63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • rarma
    #23032
    A Canterbury busz depóban, egy kis pihenő.

  • Erlau Trans #23031
    Értesítés

    Tisztelt buszvezető kollégák!

    Törlésre került az "OFF gomb", amivel eddig lehetőség volt elkülöníteni a témába nem vágó hozzászólásokat. Ezután az OFF hozzászólásokat a fejlécben található Off topicba írjátok.

    Az ide beírásra kerülő és a témától teljesen eltérő hozzászólások törlésre fognak kerülni. Amennyiben mégis Off hozzászólást írsz, vagy off részt közölsz egy témába vágó hozzászólásban, kérlek jelezd "OFF:" felirattal és a lehető legrövidebben írj!

    [i]Házigazda
  • Ákos XD
    #23030
    Köszi
  • Zoliikp
    #23029
    Bocsánat, uram, "megkövezlek", mert rosszat írtam:
    nemcsak a jegypakkot, hanem a Cseh pénzpakk is kell...


  • Ákos XD
    #23028
    Letöltöttem a cseh jegy pakkot és bemásoltam a Ticketpacksba és ennek ellenére, ha most bekapcsolom a jegyeladást, akkor sem működik. De mindegy. Utasokat azért így is tudok szállítani.
  • Zoliikp
    #23027
    A másik egyszerűbb lépés, hogy letöltöd a Cseh jegypakkot, és akkor nem kell mindig ki-bekapcsolgatni a jegyeladást...
  • Erlau Trans #23026
    Hát akkor ott valami a ticket packkal nem stimmelt. Lehet, hogy nem másoltál be mindent rendesen. De ha neked nem hiányzik a jegykiadás, akkor jólvan így is.
  • Ákos XD
    #23025

    Már megoldódott a problémám, amúgy az Ustí nad Labemen jött fel ez a hiba mindig akkor, amikor jegyet kért az utas. Kikapcsoltam a jegy eladást és megszűnt a hiba.
  • Erlau Trans #23024
    Tisztelt buszvezető kollégák.

    Pár napja szerintem világosan megkértem mindenkit, ha problémája van a játékkal, mert az valami miatt hibát produkál, akkor részletes hibaleírással jelentkezzetek. Ezzel elkerülve, hogy egyesek egyéni problémájáról szóljon tucatnyi hozzászóláson keresztül a fórum, amit el lehetne intézni 1-2 hozzászólással.

    Most még kértem. Ha megjelenik a topic szabályzat, a hasonlóan pongyolán megfogalmazott kérdéssel jelentkezik valaki és nem írja normálisan körül a hibajelenséget a hozzászólást törölni fogom.

    Köszönöm!
  • Zoliikp
    #23023
    Megpróbálom megkeresni a tömörített fájljaim között, ami kell...
    Addig viszont légy szíves, és készíts valahogy egy képet, ahol a kiválasztás során ott van a típus, és a szín...
  • Zoliikp
    #23022
    Seresa, és Ákos!
    Akár itt, akár priviben lennétek kedvesek leírni, melyik pálya, busz, mikor dobja ki a hiba üzenetet, volt-e már hasonló, vagy csak ezzel kapcsolatban, stb...
    Azzal a felkiáltással, hogy hiba van, senki nem fog tudni segíteni.
  • nico79
    #23021
    Nos.Leszedtem a patchet és semmi változás.
    Ilyenkor mi van?Nem tudom skinezni a buszt.Ötlet?
  • Ákos XD
    #23020
    Nekem az se használ, ha egy percig nyomom az entert.
  • seresa
    #23019
    Kedves Ákos !

    Nagyon örülök,hogy betetted ezt a képet. Én is próbálkoztam, de nem jártam sikerrel.
    Ugyan ilyen problémám van a Bad Kinzau pályán.

    - Amikor először játszottam nép jelentkezett hibaüzenet, viszont a második bekapcsolásnál már folyamatosan. Mondhatnám azt,hogy percenként, sőt félpercenként dobálja fel és ,ha hosszasan nyomom az entert akkor enged továbbjátszani ... Utána megint kezdi. :(


    Nem játszottam még a Bad Kinzau pályával, viszont miután az egyik kedves fórumozó osztott meg videót , nagyon megtetszett :) .
  • Ákos XD
    #23018
    Nekem most jelenik meg először ez a hiba az omsiban. Tudja valaki, hogy mit jelent ez?
    Nem akarta beszúrni a képet: http://www.sg.hu/forumkepek/2012_07/hiba.jpg
  • LMG123
    #23017
    +1 ;)
  • Erlau Trans #23016
    [b]Üdv.
    Az off topicban felvetettem azt, hogy a két topicnak legyen azonos a Házigazdája a két részleg összehangoltsága miatt, a fő topic védelme érdekében.
    Aki támogatja ezt a javaslatomat, holnap 18 óráig jelezze itt, vagy az off topicban (egyszerre csak egy helyen).
    Köszönöm!
  • seresa
    #23015
    Szia ! :)

    Meglepődtem! Láttam már pár össze"hozott" műszerfalat, de ez eredeti, hamisítatlan :)

    Én is nagyon szeretek játszani, jó élmény. Viszont ezt már nagyon túlzásnak tartom. Lehet,hogy ütközik sokakkal a véleményem, de azért ennyire nem kellene az adott élményt/szituációt kibővíteni...

