63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Frenklin737
    #22992
    Jelcz 272 MEX:http://omsihu.wordpress.com/2012/07/08/jelcz-272-mex/
  • Erlau Trans #22991
    Tisztelt buszvezető kollégák!

    Előre tájékoztatlak benneteket, hogy a moderátori állásfoglalás alapján az "Off hozzászólás!" gomb holnapi nap törlésre kerül.
    Ezután a fejlécben is található Off topicot tessenek használni.
    Az indokolatlan, teljesen a témától elütő Off hozzászólások (pl láttam egy jó csajt a buszon, vagy a Mari néni kutyája megdögött)törlésre fognak kerülni. Nemérdemes on hozzászólásban elhelyezni az off tartalmat, mert az is törlésre fog kerülni.
    A változással kapcsolatban az off topikba írjatok, ne ide, vagy pü-ben keressetek meg. Az olyan megkeresésekre, hogy miért, és jahj nemár és társaira nem válaszolok.
  • halaszfi
    #22990
    Én egy 435-öst tervezek,de nem ennyire profin.
  • mojorisin
    #22989
    Hogy mik vannak : Komplett műszerfal :D
  • kuhnzsolt
    #22988
    OFF: Aki képesnek érzi rá magát arra, hogy egy olyan buszt (nevezetsen: Jelcz Vero-t)amit teljesen újra felkel készíteni az omsi-ra, be kell konvertálni elkészítsen az írjon nekem privátot! Idő, türelem, busz készítési tudás hiánya miatt a busz készítéséről letettem! Maradok a pálya és menetrend készítésénél! Az legalább megy! Hanggal tudok szolgálni, a helyi közlekedésnek köszönhetően!
  • TheSosy
    #22987
    Az jólenne
  • ikarus 280 BPI
    #22986
    HELLO CCV - 520

    Az ikarus 180-at béta verzióként nem lehetséges kiadni ?

    Nehogy félre értsen bárki is nem a tipikus mikor lehet letölteni szöveget tolom ,csak rákérdeztem hátha! :) Ha nem nem,megértem. :)
  • nico79
    #22985
    Zmodeller-t ismerem sokat használtam és ezért nem is említettem,de tudom,hogy minden játéknak saját szerkesztője van.
    De majd ezt is megtanulom.

    Zoliikp

    Köszönöm neked is meglátogatom és okosodok egy kicsit.

    Köszi mindenkinek.
  • bence099
    #22984
    Volán festés v2 kisebb hibákat javitottam meg szebben néz ki a bőr is


    LETÖLTÉS
  • deutsch96
    #22983
    Köszönöm, megpróbálom.
  • halaszfi
    #22982
    Zmodeller+Deep Ex.Mert a Zmodeller csak 3ds-be konvertál.
  • ZsBalu01
    #22981
    Köszönöm Szépen :)
  • Zoliikp
    #22980
    Sajnos ezek egyike sem tud közvetlenül X-be menteni, illetve az omsi konvertere "nem eszi".
    Ha van türelmed, akkor inkább maradj ennél, de előtte látogasd meg a Blender.hu-t, és az alapján próbáld a szerkesztést, beállítást.

    Fizetős programok vannak még ( AutoDesk 3dsMax, Deep Explration ) de a Google is a "barátod"...
  • nico79
    #22979
    Még is milyen szerkesztő progit tudnál ajánlani?
    A skinezés nem probléma.Csak az építés.Annak idején sok kamiont meg farm dolgokat építettem különböző szerkesztő progikon.De ez egy katasztrófa.
    Talán a Google SketchUp Pro v7.0.8657 Vagy Inivis AC3D ,Autodesk Maya 2008
    Ezek amiket használok.Talán ezek is jók lesznek...
  • Zoliikp
    #22978
    Hacsak nem akarod megtanulni, akkor inkább "a többi szerkesztőt" ajánlom...
    Biztos lesznek, akik megszólnak majd ezért, de nagyon nehéz átállni egy másikról.
    Én, mire beállítottam magamnak, addigra elment a kedvem az egésztől, de másnap elővéve, ugyan az a káosz fogadott, mint mikor elkezdtem.

    Egyébként fontos az is, hogy melyik verzióról van szó:
    ugyanis nem mindegyik tud x-be menteni, illetve az omsi konvertálója nem fogadja el.
    Az eddigi legjobb a 2.49b verzió. Célszerű azon a meghajtón,- amelyikre telepítetted- egy mappát létrehozni, amelyben a modell, és a textúrái egymás mellett vannak. Aztán Filemenü --> Import, a felugró panelen megkeresni a mappát. Majd várakozás, amíg betölt...
  • atty707
    #22977
    Kézikönyvéből:
    Schloss-Express Bad Kinzau: Linie: 00000 Route: 10 Ziel: 20
    Schloss-Express Webdersberg:Linie: 00000 Route: 20 Ziel: 21
  • ZsBalu01
    #22976
    Sziasztok. Valaki tud segíteni, hogy Bad kinzaun az express vonalan miket kell beírnom az IBIS-be? Tehát linie meg a route :D Válaszod/tokat előre is köszönöm :)
  • [NST]Cifu
    #22975
    Moderátori álláspont akkor:

