63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • matesz19
    #22828
    OFF: Nem akarok bele szállni a vitátokba, szóval csak az én véleményem de talán nem vagyok egyedül...
    Olyanok vagytok mint az óvodások... Mindenen összevesztek és egymást marjátok hülyeségekért már órák óta. Nincs kedvetek abba hagyni és inkább privátban folytatni?? Mert már kezd unalmas lenni...
    Ennyi, én be is fejeztem részemről. Sziasztok.
  • LMG123
    #22827
    OFF: Most mindenki magába roskadva otthon sír...szánalom...
  • bence099
    #22826
    és ennek köszönhetően nem lesz egy csomó festés kiadva...:) grat LMG és nem egy festés lett volna teljes pack :))
  • bence099
    #22825
    OFF: te figyelj ide mi a ....... kell beszólnod ájál már le én egy festést akartam ki adni de azt is nagy képüsen azt mondtad hogy hagyd ez nekem jobban megy te ... ÉS NEM VAGYOK OLYAN MINT EGYESEK HOGY KÉRDEZEM HOGY MIKOR LESZ KÉSZ
  • Vazzeazze
    #22824
    OFF: Akkor téma lezárva.
  • Erlau Trans #22823
    Alapvetően nem célom senkit sem kidobatni innen, szerintem azzal nem lenne megoldva semmi. Pár perces egu másik néven újra jelentkezik, sőt dühében, mérgében még komooyabb fórum rombolást végezne bosszúból..... Tapasztalat, nem csak a levegőbe beszélek sajnos :(
  • atty707
    #22822
    Ez még mindig warez téma, a pálya még mindig fizetős!
  • Vazzeazze
    #22821
    Sziasztok!

    Szeretnék kérdezni egy-két dolgot:
    1., Az Usti Nad Labem pályához létezik HOF fájl? (remélem ez már nem warez téma...)
    2., A sok hiányzó fájl megtalálható itt-ott, vagy ezek egyéni cuccok és csak a pályához tartoz(ná)nak?
    3., Ez nem kérdés: a patch amit letöltöttem hozzá semmit nem oldott meg, jönnek néha hibaüzenetek is. Hihetetlen, hogy pénzért árulták eleinte...
    4., Van akinek működik rendesen? Azt kérem, hogy segítsen, hátha tud olyan dolgokat amit én nem :) (mert piszkosul tetszene ez a pálya!)

    ERLAU TRANS-nak üzenem : KITARTÁS! (vannak "emberek" akikkel nem lehet mit kezdeni...)
  • Brad33
    #22820
    Köszi (BCsaba4-nek is)! :)
  • tmartin
    #22819
    OFF: Erlau ne haragudj de ezt én sem értem. Azt mondtad a múltkor, még a válastás előtt, hogy nagyon vágod a js-eket meg mindent. Akkor miért nem építed bele a fórumba a bannolást? Amúgy a fórum szabályzattal hogy tartasz? :)
  • Routeres
    #22818
    Az igazat megvallva gőzöm nincs róla, hogy kapcsolódik a Börzsönyünk Szczecinhez meg CCV-520 fórumtárs buszához, de örömmel válaszolok.

    Szóval, Börzsönyben cirka két hete semmi említésre méltót nem csináltam. G.Gabe elvan a tanfolyamával, így Börzsönyre nem jut annyi ideje, mint eddig, de ha tud, akkor mindig alkot valamit.

    Az én feladatom most a terraforming. Legalábbis az lenne, ha csinálnám... De a nagy melegre való tekintettel, inkább elmentünk ólmot osztani pár fórumtárssal.

    Dióhéjban: Börzsöny készül, kb. 60%-nál járunk most. Mindig készül hozzá valami finomság. Megjelenési dátum ismeretlen. Pusztán azért sem adunk még csak hozzávetőleges dátumot sem, mert akkor nem tudnánk tartani.

    OFF: 28-án megyek a Börzsönybe, majd összekötöm a kemencei kisvasutas banzájt egy anyaggyűjtő körúttal.
  • atty707
    #22817
    Nem értem! Itt mindenki agylágyulást kapott a melegben? A házigazda - teljesen jogosan - arra kért mindenkit, hogy a nem a témába vágó hozzászólásokat (a téma még mindig az OMSI) hanyagoljátok! Egy szóval sem említette, hogy meg akarja szüntetni az OFF hozzászólás lehetőségét! Erre itt megint egymás szapulása folyik, valamint fülkeforradalom van folyamatban! Az embernek már lassan a kedve is elmegy attól, hogy az OMSI-val foglalkozzon, vagy ezt a fórumot látogassa!
    A házigazdának kitartást, és sok sikert kívánok!
  • halaszfi
    #22816
    A kukát láttam,de azért megkérdezem.
  • Ákos XD
    #22815
    OFF:Bocsi az offért, de miért nincs a HG-nak bannolási joga? Régen volt nem?
  • halaszfi
    #22814
    Routeres,generalGGabe: Hogy álltok a Börzsönnyel? Épületeket készítitek még, vagy már csak a csinosítgatás van hátra?(Nem megjelenési dátum/sürgetés/bétakérés, hanem egyszerű kérdés!(azoknak akik egyből azt írnák rá,hogy ha majd kész lesz.)(Nem bántás nekik,mert igazuk van.)
  • Apocalipto
    #22813
    Noh, itt egy gameplay a CCV-520 által készülő 260-asról. Valós megfelelője a CCV-401 lesz majd, ha elkészül. Work in progress :) (Bocsi a vidiben a bénázásért :D)