  • olimano2222
    #23014
    Természetesen kell ezért is írtam :)
  • Zoliikp
    #23013
    Az alapnál nincs lehetőség festeni, hiába készítesz hozzá Repaint mappát, más a textúra UWMap-ja.
    Ezért kell letölteni a már írt váltpzatot, mert abban van Repaints mappa, és a modell is ennek megfelelően meg lett változtatva.
    (Megsúgom, nem ilyen egyszerű az átalakítás, hogy egy fájl itt, egy mappa ott..)
    Az is elképzelhető, hogy megszokásból ugyan azt a régi kiadást indítod, holott máshol van...
  • nico79
    #23012
    Hát ez sovány.Minden a helyén van és nem látja.Talán valami más ötlet?,
    Talán még is kéne egy másik patch hozzá...
  • Zoliikp
    #23011
    A Texture/Repaint mappába kell másolni a fájlokat.

  • nico79
    #23010
    Már leszedtem az alapot.Textúra mappa van leszedtem hozzá a repaint is.
    De nem látja a játék mikor elindítom.Vagy nem a textúra mappába kell másolni?Vagy esetleg egy dds konvertálóval csinálni hozzá egy skint?
  • nico79
    #23009
    Köszönöm.
  • Zoliikp
    #23008
    Picit pontosítsuk, hogy ne a rossz rögzüljön:
    -Texture mappa van, Repaint mappa viszont nincs;
    -ha ez így van, akkor jön olimano2222 hozzászólása, hogy előbb kell az Ikarus 263-as 0.8.7-es verzió, amit lehet festeni.
  • olimano2222
    #23007
    fel kel hozzá tenni azt a javítást patch-et ami festhetővé teszi a buszt!
    az az öt :)
  • nico79
    #23006
    Banyeg nem rakta be a képet.

    Szóval ilyen most
    http://kephost.hu/share-B410_4FFB1BF6.html

    Ilyet szeretnék.
    http://kephost.hu/share-D2A2_4FFB1BF6.html
  • nico79
    #23005
    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni,hogy van egy Ikarus 263-am
    Szeretnék utólag skint feltenni hozzá.
    Nincs meg a textúra könyvtár.Nyers anyag.
    Jelenleg ilyen


    Ilyenre szeretném.
  • bence099
    #23004
    üzemanyag takarékos
  • halaszfi
    #23003
    Mint nálunk a 260-asból,de DG-nél vagy 8 415-ös készül.Amúgy jól néz ki.
  • LMG123
    #23002
    Sok. :D Nagyon élik őket, úgy tűnik. :D
  • halaszfi
    #23001
    Mennyi Liaz 5256 van már?!
  • LMG123
    #23000
    Liaz 5256.45



    LETÖLTÉS
  • halaszfi
    #22999
    Mondom,nem profin.Tehát be a szobába,oszt okcsá!.Na az ON rész.Megy megint a Volvo 7700A projekt+a budapesti 33-as busz építése.A busz egyenlőre csak tesztelés céljából készül,CCV-520 módszerével,és a saját elképzelésemmel külön-külön.Így kiderül,hogy jó-e az én módszerem,ha nem marad CCV-520 eléggé valós csuklóműködése.
  • kuhnzsolt
    #22998
    Egy kicsit feltűnőbb jobb lenne. De köszi a választ!
  • atty707
    #22997
    omsi.cz-n az objektumok közt az 5. oldalon van egy.
  • kuhnzsolt
    #22996
    Üdv mindenkinek! A készülő pályámhoz szeretnék modellezési segítséget kérni! Kellene egy hotel objektum! Aki tud kérem segítsen!
  • Frenklin737
    #22995
    nekem van vele 1 broblémám csak a sóför jelenik meg az miért van?
  • LMG123
    #22994
    Volt már. :)
  • Ikarusfan
    #22993
    Hajrá. Belefogsz őrülni - emögött rengeteg tervezés, szakértelem, és bütykölgetés van, ezzel simán elrepül pár hónap... Remélem ez perpillanat még vehető On-nak, mivel hogy itt a komment.