643
Command and Conquer 4.
  • Prince23
    #563
    Azt mondják h a legsötétebb rész a cnc-nek a tw. mi ebben olyan szomorú? Kanenel mi történik a legvégén?
  • garfield5001
    #562
    Én nem bírtam vele tovább játszani úgyhogy ma letöröltem…
    Én ezt a játékot akkor sem venném meg ha 1000 Ft lenne borzalmas

  • Shiwo
    #561
    mondjuk az is röhejes, hogy több évtizednyi háborúskodás után, mikor a föld nagy részét tibérium borítja, van annyi nyersanyaguk, hogy ha a böhöm főépület/járművet leakarjuk cserélni, akkor nem elviszik, hanem felrobbantják..végül is biztos futószalagon gyártják, és minden nap összedobnak belőle vagy ezret...

    hogy a régi cnc-t készítő egyének közül egy nem volt ennek az összetákolói között, az tuti (kivéve Kane-t, de őt is max mint színész alkalmazták, és valószínűleg nem merték megmutatni neki a készülő játékot, mert ha van benne egy kicsi kis tisztelet a sorozat iránt, akkor elküldte volna őket melegebb éghajlatra, és nem adta volna arcát a videókhoz..
  • Shiwo
    #560
    amúgy van egy érdekes taktikát kezdtem alkalmazni kampányban....kezdésnek lepakolok egy támadó crawlert, legyártok 3 mérnököt és 6 titánt... crawler szétkap, védekező crawler letesz...majd szépen elkezdek bunkereket lepakolászni és egyből eladni... minden bunker után marad egy kis fejlesző-csomag..3 bunker után már egy egység csillagos lesz...szépen felcsillagozom mind a 9 egységet (az ügyebár 27 bunker letétele és eladása idő), oszt indul a banzáj...a 6 csillagos titán elég dúrva ütőerőt képvisel, a 3 csillagos mérnök meg jól tudja őket javítani, ha valami lőné őket..és nem hullanak el fél perc alatt, mint a sima rang nélküli verziók...
  • TDantes
    #559
    Gondoltam folytatom, de megint jött a néger öreglány, és megint olyan kurva értelmetlen volt...befejeztem. Csak azért nem törlöm még le, mert megmutatom másoknak is , hogy mekkora gyenge lett.

    Miért kellet ezt így eltolni? Annyira bosszant. Úgy szerettem a C&C-t. Erre tönkre teszik. Ez az új divat, minden játékot elcsesznek, mert új igények, vagy nem tudom és 10 játékból kilenc szar lesz.
  • wesker24
    #558
    Na ja nekem mondod az egész játéknak szinte semmi értelme !
    Hiába szenvedtem végi az összes pályát !

    A befejezö videok akkora nagy orbitális baromságok hogy azt hittem kifutok a világból aki ezt kitalálta azt azonnal fejbelövetném !
  • TDantes
    #557
    Ja,aha, értem. Teljesen úgy tűnt, mintha valami gyerekhez beszélne. De különben mindegy, ettől eltekintve se jók a videók.
  • wesker24
    #556
    Gondolom mivel szereti a férjét és egyszer már elvesztette és nem akarja ujból elveszteni ezért beszél vele ugy ahogy !
  • TDantes
    #555
    De semmilyen szinten nem tudok angolul, az a nő meg úgy beszél, mintahogy a gyerekekhez szokás .Vagy akkor csak ennyire szar színésznő?
  • wesker24
    #554
    Jah elfelejti a pályákat de ott van a Load funkció ha mentettél ott folytathatod ahol abbahagytad ! Nekem teli van aLoad mappa GDI ÉS Nod mentésekkel !!!
  • wesker24
    #553
    Azt meg honna vetted hogy gyerekként vagyunk benne mint parancsnok !

    Ennél nagyobb hülyeséget még életemben nem halottam !

    Ha valamilyen szinten tudsz angolul akkor tudhatnád hogy mi is parancsnokot alakitunk aki természtesen egy felnött férfi aki régebben meghalt vagy elesett a háboruban de hála az új technologiának és a beépitett implantátumoknak hála sikerült újraéleszteniük minket ! Igy félig ember félig robot lettünk ! Mint anno a C&C 3 Kane Wrath-ba !

    És aki mindig beszél hozzánk az nem más mint a feleségünk és nem az anyánk !XD Mert gondolom idöközben megházasodtunk a játékban !

