643
Command and Conquer 4.
  • Rage47
    #603
    85? :DDD
    mondjuk volt múltkor egy sz*r game, azt is felértékelték
  • deicide
    #602
    na kinyomoztam a Tutorial mission 3 ban a végén mit kell csinálni a Redeploy as a GDI Defense stb ott van 1 torony de senki nem akar be menni és kijönni sem rajta!
  • koschwarz
    #601
    én azon röhögtem, hogy a gamestar képes volt 85%-ot adni rá...a pcguru valami 60valahányat...
  • deicide
    #600
    Üdv..

    nem kerek nekem az egyik küldetés
    mégpedig elöxör +kell védeni a bázist majd a páncélosok támadnak ilyen barlangot igaz én itt nem szolok bele majd a 4. feladat hogy biztositsam a GDI egységet de hisz a csata már lezajlott van 1 torony a fölött villog a 4 szám!
    Mi a xart kell itt csinálni???
  • Daza500
    #599
    Ebben a játékban tényleg csak női katonák vannak ?!
    Miféle egyenjogúsági mozgalom vezéramazonja harcolta ezt ki ? :D
  • Prince23
    #598
    Dobd le a nodot esetre :)
  • Andrejka
    #597
    engem meg szén-trioxiddá
  • Zoliz
    #596
    Bárcsak engem is átoperálnának kénné :D
  • grebber
    #595
    Nem félek de mi a faszért akar minden gépbekapcsoláskor kommunikálni ??
    Mert bekapcsolás után egyből jelet hogy el akar indulni és blokkolja vagy mit csináljon vele az irtó!
  • Narxis
    #594
    A hacktool-tól nem kell félni.
  • grebber
    #593
    Reloaded verzió nektek nem jelzett vírust??
    Az exére valami hacktool akármit nyivákol a vírusirtó!
    Nod nem csak a malwarebytes.False vagy valóban valami féreg?
  • bgabor
    #592
    Jó lesz az 3/10-nek is. Különösen így hogy fél éven belül megjelenik a Starcraft 2.
  • Doom 4
    #591
    Nem tom hogy spoilerbe írjam-e vagy sem de oda írom...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól vettem ki: van 2 küldi asszem amin normálisan mész, és aztán 1 átvezetőben kell majd eldöntened hogy kit követsz. A Nod testvériségét és a nagy vezért Kane-t vagy a GDI-t és azt a hülye ugráló majmot, ill. GDI be nem vok biztos mert arra még nem nyomtam.
  • Prince23
    #590
    DE várjatok már, ha lehet választani küldi közben h melyik oldalnál maradok, akkor mia faszé van két kampánya????????????
  • Doom 4
    #589
    Na noddal végig vittem, csak a sztori miatt, aztán a gdi befejező videóját megnéztem YT-n. Hát maga a játék nem fogott meg annyira nagyon (a 3. pályán már trainerel játszottam) a C&C 3 és a KW sokkal jobb...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A sztorit megint nyitva hagyták :S (gondolom kieg miatt...)
    Elég furcsa volt ahogyan oldalt választottam meg szerintem az is hülyeség hogy átoperáltak kénné. A másik ami nagyon nem tetszett(NOD sztoriban) hogy nem mehetek be, utólag kiderült a másikba is meghalok de hagytam volna a picsába azt a (szvsz) kiba**ott ronda feleségem azt mentem volna a prófétával...

    Kihagyták a SCRIN-eket is pedig ők a kedvenceim...
    Mutánsokkal is csak azokkal akis 3 lábú izékkel találkoztam...
    Szóval szerintem nem c&c nek kiadva még nagy siker is lehetett volna (persze ha normálisan megcsinálják az egységeket).
  • Narxis
    #588
    Elég jó teszt, de túl lett pontozva, pedig a végén még le is írja amit én is gondolok és még sokan mások.

    Max. 6/10, de akkor jószívű voltam.
  • Prince23
    #587
    7/10
  • Rage47
    #586
    most, hogy így bereklámoztad, biztosan sokan fognak érte kapkodni:D

    am. kíváncsi lennék egy eladási statisztikára :p
  • EvilRicky
    #585
    Helló mindenki!