  • olimano2222
    #22812
    OFF: +ért
  • olimano2222
    #22811
    OFF: igen arra szűkség is van mert néha az emberek szoktak normális emberi körülmények között beszélni!,és aki még nem annyira a dolgokhoz és nem ide való akkor ne nézze meg már mindenki.... erről ennyit!
  • kuhnzsolt
    #22810
    Azt szerintem senki se szeretné! Azonban sokunk szerint OFF-ra: szükségünk van!
  • Erlau Trans #22809
    Azért egyesek és kettesek bebizonyították megint, hogy semmi keresnivalója nincs itt a fórumon.
    Kérlek benneteket, hogy hagyjátok abba. Nekem nincs bannolási jogom, de nem is szívesen tenném senkivel. Nagyon nem szeretném, hogy ha lezárnák a fórumot átmenetileg is... :(
  • alexander1993
    #22808
    leeht=lehet, bocsánat
  • alexander1993
    #22807
    Hogy leeht utat modellezni OMSI-ba?
  • deutsch96
    #22806
    Van egy másik problémám is, mégpedig az, hogy a Man Linon's City ugyan úgy szaggat, mint a Man sl 202. Emlékszem volt valami file, ami kijavította a hibát, de nem tudom mi a neve.
  • deutsch96
    #22805
    Köszönöm !
  • Frenklin737
    #22804
    Valaki tudja hogy miért megy el ez elektronikia?????idegesítő
  • omsidriver
    #22803
    Az utilities között találod, Entry point néven.
  • deutsch96
    #22802
    Sziasztok ! Hogyan lehet "kezdőpontot" lerakni az editorban ?

    És egy autópályás kép:
  • BCsaba4
    #22801
    Én is biztos letöltöm :D
  • Frenklin737
    #22800
    Valaki tud mondani egy nagyon jó pályát?
  • BPO193
    #22799
    Igazad van, bocsánat, ha a fórumot felbolygattam
  • Ikarusfan
    #22798
    Szerintem meg azért van vita, mert ha valaki hülye, vagy 20 OFF lecs*szés érkezik... Annak semmi értelme, hogy mindenféle OFF tiltva legyen, hiszen néha csak-csak bekerül valami buszos dolog is (például), de erre nem a HG leb*szása lenne a megoldás. Aki hülye, az is marad, ilyen baromságok miatt felesleges bontani a közrendet.
  • Ikarus412
    #22797
    Egyet értek BPO-193-mal . Ne itt fórumozz ha csak beszólsz meg ilyeneket csinálsz.!
  • BPO193
    #22796
    Nagyon értelmes vagy. Itt én lezárom. Szia!!!
  • kuhnzsolt
    #22795
    Privát üzenetről még nem hallottál? Honnan tudod, hogy kivel, mikor, mennyit beszélek akár innen a fórumról privátban? A való életben is kitudom nyitni a szám, és bebizonyítom az igazam! Ja és mégis vannak haverjaim, illetve munkahelyem is!
  • BPO193
    #22794
    Azért van veszekedés mostanság, mert egy beképzelt majom vagy, aki azt hiszi, hogy mindent megtehet egy fórumon, és tönkre tehet egy közösséget. Gondolom a való életben is ekkora a pofád, nem csodálom, hogy egy barátod sincs SG fórumon, akivel el tudnál beszélgetni jól...
  • kuhnzsolt
    #22793
    Bocs, de amiatt van a legtöbb veszekedés mostanság, mert több eszem van, mint neked és hozzád hasonlóknak!
  • olimano2222
    #22792
    OFF: na én leírom mit is gondolok amióta itt van pár szánalmas kölök nagyon elszaporodtak a hülyeségek amit nem teljesen értek minek kell ezt csinálni ??? ha kérdez valami baromságot inkább ne válaszoljatok nekik már istenem ,azért ennyire elbaszni az egészet..
  • BPO193
    #22791
    Tényleg be kéne vezetni a bannolós rendszer. Ha én lennék az admin, te röpülnél először, mert miattad volt az utóbbi időben a legtöbb veszekedés
  • BPO193
    #22790
    -.-" szánalmas
  • kuhnzsolt
    #22789
    Azért van az a gomb, hogy használjuk!