36820
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • DummyBoy
    #1094
    Üdv all!

    Technikai kérdésem lenne ... mégiscsak elqrvultam, és sajnálatos módon azt tapasztalom, hogy nem mén a cucc ... FPS a béka feneke alatt ... (Instant mission - Summer ...)

    Ti milyen beállítások mellett repültök?
  • mcsaba
    #1093
    Most hogy már a bombázás megy elkezdtem tanulni a gép inditását :), párszor végigmentem az oktató részen, és már egész jól megy, egy hibát kivéve az EAC switch-et nem tudom felkapcsolni, mindig visszakapcsol off-ba, hiába csinálom végig újból és újbúl az oktató részt nem sikerült rájönnöm mit nem csinálok jól. A manualban találtam egy részt a 135-ödik oldalon ami erről szól de sajnos szótárral sem sikerült megértenem. Aki tudja mi nem stimmel kérem segítsen. Kösz
  • DummyBoy
    #1092
    AMD procival rendelkező arcoknak erre ott az AMD Fusion nevű programja ... az is fullos, gyakorlatilag majd a teljes windowst ki lehet lőni, miközben automatikusan húzni lehet a procin + VGA-n is (Ha az ati ...)

    Win7 alatt még jól jöhet pl: az AERO kikapcsolása is (Ezt is tudja a Fusion, de ezt win7-ben is be lehet lőni ...) ... van ahol segít!
  • Solt
    #1091
    Ok, de az "x" nekem ebben a környezetben szorzást jelentett! :)

    @beci43: Ez így igaz.
  • beci43
    #1090
    Nem is kell,hogy összeadódjon,de ha egy program kódja jól van megírva,ráadásul kettő vagy több magra van optimalizálva,bizony egy program futtatási sebessége akár a többszörösére is nőhet.Nem csak játék alatt értem ezt.
  • mcsaba
    #1089
    Ja úgy, ez igaz, de azért is irtam 2x2600Mhz-et és nem 5200Mhz-et :).
  • Solt
    #1088
    Attól, hogy két magos, a mhz nem adódik össze. :)
  • mcsaba
    #1087
    Azt hogy érted hogy csak egyszer 2600Mhz?
  • Solt
    #1086
    Az csak egyszer 2600Mhz... ;)

    Ezen a gépen lehet, hogy segítenek az ilyen programok, de egy erősebb gépen már nem hiszem. Azért egy próbát megér... köszi az infót... :)
  • mcsaba
    #1085
    A proci E7300 2x2600Mhz, videókártya Ati 4870 512Mb, 4 giga ram, win7 64 bit.
  • Solt
    #1084
    Milyen géped van?
  • mcsaba
    #1083
    Egy barátom ajánlotta a Game Booter nevü progit hogy attól jobban mennek a játékok, nem nagyon szeretem az ijen programokat, régebben próbáltam párat de nem sok sikerrel, de végül csak kipróbáltam, és ez ténleg müködött, legalábbis nálam. Ez a program nem csinál mást csak leállít pár window-os dolgot amikre lehet máskor szükség van de játék közbe nincs és az aero témát mikor idul a játék és ha kilépünk a játékból utánna mindent visszaállít. Szerintem ha valaki ért a windowshoz és jól betudja állítani annak feleleges egy ijen progi de azért szóltam mert nekem 22 dolgot leállított és utána határozottan jobban ment a játék, és biztos akadnak mások is akik nem értenek annyira a beállításokhoz. Az fps kb átlag 8-10 el növekedett, és kevesebbet akadozik ha betölt egy texturát vagy modelt. Azt azért hozzátenném hogy én cak megemlítem ezt a progit és az én tapasztalataimat, ajánlani nem merem mert attól hogy nekem bevált nem biztos hogy másnak is, mindenki csak saját felelősségre próbálja ki.
  • Papa01 #1082
    Nagyon várom a leírást! :))
  • Bögyörő
    #1081
    A freetrack-et próbálta valaki? Én most próbáltam de nekem nem sikerült müködésre bírni.
  • Sanyo
    #1080
    Pénteken hozta meg a postás a maszek kézikönyvet, azóta rá vagyok kattanva. Az eredeti pdf-et is olvasgattam már, de sokkal-sokkal jobb a kézbe vehető kézikönyv. Már átrágtam magam a vészhelyzeti eljárásokon, nagyon nehéz lesz kiválasztani, amiről nem írhatok sokat. :) Különben soha nem fogom befejezni a tesztet.
  • Papa01 #1079
    Oki! :)
  • LeonSilver
    #1078
    Ja. Itt elfelejtettem beállítani a kép helyzetét.
    Majd otthonról ezt is kijavítom, ha el nem felejtem :)
  • Papa01 #1077
    Köszi szépen, megnézem! :)
  • wittman
    #1076
    papa!

    Ez FC1.12 óta így van. Úgynevezett targetpoint-kat lehet betenni waypontok helyett és ezeket is úgy tudod váltani, mint a navigációs üzemmódban a waypontokat. A lényeg az, hogy akkor látod a target point-okat, ha persze harci üzemmódban vagy. FC2-ben már elég sűrűn használjuk, mert az mission editorban szépen lehet konfigurálni. Ez természetesen benne van az A-10C-ben is, így az instant mission-ok így vannak gyárilag elkészítve. Repülj az FC2-ben A-10-es instant missiont, ott is úgy van.
  • Papa01 #1075
    Öö, most látom a képbeszúrással valami nem kerek.. :(
  • Papa01 #1074
    Értem, köszi a segítséged! :)

    Az szerinted/szerintetek miért van, ha "instant actiont" repülök, szépen a Hud-on egy kis négyzet jelzi a célok viszonylagos helyzetét? Így sokkal könnyebb a cél azonosítás, akár címke nélkül is.
    Mit kell ahhoz tenni, hogy a saját küldiben is lehessen ezt használni?
    A piros nyíl jelöli a szimbólumot:
  • wittman
    #1073
    Papa01!

