11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #545
    Dikk,egész jó...
  • Coolfire
    #544
    Na csovicsovicsaszper sarj,again..:)
  • Coolfire
    #543
    Valami melegbárból jöhettek.:)
  • Dean Winchester
    #542
    ugyanazt énekli mind a 4. nekem a piros felsős a best!
  • Coolfire
    #541
    Ki ez a makk?
  • Coolfire
    #540
    3 nap.Ha ennyi idő alatt nem tudnak magyar/angol szöveget megtanulni,nem is valók ide.
  • Dean Winchester
    #539
    de mennyi idejük volt megtanulni a szöveget?:D mert ez kemény,hogy nemtudja szinte egyik sem :S
  • Ironman2
    #538
    Bukta lesz az X-Faktor! Már most előre látom.
  • Coolfire
    #537
    Ha ez a Pepe továbbjut,az nem fair.:)
  • FZoleee
    #536
    na jó, mindjárt átkapcsolok a megasztárra, ez mi a szar :D
  • Dean Winchester
    #535
    a csiga még olvasni se bír XDDDDDDDDDDDD
    de továbbkell engedni :DDDDDdddd
  • Coolfire
    #534
    Ez egyre nívótlanabb...
  • Coolfire
    #533
    Persze a Fásy lány tehetséges..eheh..ha megint továbbjut,lelövöm.
  • Coolfire
    #532
    Faszér' sír:)
  • Dean Winchester
    #531
    kereszts megint mifaszé sir?:S nekem kurvára nem jött be ez a dal :S meg a hang sem
  • Coolfire
    #530
    Na ki esik ki?:)
  • Coolfire
    #529
    Minnyá kezdődik.
  • Coolfire
    #528
    Hát bazze,most meg a kókuszból kiderül,hogy tiszta rokkant banda...
    Hát ismét így akarnak hatni az emberekre,mint a tv2?Ekkora egy faszságot.
    Undorító.
  • Ironman2
    #527
    Az új albuma,meg egy nagy szar.Szerintem stílust kéne váltania,mert ez nem jön be neki.Rúzsa Magdi nagyon jó,őneki bejött.
  • Balázs 17
    #526
    meg a csaj is:D
    amikor bekerült milyen kis "szűz" volt, most meg...
  • Ironman2
    #525
    Hát elég ocsmány a stílusa.
  • myways
    #524
    Azok maradnak meg ismert énekesnek akiknek van valami egyedi stílusuk, jól írtad Tóth Gabival kapcsolatban.
    Magyarországon talpon maradni a médiában... nem csinálnám.
  • Coolfire
    #523
    És Rúzsa Magdi.
  • Tyler1
    #522
    Tóth Gabi is inkább a stílusa miatt maradt meg a médiában.
  • NessieGraf
    #521
    Bocs, csak a link megy
  • NessieGraf
    #520


    Mert az oroszoknál is van X-faktor. :D
  • Line
    #519
    "Sajnálom, hogy téged is elvakított a mostani állapot a jó zenét illetően"

    Speciel én GOA fan vagyok. Azt élevezem, az nyugtat meg leginkább. Bár be kell valljam az utóbbi egy-két év popp termése egyáltalán nem rossz. Azt viszont tudom, hogy amögött nem az áll aki elénekli. Speciel ezért nem tartom semire sem az énekesek többségét. Az érdem azé kellene legyen aki a számot megírta szvsz.

    Szerintem valamit félreértettél vagy valakivel összekeversz. Csak annyit mondtam, hogy teljesen rendbevannak a mostani x-faktor "énekesei". Ebből nem kell mindenféle hülye következtetéseket levonni a személyemet iletően. :-)
  • Line
    #518
    Az igazán jó és igényes zene sosem tömegcikk. Esetleg idővel azzá válik. Idő kell a sok hülyének, hogy nézd már ez jó.... Erre példának hoznám fel az AC/DC-t meg a Metallicát. 13 éves koromtól mindkettőért megbolondultam. Most 34 vagyok... Kellett egy kis idő, hogy felfedezze őket szélesebb közönség is. Mostmár mindenki észidiszizik meg metalikázik régen meg leszarozták. Legnagyobb poén, hogy azt aki felírta nekem általánosba a táblára hogy fúj Metallica azóta már láttam szakadtan Metallica pólóban. :-)

