7720
  • Falcon87
    #146
    Már korábbi SoC modoban is tiszteletüket tették, tölts le egyet, ha látni akarod őket.
  • Louis Cyphre
    #145
    Kiváncsi vagyok a két új szörnyikére! :)
  • DranzerF1
    #144
    Hát, ez majd kiderül amint elkezdünk vele játszani. :)

    Vörös erdő tényleg naggyon durva. Amikor először játszottam a játékkal, pont éjszaka értem oda... Akkor majdnem abbahagytam a stalkerozást. :D Én elég fosós vagyok ilyen téren. :)
  • barmi
    #143


  • barmi
    #142
    1-2 nap alvás nélkül nem a világ :D De azt tudjuk e hogy kötelező lesz e az alvás vagy csak az éjszaka "átugrására" fog szolgálni választható jelleggel azoknak a játékosoknak akik nem szeretik az éjszakai vadászatot?

    FlyHigh: Vörös erdő RulZ :P Az volt a legjobb helyszín a térképen szeréntem is
  • FlyHigh
    #141
    Clear Sky-ban a vörös erdő nagyon kemény volt, 2X is át kellett menni rajta, ott vert a víz.
  • sambauer
    #140
    remélem eszüknél lesznek és kiadják konzolra :D
  • DranzerF1
    #139
    Képekből az jön ki, hogy a vérszopókra nagy hangsúlyt fektetnek. :)
    szerintem
  • EK1TEP
    #138

    Az idén ősszel érkező játék igazgatójával, Oleg Yavorsky-val a Rock, Paper, Shotgun magazin interjút készített vele nemrég. Oleg elmondása szerint a három rész közül ebben lesz a leginkább fotorealisztikus terület. Valamint azt is említette, hogy tanultak az eddigi hibáikból és rengeteget tesztelik a játékot, melyet az X-Ray Engine 1.6-os motor fog hajtani.

    Persze meghallgatták a játékosokat is, így bele kerül az alvás mód, valamint egy nagyon hasznos dolog a freeplay mód is tiszteletét teszi, ami annyit tesz, hogy a történet befejezése után is játszhatunk a zónában.


    Képek
  • Herold
    #137
    És mikor alszol?
  • barmi
    #136
    Venni kell éjjellátót és máris no problem... lehet zúzni a sötét éjszakában is.
  • DranzerF1
    #135
    csáhh! :D
  • EK1TEP
    #134
    Köszöntünk a clubban!
  • Pepsi Twist
    #133
    ja az lemaradt hogy a SOC + CS kijátszva :D nagyon várjuk ezt :D
  • Pepsi Twist
    #132
    na möggyüttem :D
  • EK1TEP
    #131
    Tudtommal egyik rész sem jött ki konzolra!
    DE javítsatok ki ha tévedek!
  • sambauer
    #130
    ez lesz boxra ?
  • EK1TEP
    #129
    Az eddigi S.T.A.L.K.E.R. epizódoknál fotórealisztikusabb grafikával rendelkezik az ősszel megjelenő S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat.

    Ősszel harmadjára is kiakaszthatjuk a Geiger-Müller számlálót, ugyanis visszatérünk a megnyomorodott kreatúrákkal benépesített Zónába, hogy visszaszerezzük a borzalmas emlékekkel szolgáló erőmű feletti irányítást. Átalakított kezelőfelülettel, izgalmas történettel, újfajta szörnyekkel, szereplőkkel és helyszínekkel kacérkodik a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat.

    Minden eddigi S.T.A.L.K.E.R. epizódnál fotórealisztikusabb megjelenítésre számíthatunk a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat esetében, legalábbis Oleg Yavorsky legutóbbi interjújában elhangzottak szerint. A környezet kidolgozottsága és gazdagsága természetesen érvényes az kérdezz-felelekben részletezett helyszínekre is.

    Húsz esztendeje rozsdásodó vízi flottával találkozhatunk a Pripyat folyó mentén, miközben a hatalmas kiterjedésű vízgyűjtő területén barangolunk. Ellátogathatunk Kopachi városába, habár biztosan nem fogunk gyönyörködni a katasztrófa következtében szinte teljesen földbe temetett épületekben. A Jupiter gyárról és a Yanov vonatállomásról bővebb információkkal nem szolgált Oleg Yavorsky.

    Forrás
  • DranzerF1
    #128
    Jaja én is. kíváncsi vagyok rá. :)
  • Falcon87
    #127
    Várom, fasza lesz :)
  • DranzerF1
    #126
    Igen-igen, ebben már lesz alvás.
  • EK1TEP
    #125
    Valahol írták hogy lesz benne alvás ha jól emlékszem.
  • DeerMuse32
    #124
    az UHSF fórumán ezek a képek már múlthéten s bevoltak linkelve, meg még több is:D
    de amúgy pofás játék lesz ezis, az éjszakát meg nézelődéssel ütöm el meg egyebekkel, de amúgy ebbe lehet aludni is nem?
  • Herold
    #123
    Gondolom egyszer úgyis felkel a nap.
  • EK1TEP
    #122
    Jó is az csak egy idő után idegesítő hogy nem látni semmit!
  • DranzerF1
    #121
    Hm. pofásak. :) azt hiszem éjszaka itt is qrva sötét lesz. :D
  • EK1TEP
    #120

    Ismét képeken a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
  • DranzerF1
    #119
    jóók. kösz! :)
  • EK1TEP
    #118
    A 2. vidi a területet mutatja be!
  • EK1TEP
    #117
    2 új gameplay
    1.
    2.
  • Herold
    #116
    #106
  • EK1TEP
    #115
    Ő nem azt nem tudta hogy a google miért nem találja hanem az SG keresője miért nem találja a topicot

    De be lehet fejezni!
  • karajjj
    #114
    állj már le, te kezdted az egészet, te szóltál hozzá -.-
  • DeerMuse32
    #113
    ki szólt hozzád???

    barmi nemtudta hogy miért nem dobja ki a gugli ezt a fórumot és erre adtam neki tippeket...

    elég szánalmas ha egy játék fórumjába ezen kell vitázni.... -.-"
  • karajjj
    #112
    hagyd rá, szerintem ő se tudja
  • Herold
    #111
    Mi az anyád picsájáról hadoválsz?
  • DeerMuse32
    #110
    nem, nem is mondtam én ilyet hogy ő a hibás, csak egy tippet adtam neki hogy hogy keressen rá erre a fórumra mert nemtudta.
    am Falcon ötlete is jó.
  • karajjj
    #109
    most ő tehet arról, hosz szar a kereső?
  • barmi
    #108
    Köszi a tippeket!

    Állítólagos hivatalos gépigény volt már??
    ::
    Minimum:

    Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200+
    512 MB RAM
    128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600

    Ajánlott:
    Intel Core 2 Duo E7400 / AMD 64 X2 5600+
    2 GB RAM
    512 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 9800 GTX / ATI Radeon® HD 4850

    am az ajánlottnál érdekes ez a proci/videokártya párosítás... nem is értem. messze több kell ezeknek a vidkariknak mert az ilyen procikkal csak félgőzön tötymörögnek szvsz...(a radeon tutira)
  • Falcon87
    #107
    Vagy rakd be favoritba.