831
\'Homefront\'
Homefront
  • Ulthane
    #391
    Senki sem szakmajom, mindenki szubjektíven ítél, nyilván, hisz emberek vagyunk. Ízlések és pofonok. Attól még más véleményét lehet kulturáltan kommentálni, vagy megcáfolni ellenérvekkel. Na de fröcsögni a vakvilágba, az valóban a tizenévesek szintje.
  • SubZero911
    #390
    Hát a te véleményedből se sok lényegi elem jött át. Mondhatni csak a "kaka" volt a releváns. A fordítások kapcsán meg....na. Az hogy ilyen magazin, meg olyan weboldal, ki nem szarja le. Nem egy játékot tudnék mondani, amit istenítettek a szakmajmok és mégis gyatra volt.
  • Ulthane
    #389
    Persze, mert ígéretesek voltak az első információk, vagy mert eleget fizettek nekik. :)
  • Kongy
    #388
    Hát ebből nem lesz klasszikus az is hót ziher.
  • Kongy
    #387
    De akk néztem mikor a PC Guru megjelenés előtt istenítette ezt a noname játékot.
  • lolSL
    #386
    a mai napig egy 1996os enginere épülő 1999ben megjelent fps a legnépszerűbb online, szerintem nem ez lesz az emberek fő problémája :)
  • Kongy
    #385
    Dehát lesz benne 32 fős multi!! :D Sztem az első nap tele lesz, aztán második nap a 32-ből lesz MAX 10 ember multiban. :D
  • Ulthane
    #384
    Kezdem azzal, hogy végigtoltam a játékot, s szerintem is egy kalap ***. Én ezt a tesztet nagyon is reálisnak és objektívnek tartom, gyakorlatilag egyet értek vele. Végre egy olyan oldal, ahol reálisan értékelik a játékokat...

    De ha szétnézel a nagyvilágban, látni fogod, hogy több külföldi oldalon is lehúzták a játékot, helyenként nagyon is. Itt egy példa, ahol szintén 5-ös értékelést adtak neki:

    http://www.destructoid.com/review-homefront-196389.phtml

    Két dolgot emelek ki ebből:

    „Do you enjoy standing in front of a door, doing absolutely nothing in complete silence for upwards of 30 seconds, while you wait for your squad to open it?” Ha esetleg nem értenéd, lefordítom a kedvedért: „Örömöd leled abban, ha állsz egy ajtó előtt, s gyakorlatilag semmit nem csinálsz néma csendben akár 30 másodpercig arra várva, hogy a társad kinyissa az ajtót?”
    S a másik:

    „How about getting stuck on an invisible wall as you try to crawl underneath a fence, only to realize you need to stand up and move aside so your partners can go first?” – „S ahhoz mit szólsz, hogy egy láthatatlan falnak ütközöl, miközben megpróbálsz átbújni egy kerítés alatt, amikor rájössz, hogy fel kell kelned és arrébb állnod, hogy a társad mehessen be előbb?”

    A linkelt tesztben pont ilyen amatőr dolgokat emeltek ki, ami számomra is nagyon gagyi. De továbbmenve, például az EDGE magazin is, ami közismerten a legreálisabban pontozó magazin, 5-ös értékelést adott a játéknak. Sőt, a THQ részvényei a már szinte a megjelenés napján zuhanni kezdtek, a rossz fogadtatás miatt.
    Állítom, hogy ez a játék hatalmas bukta lesz, mert kaka.

    Tudom, hogy vannak olyan gyerekek, akik a naciba élveznek már pusztán attól, ha egy játékban géppuska kerül a kezükbe, vagy gránátot dobálhatnak, de hála égnek, vannak olyanok is, akik sokkal érettebb fejjel gondolkodnak, és nem dobják hanyatt magukat bármitől. Áá, most jut eszembe, nem is egy külföldi oldal van, ami az ilyen „COD klónok” létjogosultságát egyenesen megkérdőjelezik.

    Ahelyett, hogy lefikázod más tesztjét, inkább azt mondd meg, hogy szerinted mitől jó a játék, ők ott ezt kifejtették, hogy szerintük miért rossz, most rajtad a sor! Amúgy meg ízlések és pofonok, de a reakciód már ne is haragudj, de elég röhejes, nyilvánosan hülyét csináltál magadból!
  • Kongy
    #383
    Akkor legyen 2008-as. Igen, ez így kevéske 2011-ben.
  • TheGrinder
    #382
    2007 es színvonal kevés 2011 ben. Tudom nem a grafika a lényeg, de egy ilyen koppintásnál, mást nem lehet nézni. Konzolon is csak a baj van vele.
  • Kongy
    #381
    Ja, annyira nem rossz azért, épp az (eredeti) AC Brotherhood-ra való várakozást kitölteni tökéletes. :) Tetszett a Goliath, ami egy távirányítású tankféleség.
  • balee4
    #380
    Szerintem is nagyon szép a grafika, főleg a fények, vagy a 2. pályán a community, élőben még szebb mint képeken. És a játék nagyon hangulatos, szépen kidolgozott pályákkal, jó kis harcokkal Nekem tetszik.
  • lolSL
    #379
    éjféltől játszható
  • Kongy
    #378
    A grafikára sztem nem lehet panasz. Nem olyan gyönyörű, de elmegy. 2007-es színvonal megvan bőven.

    Pár kép tőlem:









  • SubZero911
    #377
    "When the game officially released, you'll be able to play it immediately."

