36820
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • DonZorro
    #1134
    Akkor bizony REINSTALL lehet a megoldás! De szedd le teljesen, még a REG-ből is...
  • macleody
    #1133
    Eredeti persze. Ezt azablakot dobja fel, bármit próbálok átállítani a controlsban: Error
  • Sanyo
    #1132
    Ki fogom próbálni, köszi. :)
  • DonZorro
    #1131
    Eredeti a játékod??? (habár milyen is lenne???) Nekem is X52 van és semmi gond sincs vele... Sztem valamit nem jól csinálsz...
  • macleody
    #1130
    Sziasztok. Olyan gondom lenne, hogy nem engedi a játék megváltoztatni a beállításokat az axis commandnál. X52-es joyom van, beállítom a gázkarra a throttle both-ot és ok-nál feljön egy hiba ablak.
  • LeonSilver
    #1129
    Az EDe fészbúk ódalárul:





  • Solt
    #1128
    Remélem a hétvégén lesz időm... ;)
  • wittman
    #1127
    Sanyo!

    Néztem a beállításaidat. Az a 8X-os MSAA csak fölöslegesen zabálja a kártyádat, Full HD-ban bőven elég a 4X-es élsimítás is. A vizet is érdemes lentebb venni, még az is bőven szép és marad craft így a vasban.
  • Papa01 #1126
    Naa, jössz velünk repülni?? :)) Szuper, állok rendelkezésedre! :)

    Leon: Köszi a módisításokat!
  • DonZorro
    #1125
    X52 SIMÁT...
  • LeonSilver
    #1124
    Nekem HD4870 van és semmi bajom vele ;) Imádom ezt a kártyát mert "mindentvisz" :)
  • Sanyo
    #1123
    Fülkén belül 25-60FPS, kívülről pedig 75-85FPS. AMD 1055T 2.8GHz, 1 gigás 460GTX és 4 giga ddr3 ram.

  • beci43
    #1122
    Szerintetek mit érdemes venni: Logitech G 940-et vagy Saitek X-65-öt?
  • majonur
    #1121
    azt olvastan hogy a A-10 elso kereket azert tettek kicsit oldalra mert a gepagyu akkora hogy, kitolti a gep orranak nagy reszet. egy foto, ami kicsit trukkos a mivel hatrebb van a fegyver a kocsinal , de szerintem igy is jelentos a merete.itt
  • Solt
    #1120
    Nem ingyen vót! :D A hétvégén kell majd egy kis RoF okítás... ;)
  • majonur
    #1119
    ez betalat rendesen, gondolom osszeszartad magad ilyen telitalat utan:) azutan katapultalas, segelyhivas, majd barati teruletre eres utan egy jo tyukhusleves,kesobb italozas es az alomba szebnderules elott elgondolkas ezen a szomorkas torteneten.
  • Papa01 #1118
    kakaliszt...

    :D :D De jót nevettem most! :)
    Köszi az infót! :)
  • Solt
    #1117
    Nyugodtan használjatok régebbi drivereket... semmi gond velük. A kakaliszt topikban segítenek, hogy melyek a legjobbak.

    Megoldás lehet még az is, hogy csináltok egy partíciót egy másik rendszerrel, ahova csak az ilyen ed féle játékokat teszitek, és az annak megfelelő drivereket...
  • Papa01 #1116
    Én igyekszem inkább nem nézi a fegyvereket külső nézetben.. :) (Pedig az LGB bombáknál nagy a kísértés.. :)) ) Régebbi driver-eket nem szívesen használnék.. :(
  • Papa01 #1115
    Szerintem a villogó feliratot nehéz olvasni.. :) A színe sem szerencsés a háttér miatt, kicsi a betűmérete is és villog.. :)

    Szerintem egy egyszerűbb kis FAQ is jó lenne, mert az sg keresője nem egy nagy ász, és egy helyen lennének a hasznos dolgok.
  • majonur
    #1114
    szerintem nem a proci hibaja, az is gond lehet hogy az AMD a regebbi vidokartyakat altalaban leszarja, (pl. ATI 48xx) es a legujabb catalyst driverek irasakor nem pont ezeket a kartyakat veszik figyelembe, ez vegul is ertheto, de akkor most telepitsem a 9. valahanyast? akkor meg fogalmuk se volt a problemakrol, most meg senkit nem erdekel rajtunk kivul.
  • Papa01 #1113
    Igen, 4890-est. Mondjuk én a procit jelentősen túlhajtom, tartottam, h ez lehet az ok, de örülök, h nem.. :)
  • LeonSilver
    #1112
    Szegény disznó, kapott az orrára.