    Amikor ki kell menekiteni a civiliket mondják is a többiek hogy semmi nyoma a feleségünknek keressünk tovább !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amugy a NOD és a GDI között az a különbség hogy mig a GDI frakcióban megölik a feleségünket felrobban a civil szállitó addig a NOD frakcióban sikerül kimenekitenünk öket !
  • zsozso29
    #552
    Ez az újratöltve féle törés sem jó elfelejti a pályákat...
  • TDantes
    #551
    Aha, csaj épp a normális C&C-kben nem így volt, hogy fossam az egységeket, de egységlimit van...

    Meg ja, mitől ilyen erősek azok az épületek? Hogy a viharba van ez? Lövöm öt percig semmi, legyártja a II. Ukrán Frontnak megfelelő hadsereget, és szarrá lő. Hű de fair...

    Nem az hogy nehéz, hanem ostobaság.

    Igaz, hasonlít a Down of War-ra, de az tetszett. Igaz semmi extra nem volt benne, csak a világ volt az, ami nagyon tetszett. Emiatt elő is vettem párszor. Hasonló volt, csak az nem volt így...hm..finoman szólva elkúrva, hogy egy klasszikust idézzek.

    Mert szerintem önmagában se állja meg a helyét, pont az ilyenek miatt, kevés az egység limit, ha akarok a tank mellé repülőt, akkor bontsam le, és építsek repülőt gyártót. Ilyen hülyeséget még sehol se láttam.

    Na, és a videók. Lehet én nem értem, demi egy kis gyerek vagyunk? Mert egy fehér nő, én azt gondoltam az anyám, az magyaráz mindig valamit. Most akkor gyerekként vezetjük a háborút?

    Na mindegy, mégegyszer nekiveselkedek, de ha nagyon bosszant hagyom a francba, előveszek inkább egy régebbi C&C-t
  • TDantes
    #550
    Áh, trainer-t nem használok. Csak akkor, ha egy olyan játékban akadok meg, ami egyrészt tetszik, tovább akarok jutni, és sehogy se sikerül.

    De ez nem tetszik, lehet még egyszer megpróbálom, aztán hagyom.
  • Shiwo
    #549
    én azt úgy csináltam meg, hogy a jobb felső rácsos izénél tettem le a crawlert, legyártottam 5-6 titánt, kisértem a konvojt, és közbe nem lőttem semmit, csak mentem a konvojjal, ahogy bírtam (akkor a gép a titánokat lőtte, nem a kis kocsikat)... easy-n általában kettő végigért a pályán, mire legyalulták a titánokat...közbe mindig gyártottam újakat, azok megint kísérték a konvojt, élő céltáblaként, és így tovább, míg a megfelelő mennyiség át nem jutott...

    amúgy kábé úgy érzem, mint Tomargus..az a lényeg, hogy fosd az egységeket, mert ugyis bedarálják..az ellenséges crawlerek elíntézése meg egyenesen kínszenvedés...nem elég, hogy iszonyatosan bírja a gyepát és lő is, mellé még gyártja izomból a gépeket is szüntelenül..int már mondtam, easy-n tolom, de így is vért izzadtam néha a lenyomásukkal...a "legnyerőbb" taktika még így is az volt, hogy 3-4 tank/titán lövi a crawlert, és 4-5 mérnök gyógyítja azt az egységet, amit éppen izomból lő a crawler meg a körítés...persze ha épp átálltak a mérnökökre, akkor csókolom, végük volt, mint a botnak, gyárthattam le mindent újra, oszt folytatódott a dolog..

    lényegesen jobban emlékeztet a dolog a dawn of war 1. részére, mint a régi cnc-kre, de abban legalább lehetett normális mennyiségű egységet legyártani..ami ebben van, az röhej... például ki a tököm fog bunkert építeni..crawler közelébe vagy fix helyekre tehető csak, ugyanúgy lefoglalják a beletett emberkék az egység-slotot, mintha mászkálnának, és nálam pikk-pakk szétkapta az ellen... meg hát az egységek spéci képességei...ott van a skorpió-tank..hasznos képesség, csak ha több ellenfél van, használhatatlan... mire mindet kijelölöd egyesével, addig tuti szétlővik valamelyiket..a gép lehet jól tudja kezelni, de az embernek csak egy egér-mutatója van...ha meg ne adj isten 1 csapatban (kijelölésben) van más típusú egységekkel, akkor meg elég macerás kiaknázni a spéci képességét..

    lehet, hogy magába megállná a helyét ez a játék, de hangulatban, játékstílusban semmiképpen sem méltó az elődeihez
  • wesker24
    #548
    Ha sok egységet akarsz és kevesled a poplimitet használj trainert ! Egyböl lesz egy rahedli sereged ! És pillanatok alatt megcsinálod a pályát ! xDD!
  • TDantes
    #547
    De hol van olyan épület amit ellehet foglalni, és növelni a limitet? Mert 50 , így van, az nem elég semmire.

