63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • BPO193
    #22788
    EMBEREK! Főadminunk megkért mindenkit, hogy ne szóljanak hozzá OFF hozzászólásokat! Azóta, mióta írta ezt, csak 10 OFF hozzászólás érkezett...Kicsit nagyon szánalmas már -.-" Abba kéne ezt hagyni mindenkinek, és visszatérni a fórum rendes témájához!
  • ccv520
    #22787
    OFF: :D
  • cSuwwi
    #22786
    hát én megmondom kerek perec, nem látok semmi változást az új házigazda óta, ugyanúgy felfutnak a flame-k. az off meg része a topiknak, nem lehet csak 1 dologról fixen beszélni.

    sztem kicsit komolyabban kéne venni a feladatot. a retinenseket banlistre 1 hétig. ki lehet játszani a scriptet, de mivel a többségnek be van kapcsolva a js, kiszedi az üzeneteiket, és ha nem látszik nincs felesleges off/flame.
    vagy ott az üzenettörlés.

    ebben az állapotban ez a topik simán mehetne a sajátok közé, kb. olyan most a színvonal. sajnálatos... -.-
  • rajenmax
    #22785
    OFF:Amúgy mi van a "haverod" 405-ösével? :D Na ki is a szánalmas? :)
  • cSuwwi
    #22784
    én szeretem, csináld csak :D
    nem feltétlenül kell mással foglalkozni, ha szereted csináld csak magad miatt (gondolom játszol is rajta), mellette publikáld. aki ismeri, le fogja szedni. én legalábbis biztos.
  • kuhnzsolt
    #22783
    OFF: Szánalmas az a.... . na mindegy :D
  • Routeres
    #22782
    Na, mielőtt még egymásnak estek, gondoltam hozok valamit.

    Mivel egy kis lehűlés sem jött a tegnapi viharfelhőkkel, így a nagy melegben nincs kedvem Börzsönyt építeni, de nagy unalmamban alkottam valamit a változatosság kedvéért.

    Ugye mindenki ismeri ezt a videót?

    Na, megpróbáltam megörökíteni OMSI-ban.
  • LMG123
    #22781
    OFF: Nem poénnak szántam...a kedves Kuhn Zsolton meg csak röhögni tudok, olyan szánalmas dolgot írtál...na mind1... XD
  • kem001
    #22780
    OFF: Lassan rád is ráférne egy kis büntetés. Minden nap követem a fórumot, és megint kezdenek elszaladni az indulatok..
  • kuhnzsolt
    #22779
    OFF:Te vagy a negyedik. És négyünk közül az első helyen állsz!
  • matec1996
    #22778
    ez marha nagy poén volt hallod még a szomszéd erzsike néni is röhög :D
  • LMG123
    #22777
    OFF: És az egészben a legnagyobb poén, hogy pont ti hárman vagytok a legidegesítőbbek az egész fórumon...
  • kuhnzsolt
    #22776
    OFF: Hát az nem is kifejezés! Nekem azóta idegesítő, amióta megjelent a fórumon! :D
  • matec1996
    #22775
    Igen kicsit kezd az lenni de nem tudom akkor miért szavaztak rá egyesek ?:D
  • bence099
    #22774
    OFF: szerintem kicsit kezdesz idegesítő lenni
  • Erlau Trans #22773
    Szolgálati közlemény
    Kedves buszvezető kollégák!

    Az elmúlt időszakban nagyon elszaporodtak az Off hozzászólások. Ezért megkérek mindenkit, hogy inkább a témába vágó hozzászólásokat írjon!

    A felesleges viták elkerülése érdekéen, amíg a GYIK/FAQ meg nem jelenik az újoncok, az örök kérdezők számára, röviden, lényegretörően, és kultúrált formában válaszoljatok!

