831
\'Homefront\'
Homefront
  • Maxtreme
    #231
    A tank sebességét Schumacher megirigyelné
  • stardate
    #230
    a frontlines:fow nagyon jó game volt, nem tudom mi bajod vele
    és sztem ez is lesz olyan jó
  • Prince23
    #229
    há de ilyen? ez bukni fog, ha már a FoW is bukott anno. Inkább visszatérek BC 2 multira :D
  • zotya10002
    #228
    Ez x-boxos multi!
  • Prince23
    #227
    Ez mi?

    http://www.youtube.com/watch?v=fhQLIvN8ybs
  • Shep
    #226
    Hát ezt én is csak remélni merem, ellenkező esetben saját gondolataimat sem jól értelmezem.
  • lolSL
    #225
    PC-n nincsen csicska!
  • lolSL
    #224
    sokan CSICSKÁK!
  • Muttley
    #223
    bízom benne, hogy legalább a saját irományod ügyében nincsenek szóhasználatbeli, értelmezési problémáid ;)

    a 2. bekezdés nem (csak) neked szólt
  • Shep
    #222
    Á most látom ,hogy elvileg már olyan korban vagy, hogy ki kellett volna nőnöd. :(
  • Shep
    #221
    Nem fika, te fikázol. Én egyszerűen leírtam a véleményem. Te meg idejöttél és elkezdtél hőzöngeni, mert valaki le merte szólni a konzolodat. Ja és kit érdekel, hogy te 2 héttel hamarabb játszol valamivel, engem nem nagyon zavar, hogy te már 6x végigvitted az akármilyen játékot én meg lehet soha nem fogok vele játszani. Na de nem baj idővel majd kinövöd ezt a felfogást.
  • Fpocok
    #220
    Amúgy valaki játszott sokat az n64-el? Na annak olyan faxás kontrollere van, hogy sokkal jobb játszani FPSt rajta, mint a mostani konozolokon. Alá tudtál nyúlni, rendesen meg lehetett fogni, a sárga gombok meg WASD ként működtek.
  • Muttley
    #219
    C64-es gammát nem akarsz kipróbálni x360-on, csak hogy folyjon a fika?
    a te bajod :o) MW1-2-t, BFBC 1-2-t, OFDR-t, BiAHH-t, AvP-t kellett vóóóna
    #212: +1

    amúgy szánalmas és harsányan kiröhögős :o), h rendre előjön minden új játéknál ez a sztori azéééé, meeee 1-2 -nak lekókad a répa, hogy konzolon már 2 héttel megjelenés előtt sokan nyomják
    gyerekek, fel kell ébredni, 2011 van ;)
  • Shep
    #218
    Killezonehoz nem volt szerencsém de a többivel amit írtál egyetértek az olyan játékot ahol célozni nem kell PC-n is kontrollerrel játszom mert arra tényleg tökéletes, viszont mikor beakarták nekem magyarázni ,hogy egyes FPS-ek konzolon jobban irányíthatóak akkor azért furcsán néztem :) Elhiszem ,hogy 1-2 hét játék után tényleg 'jól' lehet célozni kontrollerrel és vszinű nekem is menne, hiszen a Resi4-et 2x vittem végig kontrollerrel PC-n de még a második végigjátszás végén is darabos volt a célzás, meg sem közelítette az egeres módszert.
  • balee4
    #217
    Játékfüggő, Killzone 3 tökéletes PS3-on, amúgy az FPS-eket én sem szeretem konzolon. Inkább TPS-re, akciójátékra való a gamepad.
  • Shep
    #216
    Hát erről annyit, hogy ma volt nálam egy xbox. Rainbow six valamelyik régebbi részét néztem rajta, hát borzalom volt az irányítás, asszem tavaly a Balcket néztem ps2-n na ott egész tűrhető volt a dolog. Úgyhogy nem veszek xboxot, mivel főleg fpst játszok, az a pár ugra-bugra, meg TPS játék ami meg csak konzolra van hát Istenem kimarad az életemből.
  • Fpocok
    #215
    APA KEZDŐDIK!

    Mivan? KONZOLRA NINCS WAREZ!!! Ezt már nagyon sokszor megmondta mindenki! CSAK PCRE VAN WAREZ! AKI MÁST MOND AZ NEM ÉRT HOZZÁ!

    SETH: Fogadunk, hogy nekem sokkal kényelmesebb helyem van itt a gép előtt, mint neked a nagy TV előtt? Minden csak elrendezés kérdése.

