63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Routeres
    #23206
    Óóó, én balga...

    Ez elkerülte a figyelmemet. Most látom, hogy külön font van hozzá. Ez esetben bocsi.
  • Zoliikp
    #23205
    Ha feltetted a font készletet, akkor működnie kell.

    Viszont megint lehet mod-okat pakolgatni hozzá, mert a készítő megint kihagyott, már megoldott, és számára is odaadott funkciókat...
  • olimano2222
    #23204
    Van msn-ed vagy skyped ? elmagyarázom szívesen csak itt nehéz :)
  • koj
    #23203
    A városban honnan tudom hogy a busznak mi a menetrendje? Szóval hogy mi az útvonal?
  • Routeres
    #23202
    Nem lett rossz ez a 263-as csomag, de nekem valamiért még mindig hiányérzetem van. Egy kis foltozást még el tudna viselni.



    Ennek a verziónak nem működik a kijelzője. Ugyan olyan hangja van a ZF, Praga, Lviv3 (ez valami szovjet cumó, right?) váltós busznak és szerintem elég zajos, olyan értelemben, hogy nem tiszta a hang... ...ezt nehéz leírni... Nagyon zavaró, hogy a magyar verziókon is orosz fülke van. És szerintem nagyon vastagok a gumicsíkok a busz oldalán.

    De azért játszható...
  • olimano2222
    #23201
    NUMPADON ELÖSZÖR MINUSZ " - " utána " / és * "
  • koj
    #23200
    Sikerült, köszi :D Ja még egy utolsó kérdés: az ajtókat mivel tudom kinyitni? Mert a billentyűzet összes gombját próbáltam és nem nyíltak ki.
  • olimano2222
    #23199
    Igen akadozik mindenkinél sajnos ..

    elindulni úgy tudsz hogy E-ELEKTRONIKA N-ÜRES M-MOTOR -D.SEBESSÉG ÉS A numpadal megy ,előre num8 ,fék num 2 ,bal num 4 ,jobb num 6
  • koj
    #23198
    Sziasztok! Most kezdem el játszani a játékkal, és nem tudok elindulni a busszal. Az opciókban beállítottam a gáz,fék,jobbra,balra (Page up, down, left, right) de a buszban a kamerát mozgatja vele. Szóval hiába állítok be akármit mindig máshogy működik. Még egy kérdés: Másnak is akadozik a játék? (Főleg Berlin) Nekem AMD Phenom II X4 955 3,2 Ghz, 4 GB RAM, ATI HD5670 1 GB van hogy akad
  • Routeres
    #23197
    Pedig nem bonyolult.

    Beírod a betűket, majd rányomsz alul a zöld gombra. Kijön egy link, arra jobbklikk, és "link mentése másként". (Chrome esetében).

    Egyszerű, mint az 1x1.
  • Brad33
    #23196
    Valószínűleg velem van a gond, de tudnál segíteni, hogy mire kell itt kattintani? Ezekből a betűkből nem jövök ki, és bármire kattintok, nem akar elindulni a letöltés... Köszi előre is!
  • cxaxoxc
    #23195
    Köszi szépen Már töltöm is
  • Csabesz001
    #23194
    Új modellváltozatok, új (normális) hangok, Praga váltós verziók, kétlámpás hűtőmaszk némelyiknél, és a 263.10.
    @LMG-123: Nekem mondhatod, a modellváltozat megnevezése 263.10A :D
  • cxaxoxc
    #23193
    Valaki le tudná írni, hogy mik a különbségek a régi, és az új 263-as között? Köszi
  • alexander1993
    #23192
    Az ajtók nyitása valamint zárása és a csengő használata nem megy billentyűzeten. Amúgy mit állítsak át, hogy a csengő addig szóljon amíg be nem csukódik az összes nyitva lévő ajtó?
  • halaszfi
    #23191
    Úgy igen.
  • halaszfi
    #23190
    Mi nem megy?N,E,M,.,Tab+1,Tab+2,Tab+3,Tab+4,Tab+5,Tab+6,amikor megálsz tartsd nyomva a Tab-ot.A Tab a kuplung,A számok nem a numpad-on vannak.És azok a sebességek.
  • TheSosy
    #23189
    Arra gondoltam,hogy tudod,az ajtók felett vannak a leszállásjelző gombok.
    Az manuálisan(azaz saját magam) megnyomom,csak az jelenik meg a műszerfalon,amelyik ajtóét megnyomtam.
  • LMG123
    #23188
    Olyan nincsen, hogy 263.10A, 263.10-es meg van Magyarországon, rengeteg helyen. :)
  • halaszfi
    #23187
    Nem-nem.Csak amikor próbálod tényleg mindkettőn szálnak le.Kevés utassal derül ki az igazság.(1 utas a végálllomásnál teszteltem.)
  • halaszfi
    #23186
    A .10A exportot végül nálunk hagyták,ez a Hajdú Volánnál,majd néhány a BKV-nál dolgozik most.
  • TheSosy
    #23185
    De manuálisan működik.
  • rarma
    #23184
    Na szóval kiprobáltam,kicseréltem a elöző ikarus-t a most letöltött-re.
    És müködik,automata mind a két busz tipus,csak egy pici probléma merült fel,nem jó az elöző ajtónyitási mód ehez,csak az első két ajtótt nyitja a harmadikat nem.

  • halaszfi
    #23183
    Nem működik,hanem mindkettőt jelzőnek veszi.Tehát ha a hátsón jeleznek,akkor a középső jelző is autómatikusan felvillan.
  • Csabesz001
    #23182
    Olyan nem került bele. .00 és .10(A) van benne, azok meg mind orosz exportosak.
  • halaszfi
    #23181
    Van,de az még nem átfesthető.És elég érdekes a fordított cél/járatszám viszony.Kuplung már nem kell a váltáshoz(Kormányon(DFGT-n)).
  • kem001
    #23180
    Jól láttam, hogy belekerült a nálunk lévő magyar ajtós verzió?
  • Csabesz001
    #23179
    Nagyon szír lett az új 263. Kipróbáltam az összes változatot, és valami hihetetlen jók. :) Még a hangok is élvezhetőek benne.
  • alexander1993
    #23178
    Tudnátok segíteni. Hogy tudnám billentyűzetről irányítani a 263-ast?
  • rarma
    #23177
    Oké köszi
  • kem001
    #23176
    Szerintem ki kell venned előtte a régi verziót, mivel úgy mint az eddigiek, külön verzió.
  • rarma
    #23175
    És ezt az ikaruszt külön is be lehet tenni,
    vagy elötte ki kell vennem az elöző 263-ast ? .
  • TheSosy
    #23174
    És működik rajta az ajtónkénti leszállásjelzés.
  • kem001
    #23173
    0.9-es verzió lesz ez.
  • seresa
    #23172
    36 fok volt a hőmérséklet, és lejtőn mentem.
    Alig akart felmenni szegénykém :(

    Ilyet még nem csinált soha, de a meleg őt is megviselte.
  • rarma
    #23171
    Így füstöl a busz benne ?
  • seresa
    #23170
    És nem tette be :((

    ???



  • seresa
    #23169
    Sziasztok !

    Én is csak így tudom beilleszteni a képet, ahogy halaszfi tette.

    URL :

  • kem001
    #23168
    Viszont ahogy elnézem, az első ajtó miatt megint várhatunk míg belerakják a nálunk megszokott elválasztót.
  • TheSosy
    #23167
    Remélem