831
\'Homefront\'
Homefront
  • soo277
    #431
    Nekem most 981szerot talált!!Lessz nem kell fo.ni!
  • SubZero911
    #430
    Választ di a 16-9-es, vagy a 16-10-es képernyő arányt, akkor engedi.
  • Jabar
    #429
    Nektek enged 1280*960 fölé menni felbontásban?
  • foxxi
    #428
    Kb teljesen egyetértek veled. Bár nekem a célzással nincs bajom, se sniperel se mint kiegészítő távcső. 5/3 betalál. ( bár hozzá az egérérzékenységet fel kellett a plafonig vennem, de igy is bőven élvezhető :)
  • foxxi
    #427
    Nincs igy.
  • SubZero911
    #426
    Egy óra multi játék utáni tapasztalatok:

    1. A térképek elég nagyok, jók a tereptárgyak
    2. Lehet térdelni és hasalni, ez +5 pont nálam.
    3. Kombinatív a játékmenet, végre nem kell ölni egymást a járművekért, jól
    variálhatók a karakterek. (+ 2 pont)
    4. Játékélmény sajnos csak 10/6, valahogy ezt nem találták el. (- sok pont)
    5. Nagyon könnyű a sebzés, ezzel ellentétben baromi gyorsak a mozgások, szinte
    lehetetlen valakit célkeresztbe fogni.
    6. Azért a 6 ropit megérte, mert körökkel veri a MOH-t és a COD BO-t.
  • Kongy
    #425
    A fegyverek a warezban is felvehetők, csak az ellenségtől nem lehet lőszert szerezni... Meg eleve el se dobja a fegyverét. Ha ez az eredetiben is igy van akk az 1 elég amatőr hiba.
  • foxxi
    #424
    Melyik részét nem értetted annak hogy szűkített keresés? Vagy lerajzoljam, mit jelent?

    Amugy, a hangok tökéletesek, a fegyverek felvehetők ( haha - szar is lenne ha nem ), a játék nem akad, a latency jó, van játékos bőven. A hitreg-el sincs baj, nem tom melyiknek fájt anno ( singlibe... )
  • Kongy
    #423
    CoD Black Opsban mondjuk 20k szerver van, és az még csak a ranked.

    Amúgy meg ha téll a törés miatt szar az amúgy is közepes játék, én tuti megfogom nézni a rendes töréses gamet, mert ha a hangot lehet állítani, és van lőszer, akkor már mindjárt kicsit jobb a helyzet! De az úgy nagyon szürreális h veterán fokozat az easy is, és semmi lőszer, mehetsz késsel.
  • foxxi
    #422
    Reggelt! Nálam most 807 szervert talált, de ugy hogy szűkített kereséssel. Szal van itt szerver bőven.
  • SubZero911
    #421
    Aki a keys4me-től szeretne rendelni nyugodtan tegye meg, tökéletesen működik a játék.

    Hja, hogy csak 4 szervert talált a szerverkereső, az elég gáz.
  • zsozso29
    #420
    hahahah vagy mégsem...?
  • zsozso29
    #419
    Homefront-SKIDROW hahahha
  • Seth
    #418
    Igen, fel lehet venni a fegyókat, a hang sem dobozból szól :)
  • Shep
    #417
    Á nem, én most majd Crysist veszek.
  • DORSANAX
    #416
    Bocsi, én eltévedtem, mert arra gondoltam, hogy a tiéd eredeti.:D
  • Shep
    #415
    Hát azt nem tudom de majdcsak beír valaki aki megvette/veszi.
  • DORSANAX
    #414
    Miért, az eredeti játékban is torzít a hang?
    Csak azért kérdezem, mert a virágbolti verzióban így van.
    Szándékomban volt megvásárolni, ezért is érdekelne, hogy milyen hibák vannak az eredeti játékban...
  • Shep
    #413
    Azt olvastam, csak reméltem ,hogy hátha van rá valami megoldás.
  • stardate
    #412
    Ha visszaolvasol a törés hibája, válszeg a reload (vagy razer) verziók már jobbak lesznek.
  • zotya10002
    #411
    Hiába állítottam lejjebb a hangot!Visszaáll fullra:-(
  • Shep
    #410
    A hanggal lehet valamit csinálni ,hogy ne legyen olyan mintha minden háttér és lépéshang valami dobozból szólna ráadásul max hangerővel, minden egyebet elnyomva?
  • foxxi
    #409
    Egy dolog valóban igaz. Win7 64bit alatt a hangkezeléssel lehetnek problémák, a többi "érdekes hibáról" semmit nem találtam a hivatlos ill. a steam fórumon.

