36808
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • pengcso
    #2584
    szia gsg16!

    Igen lehet FreeTracket használni, korábban volt is szó erről a fórumon.
    Ha rákeresel, lehet találsz hasznos infókat.
  • gsg16
    #2583
    Üdv!
    egy kérdés.az A-10 Warthog-ban lehet freetracket használni?
  • VO101 tvr
    #2582
    Sziasztok. A FC2 MiG21 mod-ját be lehet rakni a DCS:World-be? Addig is amíg elkészül az hivatalos ide való...
  • LeonSilver
    #2581
    Történelmietlen meg hiteltelen, de nekem tetszik :p







  • 59th Ducky
    #2580
    És valóban mert gondolom ezt a 3rd Party egyfajta "franchise" rendszer.
    És akkor leveheti a részét az eladott példányok után és cserébe csak SDK-t és némi infót kell érte produkálni :)
  • LeonSilver
    #2579
    Ebből is látszik, hogy a hülye EDe mennyi zsetontól elesett, hogy csak most valósítja meg a worldöt, holott már qrva régan is szó volt róla.
  • LeonSilver
    #2578
    HARRIER-t AKAROK! :D
  • 59th Ducky
    #2577
    Néhány régebbi WIP screenshot a DCS: Eurofighter Typhoon fejlesztéshez:

    http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=1477422&postcount=1
  • 59th Ducky
    #2576
    Megérkeztek az első DCS: Hawk WIP screenshot-ok:

    http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=1477354&postcount=1
  • 59th Ducky
    #2575
    Itt a nyár, beindultak a 3rd Party fejlesztgetők. Újabb csoport kötött szerződést az ED fejlesztőcsapattal új modellek elkészítésére a DCS: World-höz.
    DCS: Hawk és DCS: Eurofighter Typhoon a két project, ami nem újkeletű...
    Több infó itt: Virtual European Air Operations
  • 59th Ducky
    #2574
    Alakulgat a srácnak a fáknak ütközés:

    http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=89199
  • csolee
    #2573
    na örülök hogy helyre állt a rend...
    a fák "törésére" korábban az lett vhol mondva, hogy szoftveresen kiverné a biztosítékot - túl sok tereptárgy lenne.
    mégis megoldható (előbb-utóbb)?
  • GaBika6
    #2559
    Reality...

  • Nesu
    #2558
  • Shifty
    #2557
    Az asztalon az a sok doboz a gép adatrögzítője? Abból szedik elő az infókat?
  • 59th Ducky
    #2556
    Ha figyelembe veszem hogy Beczl 2,5 éve tolja a Mig-21-ét akkor a Gripennek kb még vagy 1-1,5 év kell és mivel a legtöbb dolog elérhetetlen titkossága miatt a kérésed lehetetlen :)
    Egy kis házi fejlesztés nem más, igazából a DCS: World modulok fejleszthetőségének bemutatása miatt került be a videó.
    Sry
  • Bögyörő
    #2555
    Nagyon jól néz ki ez a Mig-21, ezt biztos meveszem ha mejelenik. Remélem ennek a gépnek is lessz interaktív oktató része, és annál nagyon hasznos lenne ha a radar oktatónál mutatná ezt a zöld keretet. A Falcon 4-et próbálgattam egy ideig, de aztán átpártoltam a Lock On sorozathoz, többekközöt azért mert sok rendszer müködésére nem birtam rájönni, ilyen volt a radar müködése is.

    59th Ducky
    Várhtó hogy a Gripen is megjelenik? Mert annak is borzasztóan örülnék, és természetesen fizetnék is egy olyan gépért ami a magyar légierőben is rendseresítve van vagy volt, főleg ha a fejlesztője is magyar.
  • GaBika6
    #2554
    Félig off, de sztem lesz aki értékeli...

  • LeonSilver
    #2553
    Nincs mit. Van egy ForestTable.sht és abban is szerepel az ominózus sor. átírtam azt is true-ra, de semmi.
  • 59th Ducky
    #2552
    Okés, akkor rámozdulok én is kis modolásra. Este teszt.
    Köszi.
  • LeonSilver
    #2551
    80db S-8, semmi hatás a fákra.
  • 59th Ducky
    #2550
    Vicces fiúk ezek a ED Testerek, viszont a hangároknál ez a kapcsoló azt szabályozza hogy a sérülési modell megjelenése előtt az épp modell belesüllyed a talajba, úgyhogy kérésem az lenne hogy a TRUE kapcsoló mellett durrants bele lécci nemirányított raksikat a facsoportba.
    Kiváncsi lennék hogy "süllyednek"-e :)
    Thanks
  • LeonSilver
    #2549
    Kipróbáltam. Simán belerepültem a fákba. :(



    Máshol, mást nem kell átírni??

