643
Command and Conquer 4.
  • berczely
    #443
    Steam?
    Mivan?

    Az csak úgy fut...

    Azért tettem be a képet hogy lásd jól csinálok mindent!
  • wesker24
    #442
    Mi van mi köze van a steamnek a C&C 4-hez ?

    Tudom a stemean is elérhető a C&C 4 meg le is lehet tölteni de akkor is !

    Akár ben t voltam steamben akár nem nálam nem irt kisemmi ilyen hibát !
  • berczely
    #441
  • wesker24
    #440
    Nekem az az exe vana data mappában amit a dvd5-höz mellékeltek a cnc4server mappában !
  • wesker24
    #439
    Pontosan mi álla RUN CNC4.bat fájlban !

    A CNC4.exe-t is felül kell irnia data mappában ha van !
  • TDantes
    #438
    Azt is leszedtem...
  • berczely
    #437
    Nekem az van.

    Valami nem jó itt az exe-vel vagy nemtom... neked milyen exe van a data mappában?
  • wesker24
    #436
    Akkors zedjétek le a dvd-5 verziót mert azzal szinte semmi gond sincsen !
  • berczely
    #435
    Pontosan így csinálom és amikor a runcnc4.bat fájlt indítom akkor bejön a parancssoros ablak és utána meg azt kapom amit már beraktam kép...
  • TDantes
    #434
    Így csináltam, hidd el.Pontosan így. Jó helyre másoltam be mindent.Mégis ugyanúgy kéri az e-mail-t meg a jelszót, és ezért őrjít meg, nem most crack-elek elősször játékot, nem vagyok hülye, egész biztosan minden a helyén van, ahogy kell, és mégse működik.
  • wesker24
    #433
    Megint nem jól csináltok valamit pedig nem olyan nehéz megcsinálni !

    Itt van a CNC4 server emulator !

    CNC4 server emu

    Minden ami benne van azt bemásolni a data könyvtárba az első data kövytárba ami a CNC 4 fökönyvtárában van van és nem pedig a fökönyvát data\data könyvtárba !

    Na szóval CNC4 server elindit lerak kisabalkba és utána a RUN CNC4.bat elindit és ha az account a helyén van akkor a CNC4 server elleönrzi az accountot és átenged az email/jelszó kérő balakon és bent vagy a játékban ! utána alt tabal megnézed acnc4 servert hogy jó-e ha azt irja ki hogy Login ok meg stb akkor jó !

    Tehát futnia kell a CNC 4 server.exe-nek és a RUn CNC4.batnak is !
  • TDantes
    #432
    Nekem se indul továbbra se. Mindig ugyanaz: kéri az e-mail-t meg a jelszót. olvastam olyat, hogy ezt írjam be: [email protected], és jelszónak zzzz és erre azt írja ki ,hogy nem jó, hibás.
  • berczely
    #431
    Na fogtam szépen letöröltem és újratelepítettem, bemásoltam minden cuccost a Data mappába elindítom a CNC4SERVER.exe-t utána a RunCNC4.eng.bat fájlt és megint ezt kapom:
  • TDantes
    #430
    Igaz, Yuri sokkal jobb volt, de a RA3ban volt Dr. Poole....
  • TDantes
    #429
    Megvannak...most megint megpróbálom majd,hátha jó lesz.
  • YMan
    #428
    ez azért van mert NEM A DATA könyvtárba másoltad :)


    én megnéztem most.. régi hű CnC rajongó vagyok, majdnem mind megvan eredetibe, de ezt most az első küldetés után letörlöm. Egy vicc az egész.
  • MEdievil
    #427
    Oké Oké azért ez a Fákjúbazdmeg kategória... Ez a történet vége? Ennyi?

