11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • MerlinW
    #585
    Hétvégén láthatod mind a 24-et egyenként a zsűritagok házában levő utolsó meghallgatáson. Minden zsűri meghallgatja a saját csapatát, kiszórnak 3-3-at és így lesz 12 a döntőkre.
  • Coolfire
    #584
    Nem,szerintem nem tiszta a verseny.Lehet,hogy azok jobbak voltak,mégis a rosszabbak jutnak tovább,akik eladhatóak.Ez már régen nem a tehetségről szól,ezt a vak is láthatja.Én a nikolaszt úgy rúgtam volna seggbe még egy pár emberrel,hogy a lába sem érte volna a földet.Rontott,ergo menjen a kurva anyjába.
    Most már nem lehet arra hivatkozni,hogy sok a versenyző.Hiszen csak 24 van.Ami még érdekesebb az 50 még elfért az oldalon,a 24 meg nem.
  • Balázs 17
    #583
    mert a maradék 4 az a zsűri
  • Coolfire
    #582
    Egyet viszont kurvára nem értek.24 versenyző jutott tovább,és csak 20 videó van azon a takony portálon.Hol van a többi?Sem adásban sem neten?Azért ez egy kicsit furcsa.
  • Dean Winchester
    #581
    jaja ez így igaz!
    most teszem fel szombaton a tv2 nyer az rtlel szemben mert rtl lead vmi filmet ,viszont szombaton meg az rtl-nyerne a tv2ős filmmel.
    viszont mindketten nyernek mert a bevétel kurvára sokkal több lenne így mintha egy időben adnák a két műsort!
    egyébként egyértelmű lenne,hogy aki először adott szombaton ilyen nagyobb volumenű műsort az maradjon a másik meg költözzön át.
    illetve nem lehet olyat,hogy egyik részt szombaton másikat meg vasárnap adják le? vagy 2 hétig a megsztár szombaton lesz akkor a x faktor meg vasárnap majd következő két hét meg fordítva...
  • precision
    #580
    Fridiről sok minden negatív dolgot lehetne mondani, de egy az biztos: ért a televíziózáshoz!

    De igazság szerint ehhez még tv -s tudás sem kell, csak józan paraszti ész. Én egy TV társaság vagyok, és a konkurenciánát (most hagyjuk a számokat és a nüansznyi különbségeket) kb ugyanannyian néznek mint engem. A műsorom az sms és reklámbevételekre épít. TUDOM, hogy minél több ember nézi a műsoromat, annál több az esélye, hogy több ember fog sms -t küldeni. TUDOM AZT IS, hogy a cégektől a nézettségi adatok alapján kérhetek pénzt a reklámokért, tehát ha többen néznek engem egy adott időpontban, akkor drágábban adhatom a reklámot, mert úgy is meg fogják venni. Mindezek tudatában mégis ugyanarra az időpontra teszem ugyanazt a fajta műsoromat mint a konkurencia, ezzel kvázi lefelezem a nézőszámot (és ezáltal a potenciális sms küldők számát, ill. az elkérhető reklám árat). Mindezt miért? Mert ez itt Magyarország és muszáj versenyeznem, akkor is ha nem muszáj. Mert össze kell mérnem a virtuális péniszemet a másikkal, és megmutatni, hogy az enyém nagyobb.

    GG :) Ez is tuti hungarikum amúgy. Mármint ez az idióta felfogás. Külföldön lazán másik napon adják az ilyen jellegű műsorokat, és többet is keresnek vele, mint ha egy napon menne a dolog.

    Olvasgattam most, hogy megint egymásra kenik a szart amúgy. "Én hamarabb bejelentettem hogy itt leszek" "Én már régebbóta ebben az időpontban nyomom" "Te vagy a hibás" "Megmondalak anyucinak hogy te is ugyanakkor sugárzod" "Az én gumikacsám nagyobb bebebe".
    Vicces :)
  • Ironman2
    #579
    Tessék,olvassátok:

    Fridi beszólt élő adásban
  • Dean Winchester
    #578
    mivel sokan bírják és többek közt miatta nézik az x faktort igy tovább engedték :)
    egyébként megsúgom most én is azért néztem mert kiváncsi voltam mit fog nyújtani :) ha nem lett volna tuti nem néztem volna,mert ez a rész nálam egy nulla volt.
  • MerlinW
    #577
    Jah, Fridi nagyot nőtt a szememben:)

