831
\'Homefront\'
Homefront
  • The Protector
    #71
    1.talán nincs is pénzük arra,hogy drága reklámokat fizessenek.
    2.inkább a játékra áldozzák a pénzt ami a reklámra menne el.
  • Bogdogege
    #70
  • Bogdogege
    #69
    cdgalaxis
  • Muttley
    #68
    te mit látsz bele?
  • Muttley
    #67
    pedig mennyiből tartott volna/ tartana
    2 hetente a tube címlapon leadni 1-1 fizetett promo-videot
    a játék sztem jó lesz, de nincsenek világbajnok-marketingeseik ;)
  • mascarun
    #66
    Én első alkalommal amikor hallottam erről a játékról (Évvégi Steames játék kapcsán) egyből a régi "Vörös hajnal" című film jutott róla eszembe! Ott is kb hasonló a törénet! Orosz kínai seregek megszállják amerika jó részét és megy a gerillaharc!
    Rozsomákok! xD

    Egyébként mindjárt jelenik a játék és még sehol nem lehet belföldön előrendelni amennyire én tudom!
  • Prince23
    #65
    Hát igen, de ennek a dobozképnek társadalmi mondanivalója van leginkább. egy warn tk. :D
  • The Protector
    #64
    Én mostanában ilyen hangulatos borítót nem láttam.Kenshi jutott róla eszembe egyből a mortal kombat-ból.

    Szerintetek?
  • lolSL
    #63
    nagyon elrontották a reklámkampányát, itt is ez a 62 komment arra utal hogy nem is tud róla senki
  • Prince23
    #62
    Youtuben IGN-re kikerült vagy 4 új videó nemrég a SOLO-ból, azt a felhasználóknak nem tetszik a gamma, sok a negatív levele.
    pedig én is megnéztem, korrektnek tűnik, de sajna ez se kiemelkedő. A Multi meg a BC2 és MW 2 keveréke lesz. Szal eléggé sanszos h nem lesz siker PC-n. Xboxra talán, de arra se mernék fogadni :D
  • lolSL
    #61
    PC exkluzív dolgok

    hát akármilyen is lesz a játék, csak ezért a plusz figyelemért megérdemelnék hogy megvegyük, ennyit rég kapott a PC-s társadalom.
  • Bogdogege
    #60
    Ha nem vetted volna észre mindenki a codot majmolja MoH BFbc2 meg a BF3 is, a szingli amúgy sem érdekel a multi a lényeg.
  • mascarun
    #59
    Demo-ra van esély?
  • Muttley
    #58
    #49-ben erről írtam 2 hete ;)
  • Prince23
    #57
    Nem rossz, de mintha MW 1-2 játékmenetet látnék :D Friss videó amúgy.