    Én is a 4.1.038.Final-t használom az tökéletesen megy. Amúgy is a 4-es TrackIr-hez jobb a 4-es driver. Igaz nekem az 5-ös nem jött be, teszteltem, de sokkal jobban konfigurálható a 4-es driver, igaz nem olyan csili-vili, de tökéletesen működik. Game-support folyamatosan frissül, szóval ami jó azt kell használni!

    Örülök, hogy tetszik a manual! Lesz mit olvasgatni. Szerintem nagyon jó kis manual lett ez az ED részéről.

    A kerti munkák elvégzése után, konfigolom a Cougart és elsőnek navigáció tanulás lesz, persze az indítási procedúra után. Majd ezek után jöhet a fegyverhasználat tanulása.

    Addig is mindenkinek jó leszállást!
  • Papa01 #1072
    Értem, köszi a segítséged, akkor nálam van valami gubanc.. :)
  • LeonSilver
    #1071
    Igen, az van fent mióta megjelent. Nekem ott nem fagylaltozik. De máshol sem.
  • Papa01 #1070
    Igen, és a becsapódás előtti másodpercekben fagy.. :) Az esetek többségében.. :(

    És a driver-ed is 5.1 final?
  • LeonSilver
    #1069
    Ja.Magára a HW-re gondoltam. Nekem TrekkIR5-van.

    Arra gondolsz, hogy indítasz egy Mavot és F6-al külső nézetből lesed a motyót?
  • Papa01 #1068
    A HW is 5-ös? :) Majd próbál már ki, ha van kedved ezt a küldő nézetes dolgot..Kíváncsi vagyok nálad csinál -e ilyet.. :)
  • LeonSilver
    #1067
    Nekem mióta kijött a végleges egyszer volt oylan, hogy elszállt a szoftver de akkor sem teljesen, csak az "elejére" dobott vissza.
    A trekk nekem tökéletesen működik (5-ös).
  • Papa01 #1066
    Érdekes, nekem inkább fagyási problémáim lettek. Ha Create Fast Mission-el generálok küldit, és TGP Maverck-ezek, akkor fegyver nézetben a becsapódás előtt pillanatokban úgy el száll mint a győzelmi zászló... Ki is vág az asztalra.
    Az FPS nálam is ok, de néha, kifejezetten szar, 20 alá is leesik... és ott is marad. De szerintem, fognak ezen még optimalizálni. :)

    Urak, Nálatok, hogy muzsikál a TrackIR 5.1 final? Sajnos nálam nem kapcsolja be a Track-et(!!!), míg a TrackIR_4.1.038.Final-el tökéletesen megy... Sajnos a legutolsó Beta-val (Track) is így volt, pedig korábban szépen működött 5-ös driver-ek az eszköz. 4-es tarck-em van. Van esetleg ötletetek? :)

    @ Wittman: Köszi szépen a manualt, nagyon szuper! :) Rendes vagy, vagy elfáradtál vele! :)
  • LeonSilver
    #1065
    Nekem az első bétákhoz képest fényévekkel jobban fut!
  • Bögyörő
    #1064
    Ma feltettem a patch-et, de sajnos sokkal roszabbul megy, kevesebb a fps és többet akadozok is, nem egy erőmü a gépem, de eddig még döcögött, de mostmár szinte játzhatatlan, pedig úgy olvastam hogy növelték a sebességet, másnak is gyengébben megy a patch-el?
  • Caterpillar
    #1063
    Noh kicsit lemaradva de eljutottam oda, hogy megy az indítás... Ehh már csak egy Config kéne x45 -re ami kb 2 óra prüszkölős gomb nyomogatás és kész is! xD
  • majonur
    #1062
    Koszi szepen, mindkettotoknek!
  • csolee
    #1061
    majonur!
    privi üzenetet kaptál ez ügyben...
  • LeonSilver
    #1060
    Szessz.

    Mivel nem tudom, hogy linkelhetem e (nincs fent fészbúkon most Ducky, MSN-en kérdezem de még nem válaszolt) ezért azt mondom, hogy regisztrálj az 59-esek fórumára ( LINK ) és ott megtalálod a dcs/a10c topikban (59th_Ducky Kedd. Feb. 22, 2011 19:10).
  • majonur
    #1059
    hello leon! megint a beta nevada map ugyebe irok.
    Irtad a multkor hogy hova kene bemasolni a "cuccost", egy kis segitseget kernek:
    ezt a bemasolando fajlt vagy fajlokat merre talalom?
    Mert mar atturtam a dcs es a lockonfiles oldalakat de nem talalok az A-10 hez valo terkepet.

    (az #1006 hozzaszolasodban levo hang modositasert, pedig orok hala, sokkal jobb igy, pl. a hajtomu nagyon hangos, a tobbi zaj meg nagyon halk volt alapbeallitason, a figyelmezto hangok halkitasa utan tokeletes lett)
  • csolee
    #1058
    danke sün!
    foxi tegnap este jelezte már éppen...
  • wittman
    #1057
    csolee!

    Vasárnap este wargame!

    Várjuk szeretettel a KA-50-es pilótákat.

    19:15-eligazítás
    20:00-felszállás
    22:00-kiértékelés
  • LeonSilver
    #1056
    A-10C Template
  • repvez
    #1055
    Nekem tetszik a zőőd a fehér csikokkal meg egyenesen FTC-s :)
    Bár már egy kicsit megkopott a fényük :(