643
Command and Conquer 4.
  • pite9
    #523
    nah...nahh nemá...most ezt mér kellett? én amolyan fasza epikus cnc3-bázisokra számítottam,jobb grafikával,király egységekkel ledöbbentő befejezéssel, de... MI A JÓ ROHADT LÓSZAR EZ??? nem lehet bázist építeni,az mcv-d gyárt mindent a játékban nincs is TIBÉRIUM, és az egységek úgy néznek ki mint azok a röhejes játékok a RA3-ból...a cnc3/KW annyira jó volt de ez...de ez...boaaaaaa
  • Shiwo
    #522
    reméljük ügyes modderek készítenek a cnc4 videóiból meg a cnc3-ból egy normális "befejezést" a sorozatnak..aki ezt meg kitalálta, azt lövessék le...
  • Narxis
    #521
  • Kontrakcio
    #520
    pfuu gyereke. eddig megcsináltam 3 missziót és nem vagyok elragattatva. semmi cnc feelinge nincs, de komolyan semmi. nem irom le a véleményem mert elöttem sokan megtették azt, de az EA szégyelheti magát h egy ilyet dob össze befejezésül. c&c3 jo volt, sokaknak nem tetszett de az visszaadta a tiberium univerzumot. ez semmit, lofaszt, és EA-nek bizony a qrva annyát.
  • Shiwo
    #519
    nálam a fordítottja történt...GDI mellé áltam, volt egy gdi pálya, majd 2 nod-os..most ez vagy bugos és megzakkant, vagy a kampány van ilyen hülyén megcsinálva...
  • Andrejka
    #518
    üdv

    abban szeretnék segítséget kérni tőletek, hogy mit lehetne tenni egy buggal kapcsolatban:
    mikor a GST-s küldetést végigcsinálom a noddal, lemegy a videó és utána átpakol a GDI kampányba (ahol a puccsot kell végrehajtani), és mivel nekem így eléggé úgy néz ki mintha a fél game kimaradt volna, ezért gondolom bugnak
  • Narxis
    #517
    Nem kell az agyadat használni, ezért lett ennyire kiherélve és lebutítva a játék. Szomorú, hogy EA-nél ezt jelenti az RTS.
  • Axforce1
    #516
    ebben igazad van, de a csalódottság és a düh mondatta velem...ráadásul szakít minden jól bevált C&C hagyománnyal lásd.bázisépítés.
  • viizo
    #515
    nem védem a játékot, és grafikailag valóban csalódás, DE azért ez a "90-es évek közepét súrolja" elég buta kijelentés...
  • Axforce1
    #514
    nem hittem volna, hogy valaha ilyet fogok mondani egy C&C-re, de ez valami játszthatatlan agyrém, grafikailag meg a 90-es évek közepét súrolja..ezt elkúrták és nem kicsit. uninstallt kapott
  • Szaby59
    #513
    Hello!
    Aki megszerzi nekem jó minőségben BESCANNELVE a magyar kézikönyvet, kap egy 15 napig jó Rapidshare prémium hozzáférést!
  • TDantes
    #512
    Melyik verzió van fent? Reoladed? Ha nem, akkor tedd fel azt.
  • attis530
    #511
    üdv...lenne egy olyan próblémám,hogy a gépem újraindítja magát mikor a cnc4 server-re lépek és fogalmam sincsen hogy miért!!!!Ebben kérném a segítségeteket...esetleg nemtudom hogy számít e de a gépem a fősilihoz tartozó hálozaton van!!/koli hálózat/
    És Vistam van!!!

