11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #385
    váradi roma caféból kiváló srácot nem értem miért kellett továbbjuttatni ,sztem kurva szar hangja volt
  • Dean Winchester
    #384
    jó de volt,hogy következő adásban is voltak olyan ruhában mint az előzőben :) akkor nem lett volna egyszerübb ugy összevágni h azonos ruhában legyenek egy müsorban?:D bár engem ez k*****l nem izgat , hiszen hang a lényeg a műsorban
  • Dean Winchester
    #383
    jólvan de könyebb itt feltenni a kérdést mint nézelődni,de megvan a válasz.: már sok helyen fellépett jópár évvel ezelőtt :D
  • precision
    #382
    megasztárnál nem egy napon voltak a castingok, azért voltak különböző ruhákban

    amúgy meg nem a "sztárságra" gondoltam, felőlem jelentkezzen akárki, ha tehetséges :)

    csak mondom, nekem a verseny tisztasága már rég nem egyértelmű, a "ha minden egyes fűszálat megterveznek, megvágnak, előre megírt forgatókönyv szerint csinálnak, akkor a verseny kimenetelét miért ne írnák meg előre" elv alapján :)
  • MerlinW
    #381
    Google első találat? Azért 4 óra alatt azért eszedbe juthatott volna, hogy rákeress a mindenre választ adó szeretett oldalunkon:)
  • Coolfire
    #380
    Ja egy kicsit félreértettem.Bocsesz,én hirtelen mint előadóra gondoltam.Amúgy a többi része igaz.
  • Dean Winchester
    #379
    erre valaki?
  • Coolfire
    #378
    Kontrollfüles kéne.Ma már nagy divat a mikroport.:)De az ertéelnek nem futja rá.El is hiszem,hogy zavaró,nem lehet a zenét követni a közönség zajai miatt.Estek is ki emiatt egy páran.Egyedül "Joe Cockert" nem zavarta meg.:))
  • MerlinW
    #377
    Pedig ez is így van mindenhol:)
  • Line
    #376
    Speciel előadás közben tapsolni totál gázos. Legalábbis engem zavar. Zenét hallgatunk és a taps bekavar. Akinek kicsit is jó hallása van zavarja...
  • MerlinW
    #375
    Angolban is van ám tapsol-ül-áll-fújjol-X-et mutogat-nevet-stb tábla. Csak jobb a rendezés, több a kamera, ügyesebbek a vágók.
  • Afe
    #374
    Mekkora egy hígfos ez a magyar X-Faktor közönség az angolokhoz képest, ezeknek még úgy kell szólni hogy tapsoljanak. Agyam eldobom, de tényleg
  • Dean Winchester
    #373
    honnan ennyire ismerős nekem Lados Zsuzsi??????
  • Coolfire
    #372
    A felvételekre mondtam,mert valamelyik középdöntőben és a castingo(ko)n is hiányzott.Én pölö-mivel a Soho Music Band kiszállt-a Megasztárt nemigen fogom nézni.
  • MerlinW
    #371
    Hol? Úgy értettem, hogy 0 hangja van (persze ettől még szeretjük, mert a miénk), hiába sztár, nem jutna tovább egyik ilyen műsorban sem.
  • Coolfire
    #370
    Presser sem volt mindig ott.:))
  • MerlinW
    #369
    Megasztár még rosszabbul van vágva. Volt mikor a zsűri 6 különböző ruhában volt egy epizód alatt:)

    Tehetségkutató: Csillag születik, Megasztár.
    Showműsor: X-faktor, Popdaráló, Fábry Show.

    Ne keverjük. A másik, hogy még mindig nem értem ezt a "híresség" dolgot. Ők tehetségek nem? Felfedezték őket egyszer, de eltűntek. Ismét fel kell őket fedezni. Logikusan egy Ákos vagy egy Pély Barna nem szerepelhetne.
    A másik, hogy ugyanannyi esélye van az utca emberének, mint a "hírességeknek".

