7720
  • highlander15
    #186
    Lesz olyan jó mint a Clear Sky és a Shadow of Chernobyl!Mint megrögzött S.T.A.L.K.E.R.-rajongó mondom ezt!
  • Pepsi Twist
    #185
    fasza
  • EK1TEP
    #184
    4 új kép
  • Herold
    #183
    Szerintem EVE Online.
  • Roger6
    #182
    Ment a privát.
  • sambauer
    #181
    "hiszen abban a játékban játékbeli pénzért is vehetsz havidíjat, így nem kerül egy filléredbe sem, csak eleget kell foglalkozni vele. " Ez meglepően korrekt és megbecsülendő megoldás. Melyikről van szó ?
  • Roger6
    #180
  • Pepsi Twist
    #179
    most? épp az ágyba játszottam ki alszik el hamarabb versenyt :)
  • tutituti
    #178
    Értem én,és nem lenne rossz.Meg hát Stalker fanatic vagyok.Csak valljuk be azért van benne bug rendesen.Ebből indultam ki.
  • Roger6
    #177
    Igen, összesen 6-8 óra játékidő alatt meg lehet keresni a havidíj árát a játékban. Azaz napi egy óra egy hétig. Ez kockulás? Te, aztán a számtech boltban most mit játszol te kocka? (csak hülyülök)
  • Pepsi Twist
    #176
    "eleget kell foglalkozni vele" = QRVA NAGY KOCKA VAGY

    wow mint mmorpg 1 hulladék :D havi 4eFT azért a szarért... azt még lőni se lehet benne :D
  • Roger6
    #175
    Hát nem azért, de egy jó játékért fizetnék is havidíjat ésszerű keretek között. Szerintem egy havidíjas játékra mindig jobban odafigyelnek a fejlesztők, hiszen ha bugos, nem lesz előfizető, egy "sima" játéknál meg azért nem annyira törik össze magukat a javításokért. Én jelenleg is játszom egy havidíjas mmorpg-vel (nem a WoW), de ha minden jól megy, utoljára kellett előfizetnem, hiszen abban a játékban játékbeli pénzért is vehetsz havidíjat, így nem kerül egy filléredbe sem, csak eleget kell foglalkozni vele. Ezt bevezethetnék máshol is.
  • tutituti
    #174
    De akkor meg fizetni kéne egyszer csak a havi díjat,aztán akkor meg bugos is lenne,szerver hibák,és senkinek nem kéne.Emiatt meg nem lenne folytatás.Ezért én ezt az mmorpg-t átgondolnám mégegyszer.
  • EK1TEP
    #173
    nyugalom!
    Szép álom...
  • Roger6
    #172
    Hát egy ilyet én is tudnék értékelni!
  • Pepsi Twist
    #171
    bazzet teljesen bepörögtem :D qrva jó lenne 1 ilyen
  • Pepsi Twist
    #170
    ja, sztem qrva jó lehetne :D mondjuk pénzért tudnád megvenni a legjobb cuccokat (felszerelés fegyver meg ilyenek) és qrva nagy bejárható terület és lennének elit cuccok is pl amit pénzért nem lehet megvenni csak 1 küldetésért megkapod "suggested player 5" típusúakra és akkor vagy 500 ellenséget kell megölni és akkor kiveheted 1 dobozból vagy össze kell gyüjteni 1 tudósnak cuccokat aki megcsinálja neked a spéci ruhát, persze olyan cuccokból amit szinte lehetetlen megszerezni :D
  • EK1TEP
    #169
    Hát ha valami wow szintű dolog lenne nagy zóna és fejleszthető karakterek az zsír lenne!Frakció háborúk
  • Pepsi Twist
    #168
    stalker MMORPG? fasza :D én akár havidíjat is fizetnék érte tetszene az ötlet nekem simán :D
  • EK1TEP
    #167
    S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat érdekességek

    Sergei Grigorovich, a GSC Game World elnöke nemrég adott egy interjút, amiben szót ejtett a Call of Pripyat egyes elemeiről és egy lehetséges konzolos portról.

    Sergei szerint sokat hallgattak a játékosok panaszaira, és egészen a megjelenésig tesztelik a játékot, hogy megfelelő minőségű terméket tudjanak idén ősszel kiadni.A játékot 15 ember Ukrajnából, és további 50, fizetett, külsős ember teszteli. Továbbá a játék még mindig támogatni fogja a DirectX 8-at, így a régebbi számítógép tulajok is játszhatnak ha a kártyájuk támogatja a Shader Model 2.0-át. A CoP multiplayer része is kap egy kis frissítést, tervezik a nyerési táblázatok és a jutalmak integrálását, hogy kicsit izgalmasabbak legyenek a többjátékos meccsek. Tervezik még a lopakodás fejlesztését, hogy csendben likvidálhassuk ellenfeleinket, bér Sergei szerint nem kell számítani egy Hitman vagy Thief szerű játékra. A játék a StarForce másolásvédelem legújabb verzióját fogja használni, de ez alkalommal DVD nélkül is indulni fog. A játékhoz letölthető lesz majd egy SDK is, bár mint az előző részek esetében, itt is csak a többjátékos módhoz lesz elérhető.


