36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Efreet
    #972
    Kineveztem LeonSilvert házigazdának, jó munkát, és köszönöm a hibátlan levelet! :)
  • Bögyörő
    #971
    Azt kifelejtettem hogy mind H-val mind D-vel volt hogy No Track Lanch IHBT üzenetet irt de ha megmozgattam a mavrick célkeresztjét mind a kettőnél sikerült lőni.
  • Bögyörő
    #970
    Én is kipróbáltam ezt a TGP-s maverickes dolgot, és nekem is töbször bejött a "No Track Lanch IHBT" hibaüzenet, aztán észrevettem hogy előfordul hogy a maverick célkeresztje van hogy egyből a célra ugrik, de van hogy csak nagyon közel hozzá, úgy tünik hogy befogta de mégse, ilyenkor manuálisan egy picit kell mozgatni a maverick célkeresztjét és mikor látszik hogy a célraugrik akkor már nem jön be többet a hibaüzenet.
  • GaBika6
    #969
    Részemről O.K. Sajnos keveset tudok ezzel most foglalkozni, képben lenni. A banner meg értelemszerűen amit küldtem arra szavazok.
  • Papa01 #968
    Érdekes csináltam küldit a Create Fast Mission-el, és ott szépen ment...a H is..
    De a saját küldinél, meg jött a hibaüzi.. :) nem értem miért.. :D
  • LeonSilver
    #967
    Hülye vagyok. Szinte mindig a H-t használom :D Így hirtelenjében összekevertem a K-val. Szóval Papa, valami ott nem kerek.
  • Papa01 #966
    Köszi még egyszer! :) Kíváncsi vagyok, nálad fog -e működni a H-val...
  • LeonSilver
    #965
    Na. Örülök, hogy meg lett a probléma. Én még sohasem használtam a H-t, de majd kipróbálom. Kíváncsi vagyok rá.
  • Papa01 #964
    Vááá, megvan a megoldás.. :)) AGM-65H-val nem működik... és én azt pakoltam fel... D-vel, tökéletesen működöt...

    Csak az egész délutánom ment rá...
  • Papa01 #963
    Értem, köszi szépen a segítséged! Lehet a DSMS beállításai között lehet valami probléma, én a 0. lépésben leírtaknál, simán csak kiválasztom a Mav-et, nem babrálok vele semmi.. :)
  • LeonSilver
    #962
    Nem tudom mi lehet a hiba nálad Papa de majd próbálok rájönni.
    EDe fórumon ezt mondják rá de nem hinném, hogy ez lenne a bibi:

    Quote:
    Originally Posted by Munny View Post
    Ok Im missing something here... Been tryin to get these MAVS working and I'm doing all the steps above but getting an error on my mfd NO TRACK LAUNCH IHBT, and mav never locks up.. What am I missing?

    Answer:
    Select the DSMS profile of your Mav's, or simply click the Mav station on the DSMS page.. The Mav need to be selected for it to be powered.


    Az előbb amikor próbáltam nekem akkor csinált ilyen hibaüzenetet ha egy Mav indítása után a következőnek nem adtam át az adatokat, csak simán indítani akartam.
  • Papa01 #961
    Csináltam egy képet is: :)
  • Papa01 #960
    Szóval én így próbálom: :)
    0.: Kiválasztom a Maverick rakétát.
    1.: TGP: Megkeresem a célt, majd befogom.(Rövid, majd hosszú Ctrl+Up)
    2.: Átváltok a Maverick-re , és hosszan V. Rá is áll a Maverick markere a céljelre a HUD-on.
    3.: Rövid V, Maverick zoomolás.
    4. Rövid Ctrl+ Up.
    5. Ellenőrzöm a hatótávolságot.
    6. Indítás.

    Hibaüzi.. :)
  • Papa01 #959
    Klassz, vidi, de nálam valami nem ok... :)
    Rááll, de nem indít "No Track Lanch IHBT" hibaüzi jön..
    HOTAS TMS Up alatt ügye jobb ctrl fel nyilat értesz?
  • LeonSilver
    #958
  • Papa01 #957
    Köszi próbálom! :)
  • LeonSilver
    #956
    Először csináld azt mintha CCRP módban bombáznál.

    Tehát ha meg van a cél akkor, befogtad akkor nyomj egy HOTAS TMS Up-ot hosszan.

    Ezután válts át a Maverick MFCD-re (ez legyen aktív tudod), nyomj egy HOTAS China hat forwardot (V) HOSSZAN! A Mav szépen rá fog állni a célra. Közelíts rá (V-rövid), majd nyomj egy HOTAS TMS Up-ot röviden (arra figyelj, hogy mittudomén.. 25mérföldről nem fogja így sem befogni a célt)!

    Ha mindent faszán csináltál indíthatod is a cuccot.

    Ami még fontos, hogy a Mav mfcd-n, bal oldalon van ami mutatja, hogy mikor indíthatod a motyót. De ez nem jelenti azt, hogy az itt látható maximális távolságról lehet is küldeni! Ha jól emlékszem ez 7.5mérföld, sokszor csak 5 -5.5-ről lehet nyomatni.


