7720
  • Maxtreme
    #426
    Igen, biztosan
  • Bence94
    #425
    végre eljön ez a korszak is, hogy ati logós játékok lesznek.
  • EK1TEP
    #424
  • Nagyi06
    #423
    lol

  • Maxtreme
    #422
    Rendben okoska. Akkor mondj nekem 5 elismerten jó orosz Fps játékot...
  • vasziszdasz
    #421
    A 4870 önmagában a Stalker:CS-hez is kevés, még 8800 GTX-en is szaggat. Helyenként még 4870x2-vel is.
  • vasziszdasz
    #420
    DX11-et csak radeon 5870-el + Win7-tel (később lesz Vista patch is) fogsz tudni elérni, magyarul jelenleg nem is rudnál DX11-ben játszani.
  • vasziszdasz
    #419
    Csodák nincsenek, ha szar a géped akkor tényleg akadni fog, nincs rá varázslat. Max leveszed a gfx-et minimumra és imádkozol. :)
  • vasziszdasz
    #418
    Nem az ellenség tehet arról hogy nem tudsz fedezéket keresni se. Ez a játék a legnehezebb fokozaton is tök könnyű.
  • vasziszdasz
    #417
    lol
  • erieskrisz
    #416
    Sziasztok ez egy mod vagy egy komplet uj játék??Mert ugye van a shadow off csernobil meg a clear sky.Ez egy mod valamelyikhez vagy egy teljesen uj játék??
  • Maxtreme
    #415
    nem :)
  • balee4
    #414
    Jah ez csak vmi alpha/béta?
  • KranaZoli #413
    Köszi! Ha még lesznek képek, jöhetnek...

    Jövő évi megjelenésig még csinosíthatnak rajta. Sokkal szebb gondolom akkor sem lesz a kinti világ (mert ahhoz motort kellene váltani) de a DX10.1 és HA(!) DX11 dobhat még az atmoszféráján.
  • Maxtreme
    #412
    1440 dx10
  • balee4
    #411
    Ez képek alapján retek csúnya, látom gépigény is megvan. Bár nekem már CS sem jött be, szal ezt asszem ki sem próbálom.
  • KranaZoli #410
    Azt nem értem, hogy a karakterek kidolgozottsága az nagyon fasza, és még némelyik mutáns is. De párat 1xerűen kukába kellett volna dobni és nem beletenni a game-be.



  • Pepsi Twist
    #409
    tudom és ez max grafon van :D
  • KranaZoli #408
    Igzeeeektli!

    Ez egyszerűen minősíthetetlenül GAGYI!

    Csekkold le a fogait!!!
  • Pepsi Twist
    #407
    ez erre (#404) ment
  • Pepsi Twist
    #406
    Erre gondoltál? :D

  • KranaZoli #405
    Felbontás?!
    Ez DX mennyi?!

    Azért a Clear Sky DX10.1-ben HD felbontásban és minden szűrővel felpakolva, a külső helyszíneken nem annyira gagyi szerintem! Ami kiábrándító az inkább az abszolúte unintelligens MI, aki kitol fedezékből és tol Maga előtt, mintha egy tárgy lennél, vagy úgy megáll, leül vhova, hogy kirobbantani nem lehet a helyéről.