    Köszönöm a közösség nevében!
  • Brad33
    #22772
    Bár tudom, hogy sokak gépe már nem bírja olyan jól, és amúgy sem játszanak vele sokan, de készítettem egy - azt hiszem, most már tényleg - utolsó verziót a Berlin Spandau pályáról. Lesz benne két új végállomás, 1 éjszakai és két másik új járat. Már csak tesztelni kell, és ha minden jól megy, holnap után fel is rakom! :)
  • generalGGabe
    #22771
    meg végre az UV-mat is. Már csak erre várok végre, hogy megoldódjon a több kocsira való felszállás.
    Meg talán megoldották azt is, hogy ha kell, akkor a bal oldalon szálljanak le-fel az utasok. Az nagyon jó lenne.
  • wollnerd #22770
    Készíti a berlini metrót, és megoldja hogy be-ki szálljanak az emberek!
    Végre tényleg be lehet majd fejezni az ICS villamosokat a Kispest és Dél-pest számára! :D
  • Routeres
    #22769
    Nem hagytak abba semmit. Él és virul a Berlin bővítés, és a busz projekt is. Ide mintha nehezebben jutnának el az információk.

    Tessék olvasgatni, nem árt meg.
  • Renault Agora
    #22768
    Háth egyszer volt róla szó nem? :D
  • LMG123
    #22767
    Miért hagyták volna abba? XD
  • ozimak
    #22766
    Nem kell neki válaszolni. Ha meg már veszed a fáradtságot,akkor ne ilyen stílusban, és ne ezt. Ennyi energiával amit abba a hozzászólásba fektetsz(meg még egy páran itt), megírhattad volna azt is,hogy:"Még nem!"
    Érted a lényeget?
    Messze álljon tőlem a védelmezés,de a múltkori botrány is ilyenből pattant ki. Majd jön Erlau és cselekszik ahogy kell. Legalábbis remélem...
  • BPO193
    #22765
    csak kicsit bosszantóak már ezek a "mikor lehet letölteni???" kérdések. szerintem mindenki tudna róla, ha letölthető lenne bárhonnan.
  • kem001
    #22764
    Kapcsolt be a kormány mögötti kapcsolóval a fűtést, és le fog hülni a motor. Figyeld a kis zöld kijelzőt, azon mutatja, hogy ha 100 fok fölé megy a víz, és akkor kezd el füstölni a busz.
  • ozimak
    #22763
    Egy perc telt el a két üzenet között... valószínűleg nem is látta,hogy már írtak. Kicsit vegyetek már vissza! Nem kell rögtön itt arcoskodni mindenkivel! Ezt is észre kéne venni!
  • Brad33
    #22762
    Köszönöm (Kuhn Zsoltnak is a tippet)!
  • Apocalipto
    #22761
    Azt a 900as alapjáratot elég durvának találom XD
  • Ikarus412
    #22760
    jól néz ki :) szép lett :D
  • wollnerd #22759
  • generalGGabe
    #22758
    sziasztok!
    egy kicsit alkottam ma is:



  • hungaryws
    #22756
    Előbb írták le.
  • BPO193
    #22755
    Úristen....Ba+ elötted írták le, hogy nem letölthető...Olvasni tudni kéne
  • matesz19
    #22754
    Láttátok hogy ma ki jött egy új pálya??
    A pálya neve: Linie 96 Gouda-Rotterdam. Nem lehet rossz úgy kinézetre. :)
  • ekepista
    #22753
    sziasztok ez az ikarus 260 04 es wbusz má letölthető valahomnlt mert ez nekem is nagyon bejön
  • ccv520
    #22752
    Még sehonnan...
  • rarma
    #22751
    Üdv mindenkinek!
    Nem tudja valaki,honnan lehetne letölteni ez az ik260.04 w buszt?.


  • BPO193
    #22750
    Nem gondolja rajtam kívül senki azt, hogy kicsit sok lett az OFF? Inkább az eredeti témával kéne mindenkinek foglalkoznia...
  • Norbi779
    #22749
    Kiprábaltam a Man Lyons City -t, király busz :D
    http://www.youtube.com/watch?v=Ur9lHbqm8ec

    Tudom elég rossz a videóminőség, főleg amikor sötétben megyek. Legközelebb jobb lesz :D és zene nélkül.
  • ccv520
    #22748
    Kevés a memória.