    Ezt a köcsög üzenetet kaptam a STEAM-től letöltés után, úgyhogy nem tudom kipróbálni.
  • SubZero911
    #376
    Jujj ezt benéztem basszus....
  • priluki
    #375
    sztm nem azón múlik ,hogy jó e egy játék ,hogy hányan vették meg..
    aki egy kicsit is igényes nem kell ecsetelnem neki.
  • Fpocok
    #374
  • Jabar
    #373
    de ez telóra van nem? :)
  • lolSL
    #372
    iphone játék...
  • stardate
    #371
    Jó lett volna ha a Treyarch nem szarja le a PC-s verziót és nem egy bugos konzolportot kaptunk volna.De jelenleg 10 perc után felbassza az agyam, a csalókról nem is beszélve.Pedig nagyon tetszett amikor megjelent (még a katasztrofális indulással is ), de meg untam hogy nem foglalkoznak a játék hibái-val csak a konzolosok seggét nyalják.

    Subzero:Ha lejött és műkszik szólj mert akkor lehet én is megveszem itt.
  • SubZero911
    #370
    Ez itt tényleg gyenge Ha a HOMEFRONTOT lehúzták, erről mit írnának a tisztelt szakértők. Pedig ma jelent meg ez is, csak a grafikája 1997-es...
  • SubZero911
    #369
    "Továbbra is azt gondoljuk, hogy a Homefront egy kifejezetten gyenge Call of Duty klón lett..."

    Banyek, a COD 6 is egy COD klón, sőt talán a COD BO a legszánalmasabb klónja a COD 4-nek.
  • SubZero911
    #368
    Nyomj rá a PLAY-re és elkezdi letölteni. Nekem is a túlterheltségre hivatkozott a rothadék...
  • Fpocok
    #367
    CoD:BO jó lett! Jó játék lett. Egy jó COD játék! Én pl amikor megvettem, akkor jöttem rá, hogy ez tényleg jó, nekem magával a CoD-dal van bajom.
    "Semmi kiemelkedő, semmi újdonság, de ezt nem is várta senki tőle..."
    Na azért azt nem mondanám, rengeteg új dolog van benne.
  • Jericho19
    #366
    Kód beregisztrálva! Csak a steam szerverek túlterheltek lol.
  • Kongy
    #365
    Azért látom h a CoD-ot is divat fikázni. Nem, a BO nem lett szar, egy tisztességes iparos munka, amivel el lehet lenni. Semmi kiemelkedő, semmi újdonság, de ezt nem is várta senki tőle...
  • SubZero911
    #364
    Amúgy nem azért a húsz fillérért, de a pl. a Call of Duty BO is egy rakás szar, hiába vették meg X millióan, akárki akármit mond. Van egy halom játék, amiből nem fogyott annyi, mégis minőség.
  • Fpocok
    #363
    Ez nem csak erre a játékra vonatkozik. Egy hete, valamiért... amikor jobb klikket nyomok játékban, akkor kirak asztalra. Pedig fullscreenben van a játék. Itt is meg a Far Cry2nél is csinálta... lassan kell egy windows újrarakás
  • SubZero911
    #362
    20 perc, de csak azért, mert a Facebook fiókomra küldték megerősítő emailt és elbabráltam a jelszó visszaállítással
  • Jericho19
    #361
    Hello! Kb. mennyi idő alatt küldték meg a kódot?
  • SubZero911
    #360
    Már megkaptam a kódot, aktiváltam a STEAM-en, úgyhogy nagy gubanc nem lehet... Letöltés 6%
  • ApPa123
    #359
    Nekem az instaler exevel vmi hibát ír ki.... utána tovább megyek elfogadom a feltételeket, beállítom telepítés helyét de végül bezárja és nem csin semmit :S
  • DemonHunterW
    #358
    Jó start, rossz folytatás?
  • stardate
    #357
    Megbízható ez az oldal?
  • SubZero911
    #356
    Na én megrendeltem a keys4me-től, ha lejön a játék írok milyen.
  • foxxi
    #355
    Ha nemtetszik, akkor tovább lehet állni. van még elég topic amit szét lehet flamelni.
    + MI nem akarjuk hogy a codot leválsa, csak szórakoztasson minket a maga módján.
    A videókról meg annyit hogy aki egy vagy több youtube videó alapján dönt egy játékról, az aztán nagy spíler, de jobb ha nem hangoztatja.

    + én inkább magamnak akarok hinni, nem olyannak aki a warez alapján, zsenije lesz a témának, vagy kipróbálás nélkül tudja milyen a multi. vagy ha már minden kötél szakad, inkább ennek hiszek : meta

    Bye
  • Prince23
    #354
    Ez tökre arra fog jutni mint a MoH, kritikailag is. van egy olyan érzésem...

    moh multi meg 3 hónapig bírta igazán erősen. ez se lesz másképp.
  • Kongy
    #353
    Bírom h itt osztjátok egymást, majd mikor pénteken csillogó szemmel nyitjátok ki a Homefront dobozát, és telepítitek ti is rájöttök h ez nem egy igazán jó játék. Én ennyit tudok erre mondani. Multi sem lesz semmi kiemelkedő, ezt már a videókon is látni. A CoD-ot nem fogja leváltani az biztos, és megvehetitek 10k-ért a szerók 1 hónap múlva (és akk sokat mondok) halottak lesznek.
  • foxxi
    #352
    Ismerős