  • csolee
    #2548
    Este sztem sikerül megnéznem ... bejelentkezem majd és jelentek.
    További szép napot addig is All!
  • 59th Ducky
    #2547
    Na egy remek hír Mustang kollegától főleg a helikopteres brigád, felé hogy a DCS: Wordben elvileg be lehet kapcsolni a fákkal történő ütközés vizsgálatot.
    Ehhez gépészkedni kell kicsit a Bazar/TreesTable.sht fájlban.
    A default-nál található collidable = false; sorban át kell írni a false értéket TRUE-ra. Még nem teszteltem, mert még nem toltam fel a BS2 modulom, de Papa Te gondolom vevő vagy egy teszt erejéig ;)
    Aki próbálta, jöhet a vélemény.
  • Molnibalage
    #2546
    Ez az oldal mióta létezik? Nagyon zsír.
  • LeonSilver
    #2545
  • Sanyo
    #2544
    Radar teszt.
  • Molnibalage
    #2543
    Na ez igen. Ez teli van inófval és nem Blabla. Nagyon ott van a szeren. Igen magasra teszi a mércét.
  • 59th Ducky
    #2542
    Na kérem szépen megérkezett Becz Laci angol nyelvű SimHQ-s interjúja, érdemes elolvasni.
    Remek lesz a madárka.

    [URL=http://simhq.com/_air14/air_528a.html]Interview with Laszlo "Beczl" Becz - DCS: MiG-21Bis "Fishbed" Developer[/URL]
  • Molnibalage
    #2541
    Hű, 100 oldalas fórum. Asszem nem nézem végig. :)

    Az erőfeszítés látszik.
  • 59th Ducky
    #2540
    Software Developement Kit
    A publikus részét innen: http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?84527-Gripen-News-Thread
  • Molnibalage
    #2539
    Mi az az SDK?

    A Gripenhez az infókat honnan szeditek? Egyébként bitang jól fog kinézni, ez már most látszik. Aziránt még nem éreklődtek?

    Egyébként lassan ott tartnuk, hogy valakik "összegányolnak" valamit, a rajongók meg befejezik vagy teljessé teszik azokat, vagy simán olyan 3rd party modokat írnak hozzá, hogy a bokájáig sem ér az alapmű...

    (Csak RPG vonalon már vagy fél tucat ilyet látok / láttam.)
  • 59th Ducky
    #2538
    Igaz ez FC2-be készült Modolásunk, de DCS Worldbe nagyságrendekkel egyszerűbb ezt megvalósítani. Az SDK készül és public lesz ;)



    A Gripent én animáltam xD



    És igen minden fog működni, valahogy ilyen formán:



    Ezt is én csináltam és FC2-ben a szűkös lehetőségekhez mérten hoztuk ki, de DCS-ben ez is laza pipa lesz ;)
  • Molnibalage
    #2537
    A bárki berakhasson gépet szemlélettel több baj is van. Szerinted ki ért hozzá úgy, hogy ne gányolja szét és működjön is? Vagy az exe-nek kell olyan jónak lenni, hogy mined "hülyegyerek" berakja a modelljét. Ehhez tool is kellene.

    Attól, hogy valaki megcsinál egy 3DS modellt, azt valahogy bele is kellene itegrálni a játékba úgy, hogy műödjön. Ha új MFD, HUD stb. szimbolikát akarsz, akkor azt is bele kell tenni, FM-mel összehangba hozni, AI és use számára is repülhetőnek kell maradni. Ezen felü a jelenlegi fegyverekt kezelnie kell és tudnék még írni egy baromi hosszú listát. Tehát igazából az 'akárki' kategória nem létezik. Még, ha tool létezne és publikus lenne, akkor is sanszosan kötött lenne a forma, hogy milyen lehet a 3D modell, ahogy tudjad animálni...

    Egyre erősödik bennem az érzés, hogy nagyon nem látod át a helyzet súlyát. Csak a jóég tudja, hogy ez a kód mennyire támogatja a modularitást, mert minden fényezés ellenére egyes részei még mindig az ősrégi LOMAC-ből származhatnak.
  • 59th Ducky
    #2536
    Szép öcsém könyörgöm OLVASD az ED fórumát, nagyon szépen kérünk, könyörgünk !!!
    DCS Mods structure : How to create your plugin from scratch
    Kocogj oda az első posthoz, töltsd le a zip fájlt és másold be a benne lévő könyvtárt a DCS World Mods könyvtárába.
    És mekkora saját repülhető gép van a játékba :D :D :D
    Innen már csak idő és pénz hogy készíts saját repcsit és cockpitot és leprogramozd a LUA fájlokat.
    De csak halkan jegyzem meg hogy Bezl Mig-21-ese 2,5 éve készül, persze 1 emberes project nem lehet gyors, főleg ha közben még tanulni is kell a tutit :D
  • killbull
    #2535
    Lehet nem lenne ebben a játékban annyi feszültség ha nyitottabb lenne az ED afelé hogy bárki rakhasson bele gépet. Csak ugye itt közbeszól az érdek hogy akkor nekik ebből nem lesz pénzük ha ingyen jobbat gyártanak a játékosok.Emiatt hőbörgök elég sokat itt fórumon.

    Még egy videó. Direkt linkelem így ne legyen offos videókkal a fórum.

    http://www.youtube.com/watch?v=R55lnxjSIVA

  • 59th Ducky
    #2534
    Na ebben igazad van, hiába húzom pöcsre a joyt csak nem jön a G-effect,
    de már szóltam az öcsémnek hogy ilyenkor rohanjon és préseljen a székbe
    aljas mód :D
  • 59th Ducky
    #2533
    Érdekes dolgok 01:30-tól :)
  • Molnibalage
    #2532
    ATtól függetlenül köze nincs a valósághoz...