  • LeonSilver
    #1111
    Szeretnék mekkkkkkérni minden itt fórumozgatót, hogy (lehetőleg PM-ben a könnyebb kezelehtőség miatt) jelezze mit kellene változtatni a jelenlegi kinézeten. Aztán amit tudok megcsinálom, amit nem azt meg nem ;) Lassan véglegesíteni kellene a motyót.

    dankesün, vödörszén
  • majonur
    #1110
    hu, ez tenyleg durva, gondolom mindenkinel van kulonbseg kulso es belso nezetnel, a kulso javara, de viszont a 6x annyi Fps tenyleg erdekes jelenseg.
  • wittman
    #1109
    Szia!

    A Visibility Range paraméterei továbbra is a graphics.cfg-ben van paraméterezve.

    Egy jó tanács még, ami gond lehet. A szim option/graphics résznél az MSAA az élsimítási értéket lehet szabályozni, elég a sima 4X-es, viszont a TSSAA ha nem muszáj nem kell bekapcsolni. Az Nvidia vezérlő pultjában az élsimítást hagyd alkalmazás vezéreltnek.
  • majonur
    #1108
    Esetleg te is Ati kartyat hasznalsz? (en 4870x2, de ez gyakorlatilag 4870 kent hasznalja a jatek, mint az kiderult, mindket grafikus mag 50% -on dolgozik)
  • majonur
    #1107
    Egyelore nincs huzva, minden alapbeallitason van, proci, mem, vidokartya is.
    Azert erdekes mert semmi erdemleges nem valtozott par napja nalam.
    a patch is regebb ota van fent, csakugy elkezdte csinalni, mondjuk sajat kuldikben gyakorlok foleg, de a normal missonokban is megtortent.
  • Papa01 #1106
    Igen nálam volt, de nálam csak külsőben, és a becsapódás előtti pillanatokban... Maverck-el is. Te írtad jól, mert valóban a főmenübe dob ki és nem az Asztalra, ahogyan állítottam.. :)
    Eléggé sűrűn..
    Majonur, Te túlhajtod a géped?
  • majonur
    #1105
    Nemregiben, talan Papa irta hogy a bomba becsapodasakor Appcrash uzenet kuld a Win7, majd kidod a jatek menujebe. Ez megtortent velem is mostanaban parszor, de eddig nem, bomba nezetben, es belso neztben is . Valaki tud erre valami remek orvossagot, az alkoholon kivul (azt mar probaltam).
  • LeonSilver
    #1104
    Ezen szerintem mennie kellene. Nincs feltornászva Neked a TSSAA?
  • DummyBoy
    #1103
    Amd Phenom II x4 3,1Ghz, 4GB RAM, GTX275 1,8GB ...

    Kellene ehhez valami jó beállítás ...
  • LeonSilver
    #1102
    Valami fasza kis négymagos procid van ugye Dummy? Meg talán az egy gigás 4870? Vagy mintha valami nVidia karira nyergeltél volna át?
  • DummyBoy
    #1101
    Ez nálad működött? Én anno a BS-t és az FC2-t is így tweakeltem, meg a módosított LOD.txt-vel ...

    De itt mintha nem működne ... Addig nem akarok nekiállni a tréningeknek meg mindennek, amíg szarakodik a teljesítmény ...

    Amit viszont érdekesnek tartok ... mint FC-nél és társainál ... belső nézet 20 FPS, külső nézet 120 ...
  • wittman
    #1100
    Jól mondod LeonPapa!

    Viszont az FPS-ben sokat segít, ha a visibility range paramétereiben az épületek megjelenítését 20000-ről 10000-re visszavesszük. Ezt továbbra is a graphics.cfg-ben lehet végrehajtani a High vis résznél a structures = {60, 20000}; a második értéket. Ez a megjelenítendő épületek látótávolságát paraméterezi. Az első szám pedig az épületek számát %-ban. 200-on látványorgia van városügyileg. Vigyázat! Erőforrás igényes. Én 100, 10000-en használom és bőven elég.
  • Sanyo
    #1099
    Holnap délután fogok megint repülni, akkor feldobom a beállításokat és az FPS-t is.

    Ebből fogok dolgozni, ha meghozza a posta.
  • Solt
    #1098
    Pfff... :D
  • LeonSilver
    #1097
    Háhá! Az véletlenül sem az amire mi, normális emberek asszociálunk .
    EDe olvasatában a Visib Range nem a látótávolság hanem valami más. Minden esetre ha azt lejjebb veszed akkor elkezd egyre rondább lenni minden. És ez ilyen az FC2-ben is. Még az 59-esek fórumára is postoltam annak idején egy képet egy Su-25-ről, hogy milyen kurva randa. Sokkal randább mint az Fc1-ben. Aztán kiderült (mi meg derültünk), hogy ezt a szart kell feljebb húzni és mindjárt jobb.
  • Solt
    #1096
    A magas látótávolság nagyon erőforrás igényes nem?
  • LeonSilver
    #1095
    Na végre ;) Isten hozott Dummy.
    Én így tolom amikor éppen röppenek. Az utóbbi 1-1.5 hétben elég keveset :(