  • Bogdogege
    #56
  • Bogdogege
    #55
  • Antal99
    #54
    de várom már
  • Prince23
    #53
    Utah bombázás alatt
  • Muttley
    #52
    bocccss :D FoW akart lenni, Fuels of War
  • vzajcev
    #51
    Sztem. Fears of Far
  • mascarun
    #50
    Mi az a FOF? xD
  • Muttley
    #49
    na, mer' csak azééé ;) mer'ezt láthatóan pont az MW 1-2-ről másolták
    ja, igen multi..
    a BF2 multija (anno) tényleg jó volt
    ennek viszont tartalmas single kampányt ígérnek, mint ahogy anno a FoF-nak is az volt, apró fiaskóval: NO Recoil fegyverek
    ebben viszont azért már van visszarúgáshoz hasonlító dolog :)
    én spec. várom
  • Smithwarden
    #48
    Sztem nem rosszak annyira, jo gamek aranylag.
    De sok perkkel es foleg killstreakkel szetbasztak, foleg az mw2-ot, ahol ki se lehet venni azokat valamilyen moddal.
    Az total lerombolja a jatekelmenyt, amikor leszuletsz lepsz egyet es meghalsz folyamatosan olyan dolgoktol amit sokszor sehogy nem tudsz kivedeni: bombazasok, helikopterek, predator raketa, aknak, ilyesmik.
    BF-eket tobbre becsulom, normalisabban meg vannak csinalva tobb szempontbol es taktikazni is tobbet kell.
  • Muttley
    #47
    egy kérdés:
    neked, hogy tetszett a Modern Warfare 1-2?
  • darki81
    #46
    még a grafika az talán elmegy, de a régi játékokra hasonlit pl ahogy a botok mozognak..
  • Smithwarden
    #45
    Bent voltam a Homefront alfa tesztben (Elegge ossze volt mar rakva a game, jatszhato volt teljesen).
    A velemenyem: nem rossz a game, de nem is igazan jo.
    Jo az elgondolas ami alapjan csinaltak a jatekot es latszik hogy meloztak vele eleg sokat becsuletesen, viszont mintha egy elavult engine feltuningolt valtozata lenne az egesz.
    Kisse "vektoros" 3D feelingje van az embernek.
    Mintha egy jobbfajta BF2 vagy Frontline: Fuel of Wars mod lenne az egesz (persze ez nem is veletlen, mert ez volt az elozo jatekuk).
    Nem hiaba aggodnak a fejlesztok, ahogy egy cikkben is le lett irva, hogy a jatek megjelense utan leepitesek varhatoak a cegnel, ha nem lesz ez a project sikeres.
    Nekem nem tetszettek a jovobeli extrak sem: repulo kis drone-ok, a robotok es ilyesmik.
    Elsore poenosak, de utana csak idegesitettek.

    Nem irom le teljesen a jatekot, meg lehet azert valamennyit fejlesztenek rajta a veglegesre, de nem hiszem hogy olyan sokat tudnak rajta kalapalni, hogy nagyon szuper legyen.
    Ettol fuggetlenul azt mondom, nem olyan rossz, lehet jo par embernek bejon, de valoszinu nem fog nagyot utni.
    Azert majd persze igazan a veglesenel derul ki, mindenkeppen megnezem es kiprobalom azt is.

  • mascarun
    #44
    A játékélmény legyen jó! A grafikára meg teszek! Ne az legen már a mérvadó!
  • darki81
    #43
    olyan mintha egy régi játék lenne
  • grebber
    #42
    4 perces gameplay!
  • grebber
    #41
    Ingyen Metro 2033 az előrendelőknek!
  • Prince23
    #40
    ezt eddig is tudtuk, hogy februárról eltolták márciusra:D
  • lolSL
    #39
    podcast a pc változat fejlesztőivel
  • mmovar
    #38
    Csúszik a Homefront (megint)

    UPDATE
    Európában is csúszik, az új dátum március 18-a!

    A THQ nem több mint egy héttel tolta el a shooter megjelenését. A vezérigazgató Brian Farrel a tegnapi befektetőknek adott konferencián fedte fel a híreket, melyek szerint a Kaos Studios által fejlesztett Homefront március 15-én jön ki az USA-ban. A korábbi 8-ai dátumon osztoznia kellett volna a DA2-vel: "Úgy gondoljuk, hogy remek lehetőség, hogy azon a héten uraljuk a kiskereskedők boltjainak polcait."

    A játék továbbra is március 11-ére van kiírva nálunk, meglátjuk, hogy csúsztatnak-e majd itt is. Ha lemaradtatok volna az eddigi hírekről, a Homefront PC-re, PS3-ra és Xbox 360-ra jelenik meg, a játékban meg kell védenünk az amikat a támadó Észak-koreai erőktől.
  • Prince23
    #37
    Black Opsszal is dicsekedett a Treyarch fősrác (má nem ugrik be a neve, cigány külsejű:D) hogy úgy PC support meg így pc support, azt mit kaptunk meg november 11-én?
    egy nagy szart, azóta már játszhatóbb. de amit ígért anno, vbalamikor nyáron, azt nem tartották be, a dedkó szerón kívül.
  • lolSL
    #36
    PC infók

    na ők legalább nem egy szar portot fognak elénk dobni.
  • grebber
    #35
    ~8 órás lesz a single player!
  • grebber
    #34
    Új képek!
  • grebber
    #33
    Első az Xbox 360!
  • Prince23
    #32
    első commercial