    Attól, hogy valakinek már hallottuk a nevét, játszott zenekarban, nem jelenti azt, hogy tehetséges is. Presser a meghallgatáson sem jutna tovább. De Zorán vagy Mick Jagger sem.

    Megasztárban is ugyanannyi "híresség" jelentkezett, mint a faktorba.
    Gondoljunk bele, legyünk kicsit ojjektívek és rögtön megértjük.
  • precision
    #368
    na közben megleltem...

    http://comment.blog.hu/2010/09/15/osszevissza_vagja_a_valosagot_az_rtl_klub
  • precision
    #367
    nem vagyok én sem naív, ez egy showműsor, nem dokumentumfilm
    nade ilyen szintű forgatókönyvet én egy filmnél várok el, nem egy tehetségkutatónál
    lehet hogy külföldön működik, az is lehet hogy itthon is fog... akkor csak én vagyok ilyen helikopter, hogy kétségbe vonom a _verseny_ tisztaságát, pont emiatt és az ilyen tömeges "színjátszás" miatt
    nemistudom már hol láttam egy videót, a lényege az volt, hogy két erős produkcióhoz centire ugyanazt a Geszti Péter reakciót vágták be a készítők... szal volt egy produkció, Geszti 'meghatódott', jött egy másik (persze nem közvetlen utána) és _ugyanazt_ a reakciót amit az előző produkciónál művelt a Geszti, ide is bevágták (persze a hangot rákeverték :))
    szóval nekem ez már sok egy kicsit... és nem, nem azért mert nem értem :D ugyan már :) pont az, hogy túlságosan is "értem", azaz látom, hogy mi folyik itt
  • Tyler1
    #366
    akk nálad elérték a céljukat. megvallom nálam is, mert én is nézem, de sokan azért átlátnak ezez az egészen és tudják, h itt szarik az egész rtl-group a tehetségekre, a nyereség a lényeg. nem hiába licenszelték ezt, és nem egy saját produkciót állítottak össze.
  • MerlinW
    #365
    Jaja, kb ugyanezeket írtam én is. Viszont itthon ez új, nem értik még az emberek.
  • LordVenom
    #364
    Ezeken a junkie hozzászólásokon sokan nevettem....
    Miért kell azért szarnak illetni egy műsort,mert előre megírt forgatókönyve van? És miért baj,ha valaki nem ott azon a színpadon énekelt életében először? És miért probléma,ha koppintanak külföldről?

    És miért lenne hülye az,aki ezt élvezi?

    Már bocsánat,de én az egészet egy "szórakoztató műsorként" nézem,és engem mindennek ellenére szórakoztat. Jókat mosolygok rajta,vagy éppen élvezem az előadást,ha "mikroceleb" az előadó,ha épp az utca embere...

    Ezért utálom a sok filmkritikust is. Ha valaki ilyen előítéletekkel ül le nézni,akkor mi a tökömnek nézi?
  • kovi04
    #363
    A befutott énekes fogalma nem hinném, hogy teljesen világos mindenkinek. Gondolom volt egy olyan szabály a válogatásnál, hogy lemezszerződéssel nem lehet jelentkezni, a többi fél profi, akár már tv-ben is szerepelt énekes jöhet.

    Egyébként nem mindegy, hogy kik szerepelnek ezekben a műsorokban? A lényeg, hogy szórakoztató legyen, a többi nem nagyon számít. Lement 4 Megasztár és 2 Csillag Születik, amelyre szerintem mindegyik jó hangú amatőr tehetség jelenezett már legalább egyszer. Nem az USA-ban élünk. :)
  • Dean Winchester
    #362
    a csabit mondtam már én is mikor nem is mutatták az adást!
    bazz a popdarálóban csinálta ezt amit itt :S ha kell akkor szépen leült, dobálja a mikrofont...
    és ugye ő nem több éve volt képernyőn hanem tavaly...
    szóval jöhetnének a popdarálós csajok is sztem......
  • Tyler1
    #361
    hell! Nikolas - Egy igazi szó c. számát már több mint fél éve nyomják a tv-k, rádiók :O nem is vágtam h ő az előadója.