    -Mivel a topicban csak immel-ámmal voltatok hajlandóak foglalkozni a topic jövőjét érintő kérdéssel, ezért kénytelen vagyok én dönteni a kérdésben.
    -Erlau Trans marad a HG, amíg erre a topic közössége más jelöltet nem állít. Az általa törölt hozzászólásokat a moderátornak sincs lehetősége utólagosan ellenőrizni, szóval az ilyen vádaknál nem tudok igazságot tenni. A szabályok ismertek, támogató hozzászólások, stb. és így a [email protected] jelezni.
    -KuhnZsolt figyelmeztetésben részesül, nem a jó szándék jelének tartom, hogy alreget gyártott magának, mikor a moderátori beavatkozás felmerült.

    -Javaslatom, hogy ha a fejlécben van Off/Spam/Warez topicra mutató link, akkor vegyétek ki a bannerből az Off hozzászólás gombot.

    A fentiekkel kapcsolatosan a moderátori topicban lehet jelezni az észrevételeket.

    Mindenkinek további kellemes fórumozást kívánok!
  • nico79
    #22974
    Én csak azt kérdezném meg,hogy a Blenderbe ,hogyan importáljam be a buszokat.
    Sok szerkesztő megfordult már a kezembe,de ez most kifogott rajtam.
    Valaki segítene?
    Megköszönném..
  • Ákos XD
    #22973
    Hol lenne másik járat, ha nincs másik út?
  • matesz19
    #22972
    De kanyar, annál több :D Szerintem jó kis pálya, kár hogy csak 1 járat van rajta. :(
  • Ákos XD
    #22971
    Fuszhi fiktív Gazdagrét pályáján alig van egyenes út.
    Link : http://omsihu.wordpress.com/2011/12/18/gazdagret/

    Kereszteződés sincs

  • olimano2222
    #22970
    Tegnapi melegben vezettem egy kicsit :)

  • TheSosy
    #22969
    A fenébe...
    Az a hü**e sg-vel is tele van a t*köm.
    Hiába vagyok VIP-csak 4 percem van szerkeszteni :(
    Amugy 263 :D
  • Erlau Trans #22968
    Ez szerintem egy ON hozzászólás. Kérlek (és a többieket is) ne használjátok feleslegesen az "OFF hozzászólás!" gombot
  • halaszfi
    #22967
    163?Szépen vagyunk...Amúgy hajrá!
  • TheSosy
    #22966
    Jó estét!
    Belekedztem egy Ikarus 163 Fok-gyem IBIS project-be.
    Hogy a végén mi lesz belőle,azt nemtudom

  • halaszfi
    #22965
    +Tudnátok olyan pályát mutatni,ahol eltud zsibbadni a kezem a sok kormánytekeréstől?Edzeni akarok a gép elött.:-)(DFGT-m van.)
  • halaszfi
    #22964
    Azt hogy?Pedig mükszik a csukló.
  • rarma
    #22963
    Jó kis busz,csak manuális váltós,amit elfejetett a készítője hozzáírni,
    és ha jól észleltem a proba során , hogy a kijelzés a buszon nem működik.
  • LMG123
    #22962
    Leszedsz angol vagy ázsiai pályát, és annak a spline-jait, kereszteződéseit felhasználva tudsz csinálni.
  • kuhnzsolt
    #22961
    Erre most figyeltem fel! Én mindig a shift+z módszerrel nézem az infókat!Valami fordítva van írva a script-ben?
  • ccv520
    #22960
    Igen, attól (is) ilyen. Egérrel, vagy kormánnyal irányítva már nem ilyen akadozott...

    Halaszfi: egy .bus fileban van a két rész (és ugyanazt a scriptet használja mindkét fele), nem azzal az összekapcsolós módszerrel csináltam. A hátsó részbe fel/leszállnak az utasok, és le is ülnek, csak nem láttad. :)
  • precise
    #22959
    Bocs, jöbb kormányosra értem, tehát baloldali közlekedés, mint angliában.
  • Brad33
    #22958
    Jobb oldalit? A pályák zöme olyan.
  • omsidriver
    #22957
    Lehet, van már egy pár. :)
  • precise
    #22956
    Sziasztok, lehet valahogy jobb oldali közlekedéses mapot csinálni?
  • halaszfi
    #22955
    Ja és még:csinálj a hátsó résznek saját collisionmap-ot.Akkor nem fognak benned állni a kocsik.
  • halaszfi
    #22954
    Ikarus 280-nál(DG alfájánál) nekem is sikerült megcsinálni,csak elég bénán,amikor segíteni akartam azon,akkor leált a gép,az alaplapnak kampec...Igy minden elveszett,nem volt kedvem újracsinálni.
  • kem001
    #22953
    Igen, de ha megnézed a buszban a kijelzőjét az üzemanyagnak, ott meg rendesen működik.