831
\'Homefront\'
Homefront
  • stardate
    #311
    A Direct2Drive-on 27.95 font-ba kerül.Egész baráti ár.Mivel steam-es a Homefront gondolom ugyanúgy be lehet reggelni steam-re mintha dobozosan vettem volna, nemde?
    Sajna a cd galaxis még semmit se nyilatkozott a játékról kiszállításáról és félek hogy csak hétfőre tudnák házhoz szállítani(ráadásul ott 10790Ft-ba kerül+szállítási költség).
  • grebber
    #310
    "Na szóval akinek megvan a clone dvd és nem akar annyit töltögetni..

    1. Kell a módosított telepítője a játéknak : http://www.2shared.com/file/Oa0jnBaZ/Installer.html
    2. Ezután csomagold ki az ISO-t egy mappába és másold oda az installer.exe-t majd kövesd az utasításokat.
    3. Ha kicsomagoltad a játékot töltsd le ezt a patchet : http://www.2shared.com/file/XSPHQuwk/3DMGAEMHomefrontforSteamUnlock.html
    4. Majd ezt futtatva tedd fel a maradék fájlokat ( 6 giga )
    5. Crackeld a játékot : http://www.2shared.com/file/oKo429BD/Crack.html
    6. A binaries-en belül a Homefront.exe-vel indul a játék

    Tesztelve, működik! "
  • Maxtreme
    #309








  • kill3r21
    #308
    szal mejik krekkel megy? :D
  • Maxtreme
    #307
    őőőőő ue3 gondolom :)
  • Tatyla
    #306
    ööö,ezt milyen motor mozgatja?
  • Muttley
    #305
    szeretettel a tesztírónak:

  • foxxi
    #304
    Birom a vagizást a krekkel, de multizni ( amirő igazán szól a játék ) egyik se tud... Már csak másfél nap, Steam letöltötte, date check meg bekaphatná :D
  • balika16
    #303
    Nekem van egy 2.63Gb-os DVD5 verzióm krekkel:) Sajna nemtom hova feltenni:(
  • stardate
    #302
    "Ennél a pontnál jutottam el oda, hogy elhatároztam, hogy arról fogok írni, miért nem jó játék a Homefront, vagyis mitől lett inkább bűn rossz és felejthető."Én meg ennél pontnál hagytam abba a cikk olvasását.Egy sinle alapján megítélni egy játékot anélkül hogy teljes képet kapna róla (tehát agyon-vissza játszotta volna a multit) elég szánalmas.
  • foxxi
    #301
    Ezek szánalmasak. Objektivitás az aztán ismeretlen fogalom. Még jó hogy nem ezeknek a hülyéknek az alapján értékel bárki is...

    Ezen külön röhögtem: " A Homefront az FPS műfaj teljes kudarca és zsákutcája, amerikai patriotizmussal megspékelve"

  • lolSL
    #300
    konzolosok, nekik csak a cod kell majd idén is.
  • Jaka923
    #299
    Magyar teszt. Kegyetlenül lehúzták itt.
  • stardate
    #298
    Ez jó volt!!!

    DarkSector:Ebből is látszik hogy a Homefront-nál(ahogy a BF3-nál) is oda figyeltek hogy a fegyverek valósághűek legyenek és ne úgy nézzenek ki mint egy játékpuska.
  • soo277
    #297
    Megvan!!máá megy THX!!
  • FSpofon
    #296
    Látom a sok kis codos köcsög vinnyog a crackért, nem jött nektek ingyen tavaly cod multi, fáj már a csontotok mint egy rohadt drogosnak.
  • DarkSector
    #295
    jogos csak ahogy tartja, a mérete, a kinézete, leszámítva egy kis blúrt....a BF3-ban lévőre hasonlit nagyon.
  • stardate
    #294
    Valószínűleg csak a véletlen műve.Az M16+ACOG scope párosítás népszerű az amerikai hadseregben(főleg a tengerészgyalogságnál).
  • gilaba
    #293
    Nagyon sirály game.
  • DarkSector
    #292
    Vágod hogy az a fegyver a BF3 vidiből van? :P
  • zotya10002
    #291
    Nekem is linket:-)
  • Fpocok
    #290
    Van valami infó, hogy hány szint lesz? Prestige? Unlockolható cuccok? Ilyenek?
  • gilaba
    #289
    Megkaptad?
  • Fpocok
    #288
  • TheGrinder
    #287
    Ennyire jó a játék(?), hogy a Steam Top10ben 2x is szerepel a 2. és 10. helyen.
  • soo277
    #286
    Na most komolyan !!privibe 1 linket pls!!mer én csak ránem merek kattintani cimeket találtam!!thx
  • gilaba
    #285
    Erre keressetek rá.3DMGAEM.Homefront.for.Steam.Unlock.Version.Update 1.31GB.
  • soo277
    #284
    Sry!!de hogy?????
  • soo277
    #283
    EZT!!A Krekket adták ki,nem FAKE de csak menüig visz!!
  • balika16
    #282
    Hát pörgős, izgalmas, jól kidolgozott és egyben nehéz is :D
  • gilaba
    #281
    Milyen a game?
  • zotya10002
    #280
    Háát kipróbálnám azért:-)
  • balika16
    #279


  • vzajcev
    #278
    谢谢
  • zotya10002
    #277
    Ba..s hát akkor leírhatná azt is valaki már:-)
  • grebber
    #276
    Ja ezt vágom azthittem azt írod le hogyan lehet játszani,mert már lehet vele!
  • zotya10002
    #275
    Akkor ide is beírhatom??

    Nekem is egy haver írta le!!

    De nem kínai szerencsére!

    először is ezt szedd le!!

    Phoenix 1.2.beta3

    aztán

    1.A rar-t kicsomagolod, elindítod
    2.Frissíteni kell: Instruments - Update ContentDescriptionRecord - Internet
    3.Utána Instruments - SID Unpacker
    4. Kapsz lentre három sort. Az első A SIM file,ide kell betallózni a .sim filet (Ez azon a meghajtón lesz, amit a daemon tools használ)
    5.Alatta megadod, hogy hová telepítse. A harmadikhoz nem nyúltam én sem.
    6.Alul három gomb,ebben a sorrendben meggnyomod:1.Scan a sim file-2.Select all -3.Unpack
    7. Kicsomagolja, a végén telepít egy- két dolgot amit rendes telepítésnél a játék is telepítene.
    Ha kész bezárod és már tényleg csak a crack kell, ha az meglesz játszhatsz
  • vzajcev
    #274
    Csak ha eredeti kínai nyelven van
  • zotya10002
    #273
    P.M ment
  • grebber
    #272
    Jöhet nekem is :D nem birok várni normális releasre!