    A régi pletykák egy S.T.A.L.K.E.R. MMO-ról szóltak, így Sergai erre a témára is kitért egy kicsit, mondván hogy a vállalat játszadozik az ötlettel, mivel az online/MMORPG játékok nagyon divatba jöttek mostanában, de ennél többet még nem mondhat. Arra a kérdésre, hogy látja-e a S.T.A.L.K.E.R. sorozatot konzolokon is, Sergei elárulta hogy jelenleg egy működésképes port létezik Xbox 360-ra, és megjegyezte, hogy a platform sokat enged meg a fejlesztőknek. A Call of Pripyat-nál már koránt sem látja ennyire rózsásnak a helyzetet, szerinte az kizárólag PC-re jelenik majd meg .Hogy technikai limitációkba ütköztek-e a fejlesztők, azt nem árulta el.
  • Pepsi Twist
    #166
    jó az, legalább a melóhelyen is elfut :D
  • tutituti
    #165
    nembaj az.Nem a graf. a lényeg hanem a játékélmény.Szerintem legalább is.
  • EK1TEP
    #164
    Clear Sky garfika :)
  • bertino
    #163
  • tutituti
    #162
    stalker call of pripyat






  • EK1TEP
    #161
    S.T.A.L.K.E.R.: CoP infók, a folytatás bejelentése

    Egy a PCGames által készített interjúban Oleg Yavorsky elárulta, hogy igazak voltak a pletykák, s hogy tervben van a S.T.A.L.K.E.R. sorozat valódi folytatása.

    Az interjú nagyban a S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat játékról szól, jöjjenek hát a szaftosabb, érdekesebb részletek a beszélgetésből. A Call of Pripyatot mozgató X-Ray Engine 1.6 DirectX 10 támogatással fog érkezni, bár a fejlesztők erősen gondolkodnak a DirectX 11 használatán is.Továbbá minden küldetés előre tervezett lesz, így nem lesz szerencsénk több ismétlődő küldetéshez. A nem játékos karakterekkel való kommunikáció is többoldalú lesz, és valóságosabb viselkedést is fognak kapni a Zóna lakói. A stalkerek nappal vadásznak, járőröznek, éjszaka pedig a bázisokra visszatérve pihennek .Ismét visszatérnek a vezetők is, így akinek nincsen kedve hosszú távot lábon megtenni, az egy kisebb pénzmagért cserébe felbérelhet egy vezetőt, aki hamarabb eljuttatja a játékost A pontból B-be. Pontos megjelenési dátum a játéknak még mindig nincsen, de őszre valószínűleg már készen lesz. Most jöjjön a kis részlet az interjúból:

    PCGames: "Beszéljünk egy kicsit a jövőről. Májusban olyan pletykák keltek lábra miszerint készül a S.T.A.L.K.E.R. második része, a CryEngine 3.0 használatával .Ez tényleg csak pletyka? Milyen terveitek vannak a S.T.A.L.K.E.R. sorozathoz így összességében?"

    Oleg: "Az nem titok, hogy folytatni szeretnénk a S.T.A.L.K.E.R. sorozat fejlesztését. Tervben van a valódi folytatás, de még túl korai részletezni. A CryEngine 3.0 használata pedig csak egy pletyka. "
  • Roger6
    #160
    Jól van, nézd csak, aztán sírjál, hogy nem megy 30-40 fps-el még az általad hájghö end-nek nevezett PC-n sem. Nekem mindegy. Én beérem 800x600-al, közepes beállítások mellett, és tudod mit? Így is szép a játék!
  • karajjj
    #159
    van is gép rendesen, pont hogy maxom tudjam tolni, ezzel mi a gond? :D
  • Hellsing47
    #158
    persze hogy a maxot nézzük ha már kiadtunk egy erősebb konfigra nem kevés pénzt
  • Roger6
    #157
    Nem értem mi ezzel a bajotok? Direkt van így kitalálva, hogy minden kategóriájú géppel lehessen játszani vele. Ha szar a géped, az sem baj, mert le lehet butítani a grafikát, ha meg böszme vasad van, feltolod maxra. Nincs ezzel semmi gond, teljesen jól be lehet lőni minden géphez. Persze ti mindig csak a max-ot nézitek...
  • grebber
    #156
    Mint pl? Csak példának ott a Cler Sky kell neki gép rendesen game ha az ember maxon akarja tolni!
  • Roger6
    #155
    Mint pl?
  • werkfilm
    #154
    meh
    megint lassúszar lesz
  • grebber
    #153
    Nem kizárt a DX11 támogatás!
  • Pepsi Twist
    #152
    ez qrva jó lesz
  • EK1TEP
    #151
    Nem tudom melyik patcheben van benne de ha felrakod 1.007-ig akkor azok közt tuti benne lesz mert nálam volt dx10.1es opció!

    #147 nem tudom.
  • TitaniumRR #150
    Jól módosítható is lesz, mert a kiadó nem tudja a rajongók kívánságait teljesíteni.

    A DirectX 10.1-es támogatás hoz valami pluszt a CS esetében?
    Hol érhető el ez a patch?
  • karajjj
    #149
    jónak néz ki
  • Falcon87
    #148
    Lesz külön siksak is?:)
  • EK1TEP
    #147
    Új képek!

    Ezúttal két olyan képet is kaptunk, amelyen megcsodálhatjuk, milyen is lett az újradolgozott kezelőfelület, és hogy ismételten módosíthatjuk majd fegyvereinket kedvünk szerint. Állítólag a Call of Pripyat már kezdettől fogva rendelkezik majd DirectX 10.1-es támogatással, nem úgy mint elődje, a Clear Sky, ami egy nemrég kiadott patchnek köszönhetően tett szert erre a képességre. A játék idén ősszel fog a boltok polcaira kerülni.

    Képek itt!