    Konzolon is lehet FPSt játszani. PCn viszont 100x jobb a játékélmény.

  • stardate
    #214
    Használtam már gamepad-ot mert gyakran játszok havernál de eddig sem megszokni sem élvezni nem tudtam FPS-ben.Egérrel sokkal szabadabb a mozgás.Elhiszem hogy meg lehet szokni de minek szokjam meg ha egér-rel számomra jobb.
  • grebber
    #213
    FPS-eket nyilván szokni kéne de minden másban szerintem nem lenne gond.
    Anno Resi 4-et mikor kijött egér támogatás nélkül én is hőzöngtem nehogymár gamepaddal kelljen tolnom szar fos stb.És kb 20 perc alatt megszoktam egér patchre rá sem néztem.Nem mellesleg elég sok konzolos fps-ben van autó aim szóval nagyon erőlködni sem kell.
  • Seth
    #212
    Gamepaddal nem szenvedni kell hanem kényelmesen játszani,dehát hiába magyarázza vki ezt egy elvakult egeresnek :D
  • stardate
    #211
    hát aki gamepad-al szeretne szenvedni annak hajrá, szerintem borzalmas ez az irányítás de maga a játék nekem bejön még így is hogy a csávó miket bénázik
  • grebber
    #210
    Ezt kár erőltetni mindenki tudja hogy sokak szerencséjére már ps3-ra is van warez.
    A gond azzal van hogy külföldiek leszarják a pc-t mert a konzol olcsóbb nem kell fejlesztgetni berakod azt nyomod.
    Míg konzolon a warez ellenére milliós eladások vannak addig pc-n hát látható mindenki számára hogy nem igen.
    Mondjuk ha az xbox slimet nem "törik" meg akkor behuzok egy ps3-at warezra mert unom hogy pc-re nem adják ki a jó konzolos gameket!
  • stardate
    #209
    még jó hogy nincs konzolra warez, 13.-a van de már multiznak vele
  • grebber
    #208
    Konzolra már burjánoznak a kiegek!
  • TheGrinder
    #207
    Élő Homefront multi
  • gabe70
    #206
    igen,igen xboxon
  • darkstreet89
    #205
    Gondolom konzolon :) Írja is -> Xboxon is kiemelkedő a grafikája akkor gond boxon tolta ki:)

  • ApPa123
    #204
    De ha 18. jön ki a játék h játszottad már azt a részt? Crack meg még nincs sztem törthöz.
  • gabe70
    #203
    Egy kis értékelés tőlem:Grafika 9/10
    Játékmenet 9/10(szerintem medium is nagyon nehéz)
    Hangok 8/10
    Játék idő minimum 7 óra(aki 5 óra alatt végig vitte, az előtt le a kalappal)
    Xboxon is kiemelkedő a grafikája,pc nyilván még jobb lesz.
    A cod fíling azért rendesen benne van.A történet része jól kidolgozott,nincs összecsapva.A multi részét még nem próbáltam,úgy hogy az passz.Összességében nálam 9/10
  • #202
    Enyhe SPOILER!


    A helikopteres rész nem volt rossz, de az irányítás nekem összecsapotnak tünt.
  • stardate
    #201
    Hát igen,jó lenne már egy jót lövöldözni a Homefront-tal.
    De leginkább a járművekre vagyok kíváncsi, remélem sikerül őket olyan jóra megcsinálni mint a Frontlines:FoW-ba.Főleg a helikopter érdekel, mert bc2-be igen elszarták (olyan lassú volt mint a tetű).
  • lolSL
    #200
    petőfi elhozza a demot :)
  • foxxi
    #199
    Engem hidegen hagynak az értékelések. Majd a saját tapasztalat, csak jönne már el az az idő... de soká lesz még 18-ika
  • grebber
    #198
    Kíváncsi vagyok rá már nagyon,mert nem kap rossz értékeléseket!
  • foxxi
    #197
    Igylegyen! Én is nagyon ráizgultam
  • stardate
    #196
    Nagyon tetszetős lett a trailer, már nagyon várom a játékot.
  • lolSL
    #195
  • Seth
    #194
    Hol van a frissen töltött májashurka? Azt ígérted küldöd a májashurkámat
  • stardate
    #193
    18.-án még mindig, amúgy a desznyók hogy vannak :) ???
  • Antal99
    #192
    na ez tényleg nagyon vicces

    azt akarod mondani,hogy te nem direkt csinálod,akkor sajnálom,hogy megbántottalak,komolyan azt gondoltam,hogy direkt vagy paraszt,de
    látom erre születni kell.