7720
  • DeerMuse32
    #106
    az ilyenektől olyan amilyen mint te már bocs.

    barmi írd be a gugliba ezt: "stalker call sg" =én ezt szoktam=
  • Herold
    #105
    Mert szar.
  • barmi
    #104
    ezt a fórumot miért nem találja a kereső??
  • DranzerF1
    #103
    Na igen. Ezeken kívül értettem. :)
  • TSL16b
    #102
    Azért van némi változás: kör alakú minimap, meg a HUD többi része is másmilyen, F1-től F4-ig gyorsan használhatók az egészségnövelő eszközök, és a kettes fegyver nem csak pisztoly lehet.
  • Falcon87
    #101
    ok
  • akyyy
    #100
    TÉK
  • EK1TEP
    #99
    Könnyebb így fejleszteni hogy pályát csinálnak azt cső.
  • DranzerF1
    #98
    nekem sem lesz a kedvencem, azthiszem. de azért kell ilyen is :) amúgy a játék tökugyanaz, semmi sem változott, ez engem kicsit "elszomorított", bár nem is vártam igazából mást. persze azért hajráhajrá, már várom.
  • EK1TEP
    #97
    Hát nekem nem tetszik annyira ez a nádasos vízpartos dolog!Remélem ennek is csak az elején kell majd ott szenvedni!Pripyat legyen faszán kidolgozva meg sokat keljen ott császkálni és akkor meg leszek elégedve!
  • DranzerF1
    #96
    Húha, beindultak a dolgok. :)
  • Louis Cyphre
    #95
    Mégegyszer a letöltés:
    letöltés
  • Louis Cyphre
    #94
    gameplay

    letöltés
  • Louis Cyphre
    #93
    Megnyílt a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat honlapja!

    képek

    még képek
  • DeerMuse32
    #92
    de ez akkor olyan lesz mint a SoC vagy a CS nem? meg csinálják a Stalker 2-t is...nem?
  • DranzerF1
    #91
    nah, ezt most jól megmondtad ;D
  • akyyy
    #90
    nekem megvót de már nincs meg csak lehet.
  • EK1TEP
    #89
    Azt sajnos nem tudom
  • Yan
    #88
    ezt honnan tudom letölteni?
  • Herold
    #87
    Ősszel jön ki a játék.
  • Falcon87
    #86
    Természetesen cryengine3-al szebb lenne, de nem tudom. A dunia szimpatikusabb :D
  • Falcon87
    #85
    Lehet, hogy nem olyan aprólékos, de az összhatás nagyon jó. A stalkerben pedig az lenne a lényeg. Ráadásul sokkal optimalizáltabb, de ez magánvélemény.
  • EK1TEP
    #84
    Nem a f*szt nem!
    Ocsmány az a Dunia fúúúj!!
    Akkor maradjon inkább ez a stalker motor...
  • Falcon87
    #83
    Ahogy ott is írták, jobb lenne a Dunia (far cry2). Optimalizáltabb, ráadásul szerintem nem csúnyább a cryenginenél.
  • EK1TEP
    #82
    Hujujúúj!
    Cryengine 3?
    Még ha nem is ehez a részhez de a következőhöz igen szépecske lenne!
  • Louis Cyphre
    #81
    infók és scannek
  • grebber
    #80
    Hm Cryengine 3 fincsi lenne!
  • Louis Cyphre
    #79
    STALKER: Call of Pripyat
  • karajjj
    #78
    anno még a Discoveryn néztem a premierjét, tényleg jó kis film
  • EK1TEP
    #77
    Lehet hogy ez wareznak számít de most találtam.
    Akit érdekel a valóság, a csernobilban történ katasztrófa az nézze meg!Eléggé megrázó sztem!
    A Csernobili csata Dokumentum film


    1986. április 26-án, kora reggel megkezdődött "A csernobili csata" miután a csernobili atomerőmű négyes számú reaktora felrobbant, és egy lángoszlop emelkedett 750 méter magasra a hajnali ukrán égbolton. A következő nyolc hónapban 800 ezer, a Szovjetunió minden pontjáról érkezett fiatal katona, bányász, tűzoltó és civil dolgozott azon, hogy megszüntesse a radioaktív anyagok környezetbe jutását és egy "szarkofágot" készítsen a megrongálódott reaktor köré, amely visszatartja a további radioaktivitás kikerülését.

    Habár már eltelt 20 év a szörnyű baleset óta, az emberekben még mindig erősen él Csernobil emléke, hiszen akkor kellett szembesülnünk azzal a ténnyel, hogy egy ilyen jellegű baleset megtörténhet, és számolnunk kell a következményeivel.
  • gurubefree
    #76
  • Falcon87
    #75
    Jaaaj, ez akkora kamu :D egyszerűen dizájnosabb volt a név a pontokkal, azért lett ilyen. Ezt a "jelentést" csak a rajongók érdeklődése miatt találták ki.
  • karajjj
    #74
    hát már nem azért, de a béta verziót 2004-ben pl kint a fejlesztők társaságában próbálták ki egy pripjatyi kirándulással karöltve :D
  • werkfilm
    #73
    gs-ben mindenfelől összefordított meg netről lopott faszságok vannak, és voltak akkoriban is, lásd a hl2 különkiadásukat amiben a véglegest tesztelték és a lopott betaból voltak képek :D
  • karajjj
    #72
    na bazz, csak a 2004-es gamestar 8 oldalas bétatesztjét találtam meg a játékról, másik újság már nincs meg...

    ha lesz időm végigolvasom és ha ebben is leírják, akkor lefényképezem és berakom ide, tegnap néztem az ign-en 2002-es interjút a készítőkkel, de már sajnos nem elérhető :S
  • vasziszdasz
    #71
    Ne égesd már magad, a Stalker azért Stalker mert Borisz és Arkagyij Sztrugackij így nevezték el. Pontosabban: Сталкер. ^^
  • Herold
    #70
    Egyébként a játékban is stalkereknek hívják a kalandozókat (pl. a kocsmában az info-dealer).
  • Herold
    #69
    Erről viszont nem tudtam, lehet benne valami.
  • karajjj
    #68
    de szvsz akkor én vagyok a hülye, hogy egy 2002-es 5 oldalas újságcikkre hagyatkozok
  • karajjj
    #67
    holnap megkeresem azt a gs-t amibe az interjú van, csak a kedvedért :D