36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #2678
    Kijött a DCS: World 1.2.0 és a modulokból is kijött az 1.2.0!
  • GaBika6
    #2677
    Tölthető pár Kamov skin-em! Mindenféle színben kinek mi a kedvesebb.
    Majd pár véleményt írjon aki kipróbálta, hogy mi jó, rossz benne. Akkor a következőnél figyelembe tudom venni és jobb lesz.
  • Sanyo
    #2676
    Combined Arms - tüzérség és támadó egységek.
  • Sanyo
    #2675
    Ha jól olvastam akkor mindent megkap, függetlenül attól, hogy teljesült-e a cél.
  • Molnibalage
    #2674
    Kicsit befékeződött az adakozás. Remélem emiatt nem kaszáljk el. Vagy ezen az oldalon mindig sikeres a projekt attól függetlenül, hogy mennyit adnak?
  • Sanyo
    #2673
    MiG-21Bisz gerinctartály és vezérsík.
  • Papa01 #2672
    Oki. köszönöm a válaszokat! :)
  • Sanyo
    #2671
    Igen, a serialok jók lesznek.
  • Leon77
    #2670
    Elvileg igen, az a jövő. Javaslom viszont, hogy amíg nem hibamentes a world (A-10 mod), addig hagyd meg nyugodtan a "sima" A-10-est. Előbbi nálam többször is véletlenszerűen kifagyott, illetve még a CBU bombák használatánál, utóbbi viszont csak hajók elleni támadásnál, tehát stabilabb a sima. Legalábbis egyelőre.
  • Papa01 #2669
    Köszi a segítséged!:)

    Így a sima verziót el is lehet felejteni, mert a patch-ek is a DCS World-ös verziókra fognak jönni?

    A régi serial is jó DCS World-ös verzióhoz, ugye?
  • Sanyo
    #2668
    Mert abból is a DCS: World-be illeszkedő 1.1.2.1-et kell felrakni. :) Lap alja, open beta torrent.
  • Papa01 #2667
    Sziasztok!

    Feltelepítettem a DCS World-öt, de sajnos a játékon belül nem aktív a korábban felrakott DCS: A-10C. Hogyan lehet aktívvá tenni?

    Köszi a válaszokat! :)
  • Caterpillar
    #2666
    Ahogy nézem az AAX-1 -et meghagyták a D tomcat-en is, a LANTIRN pedig kiegészítés volt a lézeres bombákhoz, cserébe az F-15E-vel ellentétben a 14 csak a target podot vitte, a navigációst nem.
  • Molnibalage
    #2665
    Jobb lenne annak a felbontása, mint egy Newton távcsőnek?
  • Caterpillar
    #2664
    Tudomásom szerint azon is volt, bár tudott vinni magával Liteninget is ugye...
  • Molnibalage
    #2663
    Az F-14-nél tervezik modellezni az optikai felderítő rendszert? Vagy az a D változaton már nem is volt?
  • 59th Ducky
    #2662
  • Molnibalage
    #2661
    Szépen halad. Két nap majdnem 3k. Simán meg kell lennie a végösszegnek.
  • LeonSilver
    #2660
  • Sanyo
    #2659
    DCS: MiG-21Bis fejlesztés támogatás.
  • Leon77
    #2658
    A fejlécet láttam, de furcsa volt a kötőjel utáni egyes. Emiatt egy kérdést megért. :)
  • 59th Ducky
    #2657
    Ezt benézted :)
    Ott a fejlécben az igazság: 1.1.2.0-ról 1.1.2.1-re frissítés
    Szerintem nálunk mindenki a full 1.1.2.1-et telepítette.
  • Molnibalage
    #2656
  • Leon77
    #2655
    Egy patch (1.1.2.1-1) a DCS World 1.1.2.1-hez. Próbálta már valaki?
  • kontar
    #2654
    Igen köszönöm elnéztem, nem kell az egészet leszedni csak azt a 715 megát
    mégegyszer köszi a segítséget! Üdv!
  • Sanyo
    #2653
    Az oldal alján van a "DCS-A-10C_1.1.2.1_EN.torrent Open beta of A-10C module for DCS: World", azt szedd le. Igen a kód jó lesz hozzá.
  • kontar
    #2652
    Köszönöm szépen. Ha leszedem az A-10C modult 1.1.1.1 ami 5.29GB a dobozban kapott kóddal tudom aktiválni?
  • Sanyo
    #2651
    Szedd le a DCS World-öt és az A-10C modult. Ki fogom egészíteni az A-10C Warthog írásomat, csak kérek még egy kis időt (mint általában :).
  • LeonSilver
    #2650
    Elég az utolsót leszedni és feltenni.
  • kontar
    #2649
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Megvettem az A-10 Warthog-ot ami 1.1.0.9 es. Visszaolvasgattam a patch miatt, csak az nem tiszta hogy lesz ebből
    1.1.1.1 es. Előbb szedjem le az 1.1.1.0 át majd arra az 1.1.1.1 et?
    vagy létezik olyan ami egyből az 1.1.1.1 re frissíti? És ha külön kell leszedni mind a kettőt akkor mindig újra kell aktiválni? Vagy szedjem le
    az 1.1.1.0 át ne indítsam el, úgy rámegy majd az 1.1.1.1 és csak azt indítsam el? A segítséget előre is köszönöm. Üdv!
  • LeonSilver
    #2648
    Kössz szépen :)