    Külső teres graf-ban, szerintem főképp a fű és a bokrok, ami nagyon gyengén kivitelezett minőség ill. a fák tövében a növényzet, amik egész 1xerűen szimplán 2D-s textúra elemek, ... Ezekre jobban is rágyúrhattak volna.
  • KranaZoli #404
    Ami pedig számomra szinte röhejes az némelyik mutáns. A Clear Sky-ban van ez a fingom sincs mi a neve, a Vörös Erdő-ben volt amikor a tér anomáliát kellett menni keresni és a Stalker csoport segített megtalálni az utat... (Erdész-hez menet). Na, akkor volt ez a mutáns, amelyikbe geci sokat kellett lőni, hogy megpurcanjon, egy ilyen dagadt, rövid farkú, gülü szemű akármi, az vmi keggyetlen bénán nézett ki. Miután megmurdelt 1xerűen azon röhögtem, hogyan lehet ennyire bénán megalkotni vmit 2008-ban. A fogai olyanok voltak, hogy esküszöm paint-ba való gyalázat volt.
  • Louis Cyphre
    #403
    Háát, pedig ezt a játékot más nem is csinálhatná csak az ukránok, máshol nem is születhetne meg csak a legautentikusabb helyen Ukrajnában.
    A tengeren túlon és Európa nyugati felén vajon mennyit tudnak kelet-európáról, Csernobilról, a szocializmusról stb.
  • Maxtreme
    #402
    Amúgy vicces 1 állatfaj ez a starforce.
    Volt pofája kiírni 2-dik indításánál hogy biza ő okozta a BSOD-t mert cd/dvd emulátor programot észlelt a gépen...
    Na menjen a picsába aki ezt így megírta.
    Majd jó hogy nem 1 k*rva védelem dönti el hogy én mit rakok a saját gépemre.
  • Maxtreme
    #401
    Vegyenek maguk mellé 1-2 oylan embert aki ért is a dolgához pl :))
    Nincsenek itt hatalmas problémák, csak rengeteg apróság húzza le (szerintem) a játékot.

    Amúgy meg a cod fejlesztői sem hiszem h részt vettek a 2-dik V.h.-ban, xD
    Lehet tájékozódni, stb.

    Én akkor is amondó vagyok hogy ezt a játékot valami hozzáértőbb brigádnak kellett volna csinálni, és akkor marha nagyot ütne.
  • Pepsi Twist
    #400
    de kik csináljanak ilyen fasza játékot? az európai fejlesztő cégek meg az amerikai és az összes többi kontinensen senkinek nincs fogalma az egész dologról :D meg én ezt eltudnám képzelni MMORPG-be is imán
  • Maxtreme
    #399
    Így van. Maga a téma és az alapötlet remek.. Csak nem oroszoknak/ukránoknak kéne megvalósítani, maradjunk ebben. Mert játékot aaaaaz nem tudnak írni. Legalábbis FPS-t (sem) azt nem :)
  • Pepsi Twist
    #398
    Qrva jó játékot lehetne ebből csinálni mert az ötlet meg a grafika nem rossz sőőt sztem kibaszott jó csak a megvalósítással vannak gondok :)
  • Maxtreme
    #397
    Hát hogy őszinte legyek én az előzőktől sem voltam elragadtatva. Az enemyk 100%-os pontossági aránya lövésnél, és egyéb apróságok nálam teljesen elásták a játékot :)
  • ricsa008
    #396
    azt utálom hogy kétdezek valamit és az összes topicban arra lukadnak ki az erőműves emberkék hogy milyen szar a konfigom

    ez qva idegesítő

    tudom hogy szar de SAJNOS EZ VAN !!!
  • Pepsi Twist
    #395
    Hétfőn kiderül melóhelyen is megy-e, ez kb annyira "szar" vagy "jó" mint az előző részek :D
  • Maxtreme
    #394
    najah :)

    Attól is függ uyge hogy milyen proci.. AMD x2? 3hgz-s c2d? Na mert az utóbbi pöppet más kategória :)
  • ricsa008
    #393
    csak ismételni tudom magam nekem nem e graf a lényeg hanem A játék
  • bertino
    #392
    elindulni végülis el fog.
  • ricsa008
    #391
    hétfőn jön meg az újj alaplap ami hiányzik még az újj konfighoz

    így fog kinézni:
    Dual 2 Core 3000 proci 2GB DDR2es ram (egyenlőre)8600GTS
    ha ezen sem indul el minimumon beszarok
  • Maxtreme
    #390
    Biztos h az aláírásodban látható gépen ki szeretnéd próbálbi? :)))
    Ennyire mazochista lenni? :)

    Persze ahogy gondolod.
  • ricsa008
    #389
    hűha okos kisiskolás
  • werkfilm
    #388
    gyorsan táraz
  • ricsa008
    #387
    valaki mondjon nekem egy gyoes tárat!