    Fontos még me
  • Papa01 #955
    Érdekes, én ha befogom TGP-vel, meg sem mozdul a Mav. keresője... :)
  • LeonSilver
    #954
    Én máshogy csinálom ;) A TGP ha átadja az adatokat akkor a Mav automatikusan be is fogja a célt.
  • Papa01 #953
    Állat ez a TGP+Maverck együttes... :))

    TGP-vel megkeresem a célt. Ez azért jó, mert a kamera folyamatosan célon marad, és a HUD-on egy kis szimbólum a HUD-on jelzi a cél helyét.
    (Több cél esetén, könnyű azonosítani az újabb rácsapások során a célokat.)

    A Mav. keresőjét a HUD-on, pedig csak arra a szimbólumra viszem rá, és csak ezután keresem a célt az MFD-én és fogom be a Maverick-el.. :)

    Ezután jöhet ndítás. :)
  • Papa01 #952
    Brutális ez a fegyver.. a linket is köszi! A TGP+Maverick-et meg most ki is próbálom! :)
  • LeonSilver
    #951
  • LeonSilver
    #950
    Nagyjából igen Papa.

    Neeem, a CBU-k nem élőerők ellen van.

    http://en.wikipedia.org/wiki/CBU-97_Sensor_Fuzed_Weapon
  • Papa01 #949
    Értem, köszi szépen. :) Tehát a bal MFD, van a TGP, jobbon pedig a Maverick? Majd amikor TGP-vel befogtad, a Maverick is szépen "ránéz"?

    CBU: Én azt hittem ezeket élőerő, max. puha célok ellen használják... döbbenet.
  • LeonSilver
    #948
    Persze Papa, mindig a TGP-vel keresem a célt mer jobban és messzebb lát. És valóban átadja a cél adatait a Mavericknek. Ha kell majd holnap erről is csinálok egy olyan izét mint az előzőek.

    A CBU-k eléggé brutálisak. Ha minden igaz akkor a BLU-108/B kazettás mutatvány van benne aminek ~30kg/db a súlya. Egy hangár meg sem kottyan neki.

  • Papa01 #947
    Köszi az infókat! :) De akkor hogyan kapják meg a kiképzést a pilóták? Egyből nagy vasra ülnek?

    Leon, látom, a TPG-vel kerestél célt... A TGP képes átadni az adatokat a Maverick-nek? Szerintem nem könnyű megkeresni a Mavrick a célt, az automatikus befogás néha nagyon zavaró, (Nem azt fogja be.) és a V betűs 1x-es nagyítás helyett jó lenne valami olyasmi zoom, mit az LGB-nél..

    Érdekes a CBU97-es.. tegnap én is használtam, és simán ledöntött egy hangárt is.. Létezhet ez?
  • Sanyo
    #946
    Papa, beszélgettünk a kétüléses N/AW-10-ről, egyetlen példány készült belőle. Valamivel 100 óra feletti repült órája van, egy sima A-10 átalakításával készült.
  • DonZorro
    #945
    KA50 GUNS DOWN A10C...
  • LeonSilver
    #944
  • HungaroJET
    #943
    Régi dolog :)
    Ráadásul Húsvét októberben ? :D
    Akit érdekel az UAZ "játék": a fel-le nyilakkal lehet sebváltózni :)
  • Buren
    #942
    Meh.
  • Scottt
    #941
    Én is támogatlak!
  • Sanyo
    #940
    Legyél te a gazda. :)
  • LeonSilver
    #939
    Kössz Sanyo!
    Várok még hátha lesz több banner és akkor majd megejtjük a szavazást.

    **--**

    Még egyszer megkérdezem, hogy van e kifogás ellene ha én leszek a házigarázda? Ha van kérem, hogy mondja meg aki nem szeretné. Nem lesz se harag vagy mittudom én de nem akarok úgy esetleg hg lenni, hogy van akinek ez nem tetszik!

    Ga-Bika, téged külön kérlek, hogy még egyszer nyilatkozz ezügyben. Még véletlenül sem szeretném elorozni az általad nyitott topikot!
  • Sanyo
    #938
    A repülőklub erre is jó. :) Töltsd fel a 3 képet a Warthog részlegbe, a képekhez hozzá lehet szólni, "tetszik" és "nem tetszik" gombok, stb.
  • LeonSilver
    #937
    Srácok, nem tud valaki ilyen anonim szavazós oldalt? Már van három banner terv (én mondjuk annak örülnék ha még több lenne, szóval akinek van hozzá kedve az csináljon és küldje el) és az lenne a legjobb ha meg lehetne szavaztatni, hogy melyik legyen.
  • LeonSilver
    #936
    Igaz :D
  • HungaroJET
    #935
    Tévedés :D csak Béta7 :)
  • LeonSilver
    #934
    A TGP-re gondolsz? Nekem ugyan úgy mozog ;)
  • GaBika6
    #933
    Írsz 1 privit és megmondom...