    (a hang se mindig jön elő mint hiba... ) + azóta volt egy 48megás patch. )

    nemsoká kiderül. de azt én már nem várom meg. Majd reggel... sok volt már mára a meló, a fejem is leesik. Aki még bírja és tolja, annak jó játékot. Reggel csatlakozom :)
  • SubZero911
    #408
    A játék indulásakor fellépő problémákról és hiányosságokról:

    Amikor Bf2,a legtöbb COD és a BF BC2 indult, sírni tudtam volna, annyi bibí volt. Akkor mi a meredt p***ért nem sírtak azok, akik most itt rinyálnak.

    Ja ha nem mindjárt "összevissza agyonlövök mindent és vazzzzeeeg szétvágok mindenkit van", akkor már szar?

    Annak idején a Splinter Cellt hallotta így lefikázni, mert gondolkodni is kellett volna.

    Ettől függetlenül még lehet, hogy szar a játék....
  • Kongy
    #407
    Holnap úgyis jön a Brotherhood, ezt meg szépen elfelejtem.

    Amúgy sztem a multi nem lehet rossz, szal a szaksajtótól tuti nem fog olyan rossz értékeléseket kapni. Gondolok én is GS, PCG értékelésekre. 80% meglesz sztem.
  • grebber
    #406
    Konzolosoktól kéne ezeket megkérdezni ha ott van akkor valóba szar a crack.
    Bár nekem mindegy nagyon könnyű lett fegyvert meg lehet találni mindig.
  • Prince23
    #405
    Kritikailag náluk sem robbant nagyot a game. de végül megadták nagy nehezen a 4-est neki (4/5)

    FPStime
  • Kongy
    #404
    Majd akik megveszik azok számoljanak már be róla h az ellenféltől lehet-e lőszert felvenni, mert még a fegyvert se dobja el a szerencsétlen mikor meghal....
  • lolSL
    #403
    cod blackopsot egy csomó magyar onnan vette, nem volt vele gond.
  • stardate
    #402
    Ha végre engedi kipróbálni akkor írd meg légyszi hogy működik e tökéletesen minden(bocsi csak biztos szeretnék lenni benne hogy okés e ez az oldal).
  • foxxi
    #401
    Eddig ez a kérdés válasz tetszik a legjobban a játékról:

    "... 7. no bullet inertia
    What? You mean realistic ballistics? ..."

  • lolSL
    #400
    warez verzió.. lőszert nem tudsz felvenni lol
    meg 25 másik hiba amiatt van hogy szarul van feltörve, steames védelmet nem tudják mostanában egyik pillanatról a másikra kikapni a játékokból.
  • foxxi
    #399
    Amugy a fikázások közt annyit hogy KIADÁS előtt már délután volt egy 48mb-os patch...
  • Kongy
    #398
    Multi értékelésekre én is kíváncsi lennék. Az h a single trágya az 1 dolog, a multi attól még lehet jó. Minden esély meg is van rá, mert a grafika nem rossz, maga a puffogtatás sem lenne az ha lenne lőszer...
    De multiban gondolom lőszerhiány nem lesz.
  • foxxi
    #397
    Még hányan és hányszor írjuk le hogy ne a single részről regéljetek, mert aki megvette azt nem ("elsősorban" ) az érdekli.

    Mutassátok a multis élményeiteket!

    Azután, igen... számít majd amit leírtok.