    Amúgy egy óra? Eh...szerintem hagyom a francba. Nem olyan jó ez, hogy egy órát beleöljek.
  • wesker24
    #546
    A pop limitet ugy tudod növelni ha elfoglalsz épületeket ! Jah és az az 50 az alig elég valamire ! Igazából csak a 3 pontos egységekböl lehet sokat termelni ! Persze az erösebb és jobb egységek azok már 6 pontosak a 10 pontos szuper egységekröl nem is beszélve ! Én azt csinltam hogy folyamatosan termeltem az egységeket már akkor elkezdtem mikor betámadtam öket és mire kipurcantak már kész volt akövetkező egység !

    Arra küldire gondolsz ahol 12 civil szállitó jármüvet kéne megvédeni ugy hogy eljussanak a célig ???

    Mert ha igen akkor ott én is szivtam ezerrel ! Amugy a saját crawleredet lehet törölni is igy lehet többféle különbözö egységed is !
    Szárazföldi egységed is lehet meg légi jármüved is lehet egyszerre csak lenyomod a delete gombot megvárod mig felrobban a crawler és kezdhetsz egy uj kasztot !

    Én azt csináltam hogy a szárazföldi egységekel mindig a Crawlert támadtam a többi egységeket amik a civil szállitó jármüveket támadta az meg légi egységekkel támadtam ! Akkor volt egy kis zünet amikor az egyik vagy mindkét crawler kinyirtam na de 1 óra tökörészés után csak sikerült eljuttatni mind a 12 konvojt a megadott helyre !
  • TDantes
    #545
    Eh, nem tudom, mi van ezzel. Úgy a 4. küldetés GDI-vel, van három valami, megkell menteni. Megmentem. Oké, jön egy konvoj folyamatosan, meg kéne védeni .

    De hogy? Egyszerűen nem értem ezt a játékot. Küldök oda tanokat, az nem jó. Gyalogságot, az se jó. Repülőket az se jó. Akkor meg mit kéne csinálni? Nem lehet egyszerre tankot meg repülőt is küldeni, mert ügye vagy ezt vagy azt gyártok, kurva zseniális megoldás. És azt se értem, hogy miért nem gyárthatok több egységet? A gép fossa magából, én hogy tudom növelni a limitet? 50-es limit van, az vagy 4-5 egység, a gép meg jön vagy harmincöttel.

    Egyszerűen nem látom a játékot, nem értem.
  • TOMARGUS
    #544
    Gurbehud, nekem is hasonló gondolataim táamdtak... C&C 1 inkább. Legrosszabb esetben 3.
  • pite9
    #543
    egyébként még annyit hogy van egy azaz 1 pozitívum a játékban: a zenéje.Rohadt jó.Nekem télleg tetszett, jobb mint többi cnc-jé.
  • Gurbehud
    #542
    mert ez a domination mod :D hát elég LOOOOOL inkább letöltöm az első részáét és az is izgalmasabb mint ez
  • Gurbehud
    #541
    Sziasztok,nemtudja valaki melyik az értelmes Command & Conquer 4: Tiberian Twilight változa? mert letöltöttem már 4 félét és még a reload se münködik csak domination modban....
  • wesker24
    #540
    Jaja az a nigga aki már a legelején feltünik meg amikor választani kell ! Azaz !
  • Prince23
    #539
    Az a niggaz, aki már a küldi legelején feltűnik? meg mikor döntenünk kell?
  • wesker24
    #538
    Na azért a niga ribanc annyira nem vén mert még nincs 60 de könnyen kinézem belöle hogy lehet akár 50 is !

    Meg zatán egyetlen egy CNC se volt amiben NIGA lett volna a főparancsnok legyen akár nő akár férfi !
  • wesker24
    #537
    Jah asszem csak 50 egységes alapból a poplimit de egy kicsivel több lehet ha foglalsz el épületeket ! Amugy meg vannak olyan egységek amelyek 10 pontba kerülnek pl: Mastodon Juggernaut(GDI) Leviathan Medusa
    (NOD)! Persze vam hozzá trainer amivel lehet csalni ott annyi sereged lehet amennyit csak akarsz xD ! Jah és van benne olyan rész hogy az enemy AI legyen akármilyen sik hülye volt olyan hogy pillanatok alatt leamortizált és gyárthattam öket ujra !

    Jah és ami a videokat illeti a GDI-nál nekem se tetszett a vén niga ribanc mint parancsnok !
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindkét esetben ez a vén niga ribanc végez velünk a kampány végén!