  • attis530
    #510
    lenne egy olyan próblémám,hogy a gépem újraindítja magát mikor a cnc4 server-re lépek és fogalmam sincsen hogy miért!!!!Ebben kérném a segítségeteket...esetleg nemtudom hogy számít e de a gépem a fősilihoz tartozó hálozaton van!!/koli hálózat/
    És Vistam van!!!
  • Shiwo
    #509
    a legelső 3 küldinél még nem kapsz xp-t, csak utána (az ilyen tanuló pálya...szerencsére nekem a 3. végén volt mentésem, azt meg is tartottam, így majd ha a másik oldallal is végigakarom vinni, azt a 3mat nem kell végig szenvednem...
  • wesker24
    #508
    Azért nem tudsz fejlödni mert regsitry editor-ral meg kell buherálni 1-2 fájlt hogy fejlödés is legyen !
  • Prince23
    #507
    Egyébként miért nem tudunk fejlődni? már lenyomtam az első 3 küldetést, és döntöttem is Kane oldalán.
  • Solutor
    #506
    Ebben a ***ban tényleg nincs normális skirmish mód, vagy csak én nem jövök rá a lényegére? Nem lehet semmilyen épületet venni, csak néhány fajta katonát, akik ha közel mennek valami lófaszokhoz, akkor az az enyém lesz, hurrá... !??!!
  • TDantes
    #505
    Legalább a RA3-ban rendes C&C játékmenet volt, de mi ez a marhaság a mászkáló épülettel? És egy épület gyártja a katonákat, meg a védekező eszközöket is?

    A C&C lényege az ,hogy hol bázisépítés, hol meg kommandós feladat van. És a bázisépítés: főépület, erőmű, bánya,kaszárnya , stb. Hát ez...áh, de el rontották. Miért kellet ez??Miért nem volt jó, úgy ahogy volt?

    Ja, és lesz Ra4 is, és ha lesz biztos az is ilyen vacak lesz.
  • Narxis
    #504
    Mondtam, hogy nem veszítesz vele semmit. :D Nagyon szar lett...én még az RA3-al és a C&C Tiberium Wars-al, de a Kane Wrathal is jókat játszottam, nem mondom, hogy jobbak voltak mint a Westwood által készített korábbi részek...sőt inkább egyértelműen rosszabbak voltak, de most visszasírom azokat is. Ennél a 4. résznél minden jobb volt.
  • TDantes
    #503
    Na, végre már működik, de ez a játék...eh, jó szar lett. Így elrontani valamit, ez a járkáló épület , meg ez a egész olyan értelmetlen, zavaros dolog.
  • grebber
    #502
    Bárcsak már Ubi védelmét törnék fel ,de arra nem látok esélyt :(
    Mindegy meg kell venni az Ubi-s játékokat max lekötöm még 3 hónapra a pénzem és visszajön az ár
  • rush21
    #501
    Command.And.Conquer.4.Tiberian.Twilight-RELOADED 7.52 GB
  • attis530
    #500
    üdv mindenkinek!!Szóval...lenne egy olyan próblémám,hogy a gépem újraindítja magát mikor a cnc4 server-re lépek és fogalmam sincsen hogy miért!!!!Ebben kérném a segítségeteket...esetleg nemtudom hogy számít e de a gépem a fősilihoz tartozó hálozaton van!!/koli hálózat/
    És Vistam van!!!



