7720
  • polluxware
    #306
    valaki nézze már meg hogy annó a clearsky-nak mi volt a recommended gép..

    sztem simán fog futni a mostani vason is, csak nem kell dx10,11 -et meg egy csomó effektet bekapcsolni

    igenis írták annó a készítők hogy gondoltak a régi gépekkel rendelkezőkre, és még DX8at is támogatni fogja... felesleges előre nyafogni sztem
  • blackcalibra
    #305
    És még majd mik lesznek itt. Többek között az árazásokkal majd.....
  • Pepsi Twist
    #304
    úgy néz ki melóhelyen nem fogok játszani :D
  • barmi
    #303
    Mi folyik itt Gyöngyösööön??? ÁÁÁÁÁááááá WTF?? Mindenki megkergült??

    Az EA Kezdte a júzerek hasbarúgását a Shift-el ezek meg folytatják a rúgdalózást??? FFFFFFFFfffffff........
  • blackcalibra
    #302
    Áhhhhááááháháááháááááááá.
    Gépet is csomagoljanak a játék mellé, vagy mi van? Megint nem sikerül eltalálni az optimalizációt?
  • bertino
    #301
    • Grafikus kártya: Geforce GTX 260 / Radeon HD 4870 512 MB

  • EK1TEP
    #300
  • Maxtreme
    #299
    Kicsit
    Ezek meg vannak huzatva.
    Hát jah.. az alap dx8-as Xray engine átírása DX9-re, már diavetítést eredményezett az akkori gépeken..
    Valahogy sejtettem h ez lesz belőle.
  • EK1TEP
    #298
    Köszönjük!
    Stalker: Call of Pripyat minimális rendszerkövetelmény:
    • Operációs rendszer: Windows XP SP2
    • Processzor: Intel Pentium 4 2.2 GHz / AMD Athlon XP 2200+
    • Memória: 768 MB RAM
    • HDD: 6 GB szabad hely
    • Grafikus kártya: Geforce 5900 128 MB / Radeon 9600 XT 128 MB
    • Hang: DirectX 9 kompatibilis
    • Bemeneti eszközök: Egér is billentyűzet

    Stalker: Call of Pripyat ajánlott rendszerkövetelmény:
    • Operációs rendszer: Windows Vista SP1 vagy Windows 7
    • Processzor: Intel Core 2 Duo E8300 / AMD Phenom II X2 550
    • Memória: 2 GB RAM
    • HDD: 6 GB szabad hely
    • Grafikus kártya: Geforce GTX 260 / Radeon HD 4870 512 MB
    • Hang: DirectX 9 kompatibilis
    • Bemeneti eszközök: Egér is billentyűzet

    A játék támogatja a DirectX 11-et!

    Szerintem kicsit megnőtt a gépigénye!!
  • Louis Cyphre
    #297
    gépigény
  • mans
    #296
    Bearanyozódott a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

    link

    Lehet elöbb jön ki októberbe :)
  • EK1TEP
    #295
    Ez beteg!
  • Maxtreme
    #294
    katt :D
  • #293
    ja
  • Pepsi Twist
    #292
    jó lesz ez (reméljük)
  • Falcon87
    #291
    Na jó, az a rész tényleg elég.. furcsa volt :D
  • kri555
    #290
    JAJA nagyon durva lesz
  • bertino
    #289
    bazki az a graf, majdnem megszólal
  • EK1TEP
    #288
    áááá elcseszték!
    amikor megjelenik az a mutáns azt hittem valami RUN DMC zenét raknak be alá kom majdnem nevettem!Gagyi!
  • Louis Cyphre
    #287
    Vadiúj trailer

    Innen tölthető:
    http://cop.stalker-game.com/

    De kolbászolnék már újra a zónában!
  • TitaniumRR #286
    1 hete készült videó
  • EK1TEP
    #285
    S.T.A.L.K.E.R Call Of Pripyat előzetes!

