36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • majonur
    #1213
    Az biztos, hogy a Litenig nelkul eselytelen messzirol beazonositani a celt, pl. egy SAM egyseget a maverick kepernyojen mire megtalalod, mar sokkal nagyobb gondjaid vannak a celzasnal azokban a pillanatokban, meg szerencse eleg nagy szunetekkel kuldi rad a raketakat.
  • majonur
    #1212
    Nagyon jo kis film, remek hogy a stukahoz hasonlitjak. Nagyon durvak a gepagyu lovedekek becsapodasai.
    Egyetlen negativum a folyamatos utalgatas az Apokalipszis most c. filmben elhangzott "a gyozelem szaga" mondokara, holott ott az egy teljesen elmebeteg tiszt, Bill Kilgore ezredes beteges agymenesenek volt a csucspontja, nem pont kovetendo pelda, a mostanaban amugy se tul jo hiru amerikai katonaknak.
  • macleody
    #1211
    Itt van az A-10 Tankbuster videó, így nem kell seedelni.
  • Papa01 #1210
    Jaja, de számomra elég bonyolult is volt ahogyan csinálta.. meg hát egy jól felprogramozott joy nélkül esélytelen.
  • LeonSilver
    #1209
    Ennek két dolog a lényege. Az egyik az így is lehet, a másik meg a mindenből lehet tanulni. Egyébként nem rossz ahogy a csóka csinálja de nem nevada mapon, messziről sohasem fogja megtalálni a célt csak kurva közelről, míg TGP-vel azt lehet mondani, hogy a világ végéről is meg lehet lelni a rosszakat. Szóval szerintem a TGP használata = könnyebb célfelderítés, arról már nem is beszélve, hogy csak a Mav optikájával a büdös életben nem azonosítja a célt.
  • macleody
    #1208
    Ha hazaérek feltöltöm valahova, úgy egyszerűbb lesz szrintem
  • DummyBoy
    #1207
    Veteran Gaming - A10 Video Trainings

    Itt is van egy valag youtubos videó összeszedve, trainingekről, meg ilyenekről ... ha még nem láttátok volna :)
  • majonur
    #1206
    Koszi szepen! Probalom seedelni, de a szolgaltatom nagyszeruen kicselezi a napkozbeni torrentezest, csak ejjel mukodik rendesen a torrent kliens.
  • Papa01 #1205
    Köszi a vidit! Így első körben nem sokat sikerült megértenem belőle.. :)) Ennek az eljárásnak mi a lényege? :)
  • LeonSilver
    #1204
  • DummyBoy
    #1203
    Seedelni beszállok ... bár nem sokkal :)
  • macleody
    #1202
    Köszi, szedem.

    Nem tudjátok megoldható-e hogy a pilótafülkében ha egérrel nézelődök tudjak kattintani is, mint a BS-ben? Elég nyögvenyelős, hogy mindig ALT+C-t kell nyomni ha kapcsolni akarok valamit.
  • Bögyörő
    #1201
    Van egy magyarnyelvű dokumentumfilm az A-10-ről, feltettem egy torrentoldalra, gondolom biztos van akit érdekel.Link
  • DummyBoy
    #1200
    No igen, bár én sem vagyok perfekt ángélusból, de nagy általánosságban elmondható, hogy ilyen komplexitású szimekhez már elengedhetetlen az angol nyelv ...

    Az a fő gond, hogy addig nem akarok repülni, amíg nincs belőve nagyjából a joy, mert akkor menet közben tudnám finomhangolni - úgyis a repülés közben - után fog kiderülni, hogy mikre van főleg szükség - mi mennyire fontos és hol esik kézre.
  • macleody
    #1199
    Én csak annyit állítottam a joy-t, hogy tudjak repülni. Az indítási procedúrát szépen felírtam magamnak egy lapra, onnan puskázok ha elakadok. Elkezdtem repülni de a morzés téma után elakadtam. Nem tudom, hogy ott volt vége vagy csak elcsesztem valamit, mert nem dumált többet a csávó. Ráadásul nem tudok angolul, mindig pause-t kell nyomnom, elolvasni mit ír, aztán valahogy értelmezni :) A 4-ik vagy 5-ik waypoint-ig jutottam el a navigációnál. Nem lesz egy egyszerű úgy látom :)
  • DummyBoy
    #1198
    Ne is mondd ... 1 hete van meg a szim, és azóta odáig sikerült eljutni, hogy belőttem a grafikát meg elkezdtem belőni a joybeállításokat ...

    Tegnap 2 órát bohóckodtam a joybeállításokkal, de még mindig semmi sincs kész :( Gyanítom még hetekig nem is lesz ...

    Ebből a szempontból sokkal jobb a ROF :)
  • macleody
    #1197
    Köszi, már csak a díszeket kell fölakasztgatnom rá :)
    Na elkezdem a repülési tréninget.
  • Papa01 #1196
    Ez a nem semmi.. :)
  • Sanyo
    #1195
    Vagyis ma 35 éve. :)
  • Sanyo
    #1194
    Ma olvastam valahol, hogy az első A-10 szériapéldány 1976. március 22-én érkezett meg az arizonai Davis-Monthan légibázis tesztelő alakulatához.
  • DummyBoy
    #1193
    Egyre faszább :)

    Ez most nagyon bejön :)

    Cserébe találtam valamit ...