    Vastag Csaba meg a Popdarálóban énekelt ténnnyleeg, beszarok :D
  • MerlinW
    #360
    Megasztárban is ugyanennyi "befutott" énekes van (és volt is az előző évadokban).

    Junkie cikk erről
  • Tyler1
    #359
    hurrápezsgőluficsoki! ez miért érdekes?
    én pl. mind2őt nézem, de kurvára leszarom, h a két csatorna közül ki nyeri a szombati nézettséget.
  • Dean Winchester
    #358
    és ez így fog menni hétről hétre...
    már ha nem lesz elegük abból a nézőknek,hogy "befutott" énekeseket látnak hétről hétre :(
  • kovi04
    #357
    Ismét győzött az X-faktor
  • Line
    #356
    Ezt viszont rosszul tudod cimbi. Igen, ilyenek a magyarok. Meg is látszik az ország gazdasági, morális helyzetén, az egymás közötti összetartáson, a focinkon, stb...
    Egy olyan nemzet amelyik hagyja érvényesülni a tehetségeket és azok vannak a helyükön a munkahelyeken akik értenek is hozzá, felvirágzik.
  • N o N a m e
    #355
    De az 1 banda, és csak ők nyernek. Értsd jól :)
  • N o N a m e
    #354
    remélem Csondor Kata szinkronszínész is felismertétek a tegnap. Ő énekelgetett eddig is, talán a legismertebb dala a tavalyi T-Mobile-os karácsonyi reklám. Én szurkolok neki :)
  • Ironman2
    #353
    Majd lesz!
  • MerlinW
    #352
    Nem kellene úgy csinálni, sehol sem csinálják úgy. Mindenkinek ugyanolyan joga van válogatásra menni. Van Szabó Mariann, Kállai Kiss Zsófi lemez a piacon? Nincs.

    Egyébként lásd #323.
  • MerlinW
    #351
    Az elfogultság és józan ész hiánya már más tészta, ahogy a rokonság is:)
  • Dean Winchester
    #350
    "az egész világ/élet emberi kapcsolatok alapján működik?:)"

    eléggé baj az :(
    sajnos nem egy példa van mikor rokongyerek bejön a céghez de nem is ért hozzá és aki meg ért hozzá azt elküldik mert ugye nem "rokon"...
  • IXEMGabeo
    #349
    ha tudsz majd még a jövőben ilyeneket jelezd nekünk, mert azért ez tényleg nonszensz:S

    tényleg úgy kellene csinálni, h totálisan az utcáról bejött embereket kellene, mármint akik már nem befutott és díjazott énekesek...
  • IXEMGabeo
    #348
    ez sem lehet mindig igaz...
  • Dean Winchester
    #347
    nabazmeg nekem is kiment a fejemből h ő a unisexben tolta :S
    azért elég kemény :D
    mostmár nem drukkolok neki se :(
    azért tényleg faszkivan,miért kell egy már befutott énekest engedni szerepelni? x-faktor nem arról szól,hogy új tehetséget fedezünk fel?(az még oké ha vki utcazenész vagy vmi kisvárosban énekelget mert nem tud tovább jutni (akár anyagi , akár ismerettség hiánya miatt) de hogy egy zenekarnak az énekesét engedjük hát vicc komolyan :S
  • Coolfire
    #346
    Azt,hogy a retekklub adásonként öt-hat "énekest" favorizál,ergo azok kerülnek be teljesen a műsorba.Ezek persze,hogy népszerűbbek,mint a mixben mutatottak.Sőt a youtuberól nem is egy feltöltést eltávolítattak.
    Ennyit az egyenlő esélyekről....