    Én is erről beszéltem korábban:)
  • Ironman2
    #576
    Megasztárt már kétszer át kellett tenni az RTL miatt,nem fognak most engedni szerintem
  • N o N a m e
    #575
    Én úgy érzem, hogy ebben a különböző időpontos műsorokban a Megaszarnak kéne lépni, mert az RTL Klub nem hiszem hogy áttenné más időpontra a Faktort. A nézettséget folyamatosan nyeri amikor párhuzamosan megy a két műsor, miért változtatna ezen? Nameg majd ha jönnek az élő adások, akkor szombaton lesz döntő és vasárnap esik ki a legrosszabb versenyző. Tehát az RTL Klubnak minden hétvége este foglalt lesz. A Megaszar pedig kezdődhetne mittudomén, délután 5-6 órától, az lehetne számára az ideális időpont.
    De szvsz ebből nem lesz semmi.
  • LordVenom
    #574
    Ezt én is épp élőben láttam. Szerintem a nézők 99%-a örülne,ha kompromisszum születne,de nem látok rá sok esélyt...

    Bár abszolút logikátlan ez mindkét csatorna részéről....
  • Ironman2
    #573
    Majd enged a retekklub! Ők hozták ide ezt a szart!
  • Coolfire
    #572
    2 hét múlva jön az érdekes része a mókának,mikor élőben fog menni.Éppen akkor kapcsoltam a Megasztárra,mikor Fridi kiakadt,hogy miért kell egy időben lennie a két műsornak.Trilláék szóhoz sem jutottak.:)
    És ebben teljesen igaza van,ezzel mindkét csatorna hatalmas luftot rúg.Legalább az egyik engedne,és mi is,és ők is jobban járnának.
  • MerlinW
    #571
    Nyugi srácok, a fele még kihullik jövőhéten:)
  • IXEMGabeo
    #570
    nem jótékonysági műsor, helyes döntés volt őt kivágni sokkal jobbak estek ki még a múltkor is...
  • IXEMGabeo
    #569
    azt mondta a Balázs utána, hogy nem irigylem a főnöködet xDDD

    szerintem állat módon tolja, kabarékban valóban elmenne a srác, vagy inkább egy színész még lehet belőle, tudtommal az X Faktor célja nem az, hogy csak szóló énekesek befutását szolgálja, hanem, hogy emberek előtt bárminemű előadó művészek legyenek, nem muszáj neki ehhez tökéletes hang, kompenzálja a színpadi teljesítménye és a szórakoztatás...vkinek bejön vkinek nem, annyi fix h egy bolond az ürge, de én bírom az egyéniségeket xD
  • Coolfire
    #568
    Kapott most a médiától olyan ismertséget,hogy utcazenészként jobban fog élni,mint mi.Ezt ne felejtsd el.
  • Balázs 17
    #567
    Bodnár Attila menjen fel egy hídra és ugorjon le a mélybe, szerintem nem sok embernek hiányozna, állandóan csak azt látom rajta, hogy elegem van az emberekből és szarok mindenre és mindenkire
    nekem nagyon ellenszenves ember!!!!!!
  • Coolfire
    #566
    Mit gondolsz az élőben mennyi SMS-t fog kapni?Rengeteget.És az ertéelnek ez a fontos
  • Kaplan
    #565
    Speciel engem kibaszottul idegesít az ember. A szánalmas vonaglása és az iszonyatosan semmilyen hangja. Borzasztó, nem igazán értem mi szükség van rá, bár bohócnak jó lesz. Aki erre a srácra azt mondja, hogy van benne bármi olyasmi ami vállalható előadói szinten..
  • Coolfire
    #564
    Hát eléggé kiélt arca van.:)
  • Coolfire
    #563
    Valóban nagyon hasonlítanak egymásra.:)
    A Norbi verhetetlen.Vele csak az a gond,-ami a műsorban is elhangzott-hogy ki veszi majd meg a lemezeit?Mert előadónak perfekt nagyon,de a hangja nem egy X.:)
    A csajok lesznek a legnehezebb helyzetben,mert mind a 6 nagyon jó.
    De szerintem Fanni(tuti),Dzsenifer és Enikő lesz aki tovább megy.
    A többi nem izgat annyira.:)
  • Dean Winchester
    #562
    ezen még mindig szakadok :DDD
    a 21éves korához képest én min. 27nek kinéztem

    azért jó beszólás " olyan mintha pézsmapockot forgattál volna a szádban " :D

  • IXEMGabeo
    #561
    kinézetre majdnem ikrek:D életkorukat nem tudtam bocsika...