    Sajnos az átlagember nem rendelkezik olyan hallással és ízléssel ami lehetővé tenné, hogy az igazán jó és értékes művek egyben sikeresek is legyenek.
  • Kaplan
    #517
    Kritika nélkül az ember nem fejlődik szóval hidd el mindenhol keresem a kritika lehetőségét, csak éppenséggel nem ilyen orgánumban, ugyanis az innen kapott valami még kritikának sem nevezhető. Jó indulattal sem, nem tudom te nálad a kritika fogalma mit jelent...:)

    Ezenkívül Caramel, Tóth Gabi azok akik a Megasztárból igazán fenn maradtak. Ők játszanak értékelhető zenét a többi pont beleillik az itthoni szánalmas pop közegbe. Sajnálom, hogy téged is elvakított a mostani állapot a jó zenét illetően. De ne kelljen már istenítenem egy olyan embert aki csak hallásból tud elénekelni egy dalt (és ezért a zenekarnak fel kell vennie a számot :DDD) mert kottát elolvasni az életébe nem fog tudni mégis majdnem ő lett a megasztár. (Gondolok itt Oláh Ibolyára.)
  • NessieGraf
    #516
    Jelzem sajnos nem. Mert nem zene, hanem eladható bulvártermék lett belőlük. Néha sírok rajta kicsit. Az egyetlen jó Megasztáros húzás az volt, mikor azért esett ki egy versenyző, mert megtalálta az együttest akivel énekel. És mindenki tudta, belőle sose lesz áru. Póka Angéláról beszélek.
  • Line
    #515
    Vagy csak nem vagy elég bátor, hogy megmutasd magad és szemtől szembe kritikát kapj arra amit csinálsz.

    Még a Megsztárosok sem tűntek el a sűlyesztőben. Nem vágom te miről beszélsz....
  • Kaplan
    #514
    Elég mélyen bele látok a műsor hátterébe és nem egy bennfentes véleményt hallottam. Én csupán nem igazán értékelem azt amit ezekkel az emberekkel művel a média. Mert nincsenek tekintettel semmire, csak arra, hogy eladható termék legyen belőlük. A végén pedig a felkapott előadóművész(? a műsor végére nem lesz az belőle.) egyszerűen eltűnik a süllyesztőben. Én a tanulás, tapasztalatszerzés és a nehezebb út híve vagyok.
  • Tyler1
    #513
    eddig vagy 10x megnéztem, de nem tudom röhögés nélkül megállni :D óriási fazon, meg jól nyomja ezt a feka soul hangot.
  • Dean Winchester
    #512
    yah

    am tényleg jó volt ,de a mostani száma nem tetszett :D
  • Balázs 17
    #511
    továbbment Király L Norbi:)
  • Láma!
    #510
    most jo, sorry.
  • Láma!
    #509
    csak nálam nem látszik?
  • Line
    #508
    Attól, hogy zenész családból származol egyáltalán nem biztos, hogy jobb hallásod van mint nekem. Attól sincs jobb, hogy zenélsz. A hallás egy adottság, olyasmi mint a jó, messze látó szem...

    Amúgy mostmár értem. Sikerült leleplezned magad. Nem szép dolog a féltékenység. Ha meg olyan jó a hallásod miért nem mentél el? Vagy voltál csak kibasztak? Akárhogy is komoly elfogultságot érzek és ezért is "szóltam rád".

    Az lehet, hogy szar volt a szombati adás, sőt biztos, de te nem erről beszéltél hanem arról, hogy az énekesek voltak szarok. Ami viszont egyáltalán nem igaz.
  • Line
    #507
    AZ off volt. Sorry.
  • Dean Winchester
    #506
    itt ugye megvan szervezve elvileg minden,nos ugy kellett volna megcsinálni már ha megvan rendezve,hogy mi nézők ebből semmit de semmitse vegyünk észre...