36818
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Leon77
    #2717
    A World-ben indított játék betöltése után egérrel hiába kattintok a játék indítása gombra, nem indítja el (csupán a kattintásra szokásos hangot játsza le). Marad a billentyűzet pause/break gombja az indításra. Ezután akár térképnézetet (F10) néznék, vagy akár kilépnék (Esc), vagy akár a fülkében indítanám a gépet, az egeret mozgatva a kurzornál a Windows asztal ikonjai tűnnek fel egy-egy rövidke pillanatra. Az Esc gombra megjelenő párbeszédablak gombjain kattintva ismét a kattintást jelző hang van, de a gombok funkciói nem működnek. Ha térképnézeten vagy a kilépésnél a (kurzor alatti Windowsos) felbukkanó ikonokra kattintok, kilép a játék a Windows asztalra, de a játék továbbra is fut. Ha ezután a tálcán a World ikonjára kattintok, visszalép a játékba és normálisan működik minden, nem jelentkeznek az előbb írt dolgok. Vonalakban erre.
  • LeonSilver
    #2716
    Nem. Mire gondolsz?
  • Leon77
    #2715
    Az új World nektek rendesen működik?
  • csolee
    #2714
    ha nem is életszagu de jó móka lehet 1 v. 1 ellen (kamovval) panelek közt játszani.
    mindenesetre promo videonak is eltudom képzelni...
  • LeonSilver
    #2713
    Én tegnap óta próbálgatom és nyugodtan mondhatom, ennyire nem egyszerű ám az élet! Nem véletlenül nem Apache csoppereket lődözött a jóember ;)
  • csolee
    #2712

    ez nem sokat kérdez - egyszercsak bekopogtat a szélvédőn
  • 59th Ducky
    #2711
    A félreértés tárgya hogy a dobozos DCS: A-10C és BS2 NEM Add-on !!!
    Örvendezhetsz hogy az 1.2.0 modulokért nem kérnek pénzt ha már megvannak
    a régi dobozos TELJES játékaid, pedig ezen modulok elkészítése is időt,
    energiát igényeltek a fejlesztőktől, ergo pénzbe került valakiknek :)
    Példádat követve terjeszthették volna a COD2-t és társait is download verzióban ami ugye a DVD korong fizikális legyártásának, terjesztési költségeit nullázhatta volna, tehát olcsóbb lehetett volna a terjesztési ára.
    De akkor még a 4 éves gyerkőcök nem tudtak megbirkózni a DVD írással és a korongok ára sem volt valami alacsony, stb. Ma meg már...
  • Papa01 #2710
    Szia Wittman, köszi szépen a felvilágosítást! :)
  • LeonSilver
    #2709
    De hát a meglévő addonokat (BS2, A-10C) tudod hozzá használni!
    BS"-ből még az "upgrade" verziót is. Semmi mást nem kell tenned, mint letölteni a World-öt, az általad megvett játékok "addon" verzióját, feltenni és már mehetsz is.

    A többi észrevételben van valami egyébként.
  • repvez
    #2708
    jobban belegondolva, nem csak az ED féle megoldással van bajom, hanem ugy általában a mostani játékterjesztéssel.
    Mert ma ha megveszel egy játékot az nincs szavatolva, hogy pár év mulva a polcodról levéve még tudsz vele játszani vagy akár net nélkül .

    A régieket megvetted és akár most is feltehetek COD2-t vagy Diablo2-t simán tudok még játszani velük és neten is ha van még szerver, de a mostani játékokkal ezt már nem biztos hogy meg fogom tudni csinálni 10 év mulva. Lásd a diablo3 nem is megy net nélkül még single alatt sem.

    Ezért bosszant az hogy megveszek valamit és nem tudom a teljes élményhez használni a késöbbiekben.
    A WORLD irányvonala tetszik és örülök neki ,de elöbb kellett volna ezt megtenni vagy ugy hogy a már meglévő addonok teljes mértékben használható legyen hozzá.
  • Caterpillar
    #2707
    Másrészt az akkor megvásárolt játékod, nem ment kárba, a doboz megvan és használni is tudod! Nem kell újra megvenned és kaptál egy (tegnapi tesztelés alapján) még szebb és gyorsabb játékot!


