63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Routeres
    #23124
    4.0 is van már.
    Azért ajánlottam az 1.0-át, mert a régi gépemen még felvétellel is röhögve vitte. Amúgy azon csináltam a videót anno. Azóta egy verziót se tudok feltenni a gépre.
  • halaszfi
    #23123
    a 2.0 van már csak fent,mint régi.Te melyik verzióról készítetted a videóid régen?Még a régi csatornádon láttam őket.Az eszi a gépet,amit te használtál?Mert annak egészen jó kinézete volt.
  • Routeres
    #23122
    Vagy az 1.0-ás Teltow, már ha fent van még valahol.
  • halaszfi
    #23121
    Mesteschko+tram-train add-on.
  • gyuri1995
    #23120
    Van olyan pálya, amin van vonat kozlekedes és nem eszi a gépet ? :D
  • Brad33
    #23119
    Én nem fogom hozzáadni, de te ezt utólag bármikor megteheted, sőt, akár az összes MAN-t ki is cserélheted Ikarusokra.
  • kitt2000
    #23118
    Al buszoknak nem lehet Ikarust(260,263,415)Man(2029 hozzáadni esetleg a pályához
  • cSuwwi
    #23117
  • Brad33
    #23116
    Köszi! :)
  • BCsaba4
    #23115
    Sok sikert hozzá :)
  • cxaxoxc
    #23114
    Ez jól hangzik
  • Brad33
    #23113
    Üdv!
    Múltkor jelentkeztem, hogy hozom a Berlin Spandau 2.0-ás (vélhetőleg utolsó, általam kiadott) verzióját. Elkészültem benne 2 új normál járattal, egy éjszakaival és módosult a távolsági járat, illetve kialakítottam 3 új végállomást is, de úgy gondoltam, ha már utolsó, akkor legyen nagy durranás. Szóval egyelőre még nem adom ki, ugyanis szeretnék elkészíteni további 4 új járatot: egy express járat, egy éjszakai-távolsági és 2 másik normális járatot (meg lehet, hogy bónuszként még egy éjszakait). Bár nem akarok hiú reményeket kelteni, de tudom, milyen idegesítő, amikor semmit nem lehet tudni a kiadás időpontjáról, szóval - bár elég tág intervallum, de időm híján nem merek konkrétabbat mondani - a jövőhét végéig elkészülök vele.
    Addig is itt egy kép a végállomáson tanyázó 2N járatról:
  • adam993
    #23112
  • cxaxoxc
    #23111
    Nem szokásom beleszólni mások dolgába/vitájába, de ezt most nem bírom ki. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért kell már megint kelteni a feszültséget! Nem volt elég a múltkori? Az, hogy mindenki "leugatja" a másikat, nem vezet semmire! Ugyanígy az sem, ha még provokáljuk is a másikat arra, hogy esetlegesen durvább hangon szóljon hozzá a fórumhoz! Jelezni szeretném, hogy ez egy FÓRUM(!), és nem vitatér. Ezt ne felejtsük el. Ha valaki durva hangnemben ír, nem jelenti azt, hogy arra mindenkinek reagálni kell! Mindenkinek megvan a maga véleménye, de ezt nem kell (,sőt nem szabad) megosztani a többiekkel, ha tudjuk, hogy az feszültséget fog eredményezni! A vitákat csakis úgy lehet elkerülni, ha engedünk. Okos enged, szamár szenved. Van benne igazság... Nem? Ha valaki mindig hozzátesz egy kicsit, sohasem lesz vége ezeknek az értelmetlen vitáknak. Gondolom most ezután még sorba jönnek majd az egymást ócsároló hozzászólások, de ha legalább 1 ember is megérti azt, amit most írtam, már hozzájárul a vita befejezéséhez. Ezt gondoljátok át 2 beszólás között, ha lehetséges... És bocs a hosszú kommentért, de már nem bírtam szó nélkül elnézni, hogy egy jó közösség ilyen hülyeségek miatt megint egymásnak esik.
  • Erlau Trans #23110
    Tök jó, köszönjük szépen. :)
  • atty707
    #23108
    Aki nem kíván scriptekben turkálni, annak elkészítettem a letölthető csomagot is.
    MAN NL202 manuális váltó javítás:
  • atty707
    #23103
    Jó hír: nem én rontottam el az NL202 manuális váltót, mert nem én csináltam. :)
    Sikerült kijavítanom, így aki nem szereti, hogy a kuplung lépteti az IBIS-t, módosítsa így a Script/cockpitm.osc fájlt:

    {macro:microphone_frame} részben a
    (L.L.Clutch) 0.2 > (L.L.cp_microphone_sw) ||
    sort cseréld le:
    (L.L.cp_microphone_sw)
    Ezután meggyógyul a manuális váltó.
  • fiat126
    #23100
    sziasztok!
    Tudnátok segíteni(privátban)?Mert itt kicsit hosszú lenne szerintem.Amibe kéne.Csináltam egy gombot a vasamba és azt szeretném animálni,hogy mozogjon .Ja egy nyomó gomb és egy billenő gombról lenne szó.Előre is köszi
  • nico79
    #23099
    Neked meg ha még kell itt a link.
    Használd egészséggel..
    sachsen anhalt
  • nico79
    #23098
    Hiába szedtem le mindent hozzá nem tudtam.De egy pár HSZ-el visszább már megrágtuk a témát.
    Köszönöm,
  • Erlau Trans #23097
    A második amit ide tettél link, az a 263-as második kiadott manuális váltós verziója, [b]amit lehet skinezni. :)
  • nico79
    #23096
    http://omsihu.wordpress.com/2012/06/20/ikarus-263-bkv-2-0/
    Erről beszélek.Ezt is leszedtem,de a manuális váltóst nem tudom skinezni.Ezért töltöttem le az automatást.
    De ez a beta verziós ami manuális.
    http://omsihu.wordpress.com/2012/06/03/ikarus-263-00-v-0-8-7-beta/
    De hadjuk majd össze keresem amit kell.
    Kössz
  • Erlau Trans #23095
    Az Ikarus 263 alapból manuális váltóval látta el a készítője. Nem tudom Te milyet szedtél le (gondolom valami BKV-s verziót). Nézd át a letölthető Ikarus 263-asokat pl. http://omsihu.wordpress.com/oldalon.
  • Erlau Trans #23094
    [b]Most utoljára fordult elő remélem az, hogy akárkinek a kérdésére (legyen az akármennyire amatőr is, idegesítő is, mint ez) ilyen stílusban érkezett a válasz. Most nem törlök, és legközelebb sem fogok, hanem moderációt kérek a topicra.
  • halaszfi
    #23093
    Ne szemétkedjünk.Igazatok van(minimálisan.)Tényleg meg kéne keresni,de ha megkérdezi,akkor válaszoljunk normálisan.Ez az én véleményem...
  • LMG123
    #23092
    Nyomogatod a DNR-t :D így manuálisan váltasz az előre, üres, hátra között... :D XD
  • nico79
    #23091
    Az Ikarus 263-as automatás buszt ,hogyan lehet manuálisan váltani?
    Valahol már olvastam,de nem tudom igazából,hogy hol.

  • TheSosy
    #23090
    Szerintem még ebből a linkből se talája meg
  • matesz19
    #23089
    Az emberek tényleg ennyire hülyék, hogy ha kell valami nekik, akkor inkább ki írják mint hogy megkeressék? :D Ez már durva szerintem... xD
  • ccv520
    #23088
    Link
  • matec1996
    #23087
    HEllo valaki betudná nekem linkelni a sachsen-anhalt pálya letöltési linkjét mert újra raktam az omsi és eltünt kérlek segitsetek.
  • Zoliikp
    #23086
    Fogalmam sincs...
    Nem ez a pálya, amit minden nap elindítok...
  • matesz19
    #23085
    És ez miben másabb mint ami pl. fent van az omsi.cz-n? :D
  • Zoliikp
    #23084
    Nem kísérem figyelemmel az összes változatot, de a német fórumon él a 2.0.1 -es verzió linkje:
    http://www10.zippyshare.com/d/76883493/20995/wolfstal.rar

    Ha erre gondoltál...
  • nico79
    #23083
    Nem tudja valaki belinkelni a Wolfstal javitott verzios mappát?
    Ami az oldalon van már halott linkes.
    Köszönöm
  • Robi546
    #23082
    Nálam ugyanez a hiba van bár azt nem tudom hogy csak az NL 202-vel csinálja. :S
  • atty707
    #23081
    Előfordulhat, hogy elrontottam a scriptet, ha lesz egy kis időm, megnézem.
  • Ikarusfan
    #23080
    Kiegészítés: ha oda viszem a kamerát, a kuplung lenyomása a léptetőpedált is mozgatja, nem csak a funkciót működteti.
  • Ikarusfan
    #23079
    Lenne egy kis problémám a MAN NL202-vel, pontosabban a manual verziójával. Nem rég telepítettem újra a játékot, azelőtt nem tűnt fel ez a hiba, bár nem is mentem vele. Az a gondom, hogy a kuplung működteti az IBIS léptetőjét is - ezzel az a gond, hogy idegesít a kattogása, de ami jobban zavar, hogy egy idő után ugye átpörgeti a következő végállomásra a mátrixot, azaz szinte megállónként újra be kell állítanom a route-t. Az beállítások billentyűzet fülénél ki is vettem a mikrofont, a kuplungot másra raktam, a játékvezérlőknél a pedálhoz a kuplung van rendelve, sehol nem találom a hibát a beállításokban - nincs két parancs ugyanazon a billentyűn. Más busznál ezt nem produkálja, legalább is az Ikarusnál nem. Képet nem tudom, mit mutassak erről. Jó lenne, ha lenne rá megoldás, mert egyébként jó kis busz lenne... :S
  • Frenklin737
    #23078