36820
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • GaBika6
    #933
    Írsz 1 privit és megmondom...
  • mcsaba
    #932
    Az első hiba amit a pach óta észrevettem a célmegjelölő konténer feje nem mozog :( eddig úgy tetszett hogy ha keresek valamit vagy ha befogtam egy célt és fordulok a géppel szépen mozgott de most megse nyikkan.
  • LeonSilver
    #931
    Akkor itt valami y aktás dolog volt :) mert direkt megnéztem a profilodat és azt írta, hogy 2010.11.xx -kor voltál az SG-n utoljára.
  • LeonSilver
    #930
    1.1.0.6 patch
  • Buren
    #929
    [URL=http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=69092]Az "első" patch.[/URL]
  • mcsaba
    #928
    Szép , a házigazdának meg valóban olyan embernek kéne lenni aki gyakran olvassa a fúrumot és ért is hozzá.
  • GaBika6
    #927
    Az hogy nem írok nem jelenti, hogy nem vagyok... :)
    LeonSilver ha akarsz lenni "házigazdag", akkor sztem megszavaztak. Áldásom rája. ;)
    Sajnos egyéb elfoglaltságaim miatt ritkán vagyok, de remélem aprítunk még együtt kanok...
    Korábban belinkeltem én is 1 bannert, de negatív vélemény sem volt aminek nem örültem. Jó kedvel tölt el, hogy kicsit feléledt a sim élet itt.
    Ga-Bika out...
  • Papa01 #926
    Ok, semmi gond! :)
    @Leon: A banner nekem is tetszik! Én is örülnék ha te lennél a házigazda, mert sokat segítesz! :)

    Talán annyi ötlet, hogy a gyakran felmerülő kérdéseket érdemes lenne a leggyakrabban előforduló kérdéseket kitenni valamilyen ATW-és egyszerű kis weboldalra.
  • beci43
    #925
    Jó lenne!Mikor indítod Leon?
  • beci43
    #924
    Köszi!
  • sanya200
    #923
    Remélem lesz dobozos verzió is, lehetőleg itthon is lehet kapni.
  • Buren
    #922
    Jó a banner és szerintem mindenki egyetértene azzal hogy legyél Te itt (is) a házelnök.:D

    Harmadik napirendi pontként kérvényezném a topiknévben a DCS teljes kiírását. (Digital Combat Simulator) - legyünk összhangban a testvértopikkal. Szerintem.
  • LeonSilver
    #921
    Ja. És mit szólnátok egy házigarázdához? Ahogy nézem az topik indító elég régen volt SG-n.
  • LeonSilver
    #920
    Én még ilyenekbe nem futottam bele.

    **--**

    Mit szólnátok bannernak ehhez?


    Alá pedig ehhez a (néhány ember által már ismert) szöveghez?

    Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

  • mcsaba
    #919
    Bocs nem vettem észre hogy közben irt valaki, kicsit elvagyok foglalva és közben netezgetek picit és ilyenkor kapkodok, a felhőhibával sajnos már töbször találkoztam, de más hibákkal is sajnos pl:

    Az árnyékhoz tartozó gép pár száz méterrel feljebb repkedett.
  • Papa01 #918
    Igen, arra postoltam. :)
  • mcsaba
    #917
    A képen egy kissebb felhőhiba is látszódik :) Eredetileg azért csináltam.
  • mcsaba
    #916
    Igen megjelent a véglegesm, de még csak a letölthető változat a DVD-s verzió még nem kapható.
  • Papa01 #915
    Múltkor hasonló "felhőkbe" futottam én is... remélem javítják majd. :)
  • mcsaba
    #914
    Na szóval itt:
  • mcsaba
    #913
    Itt:
    http://i53.tinypic.com/m76po5.jpg
  • sanya200
    #912
    Ezek szerint megjelent a végleges verzió?Bocs csak régen voltam itt fent le vagyok maradva egy kicsit.
  • mcsaba
    #911
    Hát vannak hibák benne de azért látszik hogy dolgoztak rajta. Pár dolog amit megemlítenék hogy tetszik és eddig nem volt, ramp startnál ki lehet választani hanyas helyről induljunk, vannak jelzőtáblák a reptéren, a jelzőfények nemcsak éjszaka látszódnak hanem nappal is látszanak a lámpák, sokat fejlődött a küldetésszerkesztő, bár ebben még nem mélyültem el, nem csak néhány kósza kocsi hanem elég sok jár az utakon. A multkor lebombáztam egy hidat és úgy álítottam a nézetet hogy közelről lássam a hidat, az utakon lévő kocsik megáltak a hid szélénél és vadul dudálni kezdtek :D
    Egy két a forgalomról infra nézetben:
  • beci43
    #910
    *kíváncsi
  • beci43
    #909
    És merre van a kapcsolója,én is kivánci vagyok?!
  • LeonSilver
    #908
    Azon én is eldobam az agyamat amikor megtalátam azt a kis gombot amivel az ülés magasságát lehet állítani :D Még a kis villanymotor hangját is lehet hallani :)
  • Sanyo
    #907
    Ezt jó tudni, kipróbálom, köszi. :)
  • mcsaba
    #906
    A tegnap este 3 óra fele :) kicsit gyakoroltam, és felmentem 10000 méter fölé egy idő után azt vettem észre hogy kezdek homájosan látni, na gondoltam ideje lefeküdni, megnéztem hány óra, de az órát tisztán láttam akkor jöttem rá hogy csak a szimulátor homályos ami viszont szép lassan egyre homájosabb lett, kis idő múlva rájöttem hogy az oxigén kevés és normálról 100%-ra tette aztán lassan helyrejöttem. Nagyon tetszik ez a szimiulátor.


