlan, eszetlen.
  • bcrics
    #387
    az első 2 rész kurvajó volt,a tegnapi rész viszont elég lapos lett,megcsekkolom a megasztárt is mit hoztak ki belőle.