    Noddal vittem végig és ez valami röhej. Volt vagy 6-7 küldetés egyenként kemény 8-18 perc játékidővel (ja igen nehéz fokozaton!) És az egyiken vagy 25 perc mert fogócskázni kellett (nagyon izgi volt tényleg.. NEM!) Aztán a videók:
    A feleséges szálat marhára kellett erőltetni, egy szomszédok rész is fényéveket ver erre a színészi teljesítményre és én azt hittem, hogy katonásdit játszunk. A végén van egy kis összeállítás a híradásokból és az egyiknél közönséges utcai jelenet van felvéve! Elvileg 2077-et írunk és a játékon belül (mármint CnC3-ban voltak városi pályák)már minden high tech de a videón meg egy sima 2009-es városkép a maga autóival épületeivel és egy "majommal" aki rettentően érdekfeszítően kommentálja a történteket. Milyen befejezés az ami csak több kérdést nyit meg semmi magyarázat vagy elmélyülés a történetben?!

    Forduljanak fel hogy ezt művelték az egyik kedvenc sorozatommal! :(
  • 062020
    #426
    A Data mappában lévő RunCNC4.eng.bat-tal indítsd el a játékot!!!
  • Zomil
    #425
    "A második rész szerintem is jobb, de a RA3 is, egész jól sikerült, legalábbis nekem ez a véleményem. Egyszer élvezetes volt kijátszani.

    Míg mondjuk a második részt többször is elővettem. "

    Látod te is jó megfogalmaztad :)
    Bár nekem ettöl függetlenül Ra3 nem tetszik, azért ra2-höz képest, sztem ez már tul bugyuta, kezdve az egységek kinézetétöl, egészen a csak fixen lerakható(WTF) kristály gyüjtöig.
    Az átvezetök szinvonala is sztem sokkal rosszabb, ra2-ben Yuri már-már Kane szintü volt :D
  • wesker24
    #424
    A CNC4 server emu fájlok megvannak ? Ezek vannak benne :

    Accounts mappa
    CNC4.exe
    CNC4 server.exe
    Readme.txt
    RUN CNC4.bat

    Az account mappában lévő accountal tudsz tuljutni az email és jelszó ablakon leresztül ugyis a CNC4 server egy fake accountal lépteti be a játékba !
  • wesker24
    #423
    Azért kéri neked az emailt meg a jeslzót állanidan mert a server emu nem tud kommunikálni az accounttal és ig nem tudja beléptetni !

  • TDantes
    #422
    Nem kívánnak pokolra, de szerintem a RA3 rendes C&C rész volt.

    Igaz, hogy ketten voltunk egy pályán marha könnyűvé tette, bár ennek meglett volna az értelme, hogy két ember jászhat a gép ellen. Azért tették bele, mert mindenki ezért szokorr ríni, hogy ilyen legyen a játékokban. Bár szerintem fölösleges, nem tetszett ez benne,de a játék készítőknek engedni kell a divatnak.

    Elkomolytalankodták? A RA2 se volt komoly, elég a végén a gatyában hurcolt Romanovra gondolni.

    A történet tényleg nem volt olyan jó mint a 2-ben. Csak olyan közepes.

    De, a küldetések, jók voltak, bár nem voltak valami nehezek, de nem voltak rosszak.
    Nekem a videókkal sem volt bajom, a zene pedig kimondottan j volt.

    A második rész szerintem is jobb, de a RA3 is, egész jól sikerült, legalábbis nekem ez a véleményem. Egyszer élvezetes volt kijátszani.

    Míg mondjuk a második részt többször is elővettem.
  • TDantes
    #421
    Nos, nekem a RA2 volt a legelső játékom, szóval talán ismerem egy cseppet.

