63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • kuhnzsolt
    #25022
    Új béta busz! Mercedes spectrum city



    Letöltés
  • kuhnzsolt
    #25021
    Szép munka. Gratulálok hozzá!
  • ozimak
    #25020
    Nekem is az tetszett jobban :) Amúgy is az újabb BKV-s buszokon már sárga van.
  • cxaxoxc
    #25019
    Már töltöm is Amúgy szerintem jó a sárga rendszám.
  • 86hold
    #25018
    s
  • matesz19
    #25017
    Szép lett, le is töltöttem, köszi. :) De remélem nem írja felül az előző BKV-s festést. :D
  • ozimak
    #25016
    Köszönöm!
  • Erlau Trans #25015
    Igen, fog. A színekben lesz módosítás, még inkább elkülönüljön a két topic.
  • TheSosy
    #25014
    Nagyon szép lett GRAT!
  • matesz19
    #25013
    Egy utolsó kérdés, az Off Topik marad amilyen volt? Vagy az is fejlődik amint az itteni munkák befejeződtek? :)
  • 86hold
    #25012
    Felteszem ide a kérdés.

    Újra telepítettem az OMSI-t, és az editorba ki írja hibaüzenetként: latest time. Gondolom a régi jegyezte meg az OMSI, és megnéztem a verzió számot (1.1.3) van kiírva)
  • Erlau Trans #25011
    [courier]Összefoglalásul és végezetül:


    a desing megváltozott. Sokan kérték anno. én akkor mondtam majd idővel, először vannak sürgetőbb dolgok is. Megjelent az új háttér és banner képpel kapcsolatban is felhívás a 25001-es számú hozzászólásban, valamint az új avatarokkal kapcsolatban a 24987-es sz. hozzászólás.

    A külsővel kapcsolatos észrevételeket privátban várom. Az ezzel kapcsolatos hozzászólások törlésre fognak kerülni, emiatt teljesen felesleges ide bírni. Akinek ez nem világos, annak világossá lesz téve...

    Emellett a háttérben aktiválásra került még egy dolog, a napokban ismét feltűnő alak/ok miatt nem láttam más megoldást. Azonban erről majd később szólok, amint kihirdetésre kerül a topic szabályzat.

    Az alábbi vonal legyen egy lezáró szakasz a témában. A beérkezett észrevételek után jelentkezem ezzel kapcsolatban ismételten.

    [b]______________________________________________________________________
  • Erlau Trans #25010
    Egyébként meg, ez volt a 25 ezredik hozzászólás! :)
  • Erlau Trans #25009
    [courier][b]Innentől kezdve privátban várom a megjelenéssel kapcsolatos észrevételeket. Az eddig ide, valamint a jövőben üzenetben elküldötteket fontolóra veszem. Köszönöm!
  • ozimak
    #25008
    Akinek kell: Solaris BKV festés letöltés
  • fuszhi
    #25006
    szép
  • ozimak
    #25004
    Háh elkészültem az első átfestésemmel!!! :D

    Sikerült "átszenvednem" a teljes rendszámot is! Sárga(mostani) vagy fehér rendszám lenne a szebb/jobb?
    Kritikákat szívesen fogadom
  • TTÁDÉ
    #25003
    KÖSZÖNÖM
  • kem001
    #25002
    Mint írtam Load map wothout buses opciót válaszd ki.
  • Erlau Trans #25001
    [courier]
    ÚJ HÁTTÉR/BANNER PROJECT!


    Aki kedvet érez hozzá, az készíthet új hátteret és/vagy bannert a fórumnak. A megújuláshoz talán ez is dukál. A háttérkép mérete 1920*1200 lehet, a banneré 800*200. Az alkotásokat töltsd fel a netre valahová és az URL címét küld el nekem privát üzenetben (vagy a képet mailben: [email protected]).

    Az elkészített pályaműveket be fogom mutatni a buszvezető kollégáknak, akik voksolhatnak a nekik tetsző képekre. Természetesen lehet majd vokolsni a jelenlegi képekre is (ezért kérek mindenkit, hogy tartózkodjanak az olyan hozzászólásoktól, hogy jó a mostani is és társai).

    [b]A művek beküldési határideje: 2012.08.18., 23:59.
  • cSuwwi
    #25000
    egy olyan megoldást javaslok, hogy mindenki jól járjon: be kell tenni egy témaváltót. alapból ez az új, akinek nem tetszik, az visszakapcsolhat az alap sg-re (mint a régi)
    van rá kész megoldás is
  • TTÁDÉ
    #24999
    Igen. A régi verz. fent sem volt. És ki sem tudom választani a pályát mint ha nem is lenne fent.
  • kem001
    #24998
    Hova főkönyvtárba? Régi verziót törölted? Indítsd without bus opcióval!
  • Ikarusfan
    #24997
    Basszus, én meg már lassan kezdtem azt hinni, hogy valami hiba van... Mondjuk miközben frissítgetted, valami érdekes maszlagot rakott ki a linkek helyett. Viszont ahogy már előttem is írták, szerintem is jobb lenne egy kicsit nagyobbra a betűméret, mert így egy csöppet nehezebben olvasható, mint a régebbi.
  • TTÁDÉ
    #24996
    Sziasztok!
    Letöltöttem a Szczecin 3.1 kibontom főkönyvtárba és nem tudom kiválasztani a pályát ,mikor megnyitom az OMSI-t. Mi lehet a probléma oka?
  • matec1996
    #24995
    Hello sziasztok segitségre lenne szükségem a játékban az ibis-t és a jegypénztár gépet valamint a jegyeket sem mutatja mi lehet az oka és hogy tudnám kiköszöbülni?? kérlek segítsetek :D
  • cSuwwi
    #24994
    Megmutatom milyen az eredetije, amiről az sg átirat készült.
    drom topik

