63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • rarma
    #24898
    Sziasztok!
    Amerikai pénz letölthető

    LETÖLTÉS

  • biliard10
    #24897
    Jó Napot!

  • gumikacsa
    #24896
    Nem túl sok értelme van. Láttam olyat, hogy az irányjelző, ajtók visszajelzője volt rákötve, bár nem g-27-re.
  • GMI
    #24895
    Az mitől lehet hogy sketchup-ban exportálok 3ds-be és a textúrát pedig nem exportálja?Eddig nem volt ilyen sőt a régi objektekhez most is exportál de amit ma csináltam ahoz már nem.Mit tegyek ??????????
  • LMG123
    #24894
    AI autócsomag 2. (Renault Clio, Volkswagen Golf 4)



    Készítők: Zolika, LMG-123

    LETÖLTÉS
    vagy
    LETÖLTÉS
  • kriszi94
    #24891
    Új pályát építek..


    OMSI Pécs

  • kriszi94
    #24890
    Igen, Warrior888 publikus lesz amint pár hibát még a busz oldalán javítok, meg kicsit a belsőn alakítok :)
  • TheSosy
    #24889
    Új busz:
    MAN SD202-D94
    (annyira nemmondanám hogy új,mert a d92ből lett módosítva.
  • Warrior888
    #24888
    Szuper, végre valami Pécshez köthető festés. OMSI festésekben nagyon el van hanyagolva ez a régió.
    Publikus lesz? :)
  • kriszi94
    #24887
    Majdnem kész a Solaris Urbino Tükebusz-os festése...! :)



  • atty707
    #24886
    Az U7-en csak az alap dátumon vannak járatok (1988-07-25), nekem már egy hónappal később se jártak. Érdemes megpróbálni a dátumot erre visszaállítani.
  • nrgasdasd
    #24885
    Jaj! Jut eszembe, nekem is csak úgy lett jó, hogy editorban bepipáltam a dolgokat, hogy melyik nap közlekedjen, próbáld meg az egész dátumot átrakni egy Őszi időpontra, lehet, hogy nyáron "vakáció" alatt sem közlekedik. Ez az utolsó tippem emlékezetem szerint.
  • Kenike
    #24884
    A sketchupban a jobb alsó sarokban írja a méreteket, tehát ha jó template van kiválasztva ahol méterben mér akkor könnyen tudsz méretezni ;)
  • omsifan
    #24883
    Tiszta Ikarus 256 ajtónyitás-zárás hangot keresek. Nem lenne valakinek?
  • szikszaicsabi
    #24882
    Nektek sem működik ez az oldal?
  • GMI
    #24881
    Én sketchup-al csinálnám a modelt a konvertálás nem okoz gondot csak hogy találjam el a méreteket hogy kompatibilis legyen más úttal (pl:8m altonaer)????????
  • cxaxoxc
    #24880
    Szerintem nagyon jó Engem nem zavarna, ha nem lenne belső tere.
  • BPO193
    #24879
    bocsi, többet nem foglalkozom akkor a HSZ-eivel :)
  • ozimak
    #24878
    Na ez tetszik!
    LMG123: No meg ez is
    Itt lehet majd nyomon követni szerintem,hogy mikor jön ki ez a g27 plugin.
  • wollnerd #24877
  • seresa
    #24876
    Ez elképesztő !

    Nagyon szép ! Szerintem a pontos külső, és festés feledteti az az érzést,hogy az ablakot hiányoljuk :))))


    Nagyon szép !!!!
  • bence099
    #24875
    készül :
  • Warrior888
    #24874
    Erre várok mióta megjelent az OMSI :D

    LMG123: Szuperül néz ki, és AI-nál szerintem egyáltalán nem gond hogy nincs beltér. :)
  • LMG123
    #24873
    Na úgy néz ki, hogy lehet majd mentőnk, tűzoltónk, rendőrünk, stb. Akár magyar, akár más. Annyi a probléma, hogy nincs belső tere és elválasztható ablaka se, így ilyen lenne, ahogy a képen látható. (a magasság persze más lesz)



    Vélemény?
  • Robi546
    #24872
    Ilyenkor kár hogy nincs Logitech G27-em még a G25-öt is elfogadnám. :(
  • Routeres
    #24871
    Figyelem G27 userek!