    Nekem lenne egy kis problémám a játékkal... Leszedtem a Reloaded változatot, feltelepítettem és mikor elindul csak fekete képernyő van, bevillan 1x a kurzor aztán eltűnik. Ilyenkor mit lehet vele csinálni. Laposom konfigja: c2d 2,2 Gh, 4 Gb mem, Ati HD 4570 512 Mb <-- Elviekben ezzel mennie kellene!
    Előre is köszönöm a megoldást!
    Üdv.
  • bgabor
    #584
    Újabb szög a játék koporsójába...

    Nem tudom hogan gondolták ezt az EA-nál, de nagyon benézték.
  • Narxis
    #583
    Konkrétan a játékban nincs LAN beépítve, tehát eredetivel se lehet LANozni. :)
  • bgabor
    #582
    Megnéztem én is. Command and Conquer alsótagozatosoknak.

    Ez így, hogy a lan nem működik a warez verzióban, már most halott cucc.
    Bár szerintem ezen semmi se segítene.
  • maniac001
    #581
    Nme lesz baj abból hogy steam accounthoz kellett regisztrálni? Ha egy más acchoz regelt játékot veszek azt tudom használni?
  • bacsek
    #580
    Ez a játék tiszta szégyen bánom ,hogy kiadtam rá 10000-et A karakterek gyengék a játék értelmetlen megszabott a népességed nem tudsz egységeket gyártzani nincs begyüjtés .Nagyon rossz ul sikerült ráadásul néhány katona a down of war-ból lett kimásolva. Az ütközetek semmitmondóak.Nagyon gyenge ,ha vaakit érdekel eladom 8000ft-ért
  • Narxis
    #579
    Egyáltalán van olyan aki megvette?:D

    Am. hardverapron nézz szét, ott mintha láttam volna.
  • maniac001
    #578
    Van olyan aki eladja a játékot esetleg?
  • gematta
    #577
    thx
  • grebber
    #576
    Már készül a magyarítás hozzá!
  • gematta
    #575
    Szasztok

    esély van rá hogy lesz valamikor magyar hozzá?
  • Narxis
    #574
    jah
  • szapor
    #573
    Olvastam hogy nincs rajta se Lan, se dedikált szerver :S szal akk sehogy se lehet coop vagy lan? csak eredetivel?
  • Gurbehud
    #572
    Hát ez a játék.......6 verzioban töltöttem már le....játék közbe hibaüzenet és kilép :D szánalom VICC :D zero hour powa
  • Narxis
    #571
    lol
  • Prince23
    #570
    De keci hülye története van :D
  • pite9
    #569
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha jól fogtam fel Kane igazából annak a fajnak a tagja,ami létrehozta a Scrint.Sok ezer évvel ezelőtt esett csapdába a földön,és életét Káin-ként kezdte azaz megölte Ábelt.Háborúkat kellett szítania, mert a technológia csak háborúkon keresztül fejlődhet arra a szintre,hogy visszatérhessen bolygójára.egy kicsit olyan mint E.T XD
  • szapor
    #568
    hali, lehet coop-ot vagy lanba játszani (törtel) ?
  • Prince23
    #567
    De mi az oka, hogy ilyen áldozatot kell hozzon Kane? Az emberiség fennmaradása érdekében teszi?
    állítólag ez a mennybementele vagy mi a szösz.
  • Narxis
    #566
    Hát jah, azt is szidtam egy kicsit(korábbi részekhez képest...), de itt egyértelműen visszasírom. :(
  • wesker24
    #565
    Ha a CNC3 Tiberium Warsra gondolsz akkor az 1000x jobb rész volt mint a mostani CNC 4 !
  • wesker24
    #564
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kane mind a 2 esetben átmegy a Scrin portalon hála nekünk mert csak mi vagyunk képes kinyitni a Scrin portalt a beépitett implantátumnak köszönhetöen ! Erre az a vén niga ribanc mindkét esetben kinyir minket a legvégén GDI frakcióban azért mert rjön arra hogy csak mi vagyunk képes kinyitni a Scrin portált ezért végez velünk de még kitudjuk nyitni a Scrin portalt és mivel a feleségünket is megölték meg minket is lelö az a vén troty igy a legvégén együtt leszünk ! A NOD frakcióban meg azért mert Kane végső kétségbeesésében lemásoltatja magát vagyis mi is Kane arcát kapjuk és mikor akitválni akarjuk a Scrin portalt a vén troty lelö minket de az igazi Kane megfojtja a vén niga ribancot és meg arra van idönk hogy akitváljuk a Scrin portalt DE mivel a NOD ffrakcióban megmentettük a feleségünket igy a feleségünk karjai között halunk meg !