36808
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #1001
    Leon, majd a betűméreten is növeljetek pls, mert szerintem ez is kisebb lett.. Kifolyik a szemem az erőlködéstől.. :))
  • LeonSilver
    #1000
    Beraktam egy "default avatart", hogy ne az a sz*r legyen addig is míg mindenki illetve aki akarja elküldi nekem a cuccot.
  • JoeDestroy
    #999
    THX!
    :)
  • LeonSilver
    #998
    Óóóó Joe, addigra már a fotóboltba átméreteztem :) csak elsőre nem akart jó lenni mert véletlenül kihagytam egy iylen kis szart ' a szkriptből :D
    Hiába no, még gyakorlatlan vagyok ebben, de majd belejövök mint az ágyba..... :D
  • JoeDestroy
    #997
    Leon!
    PM ment. A második van átméretezve.
  • LeonSilver
    #996
    Elküldöd nekem pm-ben és én szépen berakom Neked. Máshogy nem megy ;)

    Jaja, jó kis banner. Gondoltam addig se maradjon üres míg készülget a topik.
  • JoeDestroy
    #995
    Egyeztettem az asszonnyal, beruházok én is az A-10-be.
    Leon, a kis képet hol lehet beállítani?

    A jelenlegi banner sem rossz :)
  • wittman
    #994
    Köszi Sanyo!

    Le is adtam a szavazatomat.
  • LeonSilver
    #993
    Mint látható under konstrukció van.
    A dizájn valami hasonló lesz, bár szerintem is (más szerint is) túl világos. Majd kezdünk vele valamit. Addig is aki akar magának avatart az küldje el nekem pm-ben, 50*50-es jpg legyen. Ja. Minden jöhet bizonyos határokon belül, szerintem mindenki tudja, hogy mire gondolok ;)
  • Papa01 #992
    Jaja, írtam neked PM-et! :)
  • LeonSilver
    #991
    Ja. A hülye atw-s tárhely volt a ludas.
  • Papa01 #990
    Na most a szép! :)
  • Papa01 #989
    YT teszt 2:
  • Papa01 #988
    Jó lett! :)
  • Papa01 #987
  • Sanyo
    #986
    Aktiváltalak. Lehet, hogy azért nem enged szavazni, mert előtte "barát"-nak kell jelölni. Elnézést kérek, ez nem bújtatott felhasználógyűjtés.
  • Sanyo
    #985
    :)

    Megnézem mi a gond.
  • Papa01 #984
    Írtam neked privit! :)
  • DummyBoy
    #983
    @OFF: Nem igazán ... néha haverokkal ... de ezer éve nem tankoztam ... mondjuk cimborám csak örül neki, mert nem kellett kigrindelnie az elite T54-et meg ISU-t :)

    Bombázgattam inkább ROF-al, meg ilyenek ... aztán elkövettem egy óriási hibát (ismét) ... :)

    Szóval most megint qrvulok ... Bár most meg egyre jobban szemezek ezzel a disznósággal ... csak nemtom érdemes-e beruháznom 25-e előtt bármibe ...

    Szóval /me readonly mostanában ...

    @ON: Fasza a banner :)
  • Solt
    #982
    Urak! Sanyo üzeni a szavazással kapcsolatban: ÍME
  • LeonSilver
    #981
    Én most próbáltam ki, tudtam szavazni. Majd Sanyot megkérdezzük. Lehet, hogy újregeseknek várni kell? Egyébként ha egyszer rányomsz akkor +1szavazat de ha mégegyszer akkor leveszi a szavazatot (nagyon helyesen).
  • wittman
    #980
    Na most már a freemail is bedöglött és nem lehet belépni adatbázis hiba miatt...

    Azt hiszem ma nem csinálok semmit...ez nem az én napom :)
  • wittman
    #979
    Én sem tudok szavazni hiába nyomkodom.

    Regisztráltam magam a pcpilot.hu-n, de az aktivációs e-mailban lévő hivatkozásra ráklikkelve azt kapom, hogy: hibás az aktiváló hivatkozás...
    szóval egyenlőre aktiválni sem tudom a regisztrációmat.
  • Scottt
    #978
    Hogy lehet szavazni?Hiába nyomkodom a felfele mutató ujjat semmi nem történik.
  • LeonSilver
    #977
    @ wittman

    Kössz szépen a magam és a másik két készítő nevében is!
    Látod azt nem tudom (de gondolom) csak reg után lehet tetszést nyilvánítani :D de végül is a flyonline.hu nekünk van értünk.