    Baromi jó megoldás.
    A félreértések elkerülése végett: nem, nem letölthető. De hamarosan ki lesz adva.
  • 86hold
    #24870
    Holdfényes estét mindenkinek!

    Valyon itt is felkelt a hold a GMT időzóna szerint?

  • seresa
    #24869
    http://omsihu.wordpress.com/2012/02/21/project-szczecin-2-1/

    Én 2 napja innen töltöttem le :))
    Jó szórakozást, biztos élvezni fogod !


    A többi járatot is kipróbálom, de most rutint akarok szerezni először egyből... Hogy már fejből vezessek ne a sárga nyilakkal :))))))
  • TheSosy
    #24868
    köszi
  • Routeres
    #24867
    A SkyDrive egész nap jó volt, de tessék.
  • matesz19
    #24866
    Próbáld meg innen letölteni.
    LINK.
    Ezt az www.omsi.cz/maps oldalról van.
  • TheSosy
    #24865
    Ja és tudna valaki egy linket a pályához?
    Mert ugye a SkyDrive namjó,a hivatalos fórumos link sem jó,mert onnan le lett törölve a file.
  • fghjk
    #24864
    Próbáld ki az 59-est meg a 82-est szerintem jobbak. Nekem is nagyon tetszik amúgy a pálya :)
  • TheSosy
    #24863
    köszönöm a válaszodat!
    amikor először leszedtem,betöltött a pálya,és busz nélkül 20 FPS volt.(berlinben annyi van belső nézetből). Bár nemtudom hogy akkor milyen beállításom volt,de akkor leszedem még1szer.
    am nekem is laptopom van.:D
  • seresa
    #24862
    Szia ! :)

    Hát figyi,én laptopról játszom, és korábban írtam a fórumra lassú buszok kapcsán. Mármint,hogy lassan futnak ! Igazán gyors segítőkész jelleggel írták,hogy a beállításoknál ,hol tudok variálni ,hogy jobban guruljanak a járgányok.

    Én azt mondom Sosy, hogy nekem nagyon szépen fut. Bár az igazsághoz hozzátartozik,hogy mire megyek egy kört lehet sülne a tojás laptopon, ugyanakkor gurul rendesen :))))

    Érdemes kipróbálni, nagyon hangulatos. Jó érzés szabadon gurulni a lejtőn, messziről látni a kivilágított belvárost... Izgalmas este vezetni, esetleg halk dalokkal :)
  • TheSosy
    #24861
    Amúgy ez az új Szczecin valóban jobban eszi a gépet,mint az alap berlin,vagy csak az én beállításaim voltak rosszak azon a pályán? :)
  • seresa
    #24860
    Jó estét srácok !

    A napokban az új buszhoz ( solaris ) jött egy kis "tudósítás" apró reklám jelleggel... :)

    A Projekt Szczecin pályáról van szó.
    Olvastam,hogy a toplista élén áll, és láttam képeket ! Gondoltam én is kipróbálom a város útjait :)

    Nagyon megtetszett, még csak az 57-es útvonalon látom el az utasszállítási teendőimet, de nagyon tetszik !

  • tuningmark
    #24859
    Eddig nem szóltam bele a fórum életébe, csak olvasgattam, de már elegem van nekem is. Egy kb 15 éves senki keménykedik egy felnőtt emberrel.. Szánalmas már néha.. [direkt nem írtam válasz gomb használatával..]
  • Erlau Trans #24857
    [center][courier][b]Tisztelt buszvezető kollégák!

    Megkérek mindenkit határozottan, hogy matec1996 hozzászólásait ignoráljátok!

    Magyarul egy árva válasz hozzászólás ne érkezzen a hozzászólásaira. Egész egyszerűen át kell siklani felette.

    Amíg nem volt itt, rend volt a topikban. Kérek mindenkit, hogy ez így is maradjon, ne foglalkozzatok a hozzászólásaival (hozzáteszem amíg nem volt itt 2 hozzászólást kellett törölnöm... ma meg már nem is tudom mennyit megint...).
  • 86hold
    #24856
    Szerintem most jó lesz