    Több mint nyolc évvel ezelőtt kezdődött az akkor még Oblivion Lostként ismert játék fejlesztése. Telt-múlt az idő, pár kolléga kivált a csapatból, a játék meg csak egyre jobban tért el az eredeti időutazásos tárgytól. 2007 márciusában viszont végre elérkezett az idő, és megjelent a STALKER: Shadow of Chernobyl, majd nem sokkal utána a Clear Sky is tiszteletét tette, most pedig egy újabb kiegészítőt köszönthetünk, ami a Call of Pripyat névre hallgat....
  • bertino
    #284
  • akyyy
    #283
    bazz én azt hittem videók, és nem képek vannak benne:D
  • EK1TEP
    #282
    Én am ezektől tudok befosni!
    Tetszik hogy valós vidékeken barangolhatok!
  • bertino
    #281
  • akyyy
    #280
    linket
  • Falcon87
    #279
    Lol, itt papolsz a valóságról, de azért nem kell bele alvás, mert milyen csít már :D
  • bgabor
    #278
    Még annyit a témához hogy a kigyúrt, böszme nagy állatok rendre elhasalnak a SAS válogatásán. A kigyúrt állatok nem bírják a hosszú időn át tartó terhelést, mint az SAS-nél szokásos napi 60 km gyaloglás az 50 kilós hátizsákkal a hátadon.
  • bertino
    #277
    ja, clear sky-hoz pedig készült egy összehasonlító video összeállítás a zóna valós és a játékban lemodellezett részeiről.

    kicsit tudnak ezek az ukránok azért.
  • EK1TEP
    #276
    S.T.A.L.K.E.R. és a valós élet

    Néhány képen láthatjuk a való életetés a S.T.A.L.K.E.R.-t egymás mellé helyezve.

    A nem is olyan sokára megjelenő új S.T.A.L.K.E.R. rész kapcsán érkezett néhány kép, amelyeken a valódi zónát és a Call of Pripyat-ot nézhetjük meg egymás mellé helyezve. De a szavak helyett beszéljenek inkább a képek:



    több kép
  • akyyy
    #275
    medal of honor utolsó pályája?:D
  • vasziszdasz
    #274
    Retyóra pont a gázálarc kell, főleg ha előtte teleszarták a többiek. ^^
  • vasziszdasz
    #273
    60 kilóval 2 lépést tudsz futni, mint a valóságban. A többihez artifact kell.
  • Roger6
    #272
    Így van, és a STALKER-ek is pont akkora böszme állatok, mint a SAS-nál. Főleg a banditák a dzsekijükben... Ja, nem mellesleg ők azért megkapják a napi fehérje meg szénhidrát (meg ki tudja a hadsereg milyen szteroidokkal bombázza őket) adagjukat, amivel talán el is bírják az 50 kilós cuccot, de a játékban pl. szó sincs mindennapi lakomáról ugyebár. (és a végére még ideszúrnám, hogy te 50 kilót mondtál ugyebár, a játékban meg 60 kiló a limit, ami 20%-al több. A többit nem ecsetelem, remélem érted...). Ja, befejeztem ezt a realisztikus témát, bocs mindenkitől.
  • bgabor
    #271
    Az SAS-nél szolgálók egy átlagos küldetésen simán cipelnek 50 kg-ot a hátizsákban úgy, hogy egy gramm felesleges cucc sincsen benne.
  • EK1TEP
    #270
    De az ilyen kis apróságokat szerintem nem is lenne nehéz belerakniuk a fejlesztőknek...
  • Pepsi Twist
    #269
    ha realisztikusságnál vagyunk sztem a HUD simán lehetne olyan amilyen ruhát felveszel :D pl ha csak gázálarcos ruhád van akkor (olyasmi mint ha bukósisakba lennél a TDUba) gázálarcon keresztül látsz ki tehát szimulálja hogy mi a faszom van a fejeden és mondjuk lehetne 1 gomb amivel le meg fel tudod venni persze akkor csökkenne a különböző káros dolgokra az ellenállásod ha nincs rajtad :D ú

    na értitek mire gondolok :D
  • Roger6
    #268
  • EK1TEP
    #267
    Hát tudod hogy jobban beleéljék magukat... még gázálarcot is vesznek, budira meg geiger müller számlálóval járnak XD