    nekem az érdi lány jön be a kicsit duci, az egyéniség Norbert és talán még a 25 év felettiek közül a Dávid, Mariann aztán a Muri Enikő se rossz...
  • Coolfire
    #560
    Nincs ikerpár a műsorban.Szerintem a két Nyári lányra gondoltál,de ők nem ikrek 3 év van közöttuk.Most Summer Sister-ként mentek tovább.
  • Coolfire
    #559
    A harmadik trimeszterben nyomja a gyerek eléggé a rekeszizmot.De tényleg szépen énekel.Nekem a Fanni a favorit.:)
  • IXEMGabeo
    #558
    ja és nagyon ügyes a terhescsaj is, az a nem semmi, hogy ő hogy ad ki hangot magából amikor megmondta alig kapott már levegőt produkció közben
  • IXEMGabeo
    #557
    Ikerpár, dobos srác Dávid, Hegyi Dávid, Kocsány Mariann, Domokos Fanni, Muri Enikő, Szabó Előd azért nekik jó hangjuk van...
  • Coolfire
    #556
    Hoppika ezt akartam:)


    Lányok:

    Domokos Fanni
    Janicsák Veca
    Muri Enikő
    Németh Katica
    Shodeinde Dóri
    Szirota Dzsenifer

    Fiúk:

    Hegyi Dávid
    Király L. Norbert
    Spiriev Teodor
    Szabó Előd
    Takács Nikolas
    Vastag Tamás

    Csapatok:

    Conformity
    Karma
    Kőrös Mimi – Szakács Gegrő
    NON STOP
    Réder Nóra – Kádár Szabolcs
    Summer Sister


    25 év feletti énekesek:

    Bakó Krisztina
    Nádor Dávid
    Szabó Mariann
    Vastag Csaba
    Wittmann Zsolt
    Wolf Kati
  • Coolfire
    #555
    A felét nem engededtem volna tovább.
  • Coolfire
    #554
    Alaswad Mona, Almohamad Mohamad, Aziz Marfi, Bakó Krisztina, Bodnár Attila, Botos Tamás, Conformity, Csordás Ákos, Domokos Fanni, Emanuel, Fási Dóra, Gabriel, Hegyi Dávid, Janicsák Veca, Járási László, Juhász Gerda, Kállai-Kiss Zsófi, Király L. Norbert, Kis Péter Gábriel, Kocsány Mariann, Kocsis Dénes, Kovács László Stone, Köles Eliza, Kőrös Mimi, Kriszta Réka Piroska, Kullai Tímea, Lados Zsuzsa, Muri Enikő, Nádor Dávid, Németh Katica, NON STOP, Nyári Alíz, Nyári Edit, Nyéki Iván, Olaru Bogdan Christian, Patay Sándor Róbert, Réder Nóra – Kádár Szabolcs, Samu Kriszta Mazsi, Shodeinde Dorka, Spiriev Teodor, Szabó Előd, Szabó Mariann, Szakács Gergely, Szirota Dzsenifer, Takács Nikolas, Toldy Anna, Vadász Alexa, Váradi Gyula Pepe, Varga Lilla – Bartha Ákos, Vastag Csaba, Vastag Tamás, Wittmann Zsolt, Wolf Kati
  • Danka88
    #553
    na már tuben a csávó :D
    hatalmas :D:D

  • Dean Winchester
    #552
    bognár mehetett volna tovább :(
  • Coolfire
    #551
    Megint szinte semmit nem mutattak az énekesekből.
  • Dean Winchester
    #550
    eddig jobb volt :) de legalább rögtönzött és énekelt nem ugy mint a cigány gyerek akinek a kezében a papír és nem énekel :D pedig mondták h nyomja a szöveget XD
    norbi ott van az a lényeg ;)
  • IXEMGabeo
    #549
    ez a faszi hatalmas tényleg színpadra termett xDDD

    amúgy érdekes, hogy a Nicholas gyerek a "nagy tehetség" leszerepelt...amúgy pedig miért adtak oly kevés időt a szövegek betanulására?
  • Coolfire
    #548
    Ja,megint alkot..:))
  • Dean Winchester
    #547
    itt a mesteeeeeeeeeeeeeeeeer
  • Dean Winchester
    #546
    bodnár fasza :D top3ba
    mellé norbit XD