  • Buren
    #905
    "VE: We've heard rumors that the next DCS product will be another fixed wing aircraft. Are you able to offer any other details? Will the product be linked to another official US military simulation product, or completely stand-alone?

    MW: Yes, our next DCS aircraft will indeed be a very popular U.S. fixed wing aircraft. It is too early to lift the curtain on it, but based on our customers feedback, we are confident there will be a lot of very happy flight simmers."

    source.

    Na ez a nagyon népszerű repülőgép szerintetek mi lesz? A Predator?
  • LeonSilver
    #904
    Nincs mit ;)
  • mcsaba
    #903
    Ezer köszönet, ténleg ez volt a gond, köszönöm a segítséget.
  • LeonSilver
    #902
    Nos. Én úgy látom bajtársam, hogy amikor befogod a célt (a példánál maradva a házat) és nyomsz egy HOTAS TMS Forward Short-ot(ekkor vált át POINT-ra) nem nyomsz HOTAS TMS Forward Long -ot. Tehát nem nyomod meg ugyan azt a gombot (CTRL+Up) csak hosszan.

  • mcsaba
    #901
    Csináltam egy trekket, itt van. Ha nem jelölöm ki a szerkeztőben a célpontot akkor nem jön be a függőleges vonal mikor kijelölöm a célt. Mióta megjelent a végleges azóta vettem meg, pontosabban egy ismerős és eladott nekem egy kódot, ezért a multi nekem nem megy :(, előtte beta nem volt fent.
  • Papa01 #900
    Értem, köszi a választ! Mindenesetre, nagyon látványos! :)
  • LeonSilver
    #899
    Persze Papa mert a "kamera" nem a fegyverben van. A TGP-nek (Targeting Pod) ilyen szempontból mindegy, hogy GBU vagy Maverick van kiválasztva.
  • Papa01 #898
    GBU38, bocsi! :)
  • franko2
    #897
    Van egy kis gondom az antialiasinggal. Ati videókártyám van és mindenhol kikapcsoltam a "use application settings"-et és mindent maxra húztam a játékban az MSAA-t és a TSSAA-t kikapcsoltam igy ha elinditom a játékot először borzasztó fürészfogas de ha alt+tab-al kilépek majd vissza akkor eltnik a fürészfogasság. Próbáltam más beálításokat de azok még ennyire se müködtek, a gondom az ha nem váltok alt+tabbal majd vissza akkor iszonyat randa, ha meg kilépek és visza akkor meg nehezen tölti visszafele a texturákat meg az egyebeket. Mitől lehet ez hogy nem egyből jó miért csak akkor szedi ki a fürészfogasságot ha kilépek, nincs erre egy jobb megoldás?
  • Papa01 #896
    Leon, képzeld el, GBU31-esnél a mozgó célpontot követte a kamera!! Az MFD-én lehetett látni! Te tapasztaltál már ilyet?
  • LeonSilver
    #895
    Esetleg csinálj egy hasonló izét mint én, mentsd el a végén a trekket és tedd fel. Hátha úgy könnyebb lesz kisilabizálni, hogy mi a bibi.

    Mondjuk azt sem értem, hogy Papa kollégának miért nem menti el a beállításokat.
  • LeonSilver
    #894
    Valamit még mindig nem jól csinálsz, mert a trekkben láthatod,egy épületet is bombázok az pedig nincs a szerkesztőben betéve. Sőt. Alapvetően a teherautó is csak le van rakva és a tájékozódási pont csak oda van rakva (hogy meglehessen találni) de nincs megadva célpontként.

    A végleges verziót használod? Leszedted előtte a bétát (ha fent volt)?

    @ beci43

    Szívesen.

    @ Sanyo

    Lehet, hogy majd megyek egy kört. Majd meglátjuk :)