7720
  • Louis Cyphre
    #66
    Eleget égetted magadat, úgyhogy tegyünk pontot az ügy végére!

    Offical website, The S.T.A.L.K.E.R.s menüpont-ot tessék böngészni
  • karajjj
    #65
    nem lehet, a játéknak ez a könyv az alapja, aminek ha megnézed a címét, nincs benne egy darab mozaikszó sem, és a pontokat csak a figyelemfelketés céljából tették bele a címbe, maguk az ukrán készítők nyilatkozták(most írtam le harmadszor szerintem),

    az, hogy egyesek bemagyarázták hogy ez ilyen értelmetlen sorrendet alkotó szavak kezdőbetűi, az a sok ostoba rajongónak köszönhető, a tudatlanok, pedig elhiszik

    értem?
  • Herold
    #64
    De az lett, ha azt vesszük, hogy a 7 korábban említett szó kezdőbetűjéből keletkezett.
  • karajjj
    #63
    Köszönöm eme kedves jelzőt, de ettől még a stalker mindig nem lett mozaikszó.
  • Herold
    #62
    A mozaikszó definíciója, kizárólag ostobáknak.
  • karajjj
    #61
    sorry, ez a helyes kifejezés, szóval nem mozaikszó :D
  • karajjj
    #60
    meg gondolom a játék témájából :D
  • Herold
    #59
    Pontok azért vannak közte, mert mozaikszó.
  • gurubefree
    #58
    Elkepzelheto . Bar biztos hogy maga az alap szo "stalker"-bol (cserkésző vadász) bohockodtak ki ezt a szo kombinaciot.
    Hulye : "H" haszontalan , "U" utodott , "ly" , "E" eszetlen .
  • karajjj
    #57
    ez hülyeség, még megvan szerintem az iróasztalomban a GS amiben a készítők nyilatkozták, hogy nem rövidítés :D
  • Louis Cyphre
    #56
    [URL=http://hu.wikipedia.org/wiki/S.T.A.L.K.E.R._-_Shadow_of_Chernobyl]"Scavengers, Trespassers, Adventurers, Loners, Killers, Explorers, and Robbers; ami nyers fordításban annyit tesz, mint: Guberálók, Birtokháborítók, Kalandorok, Magányosok, Gyilkosok, Felfedezők és Rablók"[/URL]
  • karajjj
    #55
    nem rövidítés, pontok meg azért vannak közte, hogy felhívja magára a figyelmet a cím, anno a készítők mondták
  • gurubefree
    #54
    Nem hiszem hogy rovidites , ez egy etrelmes szo : cserkésző vadász v. lesvadász.
  • Hellsing47
    #53
    Scavengers, Trespassers, Adventurers, Loners, Killers, Explorers, Robbers
  • Kicsikiraly
    #52
    lehet tudni hogy a stalker minek a rövidítése? :D
  • karajjj
    #51
    ha összecsapják, akkor igen :D
  • DJS8
    #50
    amúgy pont kész lesz 2009 végére... kizárt...
  • Roger6
    #49
    Oks, így érthető.
  • karajjj
    #48
    a hivatalos megjelenés után 2-3 héttel jött az első patch, nekem meg nem magyarországi kiadásom van, olcsóbban kijött webshopból a rendelés mintha itthon vettem volna
  • Roger6
    #47
    Nem, egy szóval sem mondtam, de ha megvetted valóban, tudnod kéne, hogy alapból 1.3-as patch van rajta, szóval nem tudom milyen lelőhetetlen kutyákról beszélsz...
  • kifli
    #46
    én shadow of chernobilt játszottam ki régen :D
    clear sky-al szoptam, de már nem :D
  • karajjj
    #45
    akkor most hülye vagyok, hogy én is megvettem?
  • karajjj
    #44
    de Ő írta, hogy lesz utána patch és jó lesz, alapból erre reágáltál... -.-
  • Roger6
    #43
    Már ne is haragudj, de amikor kijött a SOC nálunk, már 1.3-as patch volt rajta. Ja várjál, én vagyok a hülye, hogy megvettem eredetiben, mert ha letöltöttem volna, az peccs nélküli...
  • Roger6
    #42
    Ajjaj... Nehéz eset vagy te. Szóval írtam, hogy akiket zavar a bug, azok 5 percet játszottak vele. Erre írtad, hogy te végigvitted, tehát magadra vetted az öt perces dumát. De miről is van szó? Azokhoz szóltam, akiket zavar a bug. Erre te írod, hogy nem zavar egy bug sem. Akkor minek írogatsz feleslegesen? Nem neked írtam, de te azért nem bírod megállni, hogy ne szólj valamit. Gratulálok uram...
  • Murder3
    #41
    Én még a socot patch nélkül vittem végig.
    1 oylan bugom volt ami zavart de az is csak egy mellék küldetés kárára ment ami elég jelentéktelen volt.

    a cs-is végig vittem de egy idő után unalmas ezért már nem játszok velük.
    bár a cs még fent van a gépemen.
  • karajjj
    #40
    látom te sem emlékszel, hogy a Shadow of Chernobyl első patch-e mennyi hibát javított... :D
    több oldalas lista volt a javított bugokról és képzeld, engem pl az baszott fel, amikor a roncstemető után egyetlen kutya nyolcadszor is elintézett, mert hiába lőttem, nem fogta a golyó

    egyébként én azóta is játszok a stalkerrel, az meg szerintem nem 5 perc...
  • Apus
    #39
    írtam, hogy zavar drágám? Csak annyit említettem, hogy majd kitolnak rá egy 3 gigás patchet és tökéletes lesz.
  • Roger6
    #38
    És melyik bug zavar kicsi szívem, hogy ennyiszer végigjátszottad?
  • Apus
    #37
    Stalker SoC: 4szer végigjátszva
    Stalker CS: 3szor végigjátszva. Valóban 5 percet nyomtam vele..
  • Roger6
    #36
    Mennyi sok ember mondja itt a kicsi kis szájával, hogy bugos az előző két rész, meg majd 3 Giga peccs, meg minden... Na, szerintem ti pont azok vagytok, aki nem játszott 5 percnél többet a játékkal. Érdekes, engem nem zavarnak a bugok, sőt, most nagyon eszembe sem jut egy sem, és imádom a játékot (persze közvetlenül Counter Strike után csak). Akit zavar, az meg menjen aknakeresőzni, abban nincs bug.
  • DJS8
    #35
    húzzál már innen a call of duty-val a francba.
  • DJS8
    #34
    ez az Pripyat-ba kellesz cirkálni
  • Herold
    #33
    Azt nem ismerem, én az RPG-elemekre gondoltam, amiket eredetileg terveztek. Készült egy Stalkerhez hasonló játék ilyen néven?
  • Sanyix
    #32
    meg lett valósítva, az oblivion lost mod által...
  • HöfEE
    #31
    Amire te gondolsz szerintem az az Oblivion lost, és hát valóban ha az lett volna megvalósítva akkor nagyon durva kis játék lehetett volna belőle(így sem volt annyira rossz).
  • solo
    #30
  • Shifter
    #29
    én a clear sky-t kijátszottam még régen :D most meg a shadow of chernobyl-al szopok...
  • Dragooon #28
    mét, az volt a legmulatságosabb az egészben...
    tök jól befészkeled magad a fedezékbe, célzol és oldalra kezdesz korcsolyázni, mert melletted ott mozgolódik a pajti
  • kifli
    #27
    én clear sky-t nem tudtam végigjátszani, nagyonbugos volt, meg felbaszott hogy minden fegyver ronda :D