7720
  • kri555
    #226
    Nagyon király képek
    Kösz
  • EK1TEP
    #225
  • EK1TEP
    #224
    5 új kép(2009.08.23.)
  • FlyHigh
    #223
    clear sky-ban volt olyan, hogy egy bázisra szürkületre értem oda és a mezőn kint mutánsok voltak, inkább napfelkeltéig vásárolgattam, gyűjtögettem bent, minthogy kimenjek a full sötétbe közéjük, elég volt a vörös erdő is bőven. Jó lesz ez az alvás funkció.
  • kri555
    #222
    Arra én is
    Tök király h lesz benne * Sleep function added into the game.
    És nem kell modokkal szarakodni
  • Pepsi Twist
    #221
    "Possibility to continue the game after completion in a freeplay mode."

    erre kíváncsi leszek :D
  • kri555
    #220
    Amikor ezeket elolvastam leestem a székről:
    Key game features

    * Photorealistic exclusion Zone – Pripyat town, Yanov railway station, Jupiter factory, Kopachi village and more, recreated by their true-to-life prototypes.
    * New story, a number of unique characters.
    * Extended system of side quests.
    * New monsters: Chimera and Burer. New behaviour and abilities for all monsters.
    * New A-Life system, created using the players' best-liked elements of the first two games in series.
    * Emissions considerably influence the world of the Zone.
    * Sleep function added into the game.
    * New player's interface.
    * Possibility to continue the game after completion in a freeplay mode.
    * The game is developed on X-Ray engine v.1.6
    Atomkirály játék lesz
  • kri555
    #219
    De én még most sem untam megLehet h végig játszom újra
  • Falcon87
    #218
    lol
  • Falcon87
    #217
    Én vagy kilencszer :D
  • kri555
    #216
    Én is nagyon várom!Istenkirály mindegyik. Én a SOC-t 7 szer játszottam végig
  • FlyHigh
    #215
    Nagyon várom már, ez az egyik legjobb játéksorozat amit idáig kitaláltak, mióta kijátszottam a clear sky-t hiányérzetem van folyamatosan.
  • Pepsi Twist
    #214
    fasza lesz
  • akyyy
    #213
    a végén azt írja ki hogy Fail 2009. csak az i betűt naggyal írja
  • bertino
    #212
    köszi :)
  • Falcon87
    #211
    Király a logód :D
  • bertino
    #210
    úúú bazki, hogy ez mekkora istenkirály lesz megint.
    nagyon-nagyon jol összerakottnak néz ki és iszonyu hangulatos!

    hol lehet előrendelni ? :D
  • Louis Cyphre
    #209
    S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat New offical video

    Innen tölthető:
    http://cop.stalker-game.com/

    Nagyon kis hangulatos.

  • Jossua
    #208
    nagyon remélem eböl kihagyják a millionyi kis bugot... a CS kijött nem tom hány patch és még mindig bugos a játék elég sűrűn pedig nagyon fergeteg játék lenne ennyi hiba nélkül !
  • Pepsi Twist
    #207
    zsír
  • EK1TEP
    #206
  • EK1TEP
    #205
    Keveset hallani a S.T.A.L.K.E.R. elkövetkezendő részéről, most is csak a megjelenési dátum bejelentéséről esett szó.

    Ha megfigyeltétek akkor feltűnhetett, hogy mostanság bevett szokás lett előre bejelenteni, hogy a jövőben mit fognak közhírré tenni a kiadók, fejlesztők. Ezúttal is ez történt, most a GSC Gameworld nyugtatta meg a rajongókat, hogy napokon belül megtudják a játék pontos megjelenési dátumát, ami valamikor az őszi időszakba fog esni. Vagyis úgy néz ki ők nem ijedtek meg a Modern Warfare 2 keltette "hisztériától". Mindenesetre kíváncsian várjuk, hogy mivel készültek a GamesCom-ra és a dátum mellett még milyen finomságokkal kívánják fenntartani az érdeklődést az egyedi stílussal megáldott játék iránt.

  • EK1TEP
    #204
    Új képek!
  • Roger6
    #203
    - az durva!
  • Pepsi Twist
    #202
    van reális sebzés mód de az meg má annyira reális hogy 1 kibaszott pisztollyal bokán lövöd meghal, és sajnos te is meghalsz ha bokán lőnek :D
  • Roger6
    #201
    Nem erről volt szó, hanem arról, hogy a valóságban egy épületharcban is belehalsz 3 golyóba (és nem AK-ból, mert abból 3 golyótól leszakad a fél tested). Erre jönnek a nagy prók, hogy milyen szar vagy, hogy nem fejre célzol (jaja, én is mindig a jobb kislábujjra célzok). Érted. Csak azt mondtam, hogy a sebzés lehetne reálisabb, ha már van benne ballisztika, és minden ilyesmi. Persze a valóságban sincs exo-ruha, szóval az lehet kibírná a 3 AK skulót. (ja, multiplayerben a fedezék mögül lövöldöző egyéneket camper-nek nevezik, és bannolják őket, mert ahhoz nem kell skill, hogy megvárd az embereket, míg eléd futnak...)
  • vasziszdasz
    #200
    Nem ész nélkül kell rohanni, hanem fedezékből lőni. Ez IRL is így van, a vadnyugati pisztolypárbaj csak a filmvásznon működött eddig is.
  • Roger6
    #199
    "végülis mindig csak fedezékből kell sniperkedni, nem nagy durranás" - és ezek nevezik magukat nagy pró-nak (nem rád gondoltam vasziszdasz).
  • vasziszdasz
    #198
    Igen. Végülis arról szól a játék hogy képes vagy-e rá. Ha nem, le lehet venni beginnerre a nehézségi szintet. De sztem very hardon is ugyanolyan könnyű, végülis mindig csak fedezékből kell sniperkedni, nem nagy durranás. Mutánsokra meg shotgun közelről. Persze aki gránátvetőre, meg tűzgyorsaságra gyúr pontosság helyett, az ÍJ. :)
  • bertino
    #197
    aim
  • Pepsi Twist
    #196
    igen de mikor 8an lőnek rám majd szted a fejet fogom célozgatni?
  • vasziszdasz
    #195
    Eddig is megölte ha fejre céloztál.
  • DranzerF1
    #194
    hát gratulálok...
  • highlander15
    #193
    Szopjál le,te köcsög!:-P
  • Roger6
    #192
    Ejjha, sok újdonságot mondtál! Azt hittem mindegy mivel lövök...
  • highlander15
    #191
    A halálozás nagyban függ az NPC által viselt ruhától és attól hogy milyen fegyver van nálad.Azon senki se csodálkozzon,ha Makarovból 3-4 tár kell egy exoskeletont viselő NPC leterítéséhez.Dragunovval vagy Vintarral ez egy golyótól megvan ha fejre,és Dragunov esetében testre lősz.
  • Roger6
    #190
    Húha... Vigyázz, mert mindjárt jönnek a nagy prók, aztán megmondják, mennyire szar vagy, mert egy fejestől döglik a nép. Csak azt felejtik el, hogy közelre tunkolni kell testre, nem fejre pötyögni, és itt jön jól a 3 golyós halál (mint a való életben - akármilyen cucc lehet rajtad, AK-ból 3 golyó és véged).
  • Pepsi Twist
    #189
    végre megöli a tagot 3 golyó és nem kell belelőni 2 tárat
  • EK1TEP
    #188
    Gameplay:

  • Pepsi Twist
    #187
    kibaszottul várom má ezt a szart :D olyannyira hogy elővettem a clear sky-t :D SOC-t má 3x kijátszottam :D