    Meg lehet ezt csinálni szépre és használhatóra is, csak elszántság kell hozzá.
  • Erlau Trans #24993
    Ha te egy internetes oldalt, egy fórumot, egy közösséget az alapján itélsz meg, hogy az oldalnak milyen a külseje... Te tudod. Én még egyszer sajnálom, ha elmész. Én pl. 2001 óta olvasom az Index Fórumán a Tömegközlekedés/Közlekedés fórumcsoportot, pedig azóta háromszor váltottak külsőt és szerintem mindig egyre sz@rabb lett. Mégsem a külső alapján ítélem meg a helyet, hanem az ott kialakult közösség, az ott megjelenő információk hasznossága alapján.
  • kem001
    #24992
    Az Avatar nagyon jó ötlet! Viszont kicsit fura nekem ez a betűtípus.
  • LMG123
    #24991
    Nem hisztizek, de ahol nem érzi jól magát az ember, ott nem tartózkodik szerintem. Ha egy olyan szobában vagy, ahol a fal sz*rral van összekenve, az nem tetszik és nyilván nem érzed jól magad ott és távozol. Ennyi.
  • Erlau Trans #24990
    Egyfelől, nem veszem sértésnek, főleg már csak azért sem, mert a témát nem én készítettem, csak alapul veszem a későbbi fejlesztésekhez. Másfelől pedig, nem a kinézet alapján kell megitélni egy fórumot, egy közösséget. Harmadrészt pedig, én sajnálom ha emiatt elmész, gyerekes dolog (lenne) szerintem ezen hisztizni.
  • LMG123
    #24988
    Hát bocsi, nem akarlak megsérteni, de a eredeti sokkal jobb volt...ez a téma nagyon gáz...alig lehet a neveket is kivenni, hogy ki kicsoda...meg azok a kisképek is hülyén néznek ki így...
    De nem probléma, nem fogok ide járni és ennyi. :)
  • Erlau Trans #24987
    [courier]Tisztelt buszvezető kollégák!

    AVATAR beállításának módja:

    1.: Kiválasztod a képet, melynek mérete 50*50-es lehet.
    2.: Feltöltöd az internetre.
    3.: A feltöltött kép URL címével küldessz nekem egy privát üzenetet.
    4.: Ahogy az időmbe belefér, beállítom.
    Ha a méret módosításához nem értessz, vagy nem tudod a netre feltölteni akkor küld el nekem e-mailben a képet: [email protected]. Én átalakítom és feltöltöm a saját tárhelyemre.

    Módosult a topic design. Folyamatos fejlesztés alatt áll, a színséma még valószínűleg változni fog, de az elrendezés már nem.
  • cSuwwi
    #24986
    a betöltés gyorsítása érdekében célszerű lenne, ha mindenki az sg-s képfeltöltővel rakná fel (habár ha törli akkor nem jelenik meg semmi)

    akkor inkább te töltsd fel a saját helyedre
  • Erlau Trans #24985
    Kösz, ezt kifelejtettem belőle.
  • Routeres
    #24984
    Ha már így elindult a dolog, akkor egy új háttér esetleg?
  • cSuwwi
    #24982
    Atyaég, már itt is a dromos skinem? :D
    A css-be majd a képkilógás miatt ezt a sort varrd bele pls: .msg-text img { max-width: 720px }

    Akkor lenne szép ezzel a skinnel, ha az egyedi avatarok be lennének állítva. Hol lehet igényelni? :)
  • rarma
    #24981
    Szia Erlau Trans !

    látom változtattál a topic desing-on, a kis busz kép helyére lehet tenni képet?. Milyen méretütt lehet és melyik URL linket kell bemásolni?.
    És a névnél már nem lehet fejlécet oda tenni,csak így marad a név?.
    A válaszokat elöre is köszi .
  • Brad33
    #24980
    Lehetne különböző gyárakat, telepeket "építeni" ezekre az üres részekre. Ezek változóan kisebb, illetve nagyobb területeket foglalhatnának el útmenti szakaszokon. Talán ha van belőle 3, akár 4 a pályán, még az sem sablonos. (Gondolok itt nagy gyár épületekre, esetleg egy fafeldolgozó üzem esetében egy kivágott fa objectekre (ez is egy nagyobb területet venne igénybe, munkagép objectekre...stb).
  • cxaxoxc
    #24979
    Ez a kamion nagyon jó lesz Jó ötlet