    A Nodnál meg csak Kane alakitotta jól a szerepét na meg persze a NOD bemondó nőjét se rugadlnám ki az ágyból ! xD
  • Prince23
    #536
    Tényleg egy vén nagymama a főparancsnok?

    Rögtön letörlöm akkor
  • Narxis
    #535
    Sajnos nem te vagy a hülye. :DD
  • TOMARGUS
    #534
    Visszaolvastam pár hozzászólást, de sajnos egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem én vagyok a hülye...
    most akkor... komolyan. Elkezdtem a játékot. Komolyan mondjátok hogy PÁREGYSÉGES POP LIMIT (jó ha nyolc ütőképes tankot le tudsz gyártani...) NINCS BÁZISÉPÍTÉS, NINCS NYERSANYAG, NINCS SEREG... csak egy olyan hogy "elindulsz hat tankkal szétlövik, te szétlövöd, közben szinkonban fosod a következő hatot, azzal egy kicsit továbbhaladsz, megint szétlövik, megint szétlövik, továbbhaladsz..." EZ MOST KOMOLYAN ERRŐL SZÓL?! Az egységek komikus játékfigurák, gyengék és kiegyensúlyozatlanok, az MI kb warcraft kettőt idézi, ahol rá kell irányítanod az egységet a támadandóra, semmi önálló tüzelés... túlbonyolított "X jó Y ra, de Z szétkapja seperc alatt technika" amivel csak az a baj, hogy ha XYZ ellen jó "sereget" (HATALMAS IDÉZŐJEL) akarsz, akkor kb 4 féle egységből legyárthatsz 2-2 t. A hagyományos C kategoriás szinészekkel felvett kisvideók pedig lementek ZS kategóriába... nemár, hogy egy kivénhedt néger nagymama legyen a katonai főparancsnok, aki kb olyan hajlott háttal jön megy a jelenetben mint öreganyám és kigúvadt szemmel eres nyakkal magyarázza hogy mi a dörgés... Jézus! Ez az első C&C ahol INKÁBB LE ESC ELEM A VIDEÓKAT!
    Vagy én néztem el valamit?! Én gondolom rosszul? Kérlek, vigasztaljatok meg, hogy én vagyok a hülye és ez egy jól sikerült játék AMELY MÉGISCSAK MÉLTÓ A NÉVHEZ. Mert én erősen kétlem.
  • gematta
    #533
    http://www.sicheats.com/
  • Kandurex
    #532
    "befelyezni"

    először célszerű lenne magyar megtanulni, mint játszani...
  • garfield5001
    #531
    Esetleg van a játékhoz csalás?
  • Narxis
    #530
    Nem te véded bithumenen is ezt a játékot? :D
  • wesker24
    #529
    Igazából ha lesz is kieg hozzá ahhoz sem füzök hozzá nagy reményeket tekintve hogy ott se lesz bázisépités stb ahogy az alapjátékban volt !

    De kiváncsi lennék hogy folytatnák-e a story-t ahol az alapjáték abbamaradt vagy kitalálnának egy ujabb story-t !
  • Szaby59
    #528
    Eredetileg 20 missziósra tervezték, de idő és pénzszűke miatt nem sikerült befelyezni.
    Remélem lesz kieg hozzá.
  • wesker24
    #527
    Nekem se jön be az uj CNC4 de azért végigvittem mindkét frakciot !
    A GDI-t is meg a NOD-ot is !

    Hát elég sok mindent kivettek belöle egyedül csak a Defense Classnál lehet épitkezni ott is csak védelmi eszközöket !

    Na meg a 2 frakció befejezései az valami borzalom ! Aki ezt a befejezést kitalálta azt azon nyomban kivegeztetném ! Mindkét frakció befejezése összefügg egymással !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval bent vagyunk a Scrin Towerben Kane mindenképp átmegy a Scrin portalon az nigger ribanc mindenképp lelö minket mert csak mi aktiválhatjuk a Scrin portalt a bennünk lévő implant maiatt Kane mindenképp végez a nigger ribanccal az egyetlen különbség az Nod-ban ott van feleségünk is mig a GDI-ban már nincs mert meghalt és együtt vagyunk a túlvilágon !


  • garfield5001
    #526
    Sziasztok
    segítenétek lenne egy problémám
    meg crackoltam a játékot el is indul csak nem menti el a játékot lécci segítsetek ha ez számít win 7-et használok
  • Narxis
    #525
  • Prince23
    #524
    Tekintve arra, hogy alig jön RTS ebbe az évbe, sztem megállja a helyét rtsként