    Esetleg v.ki tudna segíteni????Megköszönném....:)
  • Japper
    #499
    Sziasztok!
    Hatalmas csalódás!
    Méltatlan folytatása és befejezése egy sikeres szériának!!
  • cikasz
    #498
    Sziasztok.
    Megnéztem a játékot. Bár ne tettem volna :(
    Ez vazzeg siralmasan szar lett
    Aki csinálta monnyon le.
  • Shiwo
    #497
    nah, sikerült elindítani...a host is meglett... belefutottam abba, hogy Total Commanderrel nem látszott az etc mappa, hiába volt beállítva, hogy mutassa a rejtett fájlokat is...windóz intézővel meg látta...már csak 1 bajom van..ez a hüle továbbra is azt játsza, amit említettem..hogy indításkor a tűzfal megfogja, s a videó előtt megáll s nagy sötétség...sőt, a demoval ellentétben ha kilövöm tűzfalat, elindítom, alt-tab és tűzfal visszalő, akkor ez úgy is meghal, a demo legalább bírta..hiába állítom be ahol csak lehet megbízhatónak, a Comodo mindenképp nyüszög miatta valamiért..és persze csak 1 pillanatra láccik az a qva engedélyeztető-ablak, majd indul a játék..onnantól meg csak a reset gomb segít..próbáltam vagy 5ször rákattintani amíg lehet, de nem jött össze...jelenleg csak úgy tok játszani, ha kilövöm a tűzfalat..(meg a netet, mert nem akarok közbe beszívni valami kis kártékony aranyosságot..)
  • attis530
    #496
    üdv mindenkinek!!Szóval...lenne egy olyan próblémám,hogy a gépem újraindítja magát mikor a cnc4 server-re lépek és fogalmam sincsen hogy miért!!!!Ebben kérném a segítségeteket...esetleg nemtudom hogy számít e de a gépem a fősilihoz tartozó hálozaton van!!/koli hálózat/
    És Vistam van!!!
  • MEdievil
    #495
    ...
    De az hogy adminisztrátori jogod van nem elég külön van olyan a jobb klikk menüben hogy futtatás adminisztrátorként. Úgy működnie kell.
  • Narxis
    #494
    Mit? :o
  • Shiwo
    #493
    bevan kapcsolva -.-

    Narxis, esetleg eltudnád küldeni ?
  • Narxis
    #492
    Win 7 Ultimate 64bit magyar nyelvű rendszerem van, ott van a host fájl ahol írja és alapból engedélyezve van az írás benne.

    Nem tom nálatok miért más. :D
  • MEdievil
    #491
    Adminisztrátori joggal kell futtatni a notepadot akkor engedni fogja.
  • TDantes
    #490
    Ja több ezer vissza jelzés...ez is ugyanúgy nem megy. Pontosan ugyanúgy nem jó.
  • TDantes
    #489
    Lehet az van, kapcsold be, hogy mutassa a rejtett mappákat
  • Shiwo
    #488
    ahogy elnézem, valami host nevű file-nak kéne ott lennie...nahmármost valahol jól eldugva találtam egy ilyen nevű file-t, csak épp hozzáférni nem enged a kis k*cs*g...

  • Shiwo
    #487
    nekem nem müxik, viszont erő a gyanum, hogy a köv résszel van a probléma:


    IMPORTANT: If the patch doesn't work for you, you must right click on the "hosts" file (located in "<Windows dir>\System32\drivers\etc"), choose "Properties" and uncheck the "Read-only" option.


    ugyanis nálam nincs etc könyvtár !!!



    64 bites win 7-et használok



    tippek ? javaslat ? egyáltalán minek kellene lennie abban az etc könyvtárban ?
  • wesker24
    #486
    Asszem összesitve Yuri nyert ! :D 4-3 arányban !

    Yuri 4
    Kane 3
  • Narxis
    #485
    Easy crack azoknak akiknek nem működött a manuális buherálás:

    http://rapidshare.com/files/366875573/CNC4.Easy.rar

    1. Install/Reinstall the Game (But dont run the game!)

    2. Install cnc4offlinepatch.exe(If you are a regular user, run the .exe file as an administrator to avoid any problems. )

    3. Play! (use the shortcut CNC4 Offline Play on your desktop)

    IMPORTANT: Apply this patch ONLY on a fresh installation of the game!

    IMPORTANT: If the patch doesn't work for you, you must right click on the "hosts" file (located in "<Windows dir>\System32\drivers\etc"), choose "Properties" and uncheck the "Read-only" option.

    For all who have tried the manual crack and it doesn't work for you, you MUST reinstall the game and then apply this patch.

    I have personally tested this patch on different systems and everything works. Note: You may get a false positive report if you're using Kaspersky. But this is perfectly normal - the file just uses methods which are similar to those of viruses, because it has to change system files (the "hosts" file).

    Vírusmentes, több ezer visszajelzést adtak arról, hogy működik. Sry ha vótmá.
  • gematta
    #484
    köcce