    Megcsúfolása? Mégis miért?
  • Zomil
    #420
    Öhm nem csak a Ra3 lett volna közös, az első c&c még jóformán egybevette a 2-öt, ha jól emlékszem Kane fel is tünik az oroszok oldalán.
    Nekem egy volt bajom a társal, h teljesen kiszámithatatlan volt, egyszer még mielött bármit is tettem volna már le is rohanta az ellent, máskor meg semmit nem csinált... A rengeteg játékmenetben lévö butitásról ne is beszéljünk :)
  • nyirog
    #419
    pontosítok: RA 3 single része pocsék - az én számomra. multiban és kooperatív módban biztos jó, de ahhoz nem volt szerencsém. Pocsék benne: a sztori az elején még érdekes de aztán nyomott lesz (2-ben pl nekem bejött a történet) és elveszti az érdekességét; értem én hogy poénosabb mint a tibérium sorozat de azért ennyire nem kellett volna elkomolytalankodni, itt inkább a színészkedésre célzok, 1 fokkal túl lett lihegve; nem bírtam h solo kampány alatt van egy segítőm még hardban is könnyű volt végigvinni (ahhoz képpest h hard volt) mert volt segítőm, ha solo akkor legyen solo, vagy pedig dönthessek arról h akarok e segítőt vagy sem; a végős dolog pedig az h az igazi RA3 lett volan az összekötő kapocs a RA univerzum és a tibérium univerzum között (ha nekem most azt mondod h a 2 univerzum között nincs kapcsolat akkor olvass utána és nézd meg a mammuth tankot meg az apokalipszis tankot - élő példa h eredetileg egybe kellett volna forrnia a 2 sorozatnak, ehelyett itt lett egy alternatív valóság.

    Saját véleményem, pokolra ne kívánj miatta :D
  • Zomil
    #418
    Azért Ra2-öt ne hasonlitsuk, a Ra3-hoz. :D
    Ra3 is kb. a sorozat megcsufolása volt...Persze annak nincs gondja vele, akinek ez az elsö Ra-ja.
  • TDantes
    #417
    Én is próbáltam már ezt is. Nem megy, kéri az e-mailt, és a nevet.
  • berczely
    #416
    Én ezzel is próbáltam és beszarok de nem megy!Lentebb beraktam a képet hogy mit kapok indításkor.Egész délután ezzel szarakodtam.
  • wesker24
    #415
    Akinek nem megy a CNC 4 probálja az autooffline patchel !

    Cnc4autoofflinepatch
  • berczely
    #414
    Azt mondod?

    Azt láttam már elég olcsón meg is lehet venni szóval kipróbálom a virágboltost és ha megtetszik akkor meg is veszem.
  • Rage47
    #413
    hát ne ezzel kezdd a C&C játékokat, mert többet nem fogsz kipróbálni:D Inkább kezdd a c&c3-al, ha nem jönnek be a régebbiek sztem.
  • TDantes
    #412
    A RA3 pocsék? Miért? Az rendes C&C volt, akárcsak az előző része a Red Alert 2. Olyan volt amilyennek lennie kellet. Komolytalanabb mint például a Tiberium sorozat, de jó volt az .
  • TDantes
    #411
    Én mindent a megfelelő helyre másoltam, megcsináltam a host fájlt is, mégse működik. Na erre mondj valamit.
  • berczely
    #410
    Pedig azt is megcsináltam és mégsem működik!

    Életem első C&C játéka lenne, de nem tudom kipróbálni.
  • nyirog
    #409
    hát RA 3-ban tényleg jobb színészek voltak, itt néha rámjött a hányinger attól ahogy a szerepüket játszották, főleg a néger csajtól aki a GDI tábornoka -.-
  • wesker24
    #408
    Persze hogy megy a server emu cuccal semmi gond nincs vele !Csak mindent a megfelelő helyre kell másolni és ennyi !

    És a windows\system32\mappában lévő hosts fájlba beirni amit kell !
  • berczely
    #407
    Sziasztok!

    Valakinek sikerült elindítani azzal a szerver emulátoros cuccal a játékot?
    Én mindent úgy csináltam ahogy az nfo is írta de semmi...

    Kapok egy ilyen szép kis ablakot:
  • Rage47
    #406
    sztem is
  • wesker24
    #405
    Én is egyetértek a Red Alert 3 szinte sokkal jobb volt ennél !

    De ezt is valószinű csak a story miatt fogom végivinni 1x aztán unistall !
  • Narxis
    #404
    Egyetértek.