    A felségjelzés kurva egyszerű. Tetszik :D
    Igazából ez az egész ugye tök hiteltelen és történelmietlen. Nem is az volt a cél, hogy az legyen. ;) Ezért került rá.
  • HungaroJET
    #2647
    Jó kis repkedés Papa ! :D
    Szép Skin, csak a 90-es évek felségjelzését nem értem :o
  • Leon77
    #2646
    Akkor pihenj, nem lóverseny. :)
  • Sanyo
    #2645
    Ez év végén, remélhetőleg.
  • Sanyo
    #2644
    Ducky már linkelte a választ, a kormányfelületek mozgatásához ott van a bal konzolon az "Emergency Flight Control Panel", de én addig nem piszkálnám amíg csak az ívelőlapokkal van baj.
  • Sanyo
    #2643
    A rétestésztára nyújtott navigációból már csak az ILS van hátra és még néhány példa... Kezd belefájdulni a fejem.
  • 59th Ducky
    #2642
    Az A-10C-n az üzemanyagrendszerrel megegyezően a hidraulikus rendszerből is kettő van. A bal oldali hidraulikus (HYD SYS L) rendszer a bal oldalkormány, a bal magassági kormány, a bal és jobb csűrőkormány, ívelőlapok, futómű, kerékfékek és az orrkerék kormányzást működteti. A jobb oldali hidraulikus (HYD SYS R) rendszer pedig a jobb oldalkormányt, a jobb oldali magassági kormányt, minkét csűrőkormányt, a féklapokat, az orrsegédszárnyakat, a futómű kiengedő rendszert, a vészhelyzeti kerékféket és a légitankoló csonk fedelének működtetéséért felel.

    Cikk: http://www.pcpilot.hu/dcs/a-10c-warthog/2156-dcs-a-10c-4-resz-hajtomuvek-inditasa-kigurulas-felszallas.html
  • Bögyörő
    #2641
    Sziasztok, pár napja az A-10C-vel repültem egy küldetést, találatot kaptam és elszállt a jobb hidraulika, és ezután a gép elég nehezen volt irányitható, nem müködött a fékszárny. A kérdésem az lenne hogy a hidraulika nem úgy müködik hogy ha pl a jobb elszáll akkor a ball teljes mértékben áttudja venni a feladatott, vagy másért van két hidraulikus rendszer?
  • 59th Ducky
    #2640
    Én ilyen hírt sajnos nem olvastam...
    Ami biztos hogy hó végéig Combined Arms béta,
    utána véglegesítik az A-10, Ka-50 modult,
    illetve Wags bátya tervei szerint utána FC3 béta.
    A fejlesztési roadmap-ból Wags bátyáék kivették a
    Nevada Scenery-t szal sztem az majd csak 2013 :)
  • csolee
    #2639
    miről is volt szó korábban? nyár végére talán fogható a 21Bis?