    Egyébként nekem tegnap CA teszt alatt be volt kapcsolva a fű és még így is szaggatás nélkül ment a kicsike! Rendkívül hangulatos Shilkával csapatni az erdőben virágok között! :D
  • 59th Ducky
    #2706
    Repvez kollega a meglátásom a következő:
    Az álalad említett dobozos verziós DCS sorozat még másik koncepción alapult . Ott az A-10 és BS2 megvásárlása esetén kifizetted mindkét termék esetén az azonos fejlesztést képező alap játék motort. Valszeg ebben az esetben is felemelnéd a szavad hogy ez lehúzás. A mostani alapjáték + modulok koncepció remek. Örvendetes hogy az FSX-el ellentétben itt legalább free az alapjáték :)
    Végül is el lehet battyogni a boltba és venni 1 csomag újraírható DVD-t és az első kettőre a DCS: World-öt a többire meg a modulokat másolgatni.
    Borítót meg vagy nyomtatgatsz magadnak vagy, nem :)
    Én ennél egyszerűbbre vettem a figurát egy 16GB-os pendrive-al. Egy ideig elég lesz gondolom a DCS:W-hez és a modulokhoz. És nem is karcolódik xD
  • wittman
    #2705
    Ez így jó Papa!
    A world-ot nem kell aktiválni, mert az ingyenes. Viszont csak akkor működik a Su-25T-n kívül, ha van valamilyen fizetett dcs modulod. mivel neked az A-10C fent van és aktiválva, így a world a registry bejegyzés alapján látja, hogy van dcs modulod aktiválva.

    Akinek korábban nem volt sem BS2 vagy A-10C telepítve és aktiválva, annak nem kell már ezeket felrakni. Elég csak a DCS World és hozzá a kívánt A-10C és vagy BS2 modul telepítése a world-be. Majd a single-ben kéri az aktivációt ha repülsz ey missiont, vagy direktbe indítod a dcs_protect.exe-t és ott aktiválsz.
  • Papa01 #2704
    Érdekes, nálam úgy ment a dolog, hogy fent volt s régi A-10C. A DCS: World 1.2.0-át felraktam, majd erre az A-10C 1.2.0-át
    Aktívvá is vált a DCS: World 1.2.0-ban.
    A BS2 sajnos nincs meg. :)

    ui:
    Bár lehet, h a régi A-10C-nek ehhez az egészhez semmi köze.. :) Bár aktiválni nem kellett..
  • repvez
    #2703
    Még jó hogy sikerült addigra megoldani, hogy széleskörben elérhető legyen olcsó pénzért a dobozos verzió amikor már nem lehet használni belöle csak a serialt.
    Csak gratulálni tudok ismét az ED-nek, hogy párhavonta dobálhatjuk a kukába a dobozos termékeit,mert már nem kompatibilis az aktuális verzióval.
    Kiváncsi vagyok, hogy lesz e ismét olyan szerencsénk, hogy megjelennek dobozos formában ujra ezek az addonok (BS2,A-10C stb..)
    Vagy addigra kijön a word 2.0 és ujra kuka az egész ?
  • 59th Ducky
    #2702
    A régi BS2-t meg A-10C-t lehet elcsomagolni :)
    Már történelem ;)

  • asw27
    #2701
    Útmutatásod szerint kipucováltam a registryt, majd az általad linkelt exe, és működik minden.

