831
\'Homefront\'
Homefront
  • lolSL
    #351
    5750ft (steames key)
  • Jaka923
    #350
    7500 Ft
  • stardate
    #349
    Én is megkaptam a levelet dehát 10790Ft+ szállítási költség kicsit drága főleg hogy van a városban 576 ahol még mindig 9990Ft.
  • Gundark1234
    #348
    Most kaptam levelet. A Homefront a galaktikus CD üzletben már kapható március 18(pénteki) kiszállítással.
  • Solid Snake
    #347
  • alma2
    #346
    A hanngal szerintem meg semmi baj nincsen, egyszeruen tul van vezerelve, de mivel a hangero allitok sem mukodnek nalam ebben a verzioban, igy nem derul ki biztosan.
  • Muttley
    #345
    sry, man
    de te tényleg valami bélsárral játszottál
    a FULLos verzióban (értsd: eredeti, gyári) minden általad hibaként felrótt fika homlokegyenest az ellenkezője lesz
    #321
  • foxxi
    #344
    A várakozásra tekintettel érdemes megnézni ezt!

  • alma2
    #343
    Aki majd a teljeset probalja ki, nezze mar meg, hogy az invert mouse mukodik-e rendesen. Ha egyhelyben allok akkor nem forditja meg, ha mozgok igen. Eleg vicces igy a jatek :)
  • foxxi
    #342
    Homefront - jó eladások az első napon, tőzsdei javulás
  • foxxi
    #341
    Nem beszóltam, csak lereagáltam az 2értékelésed". Óriási a különbség! Ezt is vedd figyelembe.

    A demó meg mindig jó példa, és sajna hogy anno ugy gondolták hogy nem érdemes vele veszódni, vagy ha igen akkor meg fél évvel a játék után jön, de hát a piac és a pénz ezt diktálja.

    Amugy ezért jó "nem messiásként várni" és nem csalódsz akkorát; SŐT! még lehet jobban bejön. Ha ez sikerül akkor messze nagyot lendítettél "magadon" :)

    Szerk: az 5 is jó volt a maga nemében, én még mindig előveszem ha II VH. multit akarok ( persze a tank az..... )
  • Maxtreme
    #340
    jav.: :)
    "najó, az 5 nem volt valami nagy eresztés szerintem"
  • Maxtreme
    #339
    Akkor meg egyszerűen hagyják ki belőle az sp részt és szeva :) a Cod-ok sem váltják meg a világot single-t tekintve, mégis milliószor hangulatosabbak mint ez. (na jó, az 5 nem volt valami szerintem)

    ..és még mielőtt valaki (ismét :) ) beszól, elmondanám hogy én nem az az ember vagyok akik valamit vár mint a messiás, és 5 perc játékidő után leszarozza. Nagyon ritka (a közelmúltban tán nem is volt ilyen) az a stuff ami számomra ekkora csalódást okoz mint ez az izé.

    Majd max ha esetleg lesz free weekend (vagy demo) meglesem a multit de a látottak alapján (videok, illetve az sp után) sokat nem várok attól sem.
  • foxxi
    #338
    A hangok biztos hogy jobbak leszenk, mivel ezt tudottan a törés hibája ( a kép is (nem mindenkinél ) ), az AI nem igazán érekel, megmondom őszintén, mert engem a maradék 60-70% érdekel, vagyis a multi. Ott meg hús-vér emberek ellen fogok játszani. :)

    Kávéról pont leszokok :)

    Amugy, egyszer persze a single-t is végigtolom ( kb mint a bc2-nél 3-4 hónappal később amikor nincs éppen netem valami miatt :) )

    AZ meg "picit tényleg butus" aki az előre hallottak alapján a single miatt akarja megvenni. Az valóban tartozhat a 2-4k-s tartoményba "tartalma miatt", de ez is max személyes vélemény lehet.

    na megyek telepíteni. :)
  • foxxi
    #337
    Isten ( közeli ) vagy! nekem most valamiért egyet se akar kirakni...

    telepíthetem újra ezt a xart... Na de addig se kell olvasni az okoskodásaimat xD Lehet örülni. Majd re.

    Jah, és warez topic! ;)
  • Maxtreme
    #336
    ja hát gondolom, a "normális" verzióval majd jobbak lesznek a hangok, okosabb az AI (pause menübe lépéskor kávét is főznek neked), taktikusabbá és jobbá válik a játékmenet.

    oks.
  • Solid Snake
    #335
    Itt a kedvenced, nesze: xD
  • foxxi
    #334
    Aham, de akkor talán teljes kép alapján kellene véleményt alkotnod. Mindent túl lehet egy adott pontig magyarázni.

    Eltüntek a szmájliaim!!! brühühüh
  • Maxtreme
    #333
    Próbáld ki majd meglátod neked tetszik e. Ez az iromány szimplán magánvélemény volt.
  • foxxi
    #332
    te is fiam! Komolyan a warez verzió alapján gondolod hogy ez reális kritika?

    Főleg ugy hogy a törés - nyiltan még nem 100%os hozzá?

    ne vicceljünk már... + CSAK a single "tapasztalatokkal" rendelkezhet ( még egyszer: gagyi töréssel ) ami a játék 30% max.

    De aki ilyen 2tapasztalatok" alapján vesze, nem vesz valamit, az Ő dolga.

