11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Láma!
    #465
    Mármint Michael halála után nem sokkal?
  • Line
    #464
    Mellesleg sikerült jól beégetned magad, mert te is rosszul írtad a Freddie-t
  • Line
    #463
    Nekem gyanus, hogy ez egy jól megrendezett playback. Mármint az ének. Ugyanis láttam még anno egy másikat amikor sok sztár énekelt Freddie dalokat. Ott volt Michael is és csapnjivaló volt. Igaz ez talán nem sokkal a halála után volt.
  • Coolfire
    #462
    Freddie Mercury csak egy van/volt...
  • MerlinW
    #461
    George Michael-nek (legalább a nevét le tudnád írni) összejött, fel is kérték a Queen frontemberének anno, de elutasította. Dávidnak jó hangja van, de sehol sincs nemhogy Freddy-hez, de még George-hoz képest sem.

  • Coolfire
    #460
    Ott van a retek honlapján már egy jó órája a legjobb 50 fullban.:)
  • Danka88
    #459
    Tuben már van, azt mondják hogy továbbment
  • Line
    #458
    Na meg is van a nyertes. Rengeteg művész próbálta már utánozni Freddy-t. A gorge Michialtől kezdve Elton Johnon keresztül. Semelyiknek sem jött össze. Nézzétek csak meg az emlékkoncerteket. Ott élőben próbálkozik rengeteg világsztár. Erre bazdmeg A Nádor Dávid kivágja egy szar magyar tehetségkutatón. Komolyan mondom no comment. EZ nem tehetség hanem zseni. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem szimpatikus. Viszont amit énekel az embertelenül jó.
  • Coolfire
    #457
    Természetesen.Fel is robbantották volna az ertéel székházat.:)
  • Oddball29
    #456
    A Király L. Norbi továbbment-e, nem tudja valaki véletlen? Szakadtam a fazonon.
  • Danka88
    #455
    az állat gyerek továbbment?
  • MerlinW
    #454
    Persze. de mindenkiről van videó is, ha nem emlékeznének valakire. Emellett ott vannak a jegyzeteik is.
  • FZoleee
    #453
    képek alapján döntik el biztos emlékeznek mind a 100-ra, hogy hogyan énekelt...
  • Coolfire
    #452
    Nyomi,de nagyon jó.:)
  • Dean Winchester
    #451
    am most nézem ,hogy tök üres a színház :S

    Kriszitánnak jobb hangja volt mint a Jennifernek sztem... szal ez is egy vicc :(
  • LordVenom
    #450
    Ez kibaszott penge gyerek... :)))
  • Dean Winchester
    #449
    bazdmeg fekszek ettől a faszitól XDDDDDDDDD
    továbbkell mennie :D ez kikapcsol ha színpadra lép :D
  • Dean Winchester
    #448
    jön a leeegjobb!!!!
  • Dean Winchester
    #447
    keresztes bazdmeg azért feküdt igy ki mert egy ismerőstől bucsuznak :D bazzzz áááh
  • Dean Winchester
    #446
    lol :D
    hallottátok keresztest? " mentsük meg kérlek " -> azért mondta mert ismerős XD
    báder mária XD
    egyébként meg szerintem kurva jó volt most is :S komolyan vicckategória :S
    nekem tetszett ez , simán továbblőttem volna
  • Coolfire
    #445
    Ott volt Kulai Timi.Szerintem a legjobb,mégis,ha 5 másodpercet mutattak belőle.Remélem a retekklub felrakja őket egészben.
  • Coolfire
    #444
    A kimondhatatlan nevű dorottya a gyerek meg kilóg már belőle:)
  • Rage47
    #443
    enekelhetnenek mar magyarul
  • Dean Winchester
    #442
    a csajnál használta vmi rákeverést?:O
    bazz bal oldalt a csávó mintha csak egy statiszta lenne XDDDD
    de a vicc,hogy most csak azokat mutatják akiket azelőtt fényeztek :S pl a bal szélsőt meghallgattam volna ,mert az előzőekben sem hallhattuk :(
  • Coolfire
    #441
    Capuccino, kellett neki a néger fasz hülye picsa:)
  • Victor1103
    #440
    Ez már annyira de szar
    És ezért lesz fizetős az Retkes Klub? Hát basszákmeg finoman szólva. Én úgy betiltanám ezt a tetves adót megszüntetném a gecibe mert hihtetlen amilyen fosokat közvetít a nézők felé...
  • Coolfire
    #439
    Na itt van "Rózsi":)
  • Dean Winchester
    #438
    bodnár először jó volt de most tényleg szar XD ahogy ő is mondta , fura h továbbengedték xd
  • Coolfire
    #437
    Ezzel a szarral tovább engedik,beszarás..
  • Coolfire
    #436
    Egy ekkora megrendezett műanyag faszságot...
  • Coolfire
    #435
    Na csovicsovicsaszper sarj.:)Ez tovább fog jutni.:)
  • Dean Winchester
    #434
    nekem nem tetszett a hangja :S szánalmas azért :D a srác is volt olyan jó , ez meg kap lehetőséget ,de mikor elkezdte énekelni bazz azt hittem megsüketelek :S
  • Coolfire
    #433
    A 12-ig az lesz.:)
  • LordVenom
    #432
    Most először nézem én is a megasztárt élőben,és a faktort fogom nézni felvételről...
  • Dean Winchester
    #431
    hagyján de a nikolasos mégkeményebb :D ott egyedül nikolast mutatták és kész,nehogy véletlen a többi jobb legyen és menjen a reklamáció és felháborodó hozzászólás :)
  • Coolfire
    #430
    Megint tolják az Enikőt.
  • Dean Winchester
    #429
    bocs nemtudtam,hogy itt is még összevágott anyagot látunk :D
    inkább megyek megasztarkodni XD épp a sárközi kislány megy :S remélem kiesik :S
  • Coolfire
    #428
    Ja mutatnam az ötből 2-3-at..ez nem fair játék megint.
  • Dean Winchester
    #427
    fásinak a szemöldöke kegyetlen csunyan van megcsinálva :S
  • Dean Winchester
    #426
    vastag tesók továbbmennek :S legalább egyik kiesne :D
    félő h a csabi a döntőig menni fog...
    nincs izgalom igy:S legalább beválogattak volna olyat is aki erős lenne.
    de itt kb az a 3 megy tovább akit azelőtt láhattunk az adásokban, akit meg csak 1 sor éneklés utan továbbengedtek meg kiesnek :S