    @ Dummy

    Kössz fater ;) Nyomod még a tankokat? Én a múltkor akartam kicsit játszani és előtte benéztem a fórumra. Nem kellett volna. Pont akkor linkelt valaki egy olyan modot ami a tankok szkinjére rak ilyen izéket, hogy melyiknél hova kell lőni. Ez a szememben csalás és inkább letöröltem az egész WoT mappát ahogy volt.
  • DummyBoy
    #976
    Gratula!
  • wittman
    #975
    1. Grat Leonpapa a házigazda-hoz!
    2. Szép bannerek!
    A tetszik gomb csak akkor működik, ha regisztrált vagyok a pcpilot-on?

    csináltam is egy reget, ettől függetlenül.

  • Papa01 #974
    Gratula! :) Írtam neked PM-et! :)
  • LeonSilver
    #973
    Köszönöm szépen! Örülök, hogy a mail "tökéletesre" sikeredett. Igyekszik az ember ;)

    **--**

    Srácok.
    ITT vannak a banner tervek. A tetszik-el lehet szavazni, hogy melyik legyen.
    A több fog nyerni értelem szerűen :)
    Most hétfő dél körül van az idő. Csütörtök reggel mondjuk 8-ig lehet lájkolni :D Utána eredményhirdetés. A nyertes nem kap semmit és azt haza is viheti ;)
  • Efreet
    #972
    Kineveztem LeonSilvert házigazdának, jó munkát, és köszönöm a hibátlan levelet! :)
  • Bögyörő
    #971
    Azt kifelejtettem hogy mind H-val mind D-vel volt hogy No Track Lanch IHBT üzenetet irt de ha megmozgattam a mavrick célkeresztjét mind a kettőnél sikerült lőni.
  • Bögyörő
    #970
    Én is kipróbáltam ezt a TGP-s maverickes dolgot, és nekem is töbször bejött a "No Track Lanch IHBT" hibaüzenet, aztán észrevettem hogy előfordul hogy a maverick célkeresztje van hogy egyből a célra ugrik, de van hogy csak nagyon közel hozzá, úgy tünik hogy befogta de mégse, ilyenkor manuálisan egy picit kell mozgatni a maverick célkeresztjét és mikor látszik hogy a célraugrik akkor már nem jön be többet a hibaüzenet.
  • GaBika6
    #969
    Részemről O.K. Sajnos keveset tudok ezzel most foglalkozni, képben lenni. A banner meg értelemszerűen amit küldtem arra szavazok.
  • Papa01 #968
    Érdekes csináltam küldit a Create Fast Mission-el, és ott szépen ment...a H is..
    De a saját küldinél, meg jött a hibaüzi.. :) nem értem miért.. :D
  • LeonSilver
    #967
    Hülye vagyok. Szinte mindig a H-t használom :D Így hirtelenjében összekevertem a K-val. Szóval Papa, valami ott nem kerek.
  • Papa01 #966
    Köszi még egyszer! :) Kíváncsi vagyok, nálad fog -e működni a H-val...
  • LeonSilver
    #965
    Na. Örülök, hogy meg lett a probléma. Én még sohasem használtam a H-t, de majd kipróbálom. Kíváncsi vagyok rá.
  • Papa01 #964
    Vááá, megvan a megoldás.. :)) AGM-65H-val nem működik... és én azt pakoltam fel... D-vel, tökéletesen működöt...

    Csak az egész délutánom ment rá...
  • Papa01 #963
    Értem, köszi szépen a segítséged! Lehet a DSMS beállításai között lehet valami probléma, én a 0. lépésben leírtaknál, simán csak kiválasztom a Mav-et, nem babrálok vele semmi.. :)
  • LeonSilver
    #962
    Nem tudom mi lehet a hiba nálad Papa de majd próbálok rájönni.
    EDe fórumon ezt mondják rá de nem hinném, hogy ez lenne a bibi:

    Quote:
    Originally Posted by Munny View Post
    Ok Im missing something here... Been tryin to get these MAVS working and I'm doing all the steps above but getting an error on my mfd NO TRACK LAUNCH IHBT, and mav never locks up.. What am I missing?

    Answer:
    Select the DSMS profile of your Mav's, or simply click the Mav station on the DSMS page.. The Mav need to be selected for it to be powered.


    Az előbb amikor próbáltam nekem akkor csinált ilyen hibaüzenetet ha egy Mav indítása után a következőnek nem adtam át az adatokat, csak simán indítani akartam.