    + ismét kérem, ha a warez témát folytatjátok, csináljatok neki topicot. Köcce
  • Maxtreme
    #331
    Már miért ne alkothatnék véleményt? Hagyjuk ,árt ezt a hülye idióta beidegződést. Mielőtt valamit megveszek alap hogy kipróbálom. Attól még hogy megvásárolom, nem fog tetszeni..
    A BC2-nek nekem az sp része is bejött. (meg is vettem)
  • Solid Snake
    #330
    ez a kritika üt rendesen.
    ui. ennyire nem lehet xar, vagy mégis?!
  • soo277
    #329
    Még jó,hogy van WAREZ ,lemontam!!!
  • stardate
    #328
    Majd ha kipróbáltad a multiplayert és teljes képet kaptál róla akkor alkoss véleményt, főleg úgy hogy egy centet sem fizettél érte.
    A Bad Company 2 single-jével 10 percet játszottam mert egy kalap szart sem ér (pedig megjelenés óta megvan), a multijában több mint 1000 órám van.
  • soo277
    #327
    Mondjuk a hullatelepes rész az tetszett !!!
  • foxxi
    #326
    Örülnénk neki ha a WAREZ verzió, és egyéb nem hivatalos úton elért példány játékélményét egy WAREZ topicba írnátok. itt senkit nem érdekel a kalóz verzió hibákkal telezsúfolt, és a xar krekk által nyújtott "játékélmény" kibeszélése.

    Hivalatos megjelenés: Holnap

    Köszönjük.
  • Maxtreme
    #325
    Este nyomtam vele kb 1-1.5 órát.
    Nem törődve az előzetes lehúzós kritikákkal, (mondván majd én eldöntöm milyen), próbáltam objektíven hozzáállni.
    De mind hiába. Ez 1 szar nagy betűkkel.. SZAR.
    Agyon scriptelt, agyatlan nulla.
    Az AI oylan szinten hülye hogy az hihetetlen. Ráadásul ebben is megtalálható a "kedvenc" feature-m, mint ami a codban is. Ha az ember próbál kicsit taktikázni, és nem a tömeg közé ront ezerrel, már másodpercen belül tuti odarepül (akár falon keresztül is lol) egy gránát, vagy csak úgy meghal.
    A másik. Kérdezném én. Az milyen hogy az ellenségtől nem lehet felvenni a fegyvert?
    Hangok. NEVETSÉGESEK. Mikor futunk, annak kb oylan a hangja mintha valami fát kalapálnánk, vagy én nem is tudom. A fegyverek által kibocsátott zaj (mert hangnak ezek sem nevezhetők) szintén szörnyűek.
    A durva az hogy az előző játékukban (Frontlines) pont hogy ezeket találták el de nagyon.

    Grafika. Ha még messze sem nevezhető kiemelkedőnek, kb ez a játék legjobb része.. Mondjuk ha azt nézzük hogy továbbfejlesztett ue3 dobog a játék alatt, (ugyebár tisztában vagyunk az engine képességeivel) akkor azt hiszem ezt is nyugodtan leszarozhatjuk..

    Véleményem szerinte ennek az "alkotásnak" minimum 2k-s EVM budget kategóriában kellett volna indulni ahhoz, hogy ne legyen óriási bukta.

    Végezetül pár ingame kép tőlem:











  • vzajcev
    #324
    Mond vissza, kapják be
  • soo277
    #323
    Bánom ,hogy előrendeltem!!
  • Zeller01
    #322
    És lőn tényleg megy (Homefront.Multi9.CLONEDVD.READNFO-P2P). Viszont, nagy bánatomra, eszméletlen nagy fos ez a játék. Annyira vártam egy jó fps-t, de ez nagyon gyenge.
  • zotya10002
    #321
    Egy vételt megér!!

    Jobb mint a cod bo!De nem jobb mint cod 4:-)

    Joccaka!!
  • stardate
    #320
    Akkor ez megint egy agyhalott teszt.Összehasonlítanak egy nagypályás nagyobb-létszámú harci járműves játékot egy kis pályás kisebb-létszámú jármű nélküli játékkal.Akkor inkább hasonlítanák a bc2-höz.

    Kongy:apróbb dolgokban valóban hasonlít a cod-hoz (hit,perk,mozgás) de a többiben köze sincs a cod-hoz
  • Kongy
    #319
    Kötve hiszem h multiban tolnám majd ezzel. Gyenge CoD koppintás sztem. Persze single még lehet jó.
  • Smithwarden
    #318
    Homefront multi teszt (nowgamer.com)
    Multit hasonlitjak ossze a Black Ops-al.
    A BO-ra 5 pontot adtak, a Homefrontra 3-at.
  • Prince23
    #317
    Na mivan meg van a MOH gyilkosa?
  • lolSL
    #316
    Homefront sells 375,000 on day one in North America

    meglesz az a 2. rész :)
  • lolSL
    #315
    csináljatok már warez topicot ez hihetetlen
  • barnasopiane
    #314
    grebber 2-4 mit kell csinálni ird le légyszives
  • zotya10002
    #313
    Egy ruszki torrent oldalon találtam egy ilyent Homefront (2010) ENG [RIP] 2,59gb
  • barnasopiane
    #312
    grebber leirnád részletesen hogy hogyan is kell csinálni hogyan kell kicsomagolni az isot?ird le légyszives hogy mit hogyan kel csinálni légyszives