    Köszönöm a segítséget!
  • asw27
    #2700
    Sajnos igencsak siralmas az angol nyelvi ismeretem, ezért van ennyi problémám.
  • asw27
    #2699
    Nem deaktiváltam először semmit sem. Ennek ellenére nem fogadta el.Feltelepítettem a BS2-őt, az önállóan működött is. Ezután telepítettem a Worldhöz a BS2 modult, és vártam a csodát, elmaradt, így deaktiváltam.
  • 59th Ducky
    #2698
    És megint csak mellé nyúltam xD

    Wags-tól egy kis segítség azoknak akik BS2 upgrade kulccsal rendelkeznek:

    Instructions BS1 to BS2 upgrade license owners, please use
    - Install this first: DCS World 1.2.0 (common for all DCS products)
    - Next get: DCS: Black Shark 2 [b]Upgrade[b] 1.2.0 (English download version)
    LETÖLTÉS: KA-50_bsupd_1.2.0.63205.exe
  • 59th Ducky
    #2697
    A BS2 upgrade kóddal kapcsolatban pedig azt olvastam hogy nem is fogja elfogadni mivel az kedvezményes áron vásárolt volt és ugye az ED is tudja hogy a BS1 starforce védelmét feltörték :)
    Tehát konkrétan a megoldás hogy el kell küldeni az ED-nek a legális BS1 és BS2 upgrade kódokat egy szerelmes levéllel együtt és kreálnak Neked 1 új kulcsot amit már regisztrálhatsz a játékban.
    Ennyi
  • 59th Ducky
    #2696
    Mert nem olvastad az ED fórumot, ahol vastagon kanyi nagy betűkkel ki van írva hogy nem kell deaktiválni az előző verziós modulokat, sőt a jövőben sem kell ezt tenni !!!
    Esetedben egy Registry tisztogatás oldja meg a problemát...
  • 59th Ducky
    #2695
    És aki a Mig-21-re ácsingózik annak jelezném hogy itt a lehetőség 20$-ért előrendelni !!!
    Gondolom az előrendelés lezártával a végleges változatot kb ennek duplájáért tolja majd a Laci gyerek. Én bizti ezt tenném ;)
  • Molnibalage
    #2694
    Köszi.
  • Leon77
    #2693
    Második kérdésedre a válasz: World + A10-C modul.
  • Molnibalage
    #2692
    A CA arms akkor fizetős, de beta? Tehát mit kell leszednem, ha dobozot A-10-em van?
  • asw27
    #2691
    Deaktiváltam a BS2-öt, hátha a Worldből aktiválva működik. Invalid hardware cod hibával nem aktiválható. Már nincs BS2-őm sem.
    Egyre jobb...
  • Caterpillar
    #2690
    Az oldalon azt írják, uninstall world aztán install, modulokkal együtt! :)
  • asw27
    #2689
    A BS2 önállóan gond nélkül működik, de a Worldben nem.
  • Leon77
    #2688
    Nálam friss telepítéssel a BS is működik (update verzió). Kódot nem kellett beírnom, a telepített játékokat felismerte a World.
  • asw27
    #2687
    Én simán rátelepítettem a régire.
    A BS2 nekem továbbra sem működik, nem fogadja el a kódot.
  • Leon77
    #2686
    Passzolom, nálam friss telepítés van. De kíváncsian várom a további válaszokat.
  • Kapido
    #2685
    Ez engem is érdekelne!
  • gsg16
    #2684
    ezzel frissíteni kell a mostani world-öt,vagy uninstall,és újra telepítés?
  • 59th Ducky
    #2683
    Jaja Cutternél a pont. Én voltam túl lelkes :)
  • Caterpillar
    #2682
    Őőőőő a CA még BETA! :D

    szerk.: Meg a P-51 -is...
  • 59th Ducky
    #2681
    Természetesen a verziószámból is kitűnik hogy ezek már végleges kiadások, nem BETA-k.
  • 59th Ducky
    #2680
    DCS: World 1.2.0.63205 és a hozzá készült modulok:

    DCS: World
    DCS: Combined Arms
    DCS: P-51D Mustang
    DCS: Ka-50 Black Shark
    DCS: A-10C Warthog
  • Sanyo
    #2679
    Hú köszi, mindjárt jön róla a hír. :)
  • LeonSilver
    #2678
    Kijött a DCS: World 1.2.0 és a modulokból is kijött az 1.2.0!