    Emlékeztek a Black Shark Cockpit Trainerre .. találtam valami hasonlót A-10C-hez is:

  • DummyBoy
    #1192
    És itt egy másik megoldás 64 bit alá :)

    Bár ez TIR-re íródott, FT-el ez még egyszerűbb, ugyanis ott eleve lehet megadni PPJoy outputot ... Ékes ángélus nyelvű fórum:

    TrackIR DCS A10-C 64bit Client Compatibility Workaround
  • DummyBoy
    #1191
    De hogy ne csak a hülyeség legyen: itt egy simhq-s leírás ... én még nem tartok ott :)

    SimHQ - DCS A10C review
  • DummyBoy
    #1190
    Legurik a kékruhás kalauzbácsi a tányérjával és föl-le mozgatja 2-3 alkalommal ...

    Legalábbis a Keletiben így láttam anno
  • DonZorro
    #1189
    Srácok, valaki leírná itt pontosan a MAV indítási procedúráját???
  • wittman
    #1188
    Nyugi van emberek!

    Tegnap teszteltem egy-két dolgot az A-10C-ben és küldtem fel AI gépeket. Ha már az F-15E is benne van AI-ként, akkor a nyugati csapásmérőkből a kedvenc madaramat küldtem bevetésre. Amúgy kondenz teszt volt, ami egy halvánnyal jobb, mint az FC2-ben. Szóval ED-nek van min dolgozni.

    Küldtem fel két darab MiG-29A-t is kötelékben és persze, hogy nem füstölnek a hajtóművek...ezt is ideje lenne már megoldani...
  • majonur
    #1187
    LALT+P, LCTRL+P, a LSHIFT-P az lelo minden kulso lampast. Ha meg testreszabaod sajat bill combokkal a Controls/Lighting panel kapcsolokat (ezt alapbol csak a fulkebol allithatod egerrel)
    utana tenyleg olyan lesz mint egy karacsonyfa.
  • csolee
    #1186
    köszi az okosságot... hétvégén majd eljátszok vele
  • macleody
    #1185
    Ja még valami. Hogy lehet a navi light-ot felkapcsolni? Mert nálam RCTRL+L nem megy. Pedig az van a controlsban. Mondjuk a RALT+L se működik csak ha a cockpit-ben felnyomom a kapcsolót. Már rendesen idegesít, hogy nem világítok mint egy karácsonyfa :)
  • DummyBoy
    #1184
    Nem az OS a kérdés ...

    A DCS-A10-nek van 32 és 64 bites verziója is ... telepítéskor meg is kérdezte nekem, hogy akarom-e telepíteni a 32 bites részt ...

    A 64bites DCS-A10-nek 64 bites TrackIR driver kell ... emiatt az elején még a TIR driverekt is frissíteni kellett ...

    Ezt meg a Freetrack nem tudja ... az csak 32 bites ...

    2 ötletem lenne:

    1: Ha feltelepítetted a 32 bites A10-est is, akkor meg kell próbálni azt TrackirFixerrel megokosítani, és azt futtatni ...
    Ha nem, akkor újrarakni az A-10-et de 32 bitesként és akkor megpróbálni.

    2: kérni valakitől 64 bites Trackir.dll-t és megpróbálni bemásolni a FreeTrack-hez ... (Ennek kisebb a valószínűsége ... inkább az első megoldás ...)
  • macleody
    #1183
    Valami olyasmit olvastam, hogy a freetrack-hez telepíteni kell a 32 bites fájlokat is a játékhoz.
  • Sanyo
    #1182
    Fél évig a Seymour-Johnson AFB (Goldsboro, Észak-Karolina) közelében laktam, azóta nagyon nagy kedvencem a típus.
  • Papa01 #1181
    Ez lesz a következő típus? Wow!
  • csolee
    #1180
    64biten vagyok... BS megy rendesen, vmit variálhattak EDek a kettő közt?
  • DummyBoy
    #1179
    Váváváváváváááárjunk csak!

    Melyik verziót használod? a 32 vagy 64 biteset? Mert a 64 bites verzióhoz még a TIR-nek is update kellett!!!

    A 32 bitesen elvileg működik TrackIRFixerrel! A 64-es at tuti nem ...
  • DummyBoy
    #1178
    Pedig elvileg mennie kellene ... Edéknél találtam róla topikot hogy műkszik ...
  • Caterpillar
    #1177
    F-15E? Akkor engem többet Su-25 ben nem láttok! xD
  • wittman
    #1176
    Bár a kondenz ugyanolyan rossz, mint az FC2-ben...
  • wittman
    #1175
    DCS F-15E screenshot 1

    DCS F-15E screenshot 2

    na erre gyúrhatnának az ED-jék...
  • csolee
    #1174
    DummyBoy!
    Kipróbáltam a freetracket ... negatív
    Keresésem eredménye hasonló ... semmi