    ( ha igy szét flameelve is jó az 500 hozzászólás, remélem valaki ezeket a nagy magasságokba ívelő szösszeneteket kigyomlálja - vagy megteszem én is )
  • Kongy
    #396
    Nem gondoltam volna h ez ilyen mértékben szar lesz. És amúgy már a tököm tele van az idióta CoD-os lassított akciójelenetekkel. Könyörgöm! Hagyjuk már rá ezeknek a semmirekellő tucat FPS-eknek a gyártását!!
  • Kongy
    #395
    na azoknak akik itt istenítik a játékot kipróbálás nélkül:

    2 órát játszottam a játékkal, ennyi bőven sok volt. Ezalatt a 2 óra alatt minimum 20x baszott fel. Az egyik idegesítő dolog h easyn és hardon is ha kinézel a fedezékből 1 mp és halott vagy. A gránátok érdekes módon odateleportálnak mindig hozzád. Lőszer nincs. Van nálad max 80, ellenségtől nem tudod felvenni. Ezért is hagytam abba. Kifogytam a lőszerből, mehettem késsel 20 enemy ellen. Hát köszi az ilyen játékot. Vért izzadtam konkrétan. Szal nekem ebből ennyi elég volt. Nem valami nagy szám a pályatervezés sem, nem éri meg ezt single-ben játszani. Kíváncsi lennék a multira, de erre 10k-t kiadni... hát az maga az állatság.

    A hangoktól meg még mindig forog a gyomrom.
  • stardate
    #394
    Nem is ez volt a kiadó célja hogy agyon-vissza verje a többi nagyobb címet hanem hogy egy szeletet vágjon magának az fps piac-ból és ezzel teret nyerjen egy jobb folytatásnak.Ezt be is ismerték.

    Ulthane:Majd annak a tesztjét fogom elolvasni aki nem csak az egyjátékos kampány alapján fröcsög egy multira kihegyezett játékban hanem akkor alkot vélemény ha teljes képet kap róla.
    Én sem úgy vagyok vele hogy ez a játék lesz az ultra tuti de a multija kellemes időtöltés lesz addig amíg megjelenik a BF3.
    A grafika meg nem rosszabb mint a Cod7-é.
  • foxxi
    #393
    Király. Akkor mesélj a multis tapasztalatodról, vagy jöhet a player-siteod linkje ( gondolm már rájöttél miért lenne jó ) . ( csak hogy lássam menyi a K/D-d illetve melyik fegyókat favorizáltad ) - - De a kedvemért kár volt ezt igy leírnod, mivel írtam hogy senki véleménye nem igazán érdekel. És ha már ÉN ugy gondoltam hogy ÉN elleszek ezzel a *zarral, akkor csak a saját tapasztalásom számít. Persze hogy ne önbuzi legyek, megtartom az objektivitást és elolvastam/om a cikkeket, amiben fikázzák, amikben tetszik az embernek, ahol csak épp hogy jó. Elolvasom, gondolkodom rajta egy kicsit, összevetem azzal amit a megvétel gondolatakor vártam tőle és levonom a következtetést.

    Igen! Jól látod, igen szerények az elvárásaim. Lehet ez öngól és az én hibám, de ez van. Megvettem! pénzt adtam érte! Miért? Mert az én döntésem volt. Semmi bajom a fikával, az is az érem egyik oldala és ugy teljes a kép. Csupán az olyan emberek véleményét szarom le akik warez alapján alkotnak véleményt. Vagy várj! nem is ez a baj. Hanem az hogy valaki ugy alkot véleményt hogy NEM is játszik az adott játék azon részével ( multi - mivel nem tud ).

    A többi tesztre kitérve, az edge is bekaphatja, a metascore is megteheti, meg a többi önajnározó f*shalmaz is. Majd éjfél után vagy arra jövök rá hogy ez ami előttem van ugy jó ahogy akartam, vagy arra hogy Ti voltatok az okosabbak és nektek volt igazatok. Addig nem érdekel.

    Na leírtam, bumm...
  • Ulthane
    #392
    